Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2008., 11:11   #41
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
Prostor je mali. Ja bih stavila mini tepih pod stolić u dnevnoj, a blagovaonu bi ostavila bez tepiha. U tom slučaju nalijepi filc na noge stola i stolica da ne oštetiš drveni pod.
Vjerojatno će to tako na kraju i biti.
Uostalom i jeftinije je.
Koliko god se trudila da se uselim na gotovo, nema šanse da do kraja iskristaliziram u glavi šta bi bilo najbolje.
Za Božić je useljenje. Tada ću vjerojatno više znati.

Inače, od svih dućana kojima sam hodočastila najveći izbor čupavaca ima Tepih centar na Slavonskoj aveniji.

Imaju i one vunene (koji se linjaju) na akciji: od 100 do 400 kn (70x140 ... 170x240cm)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:00   #42
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
Prostor je mali. Ja bih stavila mini tepih pod stolić u dnevnoj, a blagovaonu bi ostavila bez tepiha. U tom slučaju nalijepi filc na noge stola i stolica da ne oštetiš drveni pod.
i ja bi tako u malom prostoru. mislim da tepisoni i veliki tepisi zatvaraju, a goli podovi otvaraju prostor. još ako je pod sjajno lakiran! mali tepihić pod stolić čisto radi ugođaja i to je to!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 09:31   #43
evo, podižem temu sa čupavim tepisima..

budući da i sama tragam za jednim, za sada najpovoljnije sam našla..
eto, linkić:

http://www.meblo.hr/default.asp?ru=390&akcija=


lijepi pozdrav,
suseda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 11:09   #44
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno će to tako na kraju i biti.

Inače, od svih dućana kojima sam hodočastila najveći izbor čupavaca ima Tepih centar na Slavonskoj aveniji.
Kupila sam u Tepih centru, prije dvije godine, čupavi tepih: na vunenoj podlozi su provučene dugačke svilene niti (niti su u 3 nijanse, ali tepih izgleda jednobojno). Indijski, ručni rad.
Fenomenalan je.
Usisavanje je jednostavno jer sa svilenih niti prašina i dlake od kućnog ljubimca samo klize.
Evo, nakon 2 g. izgleda odlično.
Koštao oko 900 kn (125x185).
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 16:36   #45
Jel to shaggy tepih, zanima me jel se može prati vodom?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 20:19   #46
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
Jel to shaggy tepih, zanima me jel se može prati vodom?
piše: silk-saggi
nisam probala prati vodom. odnosno, jesam, ali parcijalno (ono, kad nešto padne na njega) i to ne ostavlja traga.
a planiram, kad bude potrebno, kemijski ga očistiti (pozvati servis).
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 19:17   #47
Cupavih vunenih tepiha ima za naruciti u Regeneraciji Zabok...ducan u ZG je u Boskovicevoj ulici. Tamo imaju nesto izlozeno, ali imaju sve uzorke, pa odaberes kakve zelis. Ne moraju biti jednobojni nego se mogu i kombinirati boje.

Medjutim, vecina prodavaca po ducanima od tepiha mi je rekla da se vuneni linjaju...preporucuju one druge od sintetike, s pamucnom podlogom...oni su onako malo sjajni i antistaticki, pa ne zadrzavaju prasinu. Mogu se i prati sa slaufom ili mini washem.
Navodno se jako dobro odrzavaju...
pantaghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:27   #48
Pozdrav,
imate čupavih tepiha svakakvih veličina i uzoraka u Solidumu, dućan se zove "Kvadra". Nisu najjeftiniji ali su definitivno najbolji.
svestrani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 22:41   #49
htjela bih pitati za informaciju ako netko zna ili je naisao... treba mi ljubicasti shaggy tepih, ali jako tamno ljubicasti!
Ima ga u lesnini, lila i tamno ljubicaste boje, ali taj tamni ima samo u 300x200 i kosta 4100kn, a meni treba oko 120x180 a u svim lesninama drugim je slobodan samo lila.

Nigdje nisam vidjela takav tamno tamno ljubicasti pa ako netko naidje neka javi
Lefti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 23:55   #50
molila bih pomoc..treba mi bijeli cupavi tepih pamucni ili sinteticki ali nikako vuneni, manjih dimenzija, di mogu to naci? hvala
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 12:42   #51
Mi kupili bijeli,zapravo prljavo bijeli u Emezetti 120x200, sintetički, 700,00kn. Baš sam ga neki dan prala, onako zdravoseljački, polijali šlaufom dobro izribali,posušili... Bez ikakvih deformacija!! Ja jako zadovoljna...
DrDolittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 14:26   #52
Koga zanimaju jos uvijek cupavi, vidjeh u lesnini da imaju neke akcije, cijene vecih su oko 1000 kn-1400kn ...
pistacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 14:56   #53
dr dollitle jel bi mogla pliz slikati tepih? ja bi isto te boje pa me zanima kako izgleda? jel se kupi prasina na njega jako?
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 12:02   #54
jučer bila u IC Solidumu i sa svih stana me napadali ti čupavi tepisi.. stavila bih si ih 15 da mogu, al neću da mi zekani dobiju zapletaj crijeva (jer moraju baš SVE probati..
tamno ljubičasti SAVRŠEN, kad se uđe druga trgovina lijevo, ali cijena je bila paaaprena... nekih 13 milja, ako se ne varam.
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:32   #55
Za Violet Girl - nadam se da se kuži...
DrDolittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 15:34   #56
Prašina se kupi kolko i na ostale... ništa manje ni više...
DrDolittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 20:25   #57
ajme super je, predivno izgleda! nadam se da ce ih biti jos za nekih mjesec dana kada cu ja to kupovati! puno ti hvala na slici!
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 08:21   #58
Nema na čemu!!
DrDolittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 22:28   #59
Ja imam isti ko i dr Dolittle iz emmezete i UZASAN MI JE.
Ok je on bio dok je bio skroz nov, ali sad nemam pojma kako da ga operem. Kako se gazi po njemu, rubovi su mu drugacije boje nego sredina i nikako da to operem.
Kako si ga ti prao doktore? Hvala
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 23:50   #60
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
jučer bila u IC Solidumu i sa svih stana me napadali ti čupavi tepisi.. stavila bih si ih 15 da mogu, al neću da mi zekani dobiju zapletaj crijeva (jer moraju baš SVE probati..
tamno ljubičasti SAVRŠEN, kad se uđe druga trgovina lijevo, ali cijena je bila paaaprena... nekih 13 milja, ako se ne varam.

imamo isti problem..
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:41.