Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2013., 14:35   #1041
Quote:
user993 kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=YQTCTdGiZvs
Tako je, jedino sam još našla u LJubavnicima punog mjeseca to ime.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 23:06   #1042
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=YQTCTdGiZvs
Tako je, jedino sam još našla u LJubavnicima punog mjeseca to ime.
da da to ja gledal i lajkala on je bio Facundo,ona Perla...to je to http://www.youtube.com/watch?v=qO8FHnnlgd8
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 21:33   #1043
O Amantes de luna llena uopće nisam razmišljala, čim je rekla da se radi o meksičkoj seriji emitiranoj na HTV-u, a uostalom, uopće se ne sjećam tog Facunda, niti da se Perla udala za nekoga
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 21:42   #1044
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
O Amantes de luna llena uopće nisam razmišljala, čim je rekla da se radi o meksičkoj seriji emitiranoj na HTV-u, a uostalom, uopće se ne sjećam tog Facunda, niti da se Perla udala za nekoga
napisal je na tv-u a ne na HTV-u a ja se jedino tog Facunda sjećam i bio je sijed i ona je bila mlađa,bio je ljubavni trokut iako taj treći je bio isto stariji ali imala je i ona buraza...ma mislim da je to
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 21:48   #1045
Iksice

Quote:
iGirl kaže: Pogledaj post
To je bilo prikazivano po ljeti na HRT-u krajem 90-tih ili početkom 00-tih.
Ma sad kad sam pogledala ovaj link, sjećam ga se neš u magli, ali opet mi ime niš ne govori Znam jedino da je ona bila u vezi s onim oženjenim tipom, i to je to, preveć mi je toga ishlapilo iz memorije, a spada mi među najbolje telenovele koje sam gledala
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 22:35   #1046
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Iksice



Ma sad kad sam pogledala ovaj link, sjećam ga se neš u magli, ali opet mi ime niš ne govori Znam jedino da je ona bila u vezi s onim oženjenim tipom, i to je to, preveć mi je toga ishlapilo iz memorije, a spada mi među najbolje telenovele koje sam gledala
i to kad je napisala po ljeti a ja bježala sa plaže na tu seriju tak da može bit
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 17:30   #1047
Quote:
user993 kaže: Pogledaj post

To je to! Ljubavnici punog mjeseca!

Hvala svima na pomoći
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 00:00   #1048
Sad već serije koje su bile nove u doba kad je otvorena ova tema već starije od 10 godina

Meni su dobre serije Mučke,Allo Allo,Mr Bean,Crna guja,Bračne vode,Seinfeld,Prijatelji,Simpsoni,24,Kojak,Magnum, Miami vice,McGyver,Sledge Hammer,Crveni patuljak,Princ iz Bel Aira,Lude 70-e,Kralj Queensa,Svi vole Raymonda,Doctor who,Star trek,Band of brothers,Malcolm u sredini,Smogovci,Ne daj se Floki,Jelenko...Crtane serije koje sam gledao kao klinac ne bi nabrajao jer bi mi odgovor imao kilometar,stvarno sam puno starih crtića odgledao,ali baš najbolji su mi Miki Maus,Pajo Patak i drugi Disneyevi crtići,Tom i Jerry,Dink mali dinosaur,Obitelj Kremenko,Scooby Doo i drugi Hanna-Barbera crtići,Looney tunes,Merrie melodies,Animanijaci i drugi Warner bros crtići,Garfield,Pero Djetlić,Transformeri,Ninja kornjače i Johnny Bravo.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 10:50   #1049
Da li se sjeća tko serije koja je išla prije cca 15 godina na HTV-u tipa nedjeljom prijepodne o...

Nisam točno siguran o čemu, ali neki teenageri se izgube u divljini i dolutaju u neku civilizaciju koja još živi u antičkom vremenu (Rim? Kartaga?). Sjećam se samo toga da je ovima propadala žetva jer su prije proizvodili nekakvo gnojivo uz pomoć nečega što je netko ukrao 50 godina prije i sada više ne mogu.

Vuče mi na to da je u pitanju južnoafrička serija??? (vuče me na The Sunbird Wilbura Smitha?)
sjeverni vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 19:32   #1050
Sjeća li se tko čehoslovačke serije za djecu Tajanstveni otok? Prikazivala se/reprizirala u ljeto 90's. Svi klinci iz moje ulice su bili ludi za tom serijom uključujući i mene.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 09:24   #1051
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Sjeća li se tko čehoslovačke serije za djecu Tajanstveni otok? Prikazivala se/reprizirala u ljeto 90's. Svi klinci iz moje ulice su bili ludi za tom serijom uključujući i mene.
http://www.youtube.com/watch?v=JyIzcsRsJbg


ovu uvodnu špicu sam znal napamet otpevat....
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 17:14   #1052
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Sjeća li se tko čehoslovačke serije za djecu Tajanstveni otok? Prikazivala se/reprizirala u ljeto 90's. Svi klinci iz moje ulice su bili ludi za tom serijom uključujući i mene.
Ne mogu vjerovati! Taman na šljaci od dosade otvorim ovu temu da vidim o čemu se radi, skrolam po stranici i sjetim se ove serije i taman sam mislio pitat kako se zove kada sam naletio na ovaj post! u sekundu
Najviše se sječam one uvodne pjesme

https://www.youtube.com/watch?v=Pk5NZe-ah4U

Zadnje uređivanje psiho666 : 13.09.2013. at 17:48.
psiho666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 17:19   #1053
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Sjeća li se tko čehoslovačke serije za djecu Tajanstveni otok? Prikazivala se/reprizirala u ljeto 90's. Svi klinci iz moje ulice su bili ludi za tom serijom uključujući i mene.
Pa i ne, ali pamtim Arabelu.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 17:22   #1054
Arabela je super bajka. Ima i nastavak iz 1993., Arabela se vraci www.imdb.com/title/tt0182728/‎
www.youtube.com/watch?v=o2ZVPXf_8nQ


A za Tajanstveni otok čekam da izađu svi titlovi, pa da pogledam. http://www.prijevodi-online.org/seri...tajomny-ostrov
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 14:26   #1055
E da, tu Arabelu sam i ja gledala sredinom 90-ih, bila je jako popularna u mom kvartu htjela bih reprizu.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 20:42   #1056
Sjeća li se itko serije za djecu Betty's bunch (Bettyna družba). Serija je s Novog Zelanda a prikazivala se u proljeće 1994.
A Superbaka? Britanska serija za djecu iz 80-tih. Stara je letjela i imala je neki smiješni karirani šešir.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 14:47   #1057
Mislila sam da se nitko osim mene ne sjeća Superbake :klap: Još s onim svojim biciklom
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 17:19   #1058
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
E da, tu Arabelu sam i ja gledala sredinom 90-ih, bila je jako popularna u mom kvartu htjela bih reprizu.
I ja sam za reprizu,super serija :klap:
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 17:28   #1059
Ajme Superbaka stalno sam ju gledala

kako se ta serija zvala u orginalu??Jel se netko sjeća koje godine se kod nas prikazivala

EDIT našla "Supergran" se zvala iz 1985 )

http://www.youtube.com/watch?v=G1KZ0amvlYI

http://memorabilia.blog.hr/2006/06/1...superbaka.html

Zadnje uređivanje Tamara21 : 21.09.2013. at 17:34.
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 01:22   #1060
Arabela, kako je to bila divna serija,
Trinaestogodišnjaci, gledala kad sam imala negdje 11-12 godina, da mi je samo još jednom čuti tu muziku sa špice, to je sve čega se sjećam i predivnog osjećaja kad je počinjala epizoda.
Salaš u malom ritu
Velo Misto, što sam to voljela gledati
Povratak u Eden, e to je bilo malo kasnije, u srednjoj školi
Cover up, ne sjećam se kako je bila prevedena , al se sjećam pjesme I need a hero, obožavala sam tu seriju, i kad je glavni glumac poginuo to je bila takva tuga.
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.