Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2010., 18:13   #1
sezonski poslovi 2010

ima već mnogo oglasa po internetu za sezonu,jel netko bio na razgovoru,jel netko primljen,možete ovdje pisati.....
jura_19 is offline  
Old 05.03.2010., 20:03   #2
I odmah molba moderatorima ako mogu odoliti ovaj put i ne spajati nam ovu temu s onom o uvjetima zapošljavanja u firmama
Ima potencijala ovdje za zasebnu temu.

Ja sam također počela pratiti te oglase, teško se snalazim jer za većinu ne znam kakvi su uvjeti i stanje.
Pa tko ima iskustva neka slobodno napiše.
Ruralna is offline  
Old 05.03.2010., 20:42   #3
i mene zanimaju iskustva, naime zar na svaki razgovor za npr. konobara moram odlaziti u taj grad/mjesto?
monika33 is offline  
Old 05.03.2010., 21:03   #4
nemoraš odlaziti u taj grad,možeš telefonom rješit sve ili mailom,a i predstavnici pojedinih tvrtki,hotela idu po hrvatskoj,traže sezonske radnike,u vinkovcima su bili prošli i pretprošli tjedan,idući tjedan je sajam poslova,isto dolaze predstavnici hotela...
jura_19 is offline  
Old 05.03.2010., 21:47   #5
Quote:
jura_19 kaže: Pogledaj post
nemoraš odlaziti u taj grad,možeš telefonom rješit sve ili mailom,a i predstavnici pojedinih tvrtki,hotela idu po hrvatskoj,traže sezonske radnike,u vinkovcima su bili prošli i pretprošli tjedan,idući tjedan je sajam poslova,isto dolaze predstavnici hotela...
nekako mi je čudno da nekoga prime tako prek telefona, al ak ti tak kažeš iz iskustva onda super!!! hvala ti!
monika33 is offline  
Old 06.03.2010., 13:52   #6
Jel ima tko iskustva sa Solaris hotelima Šibenik?
Uskoro imaju predstavljanje za zainteresirane, ne znam da li da se zaletim do Šibenika na to.
Ruralna is offline  
Old 07.03.2010., 16:53   #7
Evo da se nadovežem na samu sebe, našla sam neke komentare za solaris da im je smještaj koma, plaće male, uvjeti rada nikakvi, carstvo neorganizacije i tako to. E sad, baš bi bilo lijepo ako netko ima osobno iskustva s njima da ih tu podijeli. Imam vremena do 15.da se odlučim
Ruralna is offline  
Old 07.03.2010., 18:40   #8
pa vjerovatno je ko i u svim ostalim hotelima,dobiješ hranu i smještaj,i 3000 kn plaću.........jesu te zvali na razgovor ili???
jura_19 is offline  
Old 07.03.2010., 20:36   #9
Oglasili su da tko je zainteresiran treba doći 15.03 u Ši, pretpostavljam da će biti neka vrsta grupnog razgovora.
Ima hotela i hotela, nije da je svugdje smještaj nikakav i plaće male. Što 3000 nije premalo za sezonu, s obzirom da se radi i duže svaki dan, bez slobodnih i sl.
Ruralna is offline  
Old 07.03.2010., 21:28   #10
a vjerojatno ti plate prekovremene,al računaj da ti za smještaj uzmu minimalno 500 kn,i za hranu 1500 kn,tako da je 3000 sasvim ok,jest da je malo,al di ćeš nać bolje.....
jura_19 is offline  
Old 08.03.2010., 12:15   #11
Kako pa di ćeš naći bolje-pa Sunčani Hvar ti za smještaj i hranu uzme 380kn mjesečno. A smještaj je pristojan, dvokrevetne sobe, nije daleko od posla. Samo što je firma već godinama u neredu, pa ne znaš na čemu si s njima.
Ruralna is offline  
Old 10.03.2010., 18:41   #12
... ja sam poslao zamolbu u Solaris prije par tjedana, pozvan sam sutra na razgovor pa vam javim kako je proslo
Balkan_boy is offline  
Old 10.03.2010., 22:53   #13
Quote:
Balkan_boy kaže: Pogledaj post
... ja sam poslao zamolbu u Solaris prije par tjedana, pozvan sam sutra na razgovor pa vam javim kako je proslo
Super, pa navrati onda iza razgovora podijeliti dojmove s nama
Ruralna is offline  
Old 11.03.2010., 12:47   #14
Quote:
ovako nije mi opće jasno zašto bi i išla radit preko nekog tj preko sc il hzz
hehe, to zato jer sam se naslušala priča o neisplaćivanju zarade, pa kao osiguranje, jel...

ma u biti zato jer sam pače malo neiskusno pa da mi se ne dogodi odmah isprve neko neugodno iskustvo jer me onda u budućnosti nitko više ne bi natjerao na posao

a zabrinjavaju me i ti razgovori za posao jer nisam iz zg nego s istoka hr, pa bi me već i sam put do zg koštao....al dobro, znam da će mi svakako za početak trebati neka lova za put i ostalo u početku...

hvala na savjetima i stalkat ću još oglase i ovaj thread.... sretno nam!
ferrolucem is offline  
Old 11.03.2010., 18:30   #15
... evo ovako , doslo je oko 30-40 ljudi pa dok je dosao red do mene sve je to islo vrlo brzo , udjes unutra, komisija od 5-6 ljudi , pitaju te samo par pitanja gdje si radio, sta si radio, sta mislis kod njih raditi i zasto bas to ?? usao i izasao za minutu , oni koji su imali iskustva u poslovima na koje su se javili su valjda vec primljeni ili su vrlo blizu tome , ja naime nisam imao nikakvog iskustva u poslu za koji sam se prijavio pa su mi rekli javiti u ponedjeljak

... mislim da cekaju da im se javi netko s iskustvom a ako ne mislim da cu i ja biti primljen

o smjestaju, hrani , placi i radnom vremenu nitko nije imao petlje pitati
Balkan_boy is offline  
Old 29.02.2012., 12:19   #16
Smile posao

dali mi neko može napisati na kojoj točno stranici tražite sezonske poslove??
jopy19 is offline  
Old 20.04.2010., 15:11   #17
ćao

Da sam na tvojem mjestu malo bih razmislio za sunčani hvar jer oni su u problemima, istina je da smještaj je pristojan inače u Hotel Bodul stavljaju sezonce i imaš tri obroka a plaća zavisi u koji te hotel stave ako je to Adriana i Amfora ili Palace plaća je oko 5000 ali si dosta pod nadzorom tamo, a za ove druge hotele neznam dal rade sada al oni su ti plaćeni oko 3000 možda, bolje si nađi u hvaru nešto privatno ili konobariti ili u kuhinji mislim na restorane privatne jer tamo ti je bolje , istina da ćeš se naraditi ali će ti oni i platiti
toma84 is offline  
Old 23.04.2010., 15:38   #18
Cool Pozdrav!

Jel ima neko iskustva u radu u Dubrovniku u hotelu Lapad..dobila sam tamo posao sobarice i krecem u utorak pa me zanima kakvi su uvjeti...

hvala unaprijed!!
__________________
Cinderella don't you go to sleep, it's such a bitter form of refuge,don't you know the kingdom's under siege and everybody needs you...
thekillersfan is offline  
Old 23.04.2010., 17:00   #19
Quote:
thekillersfan kaže: Pogledaj post
Jel ima neko iskustva u radu u Dubrovniku u hotelu Lapad..dobila sam tamo posao sobarice i krecem u utorak pa me zanima kakvi su uvjeti...

hvala unaprijed!!
Valjda se to pita poslodavca kakvi su ti uvjeti...ili se makar raspita prije nego li se dobije posao.
Webeto is offline  
Old 24.04.2010., 00:00   #20
evo ja sam jučer poslala nekoliko prijava na oglase s mojposao.hr
sad mi preostaje samo čeakti ili?

ne znam koliko se uopće čeka, ako je npr. natječaj otovren do 30.4., hoću li dobiti odgovor u svakom slučaju ili samo ako me odaberu za posao?
prvi put mi je pa sam glupa
ferrolucem is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.