Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 09:45   #21
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Blago onom tko ti plaća studiranje kad ti je kada si se prvi put pojavio na faksu mjesec dana nakon početka akademske godine, a nakon popusene godine studija, jedini problem kako se socijalizirati, a grozno ti je sjediti sam za vrijeme predavanja.
Opet moraliziranje van teme
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 10:38   #22
Quote:
Lucious kaže: Pogledaj post
Depeche E zaljubio sam se �� ovo je predivno napisano
Ono sto sam primijetio je da jako puno kolega nisu bas zainteresirani za neku socijalizaciju, sto postujem ali ja sam u potpuno drugačijem fazonu. U mom slučaju se situacija postepeno mijenja. Evo bas jucer sam razgovarao sa jednom curom koja je išla samnom u razred(doduše kratko) u osnovnoj. Dodao sam je na fb i rekao joj da mi se javi ako joj nesto bude trebalo u vezi faxa ili ako na bilo koji drugi način joj mogu pomoći. A dan prije sam sreo poznanika iz moje generacije koji je vanredan student ali dolazi par puta tjedno na fax...
Btw da odgovorim na tvoja pitanja �� društveni smjer odnosno Pravni fakultet, van faxa društveni život normalan, prosječan....
Velis da imas drustveni zivot van faksa. Cemu onda forsiranje istog na faksu? Pusti da se stvari odvijaju spontano... vec ce biti situacija kad ces komunicirati s drugima, oko skripti, vjezbi, ovog onog... kasnije se samo nadovezes na to.
Kaj se tice cura, ista stvar... a kad uspostavite neku komunikaciju, laku pozoves na kavu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:39   #23
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Velis da imas drustveni zivot van faksa. Cemu onda forsiranje istog na faksu? Pusti da se stvari odvijaju spontano... vec ce biti situacija kad ces komunicirati s drugima, oko skripti, vjezbi, ovog onog... kasnije se samo nadovezes na to.
Kaj se tice cura, ista stvar... a kad uspostavite neku komunikaciju, laku pozoves na kavu.
Početkom ove akademske godine donesena je odluka da su predavanja obavezna (u mom slučaju to su 3 dana u tjednu-kolizija) tako da mi je bitno da se uklopim.Definitivno da jedan od razloga sto mi je toliko stalo je sto nikad nisam volio biti sam... A ne preostaje mi ništa drugo nego da preuzmem inicijativu, problem je sto ne volim biti napadan i previše dosadjivati ljudima a to je u ovom slučaju jedini način...nažalost..Hvala na savjetima
Lucious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:50   #24
Btw sto se tice mog društvenog života van faxa on je u ovom trenu dobar ali bojim se da se situacija pogoršava odnosno npr..moj najbolji frend se ženi na proljeće, jedan je prije par tjedana dobio posao u Mainzu, ostatak ekipe je ili u vezi te rade a ja jedini studiram, brat ima svoju ekipu te rijetko kad izadjemo skupa(puno manje nego ranije).Imamo drugačije prioritete stoga se ne mogu vječno pouzdati u njih zato malo panicarim..A meni je ostalo najmanje dvije i pol godine do diplome, plus stažiranja godinu, master dok sve to zavrsim oni ce imati svoje obitelji a ja mogu zaboraviti i izlaske, i cure i sve a solo mi se ne izlazi...
Lucious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 15:11   #25
Quote:
Lucious kaže: Pogledaj post
Btw sto se tice mog društvenog života van faxa on je u ovom trenu dobar ali bojim se da se situacija pogoršava odnosno npr..moj najbolji frend se ženi na proljeće, jedan je prije par tjedana dobio posao u Mainzu, ostatak ekipe je ili u vezi te rade a ja jedini studiram, brat ima svoju ekipu te rijetko kad izadjemo skupa(puno manje nego ranije).Imamo drugačije prioritete stoga se ne mogu vječno pouzdati u njih zato malo panicarim..A meni je ostalo najmanje dvije i pol godine do diplome, plus stažiranja godinu, master dok sve to zavrsim oni ce imati svoje obitelji a ja mogu zaboraviti i izlaske, i cure i sve a solo mi se ne izlazi...
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.