Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2007., 23:12   #101
Quote:
Actrice kaže: Pogledaj post
Meni je karakter podjednako bitan kao i fizički izgled. Ako jedna od tih dviju stvari nije onakva kako bi ja htjela, to ne vodi nikuda. Pokušala sam biti i u takvoj vezi,ali nisam uspjela, ali bar sam nešto naučila. Više neću pokušavati, jer povrijedila sam tog momka (samo time što sam mu rekla da me fizički ne privlači). Dakle, bio je stvarno dobra osoba, ali me nije privlačio. Jedna moja frendica je sad u takvoj vezi, ali nije sretna i stalno govori da je s njim zato što je dobar.
Kod muškaraca me privlači samopouzdanje, ne neka bolesna umišljenost, nego samo visoko samopouzdanje, da zan što je a što nije, da ima svoje ja. Ne smije biti iskompleksiran u smislu izgleda, mora voljeti sebe (ne narcisoidan), jedino mi takav može biti privlačan.
Ne smije vjerovati da će ga novac učiniti privlačnijim...iako se danas to može uzeti za istinu, dosta žena baš to traži. Meni je bitno da nastoji u životu stvoriti nekakve materijalne uvjete, tj. da se nastoji situirati. Lijenčine me ne privlače. Pretjerana ambicioznost me isto tako ne privlači, moj partner se treba znati i opustiti.Ne smije biti radoholičar, ali mora biti vrijedan.
Ne mora biti vjernik, a ako već jest, ne smije biti zatucan, mora sam izgraditi svoje stavove, a ne ih naslijeđivati. Ne smije imati primitivne stavove.
Mora voljeti dom i obitelj.
Može i ne mora imati smisao za humor, a ako već ima onda nikako ne smije biti vulgaran.
Mora biti spontan, aktivan, pun energije...a istovremeno pomalo mističan i smiren.
Mora biti spreman na opraštanje, ne smije biti destruktivan.
Dalo bi se tu još puno toga napisat, ali eto toliko od mene za sad....
Sve si ti to lijepo navela, ala imas visoke kriterije...........ne znam da li ce ti poci za rukom da se usrecis sa takvim iz jednostavnog razloga jer mislim da ne postoji.........
tince is offline  
Old 27.05.2007., 23:15   #102
ja volim onako pomalo bahate "frajere"
kad vani glumi facu,a kad smo sami onda je moj micek
volim da ima svoje cvrsto "ja" i da zna sta zeli u zivotu i kad nesto zeli neka to i uzme...
fizicki izgled... uvijek bitan...
Hikage is offline  
Old 27.05.2007., 23:23   #103
ja se sjetila, volim da dobro vozi auto (onako coolerski), a ne kao neki penzioner
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Old 27.05.2007., 23:24   #104
Quote:
Sultiana kaže: Pogledaj post
ja se sjetila, volim da dobro vozi auto (onako coolerski), a ne kao neki penzioner
slazem se sa tobom
samo se ja vise palim na motoriste
Hikage is offline  
Old 28.05.2007., 00:19   #105
Quote:
Hikage kaže: Pogledaj post
slazem se sa tobom
samo se ja vise palim na motoriste
ma palim se ja i kad me moj dragi na biciklu vozi
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Old 28.05.2007., 12:36   #106
Quote:
Hikage kaže: Pogledaj post
slazem se sa tobom
samo se ja vise palim na motoriste
hmm nisam to nikad probala ali sigurno nije lose

ma ja sam 100 % sigurna da bi me odbilo da ne zna voziti kako treba. a ja volim da je malo brze ali da niko nije u opasnosti.
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Old 06.06.2007., 17:55   #107
tocno se zna sto bi vi muski htjeli cuti da se osjecate bolje-sve su zene sponzoruse. The end.
DARK ANGEL is offline  
Old 06.06.2007., 19:19   #108
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Sve si ti to lijepo navela, ala imas visoke kriterije...........ne znam da li ce ti poci za rukom da se usrecis sa takvim iz jednostavnog razloga jer mislim da ne postoji.........

ja sam takvog nasla i nemislim ga pustiti nikada.
DARK ANGEL is offline  
Old 06.06.2007., 20:54   #109
Quote:
_kju_ kaže: Pogledaj post
Nisi uopće zahtjevna i kontradiktorna. Znači, da radi od 08,00 do 17,00 kako bi otplatio stambeni kredit, nakon toga doma jednom rukom tebe diže na pijedestal dok drugom sprema ručak, a trećom presvlači bebu. Nakon toga ide u teretanu, barem dva sata da ti bude privlačan!!!
Jesi li se ti upitala kolika je vjerojatnost da naiđeš na takvog tipa? (ne ulazeći pritom u tvoje vrline, izgled i ambicije)
Nabavi si par mačaka, bit će ti jedine i najbolje priležnice u 45-oj....
ejej
takav tip postoji ja ga poznam
veci33net is offline  
Old 06.06.2007., 21:07   #110
Quote:
Snjesko kaže: Pogledaj post
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
znači nešto kao supermen?
svi mi imamo snove i rado bi supemuškarca ili superženu
realnost je da prosječni muškarac može osvojiti prosječnu ženu tako da joj ukaže dovoljno ljubavi i pažnje, da joj pokloni ruže i svu ostalu romantiku, da se malo potudi oko sex tehnike
a privlačnost funkcionira po teoriji slično privlači slično a opet različito-paradox-to je kao onaj simbol jina i janga koji se nadopunjuju
veci33net is offline  
Old 06.06.2007., 23:10   #111
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Istina je da žene često vole muškarce koji imaju love. Ali, kao i u svakoj statistici, mora se ispititati je li to bitno za analizu. Tj. samo zato što postoji statistički velika korelacija toga da muškarac ima love i da se sviđa ženama, znači da se "sviđa ženama zato što ima love."

Zapravo, nije. Jebiga, sorry to rain on your parade.

Zašto se "pernati" muškarci često sviđaju ženama je zato što zbog relativno dobre materijalne slike, takvi muškarci imaju sampouzdanja i pristup koji ženama imponira. Naravno, kad smo već kod "imanja love", neću sad generalizirati, ali često se desi da ta lova i nije stečena baš nekim svojim radom što znači da je efekt bildanja samopouzdanja izostao. Naime samopouzdanje dolazi iz stjecanja i samoostvarenja radom -- bez obzira kakav je taj "rad", može biti i kriminal.

Tako da, all other things being equal, zapravo postoji jednako mnogo "indikacija" kao i "kontraindikacija" imanja love.

Sjašite više vi koje su cure napucale zbog tipova koji imaju više love od vas. Stvarno nije bilo zbog toga. Sorry, but jebiga.
OH LOL MOJ BOŽE

Hrvatica v.1.0 beta

Ona PRAVA.

ISKONSKA.

Daj šta ti pričaš nemoj kipat kad ne treba, nit samotješje ovdje neko isfuravat.

Skrati.

Žene se lože na pare. I pare isključivo.

Hrvatice 1.0 to imaju podsvjesno i nisu toga svjesne, Hrvatice 1.5 to znaju ali imaju patološki software koji bi lagao i pod prijetnjom života (ali ne i pod više para) a Hrvatice 2.0 ni ne znaju za drugačije.

I šta se, "for-mothefuckin-sake-yellin-like-true-Samuel-Jackson" koristiš tim engleskim, to je passe...

Indikacija imanja love? Pa dobro jesti ti normalna? Hrvatica 0.5?

Pa indikacija imanja love je auto koji voziš, čuku koji imaš, cipele, majica, kajš, miris...sve.

Vi to DOBRO vidite i primjetite i nemoj mi pokušavat spominjat suprotno.

Nema tog skenera koji je nadmašio tzv. ŽENSKO OKO.

I da me neko ne shvati krivo, nikad se ne generalizira naravno, i ja pri ovim ne mislim na sve Hrvatice, nego 99% njih.
.keskin. is offline  
Old 06.06.2007., 23:36   #112
samo zajebane nista labavo hahahahahhaha
__________________
When I'm a mess I still put on a vest With an S on my chest
_In3s_ is offline  
Old 06.06.2007., 23:42   #113
Quote:
_In3s_ kaže: Pogledaj post
samo zajebane nista labavo hahahahahhaha
14-16 godina, Linkin Park ali i PCD, Nicole posteri i san o Jaredu Letu (retro je in)

Jesam pogodio?
.keskin. is offline  
Old 06.06.2007., 23:53   #114
Quote:
.keskin. kaže: Pogledaj post
14-16 godina, Linkin Park ali i PCD, Nicole posteri i san o Jaredu Letu (retro je in)

Jesam pogodio?
ne trebao si prepoznati ironiju jer su mi generalna pitanja poput ovog "najdraza"

a Jared Leto jeste sexy
__________________
When I'm a mess I still put on a vest With an S on my chest
_In3s_ is offline  
Old 07.06.2007., 01:55   #115
Quote:
Hikage kaže: Pogledaj post
ja volim onako pomalo bahate "frajere"
kad vani glumi facu,a kad smo sami onda je moj micek
volim da ima svoje cvrsto "ja" i da zna sta zeli u zivotu i kad nesto zeli neka to i uzme...
fizicki izgled... uvijek bitan...

Ti si osvojila zlatni pokal najblesavije hrvatice na forumu. Čestitam. Pride dobiješ i svog miceka na motoru.
Borut011 is offline  
Old 07.06.2007., 02:13   #116
Znate vi drage cure šta ću ja vama reći.. Sve ste vi napisale isto, samo što niste napisale ono što vas kaći. Svi mi znamo da bi vi " Macho muškarce " koji će biti kul i faca, koliko dobar vani u društvu toliko i u domu, odn. krevetu..
Postoji jedna stvar, takav dečko, koji ima to sve ( te sve vaše visoke kriterije ) neće si nači vas , nego če tražiti i on visoke kriterije...

Moj savjet Vama,
spustite kriterije, nađite si momka svog kalibra i bit čete sretne , jer ako ćete htjet, visokog,pametnog,fakultetski obrazovanog ( to je i punog para ), vi neće biti sretne jer će takva osoba tražiti ko i vi, djevojku lijepu,pametnu,visoku,iz dobre obitelji,s završenim faksem... itd..

probajte razmisliti realno, a ne živjeti u mašti...

Moje pitanje vama, koliko ste imali dečkiju koji su odgovarali vašim kriterijima ?
dudo2905 is offline  
Old 07.06.2007., 08:43   #117
Nemam pojma kakve muskarce zene vole..
Ja volim da je muskarac dobra osoba...da je posten...da postuje mene...komunikativan..duhovit...inteligentan..izgl ed takav da me privuce..a to je uvijek nesto drugo. Ako su ovi uvjeti podmireni dalje je sve moguce dogovoriti i napraviti jer tu sam i ja kao druga polovica....
__________________
Ako želiš biti ću ja program tvog kompjutera...
Maa-Laa is offline  
Old 07.06.2007., 10:29   #118
Quote:
Snjesko kaže: Pogledaj post
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji
primjetio sam da imam više uspjeha kad sam sam sebi faca. kad znam da jesam.
Quote:
znam da naravno ovisi od butre do bure.
naravno da ne. postoje neke karakterne crte koje privlače većinu cura.
Quote:
Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
opet, naravno da ne.
Aphex is offline  
Old 07.06.2007., 10:32   #119
Quote:
dudo2905 kaže: Pogledaj post
Moj savjet Vama,
spustite kriterije, nađite si momka svog kalibra i bit čete sretne , jer ako ćete htjet, visokog,pametnog,fakultetski obrazovanog ( to je i punog para ), vi neće biti sretne jer će takva osoba tražiti ko i vi, djevojku lijepu,pametnu,visoku,iz dobre obitelji,s završenim faksem... itd..
spustiti kriterije je linija manjeg otpora. treba unaprijediti sebe.
Aphex is offline  
Old 07.06.2007., 10:36   #120
Quote:
.keskin. kaže: Pogledaj post
Žene se lože na pare. I pare isključivo.
gle, logično je da ćeš to reći ako nemaš para i nemaš cure, jer lakše je to nego si priznati da si papčina.
Aphex is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger