Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2015., 22:48   #781
Ako nema na stranicama skole nazovi referadu


Sent from my iPhone using Tapatalk
igor minga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 10:53   #782
zvao sam 2600e jedna godina a u karlovcu 7000kn godina. ipak ce prevladat karlovac nije 2000e za bacit
perokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 23:14   #783
Da li mozda ima netko skripte a da mu ne trebaju za diplomski smjer zastita na radu?
__________________
''Ono što se čuva duboko pod srcem, ne može se izgubiti smrću''
ire87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 08:34   #784
Ako kome treba kakav seminarski ili slično iz zaštite na radu.....
thursday is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 15:12   #785
Recite mi kakvu titulu (zvanje) ima onaj koji završi tu školu.
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 15:19   #786
Quote:
bruto kaco kaže: Pogledaj post
Recite mi kakvu titulu (zvanje) ima onaj koji završi tu školu.
Ako zavrsis svih 5 godina, onda si strucni specijalist injzenjer zastite i sigurnosti, smjer ovisi koji izaberes (zastitu okolisa, zastitu na radu ili zastitu od pozara)
__________________
''Ono što se čuva duboko pod srcem, ne može se izgubiti smrću''
ire87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 18:56   #787
Hm, nešto mi nije jasno, spominješ 5 godina, zar nije to 3-godišnja škola. Moj rođak je 3 godine polagao ispite i sad je položio zadnji ispit.
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 19:10   #788
Quote:
bruto kaco kaže: Pogledaj post
Hm, nešto mi nije jasno, spominješ 5 godina, zar nije to 3-godišnja škola. Moj rođak je 3 godine polagao ispite i sad je položio zadnji ispit.
Da, to je onda preddiplomski. To traje 3 godine.. Al postoje jos +2 godine (3+2)
__________________
''Ono što se čuva duboko pod srcem, ne može se izgubiti smrću''
ire87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 08:56   #789
Ok, i ako on ne nastavi te 2 godine, kakva je njegova titula, šta je on u stvari sad ??
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 09:19   #790
Quote:
bruto kaco kaže: Pogledaj post
Ok, i ako on ne nastavi te 2 godine, kakva je njegova titula, šta je on u stvari sad ??
Onda je strucni prvostupnik inzenjer zastite i sigurnosti, smjer ovisi koji je odabrao. Svakako savjetujem, ako je u mogucnosti zavrsiti i +2 godine
__________________
''Ono što se čuva duboko pod srcem, ne može se izgubiti smrću''
ire87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 10:24   #791
Quote:
ire87 kaže: Pogledaj post
Onda je strucni prvostupnik inzenjer zastite i sigurnosti, smjer ovisi koji je odabrao. Svakako savjetujem, ako je u mogucnosti zavrsiti i +2 godine
Visoka škola za sigurnost se gasi
ORIELKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 12:04   #792
Zna li netko zašto prestaju s radom? I što će biti s onima koji ne uspiju diplomirati prije gašenja (30.9.2019.)?
codstriker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 08:09   #793
Quote:
codstriker kaže: Pogledaj post
Zna li netko zašto prestaju s radom? I što će biti s onima koji ne uspiju diplomirati prije gašenja (30.9.2019.)?
Poropada im cijeli studij.
ORIELKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 09:24   #794
zasto se gasi?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 10:53   #795
Nezz na koju foru se privatni fax uspio ugasit. Priljev novaca od skolarina im je fkt ogroman. zato ih i ima toliko puno trenutno. jedino ako im je falilo studenata...
codstriker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 08:16   #796
Quote:
codstriker kaže: Pogledaj post
Nezz na koju foru se privatni fax uspio ugasit. Priljev novaca od skolarina im je fkt ogroman. zato ih i ima toliko puno trenutno. jedino ako im je falilo studenata...
To nije ništa čudno, ako znamo da su osnivači Veleučilišta Velika gorica grad Velika Gorica i Visoka škola za sigurnost. Znači sele u Veluku goricu. Tamo je godine nešto jeftinija, ali je još uvijek preskupo.
Večina profesora Visoke škole već tamo predaje, a gašenjem će vjerojatno svi preći tamo. Dekan je Toth koji predaje Zaštitu i spašavanje.
Vjerojatno im je tamo najam prostorija jeftiniji ili čak ne postoji.

Program se nešto razlikuje (Krizni menadžment), ali to više ionako nije bitno jer danas svatko ko je završio preddiplomski studij može položiti opći i posebni dio stručnog ispita i biti stručnjak zaštite na radu, tako da je ovaj obrazovni studij postao nepotreban.
Čak večina poslodavaca traži neki drugi tehnički smjer (elektrotehnika, strojarstvo itd.) jer takav radnik može i zna obavljati neke druge poslove, a sa završenom Visokom školom za sigurnost ne.
ORIELKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 10:43   #797
Mogućnosti sa ovim faksom su ograničene. Vjerujem da su ljudi skužili da je faks čista prevara i počeli sve manje upisivati.
Ja ne znam nikoga iz moje generacije da je našao posao sa ovim faksom u struci. Kao prvo faks te za ništa ne pripremi , a kao drugo faks upisuju ljudi koji uglavnom nisu ništa drugo mogli upisat pa su isli linijom manjog otpora. Na četvertoj/petoj godini je dosta ekipe kojoj treba papir da dobiju unaprjeđenje na poslu pa su uspisali ovo jer im je sa time najlakse doc do njega - sto opet govori o faksu tj. tečaju.

Da se razumijemo završio sam građevinu i radim u struci trenutno. Na VŠS sam završio 4 godine zaštite okoliša i hvala Bogu da mi karijera nije ovisila samo o VŠS.
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 14:12   #798
Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
Mogućnosti sa ovim faksom su ograničene. Vjerujem da su ljudi skužili da je faks čista prevara i počeli sve manje upisivati.
Ja ne znam nikoga iz moje generacije da je našao posao sa ovim faksom u struci. Kao prvo faks te za ništa ne pripremi , a kao drugo faks upisuju ljudi koji uglavnom nisu ništa drugo mogli upisat pa su isli linijom manjog otpora. Na četvertoj/petoj godini je dosta ekipe kojoj treba papir da dobiju unaprjeđenje na poslu pa su uspisali ovo jer im je sa time najlakse doc do njega - sto opet govori o faksu tj. tečaju.

Da se razumijemo završio sam građevinu i radim u struci trenutno. Na VŠS sam završio 4 godine zaštite okoliša i hvala Bogu da mi karijera nije ovisila samo o VŠS.

Slažem se. Ja sam uspio nakon VŠS upisati postdiplomski studij iz ekonomije uz razliku od 4 predmeta i sad sam pri kraju. Ipak se u toj struci rad bolje plaća. Nastavit ću raditi kod istog poslodavca i ZNR ću raditi usput.
ORIELKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 19:49   #799
Quote:
ORIELKO kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ja sam uspio nakon VŠS upisati postdiplomski studij iz ekonomije uz razliku od 4 predmeta i sad sam pri kraju. Ipak se u toj struci rad bolje plaća. Nastavit ću raditi kod istog poslodavca i ZNR ću raditi usput.
Gdje ste upisali ekonomiju?
Poz
bodul 101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 08:18   #800
Quote:
bodul 101 kaže: Pogledaj post
Gdje ste upisali ekonomiju?
Poz
FOI Varaždin, naravno uz razlikovnu godinu.
ORIELKO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.