Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2009., 00:44   #101
probah, sve utore iskoristih i jos jedan dodatni sa 4 ...ma sutra ga nosim u tele2 centar informaticaru da sredi, mozda je otisao stik k vragu jer sam na cimericinom laptopu probala i nista , uopce ne daje tragove zivota ..fala svejedno
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 14:02   #102
moguće da je crk'o...imaš garanciju valjda heh
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 22:17   #103
a ne znam jel sam po sebi stick ima garanciju al posto je na ugovor na god dana mislim da je to to, a papire imam...nosim ga sutra pa da vide..
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 23:38   #104
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
a ne znam jel sam po sebi stick ima garanciju al posto je na ugovor na god dana mislim da je to to, a papire imam...nosim ga sutra pa da vide..
ima ti stick garanciju godinu dana...znam jer sam se ja nasmija kad sam uzima...uzeo pretplatu na 2 godine a dobio garanciju na stick 1 godinu...inače dosad šta god sam uzima na 2 godine pretplate bila je i garancija tolika
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 10:56   #105
oke puno fala
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 16:53   #106
Pozz svima !

Zanima me naime zato jer radim takav posao (željeznica), pa sam naravno svako malo na putu i kad si ponesem laptop htio bih se spojit na net dok imam vremena iliti mira pa malo da pročešljam po forumima na kojima sam član i tako nešto slično (znači ne dolazi u obzir bilo kakvo skidanje velikih file-ova iliti gledanje YouTube filmića, svjestan sam da to guta promet )...

Dolazim do problema koga izabrati....naravno vuče ma Tele2 jer kod njih je najjeftinije (koristio bi onaj najpovoljnjiji net od 65 kn/mj.+ 10 kn frekvencija, student sam uz rad pa mogu koristiti onaj Tele2CARNet....

E sad kako oni funkcioniraju tj. kakva je njihova pokrivenost (pogotovo uz prugu tj. željezničku mrežu pruga, tipa Zgb.- Rijeka, Zgb.- Novsak- Vinkovci, Zgb. - Koprivnica, Zgb. - Sisak), tj. koju vrstu veze bi mogao koristiti u takvim dijelovima RH ?

Znači za kraj pošto sam zainteresiran za Tele2 zanima me kako oni pokrivaju RH tj. da li koriste samo svoju infrastrukturu ili se služe iznajmljivanjem (tipa Vipnet-a koliko sam znao o tome)...

Ili mi je bolje uzet T-mobile ili VIPnet...inače imam broj od VIP-a i njihov sam preplatnik

Hvala svima unaprijed na bilo kakvoj pomoći !

Pozz !!!
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 18:16   #107
ja sam jako zadovoljan tele2 internetom (mislim na pokrivenost mreže) dok imam i vip i mogu reć da je teško smeće...u centru zagreba mi ne radi net....što se tiče putovanja...na tele2 ćeš imat signal di ima naselja dok nema nikakvog naselja neće ti radit tako da mislim da ti na dionici ZG-RI neće radit kad napustiš zg i dok se ne približiš rijeci....u karlovcu će ti radit
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 22:13   #108
Quote:
lion406 kaže: Pogledaj post
Pozz svima !

Zanima me naime zato jer radim takav posao (željeznica), pa sam naravno svako malo na putu i kad si ponesem laptop htio bih se spojit na net dok imam vremena iliti mira pa malo da pročešljam po forumima na kojima sam član i tako nešto slično (znači ne dolazi u obzir bilo kakvo skidanje velikih file-ova iliti gledanje YouTube filmića, svjestan sam da to guta promet )...

Dolazim do problema koga izabrati....naravno vuče ma Tele2 jer kod njih je najjeftinije (koristio bi onaj najpovoljnjiji net od 65 kn/mj.+ 10 kn frekvencija, student sam uz rad pa mogu koristiti onaj Tele2CARNet....

E sad kako oni funkcioniraju tj. kakva je njihova pokrivenost (pogotovo uz prugu tj. željezničku mrežu pruga, tipa Zgb.- Rijeka, Zgb.- Novsak- Vinkovci, Zgb. - Koprivnica, Zgb. - Sisak), tj. koju vrstu veze bi mogao koristiti u takvim dijelovima RH ?

Znači za kraj pošto sam zainteresiran za Tele2 zanima me kako oni pokrivaju RH tj. da li koriste samo svoju infrastrukturu ili se služe iznajmljivanjem (tipa Vipnet-a koliko sam znao o tome)...

Ili mi je bolje uzet T-mobile ili VIPnet...inače imam broj od VIP-a i njihov sam preplatnik

Hvala svima unaprijed na bilo kakvoj pomoći !

Pozz !!!
dvije godine sam bila na ugovoru sa tmobileom i niposto ti ne preporucam
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:55   #109
evo ako je netko na tele2 carnet pa da vas pitam kako provjerite stanje s MB? jer kad cimnem sms definitivno mi krivo pokazuje, u 2 dana da je bilo 2 mb prometa npr...
a opet ni onaj u programu mjerac nije bas tocan...
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 12:31   #110
Quote:
pobunjenik kaže: Pogledaj post
evo ako je netko na tele2 carnet pa da vas pitam kako provjerite stanje s MB? jer kad cimnem sms definitivno mi krivo pokazuje, u 2 dana da je bilo 2 mb prometa npr...
a opet ni onaj u programu mjerac nije bas tocan...
meni brojač pokazuje uredno

jeli zbrajaš upload i download...ja zbrojim i ispadne mi točno u kilobajt
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 12:27   #111
Haj, narode! imate li kakav savjet, za Tele2 se kaze da je najjeftiniji, pa postavljam ovdje slijedece pitanje: Treba mi mobilni internet za najvise 7 dana surfanja. (Postoji li mobilni internet na bon? Meni ne treba pretplata....treba mi smao 4 do 7 dana surfanja na laptopu izvan ZG u gardicu Knin) Ima li u Kninu dovoljno signala, ali mene najvise brine pretplata na mobilni internet. ja bih samo tjedan dana. ima li takav USB mobilni internet za laptop?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 12:31   #112
Vip USB stick 151 kunu i T-com USB stick 148 kuna...

sve skupa 100 kuna 100 kb
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 13:00   #113
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Vip USB stick 151 kunu i T-com USB stick 148 kuna...

sve skupa 100 kuna 100 kb
al nije 100kn = 100 MB
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 13:10   #114
Jel 100Mb dovoljno za 7dnevno surfanje?

jel to USB na odredjeni rok? Mislim ak potrosim 100MB onda USB prestaje s radom a time i ugovor s operaterom?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 19:16   #115
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže: Pogledaj post
Jel 100Mb dovoljno za 7dnevno surfanje?

jel to USB na odredjeni rok? Mislim ak potrosim 100MB onda USB prestaje s radom a time i ugovor s operaterom?
mislim da kad dođeš do 100MB da više nećeš moć surfat dok ne obnoviš račun novim bonom....

a što se tiče jel ti dovoljno 100MB za 7 dana...je ako ćeš samo mail slat i primat (ito bez slika)

ja potrošim surfajući cca 100 MB dnevno
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 21:48   #116
Dobro, neka bude i 512 MB, samo da je dostupno, pomagajte drugovi, da li postoji takav bon za bilo kojeg operatera, ne mora biti Tele2 ako misle da Tele2 ne pokriva cijelu zemlju. Radi se o gradiću Kninu, pa zato se raspitujem za bon mobilnog interneta....!!! Koji je nejjeftniji i najbolji, po mogućnosti od 4 do 7 dana surfanja!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 23:51   #117
svi operateri ti imaju stick na bonove, i mislim da je ista cijena 100 kn - 100 mb i ovisno sta ti trea na netu moze i ne mora biti dovoljno, npr. ak treas slat mejlove i citat nest onda je ok, al forum, fejs slike download i ostale stvari definitivno ne ...mozda da uzmes vip ak se radi o kninu, ne znam za tele2 porkivenost..pitaj u nekoj njihovoj podruznici

e da, i oni nisu na nikakav ugovor, kad hoces koristit kupis bon i imas lovu na njemu dok ne potrosis megabajte tako da je to skroz ok
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 15.04.2009. at 23:57.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 00:46   #118
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
...mozda da uzmes vip ak se radi o kninu, ne znam za tele2 porkivenost..pitaj u nekoj njihovoj podruznici
baš obrnuto....ja imam i vip i tele2...doduše na pretplatu ali vip mi nema signala u centru zagreba a kad idem vlakom za ZG u kninu imam signala na Tele2
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 09:46   #119
Hm, hm, za forum i fs je premalo?! 100Mb za 100kn, mislim da to nije jeftino.
Treba mi za msn i za fs. Koliko otprilike treba za 4 dana surfanja? 512 MB? znaci 500 kn? Za 4 dana?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 12:45   #120
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže: Pogledaj post
Hm, hm, za forum i fs je premalo?! 100Mb za 100kn, mislim da to nije jeftino.
Treba mi za msn i za fs. Koliko otprilike treba za 4 dana surfanja? 512 MB? znaci 500 kn? Za 4 dana?
a gle, tesko je biti sad objektivan i tocno ti reci koliko ces ti potrosit..i naravno da je to najskuplja varijanta ...nego, jel tebi treba taj internet samo na 4 dana sada ili svaki mjesec?
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.