Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2009., 11:59   #541
da li smjestaj u strogom centru Beca znaci, da nema potrebe da koristis javni prevoz, ili ga ipak moras koristiti za razgledanje znamenitosti i shoppinga? ako se ipak mora koristiti, koja je razlika za smjestaj van centra, zasto ne uzeti nesto dalje?
da li je glavni dio 1. bezirk? da li su najbolji dijelovi za smjestaj van centra, od 4. do 7.og bezirka? ima li gdje mapa sa ulicama plus oznaceni bezirkovi, da se covjek moze lakse orjentisat?

Quote:
globetrotter kaže: Pogledaj post
'24h karta' kosta 5,70€.
da li je ovo jedna karta koja vrijedi za sve vrste prevoza ili ?

zanima me smjestaj u dvokrevetnoj sobi sa kupatilom, da je cisto i uredno, a kolikovidim da se ne moze naci nista ispod 70ak eura, da li je moguce?

ljudi pomagajte, totalno sam confused, nemam ideje ni gdje ni sta ?!
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 16:53   #542
Quote:
mufnica kaže: Pogledaj post
da li smjestaj u strogom centru Beca znaci, da nema potrebe da koristis javni prevoz, ili ga ipak moras koristiti za razgledanje znamenitosti i shoppinga? ako se ipak mora koristiti, koja je razlika za smjestaj van centra, zasto ne uzeti nesto dalje?
da li je glavni dio 1. bezirk? da li su najbolji dijelovi za smjestaj van centra, od 4. do 7.og bezirka? ima li gdje mapa sa ulicama plus oznaceni bezirkovi, da se covjek moze lakse orjentisat?



da li je ovo jedna karta koja vrijedi za sve vrste prevoza ili ?

zanima me smjestaj u dvokrevetnoj sobi sa kupatilom, da je cisto i uredno, a kolikovidim da se ne moze naci nista ispod 70ak eura, da li je moguce?

ljudi pomagajte, totalno sam confused, nemam ideje ni gdje ni sta ?!
Ako si smještena u centru možda ti je više toga dostupno šetnjom, ali mislim da opet moraš koristiti metro jer nije sve u centru. Ionako te metro dovede brzo do centra (jedino pazi da ti je hotel barem blizu stanice metro-a). Što se tiče hotela imaš ih dosta za ispod 75e - probaj pogledati na nekoj stranici tipa www.venere.com
Kada suziš izbor hotela idi na www.tripadvisor.com i pogledaj malo što ljudi kažu o tim hotelima...

Pozdrav
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 10:44   #543
Quote:
civic12 kaže: Pogledaj post
Ako si smještena u centru možda ti je više toga dostupno šetnjom, ali mislim da opet moraš koristiti metro jer nije sve u centru. Ionako te metro dovede brzo do centra (jedino pazi da ti je hotel barem blizu stanice metro-a). Što se tiče hotela imaš ih dosta za ispod 75e - probaj pogledati na nekoj stranici tipa www.venere.com
Kada suziš izbor hotela idi na www.tripadvisor.com i pogledaj malo što ljudi kažu o tim hotelima...

Pozdrav
civic12 hvala na info
ma to mi je bitno da znam, da bez obzira na poziciju i blizinu samog centra je opet potreban prevoz. onda je defintivno isplativije naci nesto malo dalje plus prevoz, nego placat nocenje po 150eura i vise u centru.

opet pitanje - da li postoji karta koja obuhvata podzemnu, tramvaj i bus?
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 11:01   #544
Quote:
mufnica kaže: Pogledaj post
opet pitanje - da li postoji karta koja obuhvata podzemnu, tramvaj i bus?
da, imas jednokratne (1,70€ na aparatu ili 2,20€ ako kupis kod vozaca), 24h (5,70€), 72h karte (13,60€) itd., a vrijede za sav javni gradski prijevoz - metro, tramvaj, bus.
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 12:35   #545
Quote:
globetrotter kaže: Pogledaj post
da, imas jednokratne (1,70€ na aparatu ili 2,20€ ako kupis kod vozaca), 24h (5,70€), 72h karte (13,60€) itd., a vrijede za sav javni gradski prijevoz - metro, tramvaj, bus.
danke svjetski putnice
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 12:51   #546
rezervisala smjestaj za bec za treci mjesec
jupiiiiii

mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 21:50   #547
Quote:
mufnica kaže: Pogledaj post
rezervisala smjestaj za bec za treci mjesec
jupiiiiii

i ja idem u 3. mj., jedva cekam
civic12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 10:28   #548
Quote:
civic12 kaže: Pogledaj post
i ja idem u 3. mj., jedva cekam
super
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 21:13   #549
jel ima javnih parkinga u blizini - Ottakringer Straße, koji naplacuju parking h24 ?

Molim info.
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 12:43   #550
Pomoć

Molim pomoć!
Interesira me da li netko ima informacija da li ima neki prijevoz iz Beča za Zagreb iza ili oko 20 sati...ili možda do Ljubljane ili Maribora... Hitno mi treba. Znam za avion ali mi je to skupo (cca 250 eura). Molim pomoć!
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 13:34   #551
Quote:
mufnica kaže: Pogledaj post
jel ima javnih parkinga u blizini - Ottakringer Straße, koji naplacuju parking h24 ?

Molim info.
ponavljam pitanje

help people
mufnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 17:55   #552
Quote:
Francek09 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć!
Interesira me da li netko ima informacija da li ima neki prijevoz iz Beča za Zagreb iza ili oko 20 sati...ili možda do Ljubljane ili Maribora... Hitno mi treba. Znam za avion ali mi je to skupo (cca 250 eura). Molim pomoć!

Pa zar nitko ljudi? Hajde valjda netko zna nešto...
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 21:15   #553
Quote:
Francek09 kaže: Pogledaj post
Pa zar nitko ljudi? Hajde valjda netko zna nešto...
pa imaš 100posto vlak za ZG?!jel to toliko teško provjerit.. www.bahn.de
pa si vidi,i nadam se da znaš švapski..
__________________
The Joker: It's a funny world we live in. Speaking of which, do you know how I got these scars?
tera_PB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 10:03   #554
Quote:
tera_PB kaže: Pogledaj post
pa imaš 100posto vlak za ZG?!jel to toliko teško provjerit.. www.bahn.de
pa si vidi,i nadam se da znaš švapski..
Navečer iza 18 sati nema direktne veze za Zagreb ni vlakom ni busom. Provjereno inače ne bih bio ovdje. Jedino ako imaju neke turističke linije koje nisu na netu pa bus u prolazu stane u Beču ili kreće iz Beča. Ista stvar je sa vezom vlakom za Ljubljanu i Maribor. Za bus za Ljubljanu i Maribor još istražujem, na slovenskim sitovima još nisam naišao na taj podatak. Vlakovi iz Njemačke za ovaj dio Europe ne prolaze kroz Beč nego Salzburg i Villach.

By the way možda ima neka dobra duša koja se vraća navečer 28.02 iz Beča autom pa da me poveze, naravno uz naknadu.
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 22:22   #555
Eto našao sam nešto:
Iz Beča Westbahnhof u 21 i 30 za Salzburg u koji se dolazi u 0 i 32...čeka se jedan sat i hvata vlak iz Munchena za Zagreb (Lisinski). Ili za Vilach ali se čeka oko 4 sata na isti taj vlak..a zima je pa ću do Salzburga. Još uvijek ako ima neka dobra duša da me povede u subotu 28.o2 iz Beča za Zagreb bio bih zahvalan...
Nadam se da će ova informacija pomoći nekome...
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 22:40   #556
iznenada mi je uletio odlazak u Beč sljedeći tjedan pa me zanima neka preporuka za spavanje,sobe ili apartmani.....također ako netko zna neko mjesto gdje se prodaju antikviteti ili neke stare stvari kao u Zagrebu Britanac molim vas da mi napišete....obavezno bi otišao na takvo mjesto.hvala
zuja_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 00:09   #557
Quote:
zuja_st kaže: Pogledaj post
.također ako netko zna neko mjesto gdje se prodaju antikviteti ili neke stare stvari kao u Zagrebu Britanac molim vas da mi napišete....obavezno bi otišao na takvo mjesto.hvala
Naschmarkt,subotom prije podne.





Na slici broj 2-polozaj Naschmarkta.
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 11:10   #558
jel bio netko nedavno busom ili vlakom do beča? koliko koštaju povratne karte otprilike?
prvenstveno me vlak zanima.
nikko blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 11:28   #559
Quote:
nikko blue kaže: Pogledaj post
jel bio netko nedavno busom ili vlakom do beča? koliko koštaju povratne karte otprilike?
prvenstveno me vlak zanima.
cijena vlaka za bec ovisi o tome koliko ljudi putuje. ako ides sam, onda je cijena oko 485 kn za povratnu kartu (postoji i neka karta za 440 kn, ali to je najbolje nazvati direktno kolodvor da ih pitas za uvjete), ako vas ide petero, onda je cca 300 kn po osobi.
croatia bus vozi za 360 kn, povratna karta.
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 18:06   #560
hej hej!
moze li mi netko, molim vas, rechi gdje nabaviti Vienna - Card?
hvala!
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.