Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2007., 16:26   #41
Quote:
karamazov kaže: Pogledaj post
Ljudi, pa kad su prijamni i upisi na VSS? na njihovoj stranici ne mogu nigdje naći te podatke?
samo trebaš preć prag i odma si primljen...lani se samo npr. 3 ili 4 ljudi nije upisalo..jer nisu prišli prag...
ja sad 3. upisujem...
nips is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 22:30   #42
Quote:
nips kaže: Pogledaj post
samo trebaš preć prag i odma si primljen...lani se samo npr. 3 ili 4 ljudi nije upisalo..jer nisu prišli prag...
ja sad 3. upisujem...
i ja upisujem 3. jeeeeee
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 15:42   #43
Može mi netko ovdje ili na pm šapnuti što treba znati iz fizike? Kolko sam skužila nema skripte,a pošto izravno idem na drugu,trebam nadoknaditi između ostalog i taj ispit.
Dali je dovoljno naučiti okvirni sadržaj ispisan na
http://vss.hr/pred/main.php?what=pre...od=1&id_grad=1

te koliko opširno? Ima netko neke bilješke s predavanja,i sl.? Bar da otprilke znam kako i što treba i koliko znati te na koji način učiti..
minathena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 14:46   #44
ma to ti je glupost ispit
nips is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 15:46   #45
Može detaljnije
Fizika mi je
minathena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 15:59   #46
Ja sam upisao studij sigurnosti i zastite na radu u karlovcu...zavrsio trogodisnju pa malo sad ovo
Svi kazu da je to dobar posao,ali jako odgovoran...
Za sad imam malo problema,vidi se da mi fali znanja sta npr. imaju ovi iz gimnazije i to.al jebiga..valjda cu zavrsit..
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 14:37   #47
Quote:
jimmy101 kaže: Pogledaj post
Ja sam upisao studij sigurnosti i zastite na radu u karlovcu...zavrsio trogodisnju pa malo sad ovo
Svi kazu da je to dobar posao,ali jako odgovoran...
Za sad imam malo problema,vidi se da mi fali znanja sta npr. imaju ovi iz gimnazije i to.al jebiga..valjda cu zavrsit..
hm... vidi znam nekoliko ljudi koji su završili gimnaziju pa su se upisali k nama na VSS i tu su "zastajkivali" na nekim predmetima za koje bi čovjek pomislio da imaju nekakvo predznanje i da im neće biti problem ne znam matematika ili fizika ili i slično, za razliku od mene koji sam također kao i ti završio trogodišnju... Treba počet ispočetka pa što onda... Tako da srednja i nema neke veće uloge i s toga netreba omalovažavati srednje škole...Ništa ti ne brini sve će biti u redu kad položiš , prvi drugi ispit i stekneš još više motivacije za rad i snage i care nema ti kraja...

A što se tiče posla to nemoraš brinuti odličan je to posao i odgovoran je u potpunosti se slažem ali kad se sve skupa zbroji i oduzme možeš zaključit da je to odličan posao....
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:29   #48
ja sam ovo ljeto završio tečaj za stručnjaka zaštite na radu koji traje 3 mjeseca jer mi je trebao zbog posla...

radim na tom radnom mjestu i upisao sam prvu godinu spomenutog studija...

koliko mi se čini iz prvih par predavanja, nije baš lagano...

završio sam trgovačku prije 6-7 godina i sad mi je ovo fakat komplicirano...

kemija, fizika, matematika, mehanika... jao meni...

jel daje tko od vas koji su završili prvu godinu kakve instrukcije iz navedenih predmeta?
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 12:45   #49
Quote:
drabotic kaže: Pogledaj post
ja sam ovo ljeto završio tečaj za stručnjaka zaštite na radu koji traje 3 mjeseca jer mi je trebao zbog posla...

radim na tom radnom mjestu i upisao sam prvu godinu spomenutog studija...

koliko mi se čini iz prvih par predavanja, nije baš lagano...

završio sam trgovačku prije 6-7 godina i sad mi je ovo fakat komplicirano...

kemija, fizika, matematika, mehanika... jao meni...

jel daje tko od vas koji su završili prvu godinu kakve instrukcije iz navedenih predmeta?
Slazem se da je tesko..mene takoder ubija matematika i fizika,tesko je dosta...a mehaniku nemam
Npr.pored mene sjedi frend koji je zavrsio gimnaziju i nema problema s nicim,dok ja neko gradivo nikad nisam ni vidio..
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 16:44   #50
ma to je samo na prvoj godini teško..dalje dolaze stručne stvari pa je i zanimljivo donekle. iako su u debeloj prednosti oni koji vec rade taj posao pa idu na taj fax, nego oni koji prvi put čuju za to...

ali sve se da riješit. bitno je ne odustajati.
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 21:54   #51
Quote:
tihomir2 kaže: Pogledaj post
ma to je samo na prvoj godini teško..dalje dolaze stručne stvari pa je i zanimljivo donekle. iako su u debeloj prednosti oni koji vec rade taj posao pa idu na taj fax, nego oni koji prvi put čuju za to...

ali sve se da riješit. bitno je ne odustajati.
ma zanima me to ali ne mogu si sam pomoći kad ne kužim neke stvari, kakav si ti iz fizike?
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:25   #52
Quote:
drabotic kaže: Pogledaj post
ma zanima me to ali ne mogu si sam pomoći kad ne kužim neke stvari, kakav si ti iz fizike?
Ista stvar ko i kod mene..matematika me jebe,a zenska koja predaje nije normalna.,to pise i diktira da to nije normalno..al nije to problem nego ja to jednostavno ne kuzim..a valjda ce bit bolje...
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 09:39   #53
@drabotic imao sam 3 iz fizike dok je predavala druga profesorica.. kod nje je na ispitu bila važna urednost i pored svega si mogao imat enciklopediju na stolu dok pišeš ispit, a da ne vidi bila je dosta smušena, a i nije znala objasnit ništa.


@jimmy101 s matematikom sam imao i ja većih problema, od kada sam ja položio promjenilo se 3 profesora/ice
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 09:47   #54
Thumbs up

Quote:
tihomir2 kaže: Pogledaj post
@jimmy101 s matematikom sam imao i ja većih problema, od kada sam ja položio promjenilo se 3 profesora/ice
čak 3 profesora/ice su izmjenili iz matematike...freaky heheehe. Ali sad više nije ništa važno kad si ionako već pred diplomom...

P.S. ljudi ako nešto ne razumijete uzmite si instrukcije, ja sam učio na greškama drugih i čini mi se da sam 1 mjesec ili nešto manje prije ispita iz matematike uzeo instrukcije - koštalo je ali mislim da se isplatilo. A fiziku sam kod istog prof. kod kojeg sam uzeo instrukcije povremeno postavio neko pitanje vezano uz fiziku također na ispitu koristio hrpu literature čini mi se da sam ja imao najviše literature sa sobom na ispitu, ljudi kolege su me malo čudno gledali ali ja sam položio a oni su ruknuli...hehehehe Zaključak : uzmite instrukcije ne štedite na ničemu...
__________________
Držim da "oprema ne čini fotografa"
snoopy_dc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 09:48   #55
Quote:
tihomir2 kaže: Pogledaj post
@drabotic imao sam 3 iz fizike dok je predavala druga profesorica.. kod nje je na ispitu bila važna urednost i pored svega si mogao imat enciklopediju na stolu dok pišeš ispit, a da ne vidi bila je dosta smušena, a i nije znala objasnit ništa.
meni predaje neki profesor koji ama baš ništa ne objasni, samo riješava zadatke na ploči i to je to...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 13:12   #56
nemam pojma koji je. nema me često na faxu više. kako snoopy kaže, već sam pred diplomom pa ne idem tako često. predavanja su mi gotova, još samo neke obaveze za sredit..
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 17:09   #57
jel sever??? od toga ništa neš naučit, pa se i ne trudi...ja na fiziku i matematiku nissan uopće iša na predavanja...jer je bilo gubljenje vremena..od prepisivanja ništa nemožeš naučit...pogotovo iz matematike (meni bija henč)...a fiziku i matematiku san s prve, bez instrukcija...al triba se znat snać
iako ni instrukcije nije loše..al to košta....ja san na ekonomiji za statistiku love i love smlatija..da svatiš da je to pljuga predmet...
nips is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 21:03   #58
vidiš mogao bi biti sever, ako je, zaobilazi ta predavanja u širokom luku kao i sva njegova neces nista shvatit. bolje da sjediš u birtiji pa da ti netko tamo nešto objasni
tihomir2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 21:27   #59
Jel postoji mogucnost upisa besplatnog tj. uz potporu ministarstva?
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 23:00   #60
e još i to...kacian bi odma zatvorija fakultet ne može
nips is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.