Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2008., 20:39   #21
http://147.102.135.118/cnn.html#

mrtvi
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:41   #22
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Cigo, kako osvojiti ciganku?

UUuuuuu to je jako teško za nekoga tko nije Rom ili ti Cigan. Naime svim našim ženama već od pelna znaju tko im je budući muž. I sad dogajane su u takvoj sredini gdje i bilo kakva pomisao da se uda ne sam za nekga tko nije Rom veći i cigana koji joj nije namjenje je užasan problem. To ti je ono užasna situacija za ženske, što ja neopravdavam... Jedno je zajebancija ali to su neki idiotski običaji kiji eto na žalost još uvijek u nekim zajednicama prevladavaju.
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:44   #23
lazes, jedan moj prika iz susjedstva je reko da je dobio ciganske picke - da je samo doso i pito oce se jebat
drugi je reko da je dobio u zamjenu za hranu, kada mu je dosla pred vrata zicat, treci je iso barit pa dobio...
iako kazu da nisu lose, no neznam, nisan probo...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:47   #24
Quote:
Divlji Cigan kaže: Pogledaj post
Otvaram topjik povodom znanstvenog rada svjetski priznatog i poznatog samana dipl.dr. Istvana Sagišiva koji je ustvrdio da su cigani carovi i gospoda medu seksualnim divovima i da imamo mnogo vece penise cak i nego crnje.

I kao osiguranje da najbolje jebemo ima jedna tradicija, na prvoj noci kada napunimo 12g, odmah poslje zenidbe, da kada ga pocnemo metati u zenku, cijela obitelj se okupi oko kreveta i bodri te savjetuje i tako provjeri da dobro obavimo posao
tako da dok nas cale i starija braca trenira, budemo najbolji jebaci u galaktici jel se umjece dobrog seksanja prenosi sa generacije u generaciju.

Ako zelite biti super-jebac ko cigo - imate priliku da pitate za savijet
jebi , jebi ,al mene neš prejebat
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:48   #25
Quote:
Divlji Cigan kaže: Pogledaj post
UUuuuuu to je jako teško za nekoga tko nije Rom ili ti Cigan. Naime svim našim ženama već od pelna znaju tko im je budući muž. I sad dogajane su u takvoj sredini gdje i bilo kakva pomisao da se uda ne sam za nekga tko nije Rom veći i cigana koji joj nije namjenje je užasan problem. To ti je ono užasna situacija za ženske, što ja neopravdavam... Jedno je zajebancija ali to su neki idiotski običaji kiji eto na žalost još uvijek u nekim zajednicama prevladavaju.
a dali bi se ipak dalo šta sredit. Ono da ju ukradeš pa mi ju prodaš. Ili nešta???
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:51   #26
mene pale ciganke, a i imaju dobre cice, izgledaju cvrste i samo stojece, jel tako cigo?
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:51   #27
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
lazes, jedan moj prika iz susjedstva je reko da je dobio ciganske picke - da je samo doso i pito oce se jebat
drugi je reko da je dobio u zamjenu za hranu, kada mu je dosla pred vrata zicat, treci je iso barit pa dobio...
iako kazu da nisu lose, no neznam, nisan probo...
Idi vidi jel taj tvoj frend živ. Ako ga neđeš mrtva znaći njen čača ga je posjetio...
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:58   #28
Quote:
Divlji Cigan kaže: Pogledaj post
Idi vidi jel taj tvoj frend živ. Ako ga neđeš mrtva znaći njen čača ga je posjetio...


jooooj, jebemu cigo, rasplako si me koliko se smijem... legendo...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:06   #29
cigo ne muljaj, prosječan ciganski k****, na iskače iz omjera 13,5cm , cigani nemaju tradiciju sex-a i vođenja ljubavi , već tradiciju pukog razmnožavanja, to bi značilo - zabi k**čić u prvu plodnu rupu i razmnoži se prije od ostalih, puka borba za opstanak u čoporu
cigo , imaš moje simpatije , al brate ne seri
______________
ukrina mi majka
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:41   #30
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
cigo ne muljaj, prosječan ciganski k****, na iskače iz omjera 13,5cm , cigani nemaju tradiciju sex-a i vođenja ljubavi , već tradiciju pukog razmnožavanja, to bi značilo - zabi k**čić u prvu plodnu rupu i razmnoži se prije od ostalih, puka borba za opstanak u čoporu
cigo , imaš moje simpatije , al brate ne seri
______________
ukrina mi majka
Ajd prisloni ruku na monitor , ajde ....
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:52   #31
Quote:
Divlji Cigan kaže: Pogledaj post
Ajd prisloni ruku na monitor , ajde ....
jesam - iii osjećam kako si ima.. ili imaš.. nekih milijun kuna , a pičke ni vidio nisi
______________
kurčić- palčić
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:15   #32
Pa vjerovatno ni ti nisi jer tu eto sjediš samnom i pipaš monitor dok ja na svoj stavljam kitu kako bi te uvjerio da imam velikog. Inače ja se bojim pičke, držim da je to nešto divlje i da grize...
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:40   #33
Quote:
Divlji Cigan kaže: Pogledaj post
Pa vjerovatno ni ti nisi jer tu eto sjediš samnom i pipaš monitor dok ja na svoj stavljam kitu kako bi te uvjerio da imam velikog. Inače ja se bojim pičke, držim da je to nešto divlje i da grize...
nešto što je veliko je veliko, netreba pipati za uvjerenje , prodaješ se za jebca , još nam školu nudiš,a bojiš se picini zuba? to pravi jebac sve zatuče i utjera (ni bogomoljka ne pojede svakog mužijaka) tako ni pica ne ugrize dobrog jebca, a to što tebe grizu , jbga sve ima svoje zašto
_____________
drž se ti:brusimo škare , noževe , pooopravljamo kišobraneee, a jebcima prepusti pravi zanat
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:43   #34
Jao cigo kako lažeš!! Moj je frend pojebo 5-6 ciganki u kozari boku i nije od nikog dobio batine. Još ovaj kara ciganku i uleti im buraz cigo u sobu i pita frenda: Ej braco imaš možda špaljunet? Hehehe jebote.. Imao sam priliku jednom jebat ciganku al kad sam vidio kak je musava i smrdljiva kad se skinula reko zajebi, odo ja..
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:43   #35
Jao cigo kako lažeš!! Moj je frend pojebo 5-6 ciganki u kozari boku i nije od nikog dobio batine. Još ovaj kara ciganku i uleti im buraz cigo u sobu i pita frenda: Ej braco imaš možda špaljunet? Hehehe jebote.. Imao sam priliku jednom jebat ciganku al kad sam vidio kak je musava i smrdljiva kad se skinula reko zajebi, odo ja..
 
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 22:49   #36
Quote:
invertor kaže: Pogledaj post
Jao cigo kako lažeš!! Moj je frend pojebo 5-6 ciganki u kozari boku i nije od nikog dobio batine. Još ovaj kara ciganku i uleti im buraz cigo u sobu i pita frenda: Ej braco imaš možda špaljunet? Hehehe jebote.. Imao sam priliku jednom jebat ciganku al kad sam vidio kak je musava i smrdljiva kad se skinula reko zajebi, odo ja..

Ako ti se ponudila prilika trebao si je mrkniti, pa što ako je musava. Malo bi pokupio vitamina i bio bi zdrav i ćio
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 23:31   #38
au u pizdu materinu
__________________
Americans want grungy people, stabbing themselves in the head on stage. They get a bright bunch like us, with deodorant on, they don't get it.
keke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 23:50   #39
http://www.youtube.com/watch?v=Fq0kQ...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=GZMEc...eature=related

za mene cigan vise ne postoji,a skoro sam poklekla
supercunt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 23:50   #40
ima i svasta....ma oni jedu pacove i slicna sranja,,,
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger