Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2011., 00:06   #10001
Kad već spominješ da ti je ostalo kreme od drugo kolača, moram pitati da li si i taj kolač danas radila ili si kremu koju spominješ napravila prije pa spremila za kasniju upotrebu?
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Old 02.09.2011., 00:56   #10002
10001. post na ovoj temi!!!

da ne bi bilo da trolam...evo ontopic: nisam dugo kolač radila!

kad će nova tema?

oćem recept za kapkejkse!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 02.09.2011., 01:01   #10003
Ja jako često radim više toga odjednom i ako mi se dogodi da bude viška, kombiniram, a krema je dobra i kad stoji par sati u fridgeu. Recimo, kasno u noći, skoro pa ujutro sam radila bijelo brdo. Ostalo mi je nešto vanil kreme i onda sam, pošto mi treba torta za sutra to danas stavila u njenu kremu. Znači stracciatella kremu sam napravila od sl.vrhnja, malo jogurta, malo te vanil-kreme, itd. Uz to sam pekla i kukuruznu zljevanku, a sad pečem i kruh, isto za sutra.
Gipsyqueen is offline  
Old 02.09.2011., 01:05   #10004
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post


Eloise, gdje je taj kolač
ili čeka novu temu ili je dečec sve smazal

(isprobavam novi smajlic )
coflek is offline  
Old 02.09.2011., 01:05   #10005
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ja jako često radim više toga odjednom i ako mi se dogodi da bude viška, kombiniram, a krema je dobra i kad stoji par sati u fridgeu. Recimo, kasno u noći, skoro pa ujutro sam radila bijelo brdo. Ostalo mi je nešto vanil kreme i onda sam, pošto mi treba torta za sutra to danas stavila u njenu kremu. Znači stracciatella kremu sam napravila od sl.vrhnja, malo jogurta, malo te vanil-kreme, itd. Uz to sam pekla i kukuruznu zljevanku, a sad pečem i kruh, isto za sutra.
danju, pretpostavljam, spavaš?
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 02.09.2011., 01:06   #10006
Quote:
coflek kaže: Pogledaj post
(isprobavam novi smajlic )
moj

opet sam offtopična!

OT: errrmmm...možda isprobam onu atomsku sa šljivama! HA, ontopic sam
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 02.09.2011., 01:36   #10007
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
danju, pretpostavljam, spavaš?
Ne.
Veći dio života ne spavam više od 5 sati. Meni je normalno da u 2-3 ujutro kuham kremu, a dignem se u 6.30. Za mnogo toga, pogotovo ne usred noći, ne koristim mikser pa me susjedi još nisu zatukli.
Još ujutro moram prije 8 ispeći kiflice sa šunkom i gorgonzolom. Sve osim bijelog brda je za feštu od frenda, a mora biti gotovo do 8 da dođe po to.

Stavile ste mi bubu u uho s tom atomskom, ali sam ipak odustala od te ideje jer sam u zadnje vrijeme 4-5x pekla šljive posipanke i mix posipanke sa šljivama, jabukama i kruškama.
Gipsyqueen is offline  
Old 02.09.2011., 09:13   #10008
Mule, sreća za tvoj off topic da si me podsjetila na atomsku sa šljivama. Moram iščeprkati gdje su pisale one preinake pa napraviti za vikend.

Gipsy, hvala na pojašnjenju.

A cupcakesi će biti kad ih napravim
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Old 02.09.2011., 09:41   #10009
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Eloise, gdje je taj kolač
Quote:
coflek kaže: Pogledaj post
ili čeka novu temu ili je dečec sve smazal

(isprobavam novi smajlic )
Ma vraga! Kolač je lagano tekući. (sasvim opravdano korištenje novog smajlića). Jučer sam bila tako nesretna jer mi nekako u zadnje vrijeme ne ide s isprobavanjem novih kolača.
Sve slano što pravim je super ali kolači mi nikako ne uspijevaju iako imam dovoljno iskustva da mogu reći kako ih znam praviti. Kaže mi dragi: "A što samo nešto isprobavaš? Drž' se onog provjerenog." Ali kad su mi dosadili stalno jedni te isti kolači, kad ima toliko toga finoga što bih probala. Ok, sad sam se izjadala malo, idemo dalje...
Uglavnom, krema od griza mi je ostala dosta mekana, pretpostavljam da ju nisam dovoljno dugo kuhala. U receptu ne piše ništa kako ni koliko, a ja u životu nisam kuhala griz, ni kremu od griza. :mrzi griz: Višnje su ispale ok, a gornji sloj, krema od žutanjaka, također malo mekana. Tu sam totalno kriva - izbacila sam margarin (trebao je doći cijeli u kremu od 4 žumanjka i 1/2 l mlijeka) pa sam umjesto njega izradila bjelanjke u čvrst snijeg i ubacila ih lagano u kuhanu kremu, kao u krempitu. Ne volim kad ostanu bjelanjci. I eto, ne bi bilo u redu da prvu sliku ovdje postavim baš s kolačem koji izgleda kao bućkuriš.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 02.09.2011., 09:51   #10010
Kad radiš s grisom, da, mora ti biti malo čvršći (ali ne zbetoniran), a vanil kreme od cijelih jaja jesu rjeđe, tj.rahlije ako se dodaju istučeni bjelanjci. Npr.ako vanil kremu radiš od određene količine žumanjaka, brašna, mlijeka itd., u slučaju kad je kuhaš s cijelim jajima moraš dodati manje tekućine, više brašna,.. Dužina kuhanja isto djeluje na kompaktnost kreme.

Ma, mi smo neke mamine kolače jeli žlicom. Sve je bilo fino, ali se nije stisnulo.
Bit će uspješnije drugi put.

@ta.ja
Nema na čemu.
Gipsyqueen is offline  
Old 02.09.2011., 09:53   #10011
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ne. :ro fl:
Veći dio života ne spavam više od 5 sati. Meni je normalno da u 2-3 ujutro kuham kremu, a dignem se u 6.30. Za mnogo toga, pogotovo ne usred noći, ne koristim mikser pa me susjedi još nisu zatukli.Još ujutro moram prije 8 ispeći kiflice sa šunkom i gorgonzolom. Sve osim bijelog brda je za feštu od frenda, a mora biti gotovo do 8 da dođe po to.


ja kad legnem oko 2-3, normalno je da se ne dignem prije 10-11! doduše, sinoć je bilo tako, a evo me na nogama...kljucam na poslu

Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Uglavnom, krema od griza mi je ostala dosta mekana, pretpostavljam da ju nisam dovoljno dugo kuhala. U receptu ne piše ništa kako ni koliko, a ja u životu nisam kuhala griz, ni kremu od griza. :mrzi griz: Višnje su ispale ok, a gornji sloj, krema od žutanjaka, također malo mekana. Tu sam totalno kriva - izbacila sam margarin (trebao je doći cijeli u kremu od 4 žumanjka i 1/2 l mlijeka) pa sam umjesto njega izradila bjelanjke u čvrst snijeg i ubacila ih lagano u kuhanu kremu, kao u krempitu. Ne volim kad ostanu bjelanjci. I eto, ne bi bilo u redu da prvu sliku ovdje postavim baš s kolačem koji izgleda kao bućkuriš.
mislim da nije baš do griza...griz se ne kuha puno! on se zapravo najviše zgusne klađenjem!
margarin služi da zgusne kremu, a ti ga ne staviš a možda je i do bjelanjaka...ono, možda su pali kad si ih stavila u kremu!

baljezgarim...a možda sam u pravu!

stavo ode sliku, ionako će svi zaboravit na to kad se otvori nova tema!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 02.09.2011., 09:58   #10012
Ma može gris ispasti rijedak. Ili je više tekućine, ili je trebao biti duže kuhan. Kao mala sam voljela gris i kad god sam ga kuhala sama, nije bio kao mamin.

Ma Mulice, ja sam ti obdarena visokim tlakom pa letam kao leptir na lsd-ju, dok se ne srušim.

Meni su sljedeće na popisu torta od čokolade i lješnjaka i mađarica. Isto po tuđim željama.
Gipsyqueen is offline  
Old 02.09.2011., 10:00   #10013
Da se uguzim na zadnju stranicu . Sljedeci vikend cu raditi Ledeno nebo po prvi put, od koliko jaja da radim za kalup od 28 cm? Recept koji imam je 7, ali mi je kolegica koja mi je dala rekla da misli da ce biti previse, pa da radim od 6 . Nemojte mi samo reci da ovisi o velicini jaja, recimo da ce biti M
Doria is offline  
Old 02.09.2011., 10:03   #10014
Ma, kolač je fini, nema dvojbe. Dragi je sinoć smazao par kocaka. Njemu ne smeta što nisu dovoljno tvrdi da mi se izrezali 'na špagu', bitno je da ima kolača. Gladoš moj!
Griz mi je izgledao malo rjeđi dok sam kuhala ali sam isto mislila da će se još zgusnuti kad se krema ohladi preko noći u hladnjaku. Ma, znam da mi to neće dati mira, morat ću još jednom probati, bar taj griz napraviti, izliti u lim pa vidjeti hoće li biti bolje.
Mulice, nije da se sramim svog epic faila, ali nisam se još odvažila stavljati slike svojih uradaka na forum... Možda budem jednog dana.
Pratim ja vas i par tema ovdje. Ti si posebna inspiracija, sa svojim retardićima.

edit: dok sam ja tipkala, uletjela Doria sa svojim pitanjem. Ali, znamo da koga sam se nadovezala.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Old 02.09.2011., 10:29   #10015
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Ma Mulice, ja sam ti obdarena visokim tlakom pa letam kao leptir na lsd-ju, dok se ne srušim.


torta od lješnjaka i čokolade zvuči super

Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Pratim ja vas i par tema ovdje. Ti si posebna inspiracija, sa svojim retardićima.
nisam ih dugo radila...vruće je za njih još uvik! jedva ih čekam počet radit akd malo zahladi!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.