Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2009., 09:36   #1
Pšenične klice

imam doma vrećicu pšeničnih klica iz dm-a od 200g i vidim da ima dost dobar udio proteina u 100g(istina treba pojest dost tog al ak se svakom obroku malo posipa tog 100g se brzo pojede) oko 25g i negde 30g uh...zanima me koje je vaše mišljenje o njima dal bi bilo ok pojest svaki dan oko 100g tih klica to je dodatnih 25g proteina a što je najbolje to pakovanje od 200g košta kojih 5 kn što je stvarno jeftino a te klice su i dobar izvor željeza...
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 15:48   #2
Neki ljudi to jedu umjesto zobenih. Ne znam jel pricas o przenim psenicnim klicama, ili obicnima (ako postoje obicne uopce ), ja sam probao przene, meni to ima okus po izgorenoj piljevini, tako da, ostajem pri zobenima
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 20:23   #3
e baš te ne znam dal su pržene al izgledaju i imaju okus po piljevini lol ma samo me zanima dal se smije pojest cca 100g tog svaki dan il je to predviđeno malo konzumirat par žlica posipat jelu itd...i ne znam dal bi bilo kakvih nuspojava od previše vitamina E pošto one u 100g zadoovljavaju 250% dnevnih potreba a njega još navelko unesem i kroz ostalu hranu kroz dan...
Vicente is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 03:16   #4
Nece ti nista biti, tesko da ces unijeti toliku kolicinu hranom, da bi dobio hipervitaminovu, ako ne uzimas bas vitamin e kao suplementaciju. Samo jedi
2cool4school is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 17:27   #5
danas sam vidjela u dućanu, imaju i pržene i 'obične'...
nisam probala, al mi se zobene čine ko bolji izbor....
_alias_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.