Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2008., 17:57   #1
Tomato

pazite ovo...jucer oko 4 sata dolazi mi sms od tomata sa boraj od njihove besplatne linije ( 092 99 22 ) .... i no glasi ovako . . . ."ispricavamo se zbog poteskoca u pozivanju 3.6.2008 o omogucujemo ti besplatne pozive u Hrvatskoj 7.6. od 16h do 16h 8.6.2008 oricajmo tomato!" i sada uzmem ja mobitel zovem curu na 091 i pricam pola min pogledam stanje na racunu i potrosilo mi novce...i probam ja opet nazovem frenda na 098 i pricamo 1 min pogledam na racun i opa nema para....a sada pitanje .... vrijedi li to samo za 092 korisnike ili nas cimaju ? mislim pise u cijeloj Hrv....fala
__________________
I would give my life for 1 second of street fight. I live to be a hooligan
carrr_cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 11:08   #2
Thumbs down

tako kaže i vip,a meni skidaju isto,ma to je samo varka
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 21:48   #3
Koliko je varki potrebno da vam se upali lampica
aurellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 23:30   #4
I ja dobio...što se mene tiče nisu mi ni trebali slat obavjest. Kod mene nikakvih poteškoća tog dana nije ni bilo.
__________________
>>> Sve o mobitelima
RedkinG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 13:25   #5
Ma besplatni pozivi malo morgen,danas ništa besplatno
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:48   #6
Evo ja prekjučer dobio obavijest o besplatnim razgovorima od 15.06. u 07.30. do 16.06. u 07.30. Danas cijeli dan razgovaram sa fiksnim i svim mobilnim linijama i nisam potrošio ni lipe. Ma da sam na nekoj drugoj mreži za ove današnje razgovore bi platio najmanje 300 kuna.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:35   #7
Ha,čuj. Tomato je mreža u vlasništvu Vipa, Tomato najjeftiniji, a Vip najskuplji.
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 10:45   #8
hej... neda mi se sad uspoređivat na netu tarife i slična sr...

Jel je tomato jeftiniji od tele 2?

Mislim najviše na pozive, i eventualno koji sms ( manje bitno, bitni su pozivi ). I kak je pokrivenost? on ide prek Vipove mreže?
Callysto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 11:11   #9
da, najjeftiniji je. pokrivenost ko vipova. a zajeb što nema ništa osim poziva i sms-ova...dakle, ni mms ni bilo kakve druge podatkovne usluge...
__________________
Need hugs? Go hug a cactus.
*Pupa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 12:00   #10
Quote:
*Pupa* kaže: Pogledaj post
da, najjeftiniji je. pokrivenost ko vipova. a zajeb što nema ništa osim poziva i sms-ova...dakle, ni mms ni bilo kakve druge podatkovne usluge...
Pa recimo da je jednako jeftin kao i tele2 tarifizza...
http://www.tele2.hr/tarifica.html
ojpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 21:48   #11
Quote:
Callysto kaže: Pogledaj post
hej... neda mi se sad uspoređivat na netu tarife i slična sr...

Jel je tomato jeftiniji od tele 2?

Mislim najviše na pozive, i eventualno koji sms ( manje bitno, bitni su pozivi ). I kak je pokrivenost? on ide prek Vipove mreže?
Pogledaj ovdje.. fino se moze i izracunat
http://www.usporedi-tarife.com
fuxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 12:57   #12
Quote:
Callysto kaže: Pogledaj post

Jel je tomato jeftiniji od tele 2?

TELE2 ti ima istu stvar kao i VIP(tomato) samo se zove TARIFIZZA i cijena razgovora ovisi dali ubaciš prepaid bon od 50 ili 100 kn, ako ubaciš 50kn razgovaraš prema svim mrežama za 45 lipa a ako ubaciš 100kn cijena je 35 lipa.....al opet preko TARIFIZZA broja možeš samo zvati i slati poruke
Amsteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 11:49   #13
hvala... to mi i treba, samo pozivi i pokoji sms. treba mi za poslovni broj...
Callysto is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 12:24   #14
Quote:
Callysto kaže: Pogledaj post
hvala... to mi i treba, samo pozivi i pokoji sms. treba mi za poslovni broj...
postoji nekakva ajmo reči poslovna opreznost...
dugo sam u privatnom poslu, i znam neke stvari.
Recimo ako mi se pojavi netko tko tvrdi da je iz ozbiljne firme sa pozivnim brojem 092, dobro bih razmislio želim li poslovati sa njim...
Isto vrijedi ako ti neda fiksni telefonski broj, mail adresa mu je [email protected], i slične sitne pojedinosti.......
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 00:43   #15
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
...dugo sam u privatnom poslu, i znam neke stvari.
Recimo ako mi se pojavi netko tko tvrdi da je iz ozbiljne firme sa pozivnim brojem 092, dobro bih razmislio želim li poslovati sa njim...
092 ima svoju svrhu - jeftini pozivi i sms. Namjenjen je onima koji nisu u mogućnosti izdvajati velike novčane iznose na razgovore i oni nemaju dodirnih točaka sa svijetom privatnog biznisa.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 13:04   #16
Slažem se, i ja uvijek obratim pažnju na ovakve stvari, znam kad sam slala molbe za posao da mi je ovo bilo jako važno.
nika35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 00:36   #17
Hvala na savjetu. u pravu si!

Uskoro počinjem radit kao trener i hoću da kad mi zazvoni telefon znati da me netko od djece zove....
Imam inače simpa broj, i pun imenik, tako da si nemogu još i ove nove ubacivat unutra pa slagat posebno zvono i sl...
Callysto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 12:57   #18
Quote:
Callysto kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu. u pravu si!

Uskoro počinjem radit kao trener i hoću da kad mi zazvoni telefon znati da me netko od djece zove....
Imam inače simpa broj, i pun imenik, tako da si nemogu još i ove nove ubacivat unutra pa slagat posebno zvono i sl...
gledaj moje mišljenje, je da bi u tome slučaju trebao imati broj koji se lako nađe u imeniku.
Znači pretplata bilo kojeg operatera.
čuj ipak misliš raditi sa djecom, a roditelji su danas osjetljivi na djecu, a i sam znaš kaj se sve događa......
imaš jeftinih pretplata kod sva tri operatera, ipak oni tebe uglavnom zovu...
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 18:56   #19
tomato test

zna li netko o cemu se to tocno radi naime dosla mi poruka:
zelis li 50 besplatnih minuta i 50 besplatnih smsova svakog mjeseca bez ikakve naknade registriraj se na tomato.hr
dakle u cemu je kvaka?
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 21:32   #20
Quote:
Ducks and Beavers kaže: Pogledaj post
zna li netko o cemu se to tocno radi naime dosla mi poruka:
zelis li 50 besplatnih minuta i 50 besplatnih smsova svakog mjeseca bez ikakve naknade registriraj se na tomato.hr
dakle u cemu je kvaka?
Prvo nije tomato.hr vec tomato.com.hr jer tomato.hr je neki ugostitelj :-)
Ako te nije netko zezao onda je valjda kvaka da zele imati registrirane korisnike kao sto npr. t-mobile daje 50kn za registraciju (iako ja na tomato.com.hr ne vidim nikakvu takvu obavijest)
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.