Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 18:38   #1
Exclamation "Zapaljen" laminat ... help

Imam mali problem koji je možda netko već imao pa me zanima kak je to riješio.
Dakle... na podu (laminatu) sam za jedno iznenađenje iskoristio one kplus male svijećice (3x3cm). E sad pošto sam bio pametan nisam ni vidio odma da je ta svijećica čudno gorila kad je bila već pri kraju.
I kad sam maknuo svijećicu eto iznenađenja. Ispod mi se zapalio dio laminata skroz je zagorio. Probao sam sa svim glupostima od kemija bar izblijediti ili ostrugati i nejde nikak.

Jel ima neko kakav savjet šta da napravim ?? dal postoji nekakav lak u boji laminata pa da to bar premažem, jer ak gazda to vidi bit će veselo

Hvalaa unaprijed na odgovorima
Fac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 23:17   #2
Laminat je po površini folija (slično frontama iverice na ormarima) i kad to ostružeš, zagoriš ili bog zna kako oštetiš - nema povratka. Imaš opciju kamufliranja do-it-yourself stilom ili, ako je blizu ruba i uz paralelan zid slaganja, otvoriti laminat (dignuti od zida do oštećene ploče) i staviti drugu ploču umjesto zagorene. Kod večine click laminata je to banalan posao ukoliko možeš nabaviti novi komad iste dimenzije i dezena...
morrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 22:46   #3
Hehe..tebi je izgleda problem gazda
Slijedi postupak kako ga je opisao morrak, s tim da ne moraš imati novi komad nego taj isti, oštećeni, prilikom slaganja uglavi na neko mjesto gdje nije vidljivo... ispod kreveta, ormara...
__________________
dečko s motorkom traži djevojku sa šumom!
ravnalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.