Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2018., 16:53   #1
Da li ovo ima buducnost?

Pozdrav

Prije od prilike 3 mjeseca upoznala sam jednog tipa, s kojim sam sada svaki dan u kontaktu.
Dopisujemo se samo prijateljski cijelo ovo vrijeme, nikada nam razgovori nisu isli u nekom drugom smislu, no u zadnja 2-3 tjedna pocela sam osjecati nesta vise prema njemu.
Ali postoji problem... kad smo se tek upoznali, on mi je kroz razgovore rekao da je bio u braku tocno 10 godina (sada ima 34, ja imam 23) rastali su se prije godinu dana i pricao mi je kako jos nema ni u planu nesta ozbiljnije, jer mora srediti sebe i svoj zivot, nakon raskida braka poceo se opijati, pusiti travu i piti svaki dan, i zavrsio kod psihijatra, i to je sve trajalo nekih 5-6 mjeseci, tako mi je on rekao, sada je kako kaze prestao sa svim porocima... prije 2 mjeseca je imao priliku sa nekom zenskom nesta, ali ju je odbio jer uopce ne zeli trenutno nikakvu vezu, jer kako kaze on sada nema sta za ponuditi od sebe dok si ne sredi zivot, a ne zeli nikoga zavlaciti i ta zenska mu se nije bas ni svidila, prema njegovoj prici..

Mi smo stalno u kontaktu, ali on uopce i ne naslucuje da mi se poceo sviđati na drugi nacin, ja mu to ne zelim dati do znanja radi svega gore navedenog sto mi je on ispricao. Par puta mi je samo rekao kako mu je ugodno druziti se sa mnom i da mu se sviđa to kako sam tako pozitivna i optimisticna osoba.

Inace se oboje bavimo fotografijom i crtanjem, tocnije opcenito volimo oboje umjetnost, i tako smo se i upoznali i poceli prvo razgovarati o fotografijama i tim stvarima, i kasnije smo se sprijateljili i poceli pricati i o svim drugim stvarima.

On se meni javlja svaki dan, vec od jutra mi pise poruke, kako mu je dan poceo, o poslu svome, u biti o svemu mi govori.

Ne znam da li da pokusam te osjecaje nekako izbaciti iz sebe i da nastavim graditi nase prijateljstvo, ili da nakon nekog vremena kad i on bude spreman za nesta novo, pokusam nesta?

A tu su jos i godine, vec mi je u par navrata rekao kako sam dosta mlada i kako do sad uopce nije bio u kontaktu sa curama koje su toliko mlađe od njega, vecinom su to bile razlike od 4-5 godina, meni 11 godina nije bas neka razlika, no ne znam mozda njemu je....

Hvala na odgovorima...
nathalieee94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 17:00   #2
brate, "zvučiš" mi ko muško; nesta, i Ne znam da li da pokusam te osjecaje nekako izbaciti iz sebe i da nastavim graditi nase prijateljstvo, ili da nakon nekog vremena kad i on bude spreman za nesta novo, pokusam nesta?


To mi sve nekako smrdi na mušku fantaziju; jer koja bi ženska osoba pitala da si izbaci osjecaje, bude u frendzoni i gradi frendšip ili da mu uvali jezik u usta ? Čudno bar meni.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 17:04   #3
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
brate, "zvučiš" mi ko muško; nesta, i Ne znam da li da pokusam te osjecaje nekako izbaciti iz sebe i da nastavim graditi nase prijateljstvo, ili da nakon nekog vremena kad i on bude spreman za nesta novo, pokusam nesta?


To mi sve nekako smrdi na mušku fantaziju; jer koja bi ženska osoba pitala da si izbaci osjecaje, bude u frendzoni i gradi frendšip ili da mu uvali jezik u usta ? Čudno bar meni.
Tvoje misljenje
Nigdje ne pise nista o ikakvom uvaljivanju jezika, citaj u buducnosti s razumjevanjem
nathalieee94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 17:09   #4
Ok sorry, glup sam.

A kako bi ti pokusala sa njim nešto, možeš li opisati situaciju ?
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 17:13   #5
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Ok sorry, glup sam.

A kako bi ti pokusala sa njim nešto, možeš li opisati situaciju ?
Hahah, sve okej

Iskreno, nemam pojma. Uopce ne razmisljam o tome kako bi, jer mi se stalno motaju po glavi te njegove rijeci kako trenutno ne zeli ni cuti za nesta ozbiljnije.

I cesto napomene razliku u godinama, tipa kad je on vec bio na zavrsetku faksa kako sam ja imala tek 15ak godina, i onda mi to dodatno govori da nista ne pokusavam.

Nisam se ja sad nesta posebno zagrijala da sam totalno luda za njim, ali nije ni da mi se nije poceo sviđati na drugi nacin.
nathalieee94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 17:19   #6
Reka ti je sam. Ne bi trenutno ništa ozbiljnije. Deset godina braka, 34 godine, godina od razvoda.
MimiSt3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 17:25   #7
Pa opisat ću ti ukratko kako (bete) muškarci jedino mogu izaći iz frendzone.

Dakle, ono što dosad nisu imali muda za učinit je da moraju izreći svoj pravi interes. Da su pokazali svoj pravi interes u startu ne bi bilo frendzone. Nakon izricanja istine, dolazi do šoka kod ovoga koji je u iluziji vjerujući da ima muškog prijatelja. Vrlo visok postotak šanse je da ide odbijanac od ove strane kojoj se priznalo, no osoba koja priznaje mora ostati dosljedna sebi i učiniti i naredne korake.

Ukoliko druga strana ne pokazuje romantični interes, treba joj se reći da (nažalost) ti više ne možeš biti u tom prijateljstvu, jer imaš drugačije namjere i da ti treba vremena dok sve to prođe i da bi bilo najbolje da se to "prijateljstvo" završi. No: ovo je ključno za reći toj osobi, da ako se on predomisli po pitanju nečega više da se u bilo koje doba vremena javi.

Nakon toga treba se okrenuti i nikad se ne okrećati za tom osobom sa kojom smo izašli iz frendzone. A to znači nikad ju zvati, poslati poruku, nikad inicirati prvi kontakt, putem ako se sretne samo se javiti (bok) i to je to. Kao da je ta osoba nestala iz života.

Nakon prolaska vremena dogodit će se dvije stvari: ili će te nazvati i dati ti šansu za nešto više (ako bude tražio da ponovo budete prijatelji to treba striktno odbiti), ili tu osobu više nikad nećemo vidjeti u životu.

Very simple, sad to trebaš isprobat sa svojim jer u suprotnom, ako stojiš u tom "prijateljstvu" prostituiraš svoje osjećaje i glumiš lažnog prijatelja iako su ti namjere drugačije.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 17:32   #8
Ključno ti je ovo što je rekao da mu se ta druga nije osobito svidjela, zato ni nije pokušao, naleti li neka koja će ga razmrdati pošteno zaboravit će on i razvod i travu i opijate, tako da dopisuj se i dalje, ali bez očekivanja, ako možeš, jel, ako on šta osjeti, pokazat će i sam.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 18:04   #9
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Pa opisat ću ti ukratko kako (bete) muškarci jedino mogu izaći iz frendzone.

Dakle, ono što dosad nisu imali muda za učinit je da moraju izreći svoj pravi interes. Da su pokazali svoj pravi interes u startu ne bi bilo frendzone. Nakon izricanja istine, dolazi do šoka kod ovoga koji je u iluziji vjerujući .......
Pa ja i nemam neke druge namjere, ne pokusavam nista. Razgovaram s njim na prijateljski nacin, uopce ga ne pokusavam nikako usmjeriti na to da me pocne gledati drugacije. Pricamo o svemu, ni u kojem trenutku nisam pokusala na neki dvolicni nacin nesta postici s njim.

Ne znam jesam spremna uopce prekinuti kontakt s njim.
Ne mogu objasniti, ali vjerujem da kuzis sta zelim reci.

Ma ni sama nisam sigurna u nista, u glavi mi je sve izmjesano.

Pokusala sam prvo smanjiti malo nase razgovore, jer se bas cesto cujemo, pa sam mislila ako budemo manje u kontaktu mozda ce me to proci i da je to neka trenutna zanesenost, ali i dalje je bilo isto, iako sam mu tokom dana odgovorila mozda 3-4 puta i onda me je nazvao da pita jel nesta nije uredu i jel napravio nesta sto me naljutilo pa se ne javljam, samo sam rekla kako sam imala neke obaveze oko faksa te da nisam stigla mu pisati vise.
A sad pojma nemam sta mi je najbolje ciniti.

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Ključno ti je ovo što je rekao da mu se ta druga nije osobito svidjela, zato ni nije pokušao, naleti li neka koja će ga razmrdati pošteno zaboravit će on i razvod i travu i opijate, tako da dopisuj se i dalje, ali bez očekivanja, ako možeš, jel, ako on šta osjeti, pokazat će i sam.
To sam i ja pomislila, no iskreno bilo me je malo strah kad mi je sve to rekao, jos je i ovisan o tabletama za spavanje jer kako kaze sve mu se poremetilo od razvoda, i nije uopce mogao spavati bez tableta, meni je to sve djelovalo malo strasno, sto je potpuno normalno. Prvi put sam se susrela sa takvom osobom i uopce nisam znala kako reagirati na to.

U par navrata mi je rekao isto tako da dok je sa mnom u kontaktu skroz moze biti opusten i zaboravi na sve probleme, to mi je dalo neku nadu, jer sam i sama pomislila da mu se ta zenska dovoljno svidila da bi vjerojatno pokusao bar u kontaktu ostati s njom, a on joj je samo napisao da nije spreman za nista i da ne zeli daljni kontakt.
nathalieee94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 18:16   #10
Moguće da Ti je tim rijećima dao do znanja da żeli samo romans/prigodu.

Ali nikada se ne zna u kojem smjeru to może poći, dakle ima tu teoretskih mogućnosti i za neśto viśe.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 18:22   #11
Quote:
nathalieee94 kaže: Pogledaj post
To sam i ja pomislila, no iskreno bilo me je malo strah kad mi je sve to rekao, jos je i ovisan o tabletama za spavanje jer kako kaze sve mu se poremetilo od razvoda, i nije uopce mogao spavati bez tableta, meni je to sve djelovalo malo strasno, sto je potpuno normalno. Prvi put sam se susrela sa takvom osobom i uopce nisam znala kako reagirati na to.

U par navrata mi je rekao isto tako da dok je sa mnom u kontaktu skroz moze biti opusten i zaboravi na sve probleme, to mi je dalo neku nadu, jer sam i sama pomislila da mu se ta zenska dovoljno svidila da bi vjerojatno pokusao bar u kontaktu ostati s njom, a on joj je samo napisao da nije spreman za nista i da ne zeli daljni kontakt.
U biti, slažem se sa svime što je john newman napisao, osim s dvije stvari: kao žena ne bi trebala ti prva jasno i otvoreno pokazati kao što on sugerira i drugo ako sad tako naglo postupiš, ovaj se može izgubiti, jer možda čovjeku ipak treba duže da klikne, pogotovo ako nije čist s osjećajima za ex, to je individualno, ovdje sam čitala da je neki nešto počeo osjećati za curu nakon godinu i pol, ono, wtf? No ako ga jako privlačiš, bude to brzo.

Tako da kako već rekoh ako možeš, nastavi dopisivanje bez ikakvih hintova, a ako ne možeš više ovako, onda lagano daj do znanja, suptilno, pa vidi, ako ne reagira, izgubi se, a onda kad te pita šta je, a bude, opet lagano sugeriraj, pa gledaj reakciju. Ali lagano i suptilno, da se ne preplaši, jer bi onda on mogao prekinuti kontakt.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 19:56   #12
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
U biti, slažem se sa svime što je john newman napisao, osim s dvije stvari: kao žena ne bi trebala ti prva jasno i otvoreno pokazati kao što on sugerira i drugo ako sad tako naglo postupiš, ovaj se može izgubiti, jer možda čovjeku ipak treba duže da klikne, pogotovo ako nije čist s osjećajima za ex, to je individualno, ovdje sam čitala da je neki nešto počeo osjećati za curu nakon godinu i pol, ono, wtf? No ako ga jako privlačiš, bude to brzo.

Tako da kako već rekoh ako možeš, nastavi dopisivanje bez ikakvih hintova, a ako ne možeš više ovako, onda lagano daj do znanja, suptilno, pa vidi, ako ne reagira, izgubi se, a onda kad te pita šta je, a bude, opet lagano sugeriraj, pa gledaj reakciju. Ali lagano i suptilno, da se ne preplaši, jer bi onda on mogao prekinuti kontakt.
On je meni kroz razgovore rekao da za nju vise nista ne osjeca, da mu je apsolutno svejedno, jer je razlog razvoda bila njena prevara, samo ne zeli se zaletiti i na brzinu uci u neki odnos ako nije siguran. Rekao je da se bori sa svim tim porocima, trenutno su tu jos "samo" alkohol i tablete za spavanje, te kaze da ne zeli nikoga uplitati u svoje probleme, i da ne zeli da se neka zenska njime opterecuje i da joj stvara neke brige dok se on sam ne sredi sa svime.

Par puta mi je rekao da sam mu privlacna i lijepa, ali to je vise bilo onako usput kad bi ja objavila neku sliku na drustvenu mrezu pa bi mi ju komentirao putem whatsappa, i par puta me cak pitao da mu posaljem neku svoju sliku kad bi mu rekla da idem negdje i da se spreman pa je trazio da posaljem.

Ovako mi se javlja svaki dan, ja se u ova tri mjeseca nisam ni jedan jedini put javila njemu (osim ako bi navecer zaspala pa ujutro tek odgovarala na poruku) inace je on taj koji svako jutro meni pise poruke.
nathalieee94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 20:05   #13
Nisam skužila...poznajete li se vi u stvarnom životu ili je to između vas samo virtualna komunikacija?
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 20:11   #14
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Nisam skužila...poznajete li se vi u stvarnom životu ili je to između vas samo virtualna komunikacija?
Poznajemo se da, oboje smo inace iz Splita, samo sto ja zivim od svoje trece godine u Zagrebu, ovo ljeto smo se tek upoznali, prvo smo poceli komunicirati preko neke stranice o fotografijama pa smo razmjenili brojeve i upoznali se.
nathalieee94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 20:49   #15
Svako jutro se javlja, tražio da pošalješ sliku, zabrine se što se nisi javila...nesanica, alkohol...uf, uf, tip možda nije loš, al je još sjeban i toga je svjestan. Al ne bih rekla da mu je svejedno. Al sjebanost je zajebana. Čekaj ako možeš, i ako ti je stalo. I ono, suptilno, ka šta ti je gore rečeno . A godine? Ako se oženio sa 22-23. nije ni moga prije imati puno mlađu od sebe.
MimiSt3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 21:00   #16
Quote:
MimiSt3 kaže: Pogledaj post
Svako jutro se javlja, tražio da pošalješ sliku, zabrine se što se nisi javila...nesanica, alkohol...uf, uf, tip možda nije loš, al je još sjeban i toga je svjestan. Al ne bih rekla da mu je svejedno. Al sjebanost je zajebana. Čekaj ako možeš, i ako ti je stalo. I ono, suptilno, ka šta ti je gore rečeno . A godine? Ako se oženio sa 22-23. nije ni moga prije imati puno mlađu od sebe.
Nije los uopce cini mi se, samo kad sam prvo cula alkohol, droga, tablete, trava malo sam se sokirala, ali dobro svo drugacije reagiramo na neke zivotne situacije, a kako sam kaze svega se vec polako rijesio, osim tableta za spavanje i tu i tamo jos se zna opijati. A da je sjeban svjestan je definitivno to i sam kaze, u biti kaze da mu te bivse zene nije vise uopce staolo, ali jos ga muce ovi neki poroci i to pokusava sam izvuci, i srediti se.

Sacekati mogu, to sigurno, cujemo se ovako stalno, preprica mi cijeli svoj dan, evo jutros je morao ustati u 4:45 a ja sam ga davila s nekim svojim pricama do pola tri jutro, i tek jutros mi je napisao da je morao ustati u 4:45 ali me nije htio prekidati jer ga je zanimalo sve sto cu mu ispricati, i tako neke situacije budu koje me malo zbune, ali opet mozda je sve to samo s ciste prijateljske strane od njega.

Da, nije mogao imati neku puno mlađu jer se mlad ozenio, no kaze da je uvijek izbjegavao bilo kakav kontakt sa mlađim curama, i nakon razvoda su mu se neke mlade javljaje po fejsu ali je u startu to rijesavao i nije odgovarao.
Sa mnom je krenuo komunicirati jer sam na toj stranici o fotografiji imala u svom imenu broj 88 (iz ne znam ni sama kojeg razloga jer godiste mi je 94, ali nije mi prihvatilo jer je vec postojalo to korisnicko ime pa sam bezveze stavila 88) i on je pomislio da mi je to godiste, ja sam mu naravno tokom razgovora objasnila to jer mi nije bila namjera lagati te sam rekla da sam to stavila zato jer mi 94 nije prihvatilo i nastavili smo komunikaciju.
nathalieee94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 21:10   #17
Još jedna u nizu koja se igra odrasle žene i misli da razumije odraslog muškarca, razvedenog, 11 godina starijeg

Ti si za njega klinka, imaš samo 23 godine, on lik koji je preorao i prekopao, čini mi se i totalno iskren.

Ne vjerujem u takve veze,a ni pokušaje

Sorry na iskrenosti
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 21:18   #18
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Još jedna u nizu koja se igra odrasle žene i misli da razumije odraslog muškarca, razvedenog, 11 godina starijeg

Ti si za njega klinka, imaš samo 23 godine, on lik koji je preorao i prekopao, čini mi se i totalno iskren.

Ne vjerujem u takve veze,a ni pokušaje

Sorry na iskrenosti
Ocito ne citas.
I sama sam vec par puta napisala da sam za njega jos mlada i da ga u nekim zivotnim stvarima koje mi pri
ca ne shvacam, s obizrom na moje i njegove godine

A sto se tice veza i pokusaja i godina - prijateljica ima 24 decko 44 a skupa su od srednje, i sad cekaju bebu
nathalieee94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 21:23   #19
ne moram ni citat uvodni post da dam odgovor: nema
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 21:32   #20
Quote:
nathalieee94 kaže: Pogledaj post

A sto se tice veza i pokusaja i godina - prijateljica ima 24 decko 44 a skupa su od srednje, i sad cekaju bebu
sto i dalje ne znaci da su uzor.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger