Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 21:54   #61
Sve 5 Izidoraa! Ono što je mene zanimalo je što je npr. se moralo dogoditi toliko strašnog po tvom opisu, a da na nju sumnjaš, a ipak joj dopuštaš opet kontakt, dolazak i sl. (ne konkretan slučaj da mi prepričaš)...
Drži se draga!
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 06:13   #62
Quote:
norka kaže: Pogledaj post
meni se pari da bi se ja više osjećala neugedno kraj tebe, tvoje kuće i tebi sličnih šta razmišlaju o tim glupostima, žena je drugačija i ne želi se nikome prilagođavati živi svoj život za razliku od drugih kojima je negodno kraj svih koji nisu kao i oni.
vjeruj mi, kud ona pogleda, tu trava ne raste... a ne živimo u Sahari
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:52   #63
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post
Možda zvuči čudno ali ne znači da nije istina
JA ne mogu tvrditi za negov slučaj koliko je istinit ali vjerujem da on to dobro zna i zna još toga što sigurno nije rekao
Zanimljivo je kao i kod oje babe isto tako sve izgleda
Što ona pogleda i preda vragu ili joj se ne sviđa sutra ne osvane
Ni biljke ni životinje a nažalost ni ljudi
Naravno da nisam sigurna u to ,kako i bi ,ali previše je čudno da ne bi primjetila toliku slučajnost
Nikad neću prežaliti što je bila u mojoj kući jedn dan dok me nije bilo i maloposlije dsilo se nešto užasno
U susjedstvu je se svi boje ,samone znam jesu li psi ....
Jedini moj osjećajje da se JA NJE BOJIM....
Nikad nisam ,niti ću poželjeti joj nešto loše
ČUDNO MI JE ,I JA VRLO DOBRO ZNAM KAKO I ZAŠTO ...
Ne ,neću nikakva ogledala ni bjeli luk ni tome slično
Samo sam blagoslovljenu so stavila na ulaz i Bogu sve predala ,pa i taj moj grijeh ako o njoj tako mislim a nisam u pravu
Ali JA SE BOJIM NJE I GOTOVO
Nije cudo da je se bojis ako vjerujes u takve stvari,ako mislis da ti ona doista moze nanjeti zlo i ako umires od straha svaki put kad ju vidis i ako stalno razmisljas o tome...Sve lose sto ti se dogodi pripisat ces tome,od tolikog straha svasta ces umisliti ali ono najgore je sto ces takvim negativim razmisljanjem privuci negativnu energiju.....

Znam jednog covjeka za kojeg kazu da moze ureci pogledom i smijesno mi je kada dodje kod moje sveki a oni svi spustaju pogled....Jedino ja s njim razgovaram normalno oci u oci i nikada mi se nsita nije dogodilo....
__________________
Sreca nije nesto gotovo vec proizvod nasih dijela.
Ludjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 22:37   #64
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Sve 5 Izidoraa! Ono što je mene zanimalo je što je npr. se moralo dogoditi toliko strašnog po tvom opisu, a da na nju sumnjaš, a ipak joj dopuštaš opet kontakt, dolazak i sl. (ne konkretan slučaj da mi prepričaš)...
Drži se draga!
Što se dogodilo ,dogodilo se ,nema nazad ....
I prije tog nemilog događaja čudno mi je bilo što uvijek kad dodirne nešto u mojoj kući ili prokomentira grubim riječima toga sutra više nema
Ja ni sad ne mogu vjerovat da je ona kriva nečemu ,jer ne mogu vjerovati u takve stvari ....
Mislim da razumješ što hoću reći ....
Znam da bi mogla učiniti nešto da saznam ,ima načina
Ali ja se bojim da saznam da je istina i to bi me ubilo
Ovako mislim da je tako moralo bit
Za sad joj ne dam pristup u kuću ,zaključam vrata
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 22:43   #65
Quote:
Ludjakinja kaže: Pogledaj post
Nije cudo da je se bojis ako vjerujes u takve stvari,ako mislis da ti ona doista moze nanjeti zlo i ako umires od straha svaki put kad ju vidis i ako stalno razmisljas o tome...Sve lose sto ti se dogodi pripisat ces tome,od tolikog straha svasta ces umisliti ali ono najgore je sto ces takvim negativim razmisljanjem privuci negativnu energiju.....

Znam jednog covjeka za kojeg kazu da moze ureci pogledom i smijesno mi je kada dodje kod moje sveki a oni svi spustaju pogled....Jedino ja s njim razgovaram normalno oci u oci i nikada mi se nsita nije dogodilo....
Ne ,neću sve loše prepisati njoj
Ali ako nakon svakog dolaska se dogodi nešto loše
Šta da mislim ....?
Kad malo bolje razmislim ona mene i ne gleda u oči ,stalno gleda negdje u stranu
Odavno nije bila
Ma čudna je skroz ,čudna na način da mjenja u trenu raspoloženja ,reakcije
Kao da i sama bježi od nečega
Kad bi nekad prije išla kod nje ,pomoći joj nešto
Ona normalno priča i u trenu prekine priču i kaže "ajde idi "
Kako bi se tad glupo osjećala ....
Krajnji moj zaključak ,ipak ,ima tu nešto iako ona to ne želi ,to je jače od nje ......
A vidiš ,čitala sam tvoj post na "istiniti horor "
Mislim,ja ti vjerujem jer sam doživjela slično,zato mogu i vjerovati
Isto tako i ti bi lakše shvatila mene da si doživjela što i ja
Tako to ide ,nikonikom ne vjeruje dok sam ne doživi
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 11:01   #66
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post
Ništa posebno neznam o ovome ,mada sam nešto čitala ....
Zanima me ,ali ozbiljno sve vezano za ovu temu ....
Zato molim sve koji će ozbiljno odgovarati
Ja samo imam pitanja ....
I zanima me što Crkva misli o ovome ,o tome očekujem odgovor isključivo od onih koki nešto znaju
Na ovu temu potakla me prijateljica ,kojoj vjerujem ,al nikad prije o ovome nisam razmišljala ali san nešto već čula ....
Eto ,ako ima neko ozbiljno da pojasni a još najbolje iz vlastitog iskustva ili iskustva ljudi kojima vjeruje ......
Evo jednog događaja iz mojeg malog sela. Događaj se zbio prije 60-tak godina. Radi se o jednoj staroj baki za koju je cijelo selo vjerovalo da je vještica. Ne baš kao vještica iz romana, ali se o njoj govorilo da ima nekakve posebne moći. Neki su te njezine moći osjetili na svojoj koži, pa je priča krenula dalje. Takvu reputaciju je stekla u tijeku svojeg dugog života. Taj slučaj kojeg sam dobro zapamtio po pričanju mojih roditelja kao i sumještana. Ta siromašna i skromna bakica je imala jednu malu ljudsku slabost: voljela je kapljicu dobrog vina. Zapamtite: nije bila nikakva alkoholičarka, nego je voljela popiti nekoliko čaša vina dnevno. Jednog dana je išla u jednu kuću, ali u krivo vrijeme. Bila je nedjelja, a svi su ukućani bili u crkvi na misi. Doduše, u toj kući je zatekla mladu nevjestu koja je bila rodila prije mjesec dana. Upravo je dojila svoju bebu. Bakica ju je zamolila za čašu vina. Mlada nevjesta je otvorila kuhinjski ormar, ali na žalost vina nije bilo. Trebalo je ići u konobu preko puta, te iz bačve natočiti u krčag. Mladoj mami tako nešto uopće nije padalo na pamet : da prekine dojenje, pa da posluži staru baku koja im nije nikakva rodbina. Starica je bila malo ljuta zbog te lijenosti mlade nevjeste. Na odlasku je zamrmljala: “Ne imala ti mlijeka kao i na ja vašeg vina“. Popodne istog dana, mlada dojilja je bila skroz zaboravila na ovu staru bakicu. Sve dok nije došlo vrijeme za ponovo dojenje. Uzela je dijete po ustaljenoj proceduri i počela ga dojiti. Poslije par minuta je primijetila da se nešto neobično događa. Mlijeka iz njezinih grudiju nije bilo. Niti nakon par sati vremena. Stvar je postala jako neobična. Kako da odjednom nema više mlijeka. Tek navečer, kada je postalo ozbiljno, ona se sjetila stare bakice i njezinih riječi koja je ova promrmljala. Najstariji ukućani su odmah shvatili da je problem u bakici, a ne u grudima njihove mlade nevjeste.
Njima su te priče o bakici bile poznate, dok nevjesti ne. Glava obitelji, jedan starac od 75 godina je otišao u konobu i natočio bocu vina. Smjesta je otišao kod te bake, ponudio ju vinom, te zamolio da skine uroke sa njegove nevjeste. Baka je zahvalila na vinu i samo mu rekla da se ne brine. Stvarno, čovjek se poslije 10 minuta vratio kući, a dočekala ga je vesela i pomalo zbunjena obitelj. Mlada mama je mogla ponovo raditi svoje majčinske dužnosti.
Mnogi ne vjeruju da je ovako nešto moguće. Ti ukućani dobro znaju da je to bila za njih malo gorka istina. Ja sam osobno išao kod te gospođe da čujem tu priču iz njezinih usta. Ona je sada već baka od 82 godine.

Zadnje uređivanje krena : 28.10.2011. at 11:17.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 20:41   #67
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Evo jednog događaja iz mojeg malog sela. Događaj se zbio prije 60-tak godina. Radi se o jednoj staroj baki za koju je cijelo selo vjerovalo da je vještica. Ne baš kao vještica iz romana, ali se o njoj govorilo da ima nekakve posebne moći. Neki su te njezine moći osjetili na svojoj koži, pa je priča krenula dalje. Takvu reputaciju je stekla u tijeku svojeg dugog života. Taj slučaj kojeg sam dobro zapamtio po pričanju mojih roditelja kao i sumještana. Ta siromašna i skromna bakica je imala jednu malu ljudsku slabost: voljela je kapljicu dobrog vina. Zapamtite: nije bila nikakva alkoholičarka, nego je voljela popiti nekoliko čaša vina dnevno. Jednog dana je išla u jednu kuću, ali u krivo vrijeme. Bila je nedjelja, a svi su ukućani bili u crkvi na misi. Doduše, u toj kući je zatekla mladu nevjestu koja je bila rodila prije mjesec dana. Upravo je dojila svoju bebu. Bakica ju je zamolila za čašu vina. Mlada nevjesta je otvorila kuhinjski ormar, ali na žalost vina nije bilo. Trebalo je ići u konobu preko puta, te iz bačve natočiti u krčag. Mladoj mami tako nešto uopće nije padalo na pamet : da prekine dojenje, pa da posluži staru baku koja im nije nikakva rodbina. Starica je bila malo ljuta zbog te lijenosti mlade nevjeste. Na odlasku je zamrmljala: “Ne imala ti mlijeka kao i na ja vašeg vina“. Popodne istog dana, mlada dojilja je bila skroz zaboravila na ovu staru bakicu. Sve dok nije došlo vrijeme za ponovo dojenje. Uzela je dijete po ustaljenoj proceduri i počela ga dojiti. Poslije par minuta je primijetila da se nešto neobično događa. Mlijeka iz njezinih grudiju nije bilo. Niti nakon par sati vremena. Stvar je postala jako neobična. Kako da odjednom nema više mlijeka. Tek navečer, kada je postalo ozbiljno, ona se sjetila stare bakice i njezinih riječi koja je ova promrmljala. Najstariji ukućani su odmah shvatili da je problem u bakici, a ne u grudima njihove mlade nevjeste.
Njima su te priče o bakici bile poznate, dok nevjesti ne. Glava obitelji, jedan starac od 75 godina je otišao u konobu i natočio bocu vina. Smjesta je otišao kod te bake, ponudio ju vinom, te zamolio da skine uroke sa njegove nevjeste. Baka je zahvalila na vinu i samo mu rekla da se ne brine. Stvarno, čovjek se poslije 10 minuta vratio kući, a dočekala ga je vesela i pomalo zbunjena obitelj. Mlada mama je mogla ponovo raditi svoje majčinske dužnosti.
Mnogi ne vjeruju da je ovako nešto moguće. Ti ukućani dobro znaju da je to bila za njih malo gorka istina. Ja sam osobno išao kod te gospođe da čujem tu priču iz njezinih usta. Ona je sada već baka od 82 godine.

Hvala krena
Ti uvijek imaš zanimljive priče
Ovo sam i tražila ,primjer osobni ili iz okoline
Kako god ,ima tu nešto .....
Ne bih ja rekla da su vještice ,ne usuđujem se
Znaš šta ?
Jednom ću je pitat zna li ona išta o takvim stvarima
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 13:44   #68
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post
Ne ,neću sve loše prepisati njoj
Ali ako nakon svakog dolaska se dogodi nešto loše
Šta da mislim ....?
Kad malo bolje razmislim ona mene i ne gleda u oči ,stalno gleda negdje u stranu
Odavno nije bila
Ma čudna je skroz ,čudna na način da mjenja u trenu raspoloženja ,reakcije
Kao da i sama bježi od nečega
Kad bi nekad prije išla kod nje ,pomoći joj nešto
Ona normalno priča i u trenu prekine priču i kaže "ajde idi "
Kako bi se tad glupo osjećala ....
Krajnji moj zaključak ,ipak ,ima tu nešto iako ona to ne želi ,to je jače od nje ......
A vidiš ,čitala sam tvoj post na "istiniti horor "
Mislim,ja ti vjerujem jer sam doživjela slično,zato mogu i vjerovati
Isto tako i ti bi lakše shvatila mene da si doživjela što i ja
Tako to ide ,nikonikom ne vjeruje dok sam ne doživi
Ne kazem da ti ne vjerujem,samo mislim da to s ocima nema nikakve veze....A ona moze biti cudna iz milijun drugih razloga....I zelim ti reci da svojim strahom i negativnim razmisljanjem mozes sama sebi privuci nevolje i nesrece i da ti za to onda nije potrebna nikakva zla baba...
A gle,onda je se kloni koliko god mozes...Ako te zatrazi pomoc,pomozi joj i to je to.
__________________
Sreca nije nesto gotovo vec proizvod nasih dijela.
Ludjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 18:53   #69
Quote:
Ludjakinja kaže: Pogledaj post
Ne kazem da ti ne vjerujem,samo mislim da to s ocima nema nikakve veze....A ona moze biti cudna iz milijun drugih razloga....I zelim ti reci da svojim strahom i negativnim razmisljanjem mozes sama sebi privuci nevolje i nesrece i da ti za to onda nije potrebna nikakva zla baba...
A gle,onda je se kloni koliko god mozes...Ako te zatrazi pomoc,pomozi joj i to je to.
Da ,Ludjakinja ,slazem se s tobom.Cim se neka stara zena cudno ponasa ,a razloga moze biti milijun ,ono sumnjicavo ,plasljivo i praznovjerno bice iz naseg kolektivnog nesvjesnog izbaci sliku strasne vjestice.
A nase su misli i emocije energija ,i to vrlo snazna.Cim su jace usmjerene ,veca je mogucnost da postanu stvarnost.Ako ti vjerujes da ta zena ima coprnjicku moc ,makar ona i sama se ne bavila vracanjem, ti svojim sumnjama i strahom samo hranis njezine rijeci i postupke u svojoj blizini.
I njezine rijeci izrecene bez namjera da ti nasteti ,postaju snazno i mocno oruzje ,kad ih nahranis svojim vlastitim sumnjuama i strahom.

Izidoraa ,pokusaj sebe programirati da ostanes ravnodusna kad ona dodje pa poprati onda sta se dogadja.
Ako ti dolaze misli nelagode u njezinoj blizini ,tjeraj ih ,i to snazno.
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 22:02   #70
Quote:
Ludjakinja kaže: Pogledaj post
Ne kazem da ti ne vjerujem,samo mislim da to s ocima nema nikakve veze....A ona moze biti cudna iz milijun drugih razloga....I zelim ti reci da svojim strahom i negativnim razmisljanjem mozes sama sebi privuci nevolje i nesrece i da ti za to onda nije potrebna nikakva zla baba...
A gle,onda je se kloni koliko god mozes...Ako te zatrazi pomoc,pomozi joj i to je to.
Ma sve je pet ,sve te razumjem ,znam na što misliš ....
Ali i ja sam mislila da je sve slučajnost i šutjela sam o tome ,ni mužu nisam nikad ništa rekla niti bilo kome
Sve dok i drugi susjedi nisu počeli pričati ,sasvim slučajno smo došli na tu temi ,i tad sam prešutjela ,slušala sam njihovo mišljenje
Ma susjeda je koliko hoćeš ,svi smo različiti ,ovakvi ili onakvi ,ali ona je posebno čudna
Ma ovu sam temu davno otvorila ,kad sam baš nešto o tome razmišljala ,bila sam i zaboravila na sve ovo ,ali evo vidim komentare i čitam
Htjela sam ustvari još neki primjer ali samo mi je krena dao jedan primjer
Ja nisam toliko opterećena sa tim više .....
Ali pazim je se ,da ,to jesam
Ono za svaki slučaj .....
Temu mogu i zatvoriti ,nije više zanimljiva
Hvala ti svejedno na savjetima
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 08:40   #71
kada sam ja bila dijete kod bake i dide u selu je bila jedna starica koja je bila tako drago stvorenje, prokleto selo proglasilo da ona čara , meni kao djetetu bilo je užasno teško jer mi je ta starica bila draga kada bi ona prolazila , a ostatak držao fige da ih ne učara....ne trebam ni spominjati nakon šta je ona umrla da je došla druga na red......karakteristika svih tih žena iz sela moga dide je da su bile starice, bez ikog svog jer naravno lakše ih je onda proglasit vješticama......danas sam na sebe tako ponosna jer i onda iako sam bila dijete ja nisam držala fige jer sam znala da su tamo samo starice umorne od života i teškog posla stoga mi je ova tema sa ovim očima degutantna , no hard feelings Izidora .
norka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 10:50   #72
sve su one vještice i s njima na lomaču
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:11   #73
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
sve su one vještice i s njima na lomaču
ovo je za ban i to trajni........vi ljudi šta vjerujete u te urokljive oči ste faking opasni za okolinu, a ovaj lik je dokaz.....daleko vam kuća od moje...
norka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:36   #74
Quote:
norka kaže: Pogledaj post
ovo je za ban i to trajni........vi ljudi šta vjerujete u te urokljive oči ste faking opasni za okolinu, a ovaj lik je dokaz.....daleko vam kuća od moje...
ti koja se nikada nisi susrela s tim ne razumiješ to...
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 10:14   #75
Ta naša bakica gore spomenuta je imala 5 djece i na kraju je živjela sama. Unuke su joj pomagale u starosti. A imala je i malo specifičnu smrt. Unuka (oko 20 godina) joj je donija večeru i nije primijetila ništa neobično. Drugi dan je došla i donijela ručak, ali baka nije bila u kuhinji. Pronašla ju je u sobi na katu. Baka je ležala mrtva u krevetu. Ali je bila stvar čudna. Obukla je najbolje haljine i legla obučena. Izgleda da je znala da će umrijeti. I ostavila je vrata otključana. Kako je to moguće !?
PREPORUČUJEM ZA ČITANJE:

http://www.profil.hr/index.php?cmd=s...izvod_id=36932
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:13   #76
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ta naša bakica gore spomenuta je imala 5 djece i na kraju je živjela sama. Unuke su joj pomagale u starosti. A imala je i malo specifičnu smrt. Unuka (oko 20 godina) joj je donija večeru i nije primijetila ništa neobično. Drugi dan je došla i donijela ručak, ali baka nije bila u kuhinji. Pronašla ju je u sobi na katu. Baka je ležala mrtva u krevetu. Ali je bila stvar čudna. Obukla je najbolje haljine i legla obučena. Izgleda da je znala da će umrijeti. I ostavila je vrata otključana. Kako je to moguće !?
PREPORUČUJEM ZA ČITANJE:

http://www.profil.hr/index.php?cmd=s...izvod_id=36932
Sutra naručujem
Mene to uvijek zanima ,mada uvijek ne uzimam za ozbiljno sve što pročitam
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 21:59   #77
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post
Sutra naručujem
Mene to uvijek zanima ,mada uvijek ne uzimam za ozbiljno sve što pročitam
Kniga mi je jako dobra. Skoro mi se čini da čovjek ima malo previše neobičnih događaja.
Inače što se tiče naše bakice, neki su pitali svećenika za moće te naše bake. On je bio uvjeren da ona te svoje moći koristi podsvjesno i nenamjerno. Njoj su te sposobnosti prirođene. Inače je taj naš svećenik (i on je davno umro, kada sam se ja rodio) doživi neke gadne dogodovštine. Kad je bio maldi svećenik u šibenskom zaleđu u jednoj kuću gdje je boravio događale su se čudne stvari. Pomicale su se neki predmeti sami. On je jednu večer izletio van iz kuće jer su cipele počele mijenjati položaj pred njegovim očima.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 21:00   #78
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Kniga mi je jako dobra. Skoro mi se čini da čovjek ima malo previše neobičnih događaja.
Inače što se tiče naše bakice, neki su pitali svećenika za moće te naše bake. On je bio uvjeren da ona te svoje moći koristi podsvjesno i nenamjerno. Njoj su te sposobnosti prirođene. Inače je taj naš svećenik (i on je davno umro, kada sam se ja rodio) doživi neke gadne dogodovštine. Kad je bio maldi svećenik u šibenskom zaleđu u jednoj kuću gdje je boravio događale su se čudne stvari. Pomicale su se neki predmeti sami. On je jednu večer izletio van iz kuće jer su cipele počele mijenjati položaj pred njegovim očima.
To sam i ja rekla ,ona vjerojatno to i ne želi ali ima tu neku moć ....
A što se tiče toga "previše neobičnih događaja " tu bi se mogao prevariti
Svjedok sam raznih nama "nemogućih "događaja
Sve ti ja to vjerujem i o tom svećeniku ,dragi moj krena mi tek vidimo možda recimo 20 % onog što je oko nas ....
Samo meni je to lako vjerovati jer lakše je sebi povjerovati ,tad možeš znati o čemu drugi pričaju i ne čini ti se neobično
Baš me zanima ta knjiga ,nisam stigla još naručiti ,našla sam stranicu i budem jer me jaaako zanima
I predloži mi opet nešto te tematike
__________________
Ja nikad nisam sama ,moj ANĐEO me prati
izidoraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 14:36   #79
bok svima, novak sam na forumu, dižem ovu temu jer na drugoj nisam dobila odgovor, a znatiželjna sam pa ponavljam pitanje :

jedno pitanjce za drage forumaše, neznam gdje da pitam pa ću ovdje ( možda bi to Baphomet najbolje znao, ma bilo tko) :
osoba se bavi magijom i demonstrira svoje moći tako da promijeni boju očiju (plave) u svjetleće žutu.

kako je to moguće, kakva je to moć, tko to može, zašto to može, otkud mu to ???

ps. - ne mislim zapravo da je to urokljivo oko zločestih bakica ove teme, već nešt drugo, ne znam što, ne da mi se otvarat tema, ima ih previše.
dhanur is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 15:27   #80
Quote:
izidoraa kaže: Pogledaj post
To sam i ja rekla ,ona vjerojatno to i ne želi ali ima tu neku moć ....
A što se tiče toga "previše neobičnih događaja " tu bi se mogao prevariti
Svjedok sam raznih nama "nemogućih "događaja
Sve ti ja to vjerujem i o tom svećeniku ,dragi moj krena mi tek vidimo možda recimo 20 % onog što je oko nas ....
Samo meni je to lako vjerovati jer lakše je sebi povjerovati ,tad možeš znati o čemu drugi pričaju i ne čini ti se neobično
Baš me zanima ta knjiga ,nisam stigla još naručiti ,našla sam stranicu i budem jer me jaaako zanima
I predloži mi opet nešto te tematike
I želi i ne želi... Kad osoba postane svjesna svojih moći to joj imponira, ali jako malo njih se odluči istražiti priču još dublje, strah ih je na koga ili što će naletjeti.
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.