Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2009., 17:13   #41
Ako netko želi antiparazitni program nije potrebno da ga naručuje izvana ili tu. Moguće je da si ga sami složite. Kupe se sastojci u biljnim ljekarnama, kapsule u ljekarni i to je to. A možete i sami raditi tinkture.

I kao malu zanimljivost navodim da sam zbog zelene ljuske crnog oraha zaradio karton od administratorice koja ne razlikuje američki orah od našeg domaćeg.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 17:19   #42
Ljudi, sto je vama tako normalno citati o tim parazitima? Mislim i ovi koji izadju, zar se ljudi ne preplase, ono, omg, koliko jos toga ima u meni? I te misli.. svi to nekako skulirano prihvacate..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 17:35   #43
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Ako netko želi antiparazitni program nije potrebno da ga naručuje izvana ili tu. Moguće je da si ga sami složite. Kupe se sastojci u biljnim ljekarnama, kapsule u ljekarni i to je to. A možete i sami raditi tinkture.

I kao malu zanimljivost navodim da sam zbog zelene ljuske crnog oraha zaradio karton od administratorice koja ne razlikuje američki orah od našeg domaćeg.
Slažem se da je program moguće sam složit a i čak da se naručuje izvana košta duplo jeftinije. Al čudim se da si zbog ljuske oraha zaradio karton, valjda si bio mu konfliktu pa zato
Uostalom nije ni toliko sad bitno, glavno je da MMS to rješava bez beda, al ak netko preferira bilje samo naprijed. Kod bilja je prednost što nema nikakvih nuspojava a o hermexu da ne govorim.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 17:36   #44
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ljudi, sto je vama tako normalno citati o tim parazitima? Mislim i ovi koji izadju, zar se ljudi ne preplase, ono, omg, koliko jos toga ima u meni? I te misli.. svi to nekako skulirano prihvacate..
Pa već smo toliko "dugo u poslu" da nam je to postalo normalno
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 19:02   #45
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Krivo si shvatila antiparazitni program što si ti tamo vidjela je set biljaka koje rade isto što i MMS! Zato se i zove program, tj. set biljaka koje imaju antiparazitna svojstva.
MMS ubija bakterije, viruse, parazite i svu ostalu gamad pa i njihova jaja. Imaš desetke foruma gdje su ljudi napisali svoja iskustva sa mms i parazitima.
Ovdje je dnevnik čovjeka koji ima chrona i izbacio je jaja nakon što je stigao do 11 kapi. Datum 10/8/07.
http://www.healthsalon.org/327/mms-f...timonial-no-6/
Ovdje je čovjek izbacio metilja (fluke) kad je došao do 15 kapi. http://www.curezone.org/forums/am.asp?i=1080061

Na kraju i sam autor to kaže da ubija sve poznato, pogledaj 28 minutu u intervju sa chamelotom - http://www.youtube.com/watch?v=PGjUp1zoov8
tako mi treba kada sam glupson i ne citam dovoljno sta treba ... hvala CroMan ... ostavicu moj antiparazitprogram za neki drugi put onda ili bolje da dam nekom detetu
menora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 20:06   #46
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ljudi, sto je vama tako normalno citati o tim parazitima? Mislim i ovi koji izadju, zar se ljudi ne preplase, ono, omg, koliko jos toga ima u meni? I te misli.. svi to nekako skulirano prihvacate..
A ja na to gledam ovako. Ako to imas u sebi, zar ti nije gore to i dalje drzati u sebi, od opcije da to izbacis van?
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 20:14   #47
Da.. ali onda se pitas ako sam imao te, tko mi garantira da ih nema jos
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 20:25   #48
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Da.. ali onda se pitas ako sam imao te, tko mi garantira da ih nema jos
Ok, ja shvacam potrebu da ti netko nesto garantira, ali ovo je zivot. Ovdje nema garancija, osim, mozda na TV, bicikl, a i to nije uvijek lako izganjati.

Sad, moj najbolji savjet kako da se odnosis prema svemu, to je:

Vidi, probaj, odluci da li ima razlike ili nema. Ako ti ne osjetis nikakvu razliku, onda ti ili nije trebalo, ili ti nije pomoglo. Ako osjetis razliku na gore, onda ti je odmoglo, a isto tako, ako osjetis na bolje, onda ti je pomoglo.

Ako zelis da ti netko garantira prije da ce ti pomoci, onda slobodno sjedis i cekas da netko dode i garantira, ali tko ti garantira da ce ovaj sto ti garantira biti u pravu kad ti garantira da ce sve biti u redu?
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 20:30   #49
Ne trazim ja garanciju, samo pokusavam izgraditi neustraseni zdravi pogled na sve informacije koje sam ovdje procitala.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 00:14   #50
Da li se smije piti etericno ulje klincica koje je u tom programu?
Na drugoj temi,kazu da se etericna ulja smiju piti samo 1 kap.U ovom programu ide pola kapsule.To je najmanje 5 kapi.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 21:03   #51
Evo ja danas krenula u čišćenje. Upravo sam popila drugu dozu gorke soli. Stvarno je okus odvratan, ne znam šta je gore, ova sol ili MMS.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:09   #52
Uf nemoj mi ni spominjat, mene to sutra čeka. Al najgora je ona zadnja doza, ove prve još idu tak tak. Samo pij preko slamke što brže i onda je puuno lakše. Isto i ulje sa grejpom , što brže to bolje, barem je tak kod mene jer ak pijem polak onda gadljivost prevlada i onda se mog slikat, još jedan gutljaj i biće rigoleto
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:13   #53
trebalo bi provjeriti da li se grejp moze uzimati uz druge lijekove koje covjek koristi. cula sam oprecne informacije, tj. po nekim izvorima pospjesuje djelovanje, a po nekim utjece na apsorpciju nekih lijekova.

"Znanstvenici sa sveučilišta North Carolina ........otkrili su grupu tvari koji su nazvani furanokumarini koji dovode do interakcije s nekim lijekovima, a nalaze se u soku od grejpa."

http://epilepsija.plivazdravlje.hr/?...how=1&id=13411

http://www.coolinarika.com/clanak/za...pciju-lijekova
__________________
endless

Zadnje uređivanje luiz : 28.05.2009. at 22:20.
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:21   #54
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Uf nemoj mi ni spominjat, mene to sutra čeka. Al najgora je ona zadnja doza, ove prve još idu tak tak. Samo pij preko slamke što brže i onda je puuno lakše. Isto i ulje sa grejpom , što brže to bolje, barem je tak kod mene jer ak pijem polak onda gadljivost prevlada i onda se mog slikat, još jedan gutljaj i biće rigoleto
Možda mi ulje sa grejpom i ne bude gadljivo. Inače volim maslinovo ulje ali ko zna kako to izgleda u kombinaciji s grejpom. Valjda ću preživit.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 23:35   #55
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
trebalo bi provjeriti da li se grejp moze uzimati uz druge lijekove koje covjek koristi. cula sam oprecne informacije, tj. po nekim izvorima pospjesuje djelovanje, a po nekim utjece na apsorpciju nekih lijekova.

"Znanstvenici sa sveučilišta North Carolina ........otkrili su grupu tvari koji su nazvani furanokumarini koji dovode do interakcije s nekim lijekovima, a nalaze se u soku od grejpa."

http://epilepsija.plivazdravlje.hr/?...how=1&id=13411

http://www.coolinarika.com/clanak/za...pciju-lijekova
Tako je u pravu si, upoznat sam s time da grejp pospješuje djelovanje ljekova, ali zato i lijepo piše u recepturi: Na dan čišćenja jetre nemojte uzimati nikakve lijekove, vitamine i kapsule, bez kojih inače možete.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:04   #56
Quote:
Scarletta kaže: Pogledaj post
Evo ja danas krenula u čišćenje. Upravo sam popila drugu dozu gorke soli. Stvarno je okus odvratan, ne znam šta je gore, ova sol ili MMS.
wau, wau, čekamo slijedeće javljanje
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:42   #57
Ma ljudi, ne baratam bas engleskim, imate li sto na nekom normalnom jeziku bez vruceg krumpira u ustima?
Htjela bi se i ja rijesiti kamencica, pa ako je moguce pomozite mi na nasem ili nekom normalnom jeziku...
Dali netko od vas zna sto su to Ornhitin kapsule i sto je to u njima, cula sam da se i to upotrijebljava kod ciscenja jetre?
Hvala vam svima na ovoj temi, super je.
Lijep pozdrav svima

li-at
li-at is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:44   #58
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
wau, wau, čekamo slijedeće javljanje
Sto je to MMS? Moze li mi tko to pojasniti bez engleskog?

hvala vam
pozdrav
li-at
li-at is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:47   #59
Quote:
li-at kaže: Pogledaj post
Ma ljudi, ne baratam bas engleskim, imate li sto na nekom normalnom jeziku bez vruceg krumpira u ustima?
Htjela bi se i ja rijesiti kamencica, pa ako je moguce pomozite mi na nasem ili nekom normalnom jeziku...
Dali netko od vas zna sto su to Ornhitin kapsule i sto je to u njima, cula sam da se i to upotrijebljava kod ciscenja jetre?
Hvala vam svima na ovoj temi, super je.
Lijep pozdrav svima

li-at
Sve ti piše na prvom postu. Ornithine kapsule su za spavanje i ništa više, tako da nisu nužne. Ja ih nisam niti jednom koristio, jest malo teže zaspat al se uspije uhvatit par sati sna, nekad niti sat, al preživi se pa to je samo jedna noć.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:50   #60
Quote:
li-at kaže: Pogledaj post
Sto je to MMS? Moze li mi tko to pojasniti bez engleskog?

hvala vam
pozdrav
li-at
https://www.forum.hr/showthread.php?t=412447
koristi tražilicu a i stavio sam ti sve na prvi post!!! ljudi čitajte prije postanja.
CroMan132 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.