Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 14:48   #3701
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ako netko poželi brak sa mnom? Pa nekolicina ga želi prije moje prve poruke
I ja sam dobivala takve ponude na taj način - odmah pri upoznavanju, što mi je ful glupo, imam osjećaj da osoba ima neki svoj projekt, vrijeme joj je za brak i sve što ide s tim, i sad ju baš briga s kim će se skrasiti, to može biti bilo tko, glavno da ima neku lutku koju može uklopiti u svoju ideju. Bezveze.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 15:37   #3702
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=QBtF3I7fDfU

https://www.youtube.com/watch?v=jjR9F9tPNhc

30% M pristalo na to pitanje od strane nepoznate osobe, 0% cura.
Al dobro, čini se da ni većina muškaraca nisu toliko "laki" da bi odmah pristali s nepoznatom zgodnom curom... možda tek nakon prve kave


btw. još jedan belosvecki napaljenac bio u Zg kako bi prakticirao pua nad našim mladim djevama

http://www.rooshv.com/the-secret-to-fast-sex

Pa stvarno, dečki, učinite nešto, ne može to tako!

eto, i on i onaj crnjo kažu da cure padaju na stan u Ilici. Pa cure, ako je do toga, pa javite se, ići ćemo razgledavati stanove iz oglasa, ne trebate odmah širit noge... ccc
Pazi, trećina vs 0. Da mi jedna trećina uleta završi drugom cugom(a ne seksom, kao u slučaju frajera s videa), mislim da bih počeo masovno ulijetati na, ne znam, satnoj bazi(ne dnevnoj, ili godišnjoj, kao trenutno )


@prethodni post. Ne dobijem ja takvu ponudu, nego se da iščitati između redova. Prevelik fokus na ozbiljne detalje, uz izraženu nepoželjnost spominjanja zabavnih strana veze, ili međuljudskih odnosa.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:11   #3703
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Pazi, trećina vs 0. Da mi jedna trećina uleta završi drugom cugom(a ne seksom, kao u slučaju frajera s videa), mislim da bih počeo masovno ulijetati na, ne znam, satnoj bazi(ne dnevnoj, ili godišnjoj, kao trenutno )
Gledam video, dobar dio ovih što su odbili su gay. Recimo 10% koliko ih je cca u populaciji. Tako da bi ovo bilo 30 za, 50 protiv.
A od ovih ne-gej, pola ih je vjerojatno za (većina koja ju je odbila su joj rekli da je privlačna i da su "tempted"), al su bili dovoljno pametni da skuže da ima kvaka pa se nisu htjeli sramotiti na kameri, ili ih je samo bilo sram tako na prvu.
Da im je prišla imalo normalnije i prvo pozvala na piće, mislim da bi bilo 70%.

A i dobar komentar je netko ostavio:

Quote:
Can't believe so many men would want to have sex with her without knowing her. This womans behaviour is so much out of the ordinary I would be 99% sure if this happened for real the man was about to get robbed, killed or kidnapped by a gang waiting around the corner or she was going to ask for 100$ when they they get to her place.
Zanimljivo da ih je 30% toliko glupo da misle samo spolovilom, da ne kažem presamouvjereno da stvarno misle da ženska želi seks s njima.
TulipCake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 06:32   #3704
Quote:
TulipCake kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da ih je 30% toliko glupo da misle samo spolovilom, da ne kažem presamouvjereno da stvarno misle da ženska želi seks s njima.
30% su toliki idealisti da su zbilja pomislili da je moguće da tamo negdje postoji i neka žena koja je normalna.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 11:14   #3705
Najjači mi je onaj lik na početku koji joj kad ga pita odgovara da je to totalno čudna ponuda i van socialnih pravila ponašanja i da će on sad otić

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 11:27   #3706
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Najjači mi je onaj lik na početku koji joj kad ga pita odgovara da je to totalno čudna ponuda i van socialnih pravila ponašanja i da će on sad otić

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Pa i jeste, to je jedan od razloga zasto su i sve zene odbile ( izmedju ostalog ) ...
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:37   #3707
Ma muški bi svi prihvatili da znaju da je 100% real deal. Ali danas u doba youtubea i prankova teško da je.

Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:35   #3708
Pozdrav ljudi, evo ovo je moj prvi post i pa da se nadam da će vam pomoći i da će malo više rasvijetliti ovo temu i bolje definirati ono što je pick up u današnje vrijeme, jer sam čitao po ovoj temi i mnoge stvari o kojima se govori o pickup-u su zapravo prilično zastarjele tehnike tj danas postoji daleko bolji načini za pickup koje dolazi od učenja razvijanja istinskog unutarnjeg samopouzdanja.

prvo, jedno od najpoznatiji istraživanja o ženama i seksu doista jest ono u kojemu su znanstvenici na ulici pitali 100 muškaraca i 100 žena za seks, i dok je većina muškaraca pristala, kod žena je samo jedna pristala odmah i i koliko to glupo zvučilo znanstvenici su iz ovoga doista zaključili da žene ne vole seks, prava istina je da žene vole seks, ali se boje da će ih društvo osuđivati ako pristanu, tj muškarac koji ima puno djevojki je dobar, žena koja ima puno muškaraca je loša - društveno kondicioniranje, žena mora odbiti zato što će onda ona i društvo misliti da je laka.


a sad, ako želite vidjeti kako danas izgleda pickup evo vam videa, i tj video je apsolutni vrh po pitanju pickup-a, meni je osobno pomogao upoznati dosta žena, pogotovo ako još više uđeš u ono o čemu se govori u videu

https://www.youtube.com/watch?v=w65qBE-5fWg&t=148s


i da još više rasvjetlim pickup za one koje žele čitati imate:

https://www.reddit.com/r/seduction/c...our_questions/

https://bookofpook.neocities.org/

želim reći da je ovo apsolutni vrh, iz ovoga posta naučite kako doista imati samopouzdanje bez nekih tehnika i uleta i takvih gluposti. nadam se da ćete se suzdržati od komentiranja bez da niste doista pročitali ili pogledali te ovo je prvenstveno namjenjeno onima koji žele osvojiti djevojku kojoj nemaju hrabrosti prići, za one koje žele znati gdje su pogriješili sa ženom i da se to više ne ponovi te za one koje žele ipak znati nešto više o uspjehu sa ženama
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:38   #3709
Kak tebi ide sa zenama?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:40   #3710
Ili možeš reći:"Kuća na Malibu plaži i možemo tamo ići mojim najnovijim mercedesom".
E sad posto mi nemamo Malibu ili je netko u Zagrebu, kuća na Tuškancu je isto prihvatljiva.

Kako gore i piše normalno da neće sad baš svaka cura pristati na seks sa nekim neznancem. A dečki su tako i tako glupi pa je to za nas normalno i ništa čudan zaključak. Ako stvarno nemaš što curi za ponuditi onda ti vjerojatno i trebaju ovakve smjernice da bi nekog upoznao za nešto više. Ako s druge strane stojiš stabilno na zemlji, sigurno da takvima ovo nije ni potrebno.


I još što mi nije jasno. Ako se s ovime postigne toliki supjeh, zašto je tema na "Usamljenim srcima".

Zadnje uređivanje Mr-Whatever : 09.08.2017. at 13:01.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 12:52   #3711
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kak tebi ide sa zenama?

Sent from my D2403 using Tapatalk

Vidiš da je napravio drugi nick da bi mogao napisati ovaj post zbog straha da ga sve tu ne zaskoče.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:59   #3712
kingamaker, manje citanja po internetu i vise prilazenja curama! Od sjedenja kuci i citanja kako neko drugi kupi zenske sigurno neces jebat
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:18   #3713
Sve je to lijepo ali jedini kralj koji ne mora često lažirati in field izvješća je i dalje Mystery,prvo što radi sa svojim studentima je da im mijenja fizički izgled i odjeću.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 18:11   #3714
Tyleru PUA prilaze svakodnevno

https://www.youtube.com/watch?v=4z8KiAkyNvM
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 18:36   #3715
Quote:
Mr-Whatever kaže: Pogledaj post
I još što mi nije jasno. Ako se s ovime postigne toliki supjeh, zašto je tema na "Usamljenim srcima".
Zato sto ima takav uspjeh da oni koji prakticiraju istu nisu nista vise od redikula, kako tema kaze. Kada bi ovo bilo uspjesno kako se to predstvlja, gro ljudi više bi to prakticioniralo, a ovako neke price o uspjehu pricaju pojedinci, pa to spada pod anegdotalne dokaze.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2018., 23:24   #3716
Dekonstrukcija shit testova:
Po PUA priručnicima prilično je poznat termin "shit test".U teoriji to znači da ako žena iskazuje neprijateljstvo ili negativni govor tijela,to u stvari nije zato što vas ne želi već pred vas postavlja zadatak,izazov, tzv.shit test.Žene neće tako lako odbiti muškarca koji im se istinski sviđa.Muškarci koji ne žele čitati znakove,koji misle da ne znači da u stvari prizivaju nevolju na sebe.Upravo je obrnuto,muškarac bi se trebao okrenuti i otići ili prići drugoj ženi.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2018., 14:17   #3717
Momci,

ako zivite za taj PUA dir znajte da 99 posto tih fora prolazi samo u US....da ne idemo u dubinu, ljudi i nacin zivota je tamo kompletno drugaciji nego tu u EU.

tako da, selite se ili prilagodite nasem jaranskom nacinu razmisljanja, tu na balkanu
Player11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 17:08   #3718
Quote:
Player11 kaže: Pogledaj post
Momci,

ako zivite za taj PUA dir znajte da 99 posto tih fora prolazi samo u US....da ne idemo u dubinu, ljudi i nacin zivota je tamo kompletno drugaciji nego tu u EU.

tako da, selite se ili prilagodite nasem jaranskom nacinu razmisljanja, tu na balkanu
Koliki ih postotak prolazi u EU?
AllenSD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 17:15   #3719
pa mi smo dosta amerikanizirani,pratimo trendove,muziku,modu pa i dejting scenu
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2018., 17:27   #3720
Znači prolazi i u EU dobar postotak?
AllenSD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.