Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2006., 11:46   #1
Popravak nakita

zna neko di u zg (po mogucnosti blizina centra) popravljaju nakit? imam jednu staru srebrnu narukvicu kaj je pukla i jedan srebrni prsten koj bi trebalo smanjit.
pitala u par zlatarni al ne vrse popravke.

falaaaaa
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 00:46   #2
Frankopanska 5, zlatarna Bijou.
Shoplifter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 18:57   #3
thanx.
je mozda znas otprilike koliko kosta smanjivanje il popravak?...da znam dal da to sad nosim il kad cu bit malo punijeg djepa.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 19:17   #4
Mislim da ti narukvica ne bi trebala biti više od 60-70kn, a za prsten stvarno ne znam, ali odnesi prvo narukvicu i odmah pitaj koliko bi to koštalo pa kasnije donesi prsten ili ga i za to odmah pitaj. Taj zlatar je super, s njim se da sve dogovoriti.
Shoplifter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 08:55   #5
ja sam jednom popravljala narukvicu u onoj SREBRO u importaneu i dala 30kn, to je istina bilo prije par godina i znam da još popravljaju al samo stvari kupljene kod njih mislim, al odi pa pitaš... ili probaj tam di si kupila jer znam kad sam ja tražila uvijek su svi imali ko im popravlja al da bi ti popravili je uvijet bio da kupiš kod njih
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 11:37   #6
imaš u ilici odmah poslije frankopanske-paško kačinari. ja tam uvijek sve nosim popraviti. čak su mi izradili po crtežu privjesak jedan. jako zadovoljna. a i nisu bili skupi-ko studentica sam si mogla priuštiti. inače je pravilo da gdi kupiš ti dalje besplatno popravljaju. vide po onom mini žigiću..
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 13:43   #7
stvar je u tom sto je narukvica stara preko 30 godina, mama ju dobila od prijateljice iz rima, a prsten sam kupila od ulicnog prodavaca unatoc tome sto mi je velik al mi je odma zapeo za oko jer mi je bio predivan.
ja sam pitala u par zlatarni al ne popravljaju nakit,pa cu bacit oko tu di ste rekle.
hvala.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 13:00   #8
bok, znate li gdje bih u zg-u mogla popraviti ogrlicu, nije od plemenitih metala, nego kamenčića i perlica, pukla mi je i rasula se sa strune (od starosti) pa bi htjela da mi netko to naniže lijepo i stručno, a da nije skupo..bila sam u Radićevoj, rekli su mi da je 100kn to mi je malo to much
marija44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2019., 16:36   #9
dobar dan, imam dvije swarowski ogrlice i jedan zlatni lančić star više od 30 godina za popraviti. koju biste zlatarnu sugerirali za popravak nakita, a da nije suviše skupo? hvala unaprijed na odgovoru
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.