Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2011., 16:26   #101
Treba ti visa razina iz hrv,i niza iz eng i mat. Ako si srednju prolazio/la s nekom solidnom cetvorkom i rijesis nekih 90ak % iz hrv i eng(ovo govorim za visu eng,za nizu ne znam) i 70-80 % iz mat,upadas bez problema.
gabi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 00:04   #102
Aha , a jel se gledaju neki odredeni predmeti posebno ili samo prosjek ? Meni su nešto govorili da se gledaju i geografija i povijest ? Pa sadInace hvala.
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 09:27   #103
Ma nema na cemu. I ne,ne gledaju ti nista osim prosjeka.
gabi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 17:49   #104
Mislite li da iman šanse , opća gimanzija san , prolazila san san dosad sa 4,2 uglavnon i mislin da mi je ova škola dala dosta dobro znanje za maturu , jer meni je prijateljica riješila maturu sve sa 3 išla je u upravnu i uspila je upast na pravni.
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 18:56   #105
Quote:
Unknown123 kaže: Pogledaj post
Mislite li da iman šanse , opća gimanzija san , prolazila san san dosad sa 4,2 uglavnon i mislin da mi je ova škola dala dosta dobro znanje za maturu , jer meni je prijateljica riješila maturu sve sa 3 išla je u upravnu i uspila je upast na pravni.
????????????
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 22:07   #106
Može mi netko odgovorit ?? Pliiiz stvarno mi treba
Unknown123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 22:06   #107
Probaj polozit maturu s malo vise od tri,to je ono zbilja ajme rezultat,bez ikakve uvrede tvojoj prijateljici. Al s tim prosjekom i dobro rijesenom maturom sigurno upadas.
gabi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 02:04   #108
Kakvi su uvjeti za prebaciti se iz Zagreba u Split.. ? Ima neka dobra dusa da mi objasni ili netko tko je to napravio..
Trenutno sam parcijala druge pa bi se druge godine rado prebacila doli
__________________
I want to get away to our sweet escape..
miss_independen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 20:58   #109
Specijalistički studij Medicinskog prava u Splitu

Pozdrav,

spremam se upisati specijalistički studij pri Pravnom fakultetu u Splitu, smjer Medicinsko pravo.

Da li tko ima iskustva sa ovim smjerom. Dobro bi mi došlo iskustvo onih koji su prošli studij.. Sada je upis treće generacije studenata, a nikako da stupim u kontakt sa nekim tko je spec. medicinskog prava

Hvala.
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 12:27   #110
Quote:
noklica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

spremam se upisati specijalistički studij pri Pravnom fakultetu u Splitu, smjer Medicinsko pravo.

Da li tko ima iskustva sa ovim smjerom. Dobro bi mi došlo iskustvo onih koji su prošli studij.. Sada je upis treće generacije studenata, a nikako da stupim u kontakt sa nekim tko je spec. medicinskog prava

Hvala.
pitam, i dižem temu, ako netko ima kakvih saznanja.....
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 19:49   #111
Question Studij, posao i glazba...?

Pozdrav svima!

Sljedeće godine namjeravam upisati izvanredni studij upravnog prava u Splitu. Zaposlena sam, radim puno radno vrijeme i bavim se glazbom. Upisala bih studij jer bi rado i koju kunu više od 2500, za koliko sada radim. Učenje mi nije problem, iako znam biti kampanjac
E sad, studij nije pizdarija, 7 tisuća nije pizdarija a sviranje uzima svoje vrijeme.

Sada kad ste uzeli sve u obzir, izaberite odgovor ili dodajte svoj...
a) uči, sviraj, radi, organiziraj se, ufati bika za rogove;
b) e ne mere i ovce i novce;
c) zajebi svo troje i bogato se udaj

PS: ova tema može i na jel?
PPS: studoši, dođe li vam da ?
cassini86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 23:36   #112
Pozdrav!Da li neko sa završenim Pravnim faksom iz Bosne i Hercegovine može upisati,poslijediplomski studij prava u Splitu?Kod nas u nekim gradovima gdje nije po hrvatskom programu,traje faks po Bolonji 4 godine i nosi 240 ECTS bodova,dok na pravu u HR traje 5 godina,samo i mi u BiH imamo sve te predmete samo su oni zbijeni u 4 godine.Da li će to predstavljati problem pri upisu poslijediplomskog studija u Splitu?
Feniks92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 01:46   #113
buduće kolege, ima li vas?
štapiić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 16:10   #114
Pozdrav svima !
Evo gledao sam malo vaše postove jer me jako zanima pravni fakultet i ono najbitnije,hoću li upasti tamo?4.sam razred(gimnazija) i ocjene kroz školovanje su mi vrlo dobar(debela četvorka 3.8 ,3.9 itd) osim prvog raz kojim se i nisam baš proslavio .
Namjeravam uzeti ABA način mature...samo mat nižu razinu jer mi i nije bolja strana.Tako da vas molim da mi odgovorite na to GLAVNO pitanje i zanima me još sama organizacija faksa i težina predmeta(logike i mat?) i volio bih čuti neke prijedloge za faks osim tih tehničkih fakulteta (zbog matiše)...
Zahvaljujem od srca !

Prvi mi raz najjadniji....prosjek 3.77 -.-
to će me pose*ati

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 11.09.2012. at 17:36. Reason: spajanje postova
Ante XAntimonX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 13:45   #115
Ima li netko savjete o polaganju ispita na drugoj godini? Kojim redosljedom je najpametnije?
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:43   #116
Brucosii?
kinggg007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 03:09   #117
Ja sam sada tek 4 ..1 raz sam prosla s - 3 . 2.raz-3. 3raz-2 .ako 4 isto s 3 prodem,maturu rjesim... hrv.visu razinu.eng( to mi inace ide iman 4,4) dok mat.bi nizu ...jel tu sansa
Ramona606 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 00:58   #118
Zna li itko kada faks pocinje? I ima li upravni faks svoju stranicu jer mi na ovoj od pravnog nepokazuje nikakve novosti za upravni
__________________
URL]
Gajgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:53   #119
Quote:
Gajgo kaže: Pogledaj post
Zna li itko kada faks pocinje? I ima li upravni faks svoju stranicu jer mi na ovoj od pravnog nepokazuje nikakve novosti za upravni
Pravni i upravni su ti zajedno, danas je bila obavijest da nisu odredili za izvanredne predavanja, a redovne ti nemam pojma. jos ne znaju ni sta je s dekanskim, tako da
__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 13:55   #120
Quote:
Ensi kaže: Pogledaj post
Ima li netko savjete o polaganju ispita na drugoj godini? Kojim redosljedom je najpametnije?
uffff znas da je druga najzeznutija, i sama sam na njoj
uglavnom, nema savjeta. kazneno, financije, ustav i gp1 su prvo njih rjesavaj a ovo drugo ces lakse
__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.