Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2009., 18:00   #81
pozdrav!!
jeli itko od vas koristio usluge kozmetičkog i frizerskog salona u Guliveru?
kakve su im svećane frizure i make up??
tnx
lolyta20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 13:52   #82
Evo ovako meni bi trebala teretana u Splitu koja je dobro opremljena za ženska strateška područja i koja ima što više sprava za vježbanje leđnih mišića i rastezanja, naime, uz strateška mjesta tribala bi se riješiti pogrbljenosti, kifoze itd itd... I bilo bi odlično kad bi ta teretan bila blizu neke autobusne stanice jer mi je i ovako teško nać vremena za to a kamoli još da trošim puno vremena na put...

Volila bi da nisu astronomske cijene za tri puta tjedno za studenta
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 00:10   #83
Pazi vamo...trebao bih teretanu u Splitu da ne naplaćuju posebno par minuta provoedenih sa klijentom,tj sa mnom...samo da mi pomognu oko nekih sprava i nazdiru rad...di god sam iša svi govore...ura vrimena privatnog trenera je 150 kn...mislim ono...dat 150 kn šta će mi pridržat onu spravu za noge...kako se već zove...ili ako zovnem trenera da mi ne uzdahne u facu i slično....napomena...osoba sam s invaliditetom...tako da krivo ne shvatite ovaj post i zašto sam naveo gornje razloge...hvala...
slomljeno_krilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 19:03   #84
ja sam prošle godine platila za 6 mjeseci, jer se kao više isplati, došlo me malo više od 1700kn, plus šta sam svaki misec davala još oko 150 kn za ručnik, i onda se nakon dva miseca razbolila(kičma) i nisam više smila ić. jedino su mi vratili 50-tak kuna koje sam imala na čipu.
inače je i teretana i treneri i šta je najvažnije čisto je i nema gužve, samo frizerski ne bi nikome preporočila
sad sam u pomaka i skroz je ok za 180 kn misečno i nema nikakve upisnine
maaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 23:19   #85
ja idem na bačvice ... i mogu rec da sam zadovoljan..... usluga ok, ekipa ok,, cjene isto... imaju studentske popuste... nisam student pa neznam....

cjene su:

neograniceno - 280
3 puta tjedno - 250
3 puta do 17h - 200

gledao sam neki dan na tv neke teretana u jokera - ima 20 orbitreka...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 01:00   #86
Pomak na stinicama ima popust za studente 150 kn misečno, neograničeno do 16 sati.
Ja san student, i iden, zakon mi je

Ta teretana u Jokera mi je dosta privlačna, al je koliko san uspila čut skupa, i ima dosta glumatala, tako da
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 18:28   #87
Quote:
maaa kaže: Pogledaj post
ja sam prošle godine platila za 6 mjeseci, jer se kao više isplati, došlo me malo više od 1700kn, plus šta sam svaki misec davala još oko 150 kn za ručnik, i onda se nakon dva miseca razbolila(kičma) i nisam više smila ić. jedino su mi vratili 50-tak kuna koje sam imala na čipu.
inače je i teretana i treneri i šta je najvažnije čisto je i nema gužve, samo frizerski ne bi nikome preporočila
sad sam u pomaka i skroz je ok za 180 kn misečno i nema nikakve upisnine

zasto nebi prepopričila frizerski u gulivera? ja se udajem u 10 mjesec pa sam se mislila ici tamo sminkat i pravit frizuru... plz help
lolyta20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 22:33   #88
jednom sam se išla fenirat tamo, i fenira mene neka mala, ispada joj četka iz ruku, pa joj ispadne fen, nikad kraja feniranju. i kad sam napokon bila gotova franzete mi stoje okomito, strše, valjda je presušila kosu (inače mi to nikad tako ne stoji kad isfeniram). i kaže ona meni sad ćemo to rješit i donese špangicu i zakači mi franzete s njom
došla ja platit, a ova šta naplaćuje me ljubazno pita jeste zadovoljni a ja normalno rekla da nisam i sad one sve gledaju, i jedna od njih mi prođe rukom kroz kosu i kaže toj šta me fenirala: nije to do tebe nego je njoj kosa u kurcu.
bila sam i jednom na pramenove i bila sam zadovoljna, mislim da se frizer zva Hrvoje.
maaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 15:56   #89
Ja san trenira u Californie, i stvarno je ok .....Plaća san 180kn 3 puta tjedno stin da san zna ić i po 4,5 puta. Jednon misečno imaš besplatnu saunu i masažu. Kome je god usput California (na pujankama je) neka ode, neće požalit, ima masu sprava,tuševi,svlačione,a opet nije neki preserans tipa guliver ili joker. U teretanu se ide trenirat a ne glumetat....
toponipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 20:13   #90
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
Evo ovako meni bi trebala teretana u Splitu koja je dobro opremljena za ženska strateška područja i koja ima što više sprava za vježbanje leđnih mišića i rastezanja, naime, uz strateška mjesta tribala bi se riješiti pogrbljenosti, kifoze itd itd... I bilo bi odlično kad bi ta teretan bila blizu neke autobusne stanice jer mi je i ovako teško nać vremena za to a kamoli još da trošim puno vremena na put...

Volila bi da nisu astronomske cijene za tri puta tjedno za studenta
ja u Pomaka plaćam 180kn mjesečno, a ako si studentica doć će te i manje, dosta sprava, nema gužve, jedino mi smeta kad zamiriše spiza iz restorana, e onda je gotovo sa vježbanjem
maaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 02:10   #91
Imali neko iskustva sa teretanon Carpe Diem u Splitu, koja je samo za žene?
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 10:06   #92
Quote:
malaSplit87 kaže: Pogledaj post
Imali neko iskustva sa teretanon Carpe Diem u Splitu, koja je samo za žene?
Ja sam isla samo vidit, sama teretana je dosta mala, osnovne sprave za zene, trake za trcanje i bicikle su na gornjem katu koji je priklicno skucen, gledas u zid - tako da mi se cinilo depresivno i klaustrofobicno Ali je cisto i mirisno
Ako te zanimaju aerobici i sl. imaju dosta programa.

Ja se moram negdi upisat, i ne znam sam di cu pomak otpada (sporak i smrdljiv), dijan otpada, joker otpada, quatro otpada, champion gym otpada....a guliver mi je preserans i preskup, i necu placat sugaman i 6 miseci unaprid.....ala sam zahtjevna
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 20:05   #93
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
Ja se moram negdi upisat, i ne znam sam di cu pomak otpada (sporak i smrdljiv), dijan otpada, joker otpada, quatro otpada, champion gym otpada....a guliver mi je preserans i preskup, i necu placat sugaman i 6 miseci unaprid.....ala sam zahtjevna
za pomak možeš puno toga reć,al da je šporak i smrdljiv-ne.
Dolly Parton is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 21:09   #94
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
Ja sam isla samo vidit, sama teretana je dosta mala, osnovne sprave za zene, trake za trcanje i bicikle su na gornjem katu koji je priklicno skucen, gledas u zid - tako da mi se cinilo depresivno i klaustrofobicno Ali je cisto i mirisno
Ako te zanimaju aerobici i sl. imaju dosta programa.

Ja se moram negdi upisat, i ne znam sam di cu pomak otpada (sporak i smrdljiv), dijan otpada, joker otpada, quatro otpada, champion gym otpada....a guliver mi je preserans i preskup, i necu placat sugaman i 6 miseci unaprid.....ala sam zahtjevna
Jel možda znaš koja je cijena, i jel imaju popusta za studente?
Kakav je tuš, ono za okupat se posli?

P.S. Pomak je odličan, jako čist i uredan,al ja iden di su žene, jer u ove ostale ne stignen na red na sprave od bildera.
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 23:02   #95
Quote:
malaSplit87 kaže: Pogledaj post

P.S. Pomak je odličan, jako čist i uredan,al ja iden di su žene, jer u ove ostale ne stignen na red na sprave od bildera.
u pomaka nema baš bildera ni gužve..al meni ne smetaju bilderi,više žene koje dođu u čoporu pa mire sa strane i ogovaraju..
Dolly Parton is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 10:50   #96
Quote:
Dolly Parton kaže: Pogledaj post
za pomak možeš puno toga reć,al da je šporak i smrdljiv-ne.

onda ti i ja imamo razlicite kriterije
pogledaj malo trake za trcanje (sa flekama od znoja), ili legni na strunjacu pa pogledaj oko sebe -da, vjerojatno ciste jednom tjedno
a ja sam malo nabrijana na pomak jer nakon dvi godine vjezbanja sam pokupila bakteriju na licu

btw, tusevi i svlacionice su ok.
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 18:35   #97
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
onda ti i ja imamo razlicite kriterije
pogledaj malo trake za trcanje (sa flekama od znoja), ili legni na strunjacu pa pogledaj oko sebe -da, vjerojatno ciste jednom tjedno
a ja sam malo nabrijana na pomak jer nakon dvi godine vjezbanja sam pokupila bakteriju na licu

btw, tusevi i svlacionice su ok.
meni je tamo sve čisto.
kako znaš da si to tamo pokupila?
Dolly Parton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 22:16   #98
Je li itko zna koja je cijena teretane u Jokera i da li imaju popust za studente? Zivim u spinutu i tamo mi je najblize dok mi je mali u vrticu.

Hvala!
MartinaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 22:36   #99
upisala bi pilates ali nemam pojma gdje...imate kakvu preporuku? bitno mi je jedino da nisu prevelike grupe
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 22:38   #100
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
ja idem na bačvice ... i mogu rec da sam zadovoljan..... usluga ok, ekipa ok,, cjene isto... imaju studentske popuste... nisam student pa neznam....

cjene su:

neograniceno - 280
3 puta tjedno - 250
3 puta do 17h - 200
je li to body master?
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.