Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2009., 21:59   #1
Thumbs up Program za mixanje pjesama

PozZz.
Jel mozda netko ima neki program za obradu pjesama, mixanje pjesama i sve vezano za to ? Nesto poput DJ-a
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:00   #2
Potraži na netu Mixmeister
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 16:22   #3
Frend mi rekao da ima jedan dobar po imenu 'Tractor', probaj ga naći.
router is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 16:48   #4
ak ti treba za jednostavno mixanje beat na beat-mixmeister je zakon.
za traktor treba ipak malo znanja,a mixmeister sam radi prelaze i slaže po bpm-ovima
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 22:38   #5
Quote:
gumeni bonbon kaže: Pogledaj post
PozZz.
Jel mozda netko ima neki program za obradu pjesama, mixanje pjesama i sve vezano za to ? Nesto poput DJ-a
Skini si Ableton, prvo guglaj to pa da vidiš jel to to što te zanima, a onda se možemo čuti za sample-ove...Program je teži od navedenog Traktora jer ima daleko više funkcija i radnji ali je čista desetka.Frend mi je radio par partya na tome i nije požalio.
Player 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 13:32   #6
Da samo kaj Abelton prvenstveno je namjenjen za live izvedbu nego za dj-ing.... Mislim moš ti i sa njim mixat nije bed....

Al najnoviji Traktor je puno puno bolja opcija pogotovo za početnika.....nema zajebavanja sa Beatmatching-om...

Uglavnom tu sve imaš...;-)

http://www.native-instruments.com/#/...j/traktor-pro/

Baš sam nedavno sa frendom koji je već dugi niz godina u tome što kao dj što kao priznati producent kod nas a i vani....pričao tako da je kaj se tiće dj-inga Traktor broj 1...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 18:55   #7
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Da samo kaj Abelton prvenstveno je namjenjen za live izvedbu nego za dj-ing.... Mislim moš ti i sa njim mixat nije bed....

Al najnoviji Traktor je puno puno bolja opcija pogotovo za početnika.....nema zajebavanja sa Beatmatching-om...

Uglavnom tu sve imaš...;-)

http://www.native-instruments.com/#/...j/traktor-pro/

Baš sam nedavno sa frendom koji je već dugi niz godina u tome što kao dj što kao priznati producent kod nas a i vani....pričao tako da je kaj se tiće dj-inga Traktor broj 1...
U pravu si, slažem se...
Player 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 14:11   #8
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
ak ti treba za jednostavno mixanje beat na beat-mixmeister je zakon.
za traktor treba ipak malo znanja,a mixmeister sam radi prelaze i slaže po bpm-ovima
ja nemam potrebnog znanja( ni volje) meni treba neko da mi smiksa
_ana__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 14:25   #9
javi se na pm,pa ćemo nešto složiti
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 14:46   #10
dogovoreno
_ana__ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.