Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2012., 18:12   #2001
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
U naslovu predložene teme je.
Zato sam ga koristila.
korektno bi bilo upozoriti dotičnog na izmjenu, a ne govoriti o nekorektnosti termina, a sama ga koristiti


Quote:
Zapravo, da. Viđam i znam dosta osoba s invaliditetom.

I upravo zato smatram da je loše pristupati im na način da su oni osuđeni na samovanje. Jer nisu. I dobrim dijelom i ne samuju.
No, ako zbilja želite pisati na ovu temu, fine by me.
ok.
također poznajem, a i živim sa jednom osobom s invaliditetom... nisam niti rekla da osoba koja ima neki "nedostatak" je osuđena na samovanje, samo da je društvo prema osobama s "nedostacima" jako netolerantno i da ih je jako puno usamljeno u vidu romantične ljubavi...

ne znam zašto sad se buniš na ovaj prijedlog teme kad su teme znale imati mnogo manje veze sa usamljenim srcima, ali ljudi ih uvijek nekako prilagode ovo je barem realna i opipljiva tematika, da tako kažem...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 19:28   #2002
errrr, nedljo....ovo sto je ova riba napisala, el...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 10:12   #2003
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
korektno bi bilo upozoriti dotičnog na izmjenu, a ne govoriti o nekorektnosti termina, a sama ga koristiti
To je i bio razlog zašto sam ga iskoristila i napisala da nije korektan.
Napisala bih bila njemu da mi je odgovorio na pitanje oko teme, ali on se nije ni uspio oglasiti prije tebe, pa sam to napisala u odgovoru tebi.

Quote:
ok.
također poznajem, a i živim sa jednom osobom s invaliditetom... nisam niti rekla da osoba koja ima neki "nedostatak" je osuđena na samovanje, samo da je društvo prema osobama s "nedostacima" jako netolerantno i da ih je jako puno usamljeno u vidu romantične ljubavi...

ne znam zašto sad se buniš na ovaj prijedlog teme kad su teme znale imati mnogo manje veze sa usamljenim srcima, ali ljudi ih uvijek nekako prilagode ovo je barem realna i opipljiva tematika, da tako kažem...
Kao što rekoh, ako je vama okej, meni je također ok.
Samo upozoravam na nekorektnost termina, a i na činjenicu da US-ovci do sada nikad nisu bili baš skloni pisati pretjerano kad su bile zadane teme koje su izvan US, da ne kažem ljubavnih, okvira. Dakle, nadam se da će u dva tjedna netko i napisati nešto na ovu temu.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 12:59   #2004
Imamo pridošlicu na zadaćnicama!
Lijepa zadaćnica, Dweeb!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 17:26   #2005
Dweeb me osvojio tangom i ružom.

teta-elza
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 18:51   #2006
Teta Elza!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 01:39   #2007
Velia, možeš li vratiti drugi dio moje zadaćnice? Cijela, nije mi stala u jedan post; pa sam je zato podijelio na dva. No radi se o jednoj zadaćnici, jednome uratku - koji je sada doslovno prepolovljen...
__________________
Da sad se nadam životu blažem? Ili da mi mašta bude mana?
J'etaisÉCRIVAIN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 01:44   #2008
Quote:
J'etaisÉCRIVAIN kaže: Pogledaj post
Velia, možeš li vratiti drugi dio moje zadaćnice? Cijela, nije mi stala u jedan post; pa sam je zato podijelio na dva. No radi se o jednoj zadaćnici, jednome uratku - koji je sada doslovno prepolovljen...
Sorry, vraćeno.

Te večeri je zezao server pa je pdf bio prepun duplića i učinilo mi se da je i ovaj post bio duplić (vjerojatno zbog istih podnaslova ).
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 01:47   #2009
Zahvaljujem, Velia!
__________________
Da sad se nadam životu blažem? Ili da mi mašta bude mana?
J'etaisÉCRIVAIN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 22:39   #2010
Novu temu bira teta Elza. Čestitam!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 19:49   #2011
Gorstak je inspiraciju za svoju zadacnicu potrazio na internetu. Pa se malo zaneo...

http://www.blog.hr/print/id/16289924...n-bosanke.html

Samo jedan od brojnih linkova...
__________________
Yesterday is History, Tomorrow is a Mistery, Today is a Gift!
draganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 20:20   #2012
Malo kasnm, ali nadam se da nije problem. Ako ipak je, molim MOD-ove da brisu i ne zamjere previse

Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
Moj prijedlog za novu zadaćnicu je "Dan u životu invalida"...pišete kako je tim ljudima koji se bore za nešto što drugi uzimaju zdravo za gotovo, bilo da li se radi o psihičkoj ili fizičkoj invalidnosti.
Citam vas sve vec dosta dugo, ali nikako da skupim hrabrosti da vam se pridruzim.. No nakon ove teme, jednostavo sam morala

Svaka cast i sve pohvale svima koji su pisali, na zadacnicama, a pogotovo na ovako velikom optimizmu, stavu opcenito i svakom novom osmijehu, kojih koliko vidim ne nedostaje
I naravno, hvala sto ste mi stvarno uljepsali vecer

Sad mi je zao sto se ipak i ja nisam stigla ukljuciti, ali nema veze, drugi put
Feary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 23:26   #2013
Quote:
Feary kaže: Pogledaj post
....
Sad mi je zao sto se ipak i ja nisam stigla ukljuciti, ali nema veze, drugi put
Imaš priliku već sad, sa novom temom.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 09:28   #2014
MissIda, biraš novu temu.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 00:14   #2015
Imamo problem, MissIda se ne javlja, a svi vi koji bi pisali već predugo oštrite svoja pera.

Ajmo pisci, da čujem o čemu bi pisali.
Predložite teme.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 19:07   #2016
Meni se, nažalost, čini da Zadaćnice već dulje vrijeme idu u krivom smjeru. Većinom je jako slab odaziv, a kad se povuće ova tema o ukidanju - idući tjedan se nanižu i onda opet sve tako krene starom rutom.

Nekako mi više uopće nemaju onu čar sa samog početka.
Ne znam, možda samo ja ovako vidim situaciju.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 14:02   #2017
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Meni se, nažalost, čini da Zadaćnice već dulje vrijeme idu u krivom smjeru. Većinom je jako slab odaziv, a kad se povuće ova tema o ukidanju - idući tjedan se nanižu i onda opet sve tako krene starom rutom.

Nekako mi više uopće nemaju onu čar sa samog početka.
Ne znam, možda samo ja ovako vidim situaciju.
Istina, zaljubljenost je prošla.
Vidjet ćemo hoće li se interes malo probuditi nakon ljeta.

Ima netko prijedlog za temu?

Ako nema, ja ću sutra otvorit neku po svom izboru.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 14:04   #2018
Istina, možda radna jesen probudi neke.

Slobodno zadaj temu jer nema baš zainteresiranih za taj posao.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 14:47   #2019
Naletila sam par puta na neku kratku seriju ili nešto slično na Fox Life-u po imenu The Booth at the End ili Separe, kako smo mi to preveli. Nekoliko se ljudi izmjenjuje i pratimo kako se razvija njihova priča. O čemu se radi? U tom separeu je uvijek čovjek o kojemu ne znamo ništa osim da čini dogovore s ljudima kojima nešto jako treba. Ponekad se radi o novcu, ponekad o spašavanju umirućeg sina, ponekad o želji da se ponovo vidi Boga. Tajanstveni čovjek nudi dogovor - on će njima dati ono što žele, ali oni trebaju učiniti nešto zauzvrat. Npr., časnoj sestri koja više ne osjeti Boga oko sebe je rekao da bi trebala zatrudniti kako bi joj se Bog vratio. Ponekad ljudi moraju ubiti nekoga, ponekad opljačkati nešto, a ponekad samo štititi nekoga kroz nekoliko tjedana. Pitanje koje se nameće je na što biste bili spremni, tj. što biste sve mogli učiniti kako biste dobili ono što želite? Zamislite situaciju u kojoj pouzdano znate da će vam sve brige biti riješene samo ako učinite... nešto. Koje su brige u pitanju i gdje povlačite granicu?

Eto, na primjer.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 15:12   #2020
Quote:
Thora kaže: Pogledaj post
...
Eto, na primjer.
Sviđa mi se.

Ajmo dalje, da skupimo rezervu tema.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.