Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2009., 21:56   #681
Quote:
Vilko kaže: Pogledaj post
Cekam na odgovor !!!!!!

Ja imam svoj pripremljen...ALI mislim da ce k.livingstone vjerojatno imati vise informacije i bolje odgovore

.
e a da se okanite vise covjeka i prepucavnja? sigurna sam da bas zbog vas nece vise pisat na ovoj temi kao i dosta ljudi, medu njima i ja..

pozdrav svima

ispricavam se moderatoru na off-u, al vidite i sami da ne prestaje napadti jadnoga covjeka..
mnml_mala is offline  
Old 14.09.2009., 06:00   #682
Quote:
mnml_mala kaže: Pogledaj post
e a da se okanite vise covjeka i prepucavnja? sigurna sam da bas zbog vas nece vise pisat na ovoj temi kao i dosta ljudi, medu njima i ja..

pozdrav svima

ispricavam se moderatoru na off-u, al vidite i sami da ne prestaje napadti jadnoga covjeka..
O poslusacu...."vide se slijepe osobe'....sta je k.livingstone doprineo ovoj temi?....samo treba procitati post #666,koji je on sam napisao...kaze sve o covjeku.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...&postcount=666

isto tako i Vi?

A da ljudi nece pisati i citati molim ne izmisljajte gluposti.

Kraj "price k. livingstone"

.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 14.09.2009. at 06:05.
Vilko is offline  
Old 14.09.2009., 10:13   #683
Kolegica je upozoravala, ja sam upozoravala a nitko se neobazire pa ce ovo sad lijepo pod kljuc do daljnjeg.Zalbe me uopce ne zanimaju jer nisam nicija budala da tu upozoravam/brisem postove i molim ljude da budu kulturni a nitko se ne obazire na to.
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.