Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2011., 10:59   #1
Francuska - Hrvatska

Vidim da nitko ne otvara, a da se dosta o ovome piše na temi o Gruziji, pa mislim da je ok da se otvori.

Bilić vs. Blanc.

Stadion St. Denis.

Neka igre počnu
papirlova is offline  
Old 29.03.2011., 11:39   #2
Dobivamo, Balkanski mentalitet...velika pozornica, boli igraće #urac za neku Gruziju
DZG is offline  
Old 29.03.2011., 11:41   #3
U kolko sati je utakmica?

krepao mi je internet pa ne mogu naći
Proud to be is offline  
Old 29.03.2011., 11:44   #4
Ajmo naši!

Zabite gol u rašlje i onda dobro igrajte obranu.


hithard is offline  
Old 29.03.2011., 12:15   #5
Nema interesa Evo uvod.

Utakmica u kojoj ćemo pokušati isprati gorak okus Gruzije gdje smo tradicionalno zakomplicirali situaciju u skupini. Pokazati da li vrijedimo ili ne vrijedimo. Da li je Gruzija bila loš dan ili je to naznaka pada kockastog stroja. Stroja koji nas je prije tri godine učinio ponosnima i još bi se pričalo o tom turniru da nije bilo one nesretne Turske. Galski pijetlovi su idelan protivnik. Dovoljno zvučno ime, a opet pobjedivi. Ne nadam se nekom pozitivnom rezultatu u Parizu, ali biti će interesantno pogledati reakciju. Još interesantnije će biti pogledati da li će uopće biti reakcije.

Puno veći dvoboj od dvoboja samih reprezentacija je da na klupama sjede protagonisti nama najdražeg nogometnog turinra. Svjetskog prvenstva 1998 kada smo postali veličina na nogometnom globusu.

Bilić protiv Blanca. Jednom davno bila dva čovjeka, jedan drugom prijatelj,jedan drugom neprijatelj. Jednoga dana je jedan čovjek drugom zabio nož u leđa. Jednoga dana, taj čovjek sa samoćom u sebi, zakleo se da će pronaći drugoga i pokazati mu tu samoću. Doživotno će mu pamtiti što ga je sjebo da propusti finale SP-a u najboljoj utakmici jedne od najboljih Francuskih generacija. Blanc nije mogao sudjelovati u finalu i za to krivi Bilićevo simuliranje. Blanc mu nije oprostio i sigurno se tisuću puta vratio u taj dan. Vraćanje u prošlost je drukčije od brisanja prošlosti. Jednom kad se prestane vraćati u prošlost, voda neće promijeniti svoj smjer. Ne zaboravi, Blanc, vratiš li se tisuću puta u taj dan, tisuću puta će te zajebati i tome nema lijeka.
__________________
lp,Zglanc Pičkoglav, yawn...
Zglancani is offline  
Old 29.03.2011., 12:21   #6
Quote:
Zglancani kaže: Pogledaj post
Bilić protiv Blanca. Jednom davno bila dva čovjeka, jedan drugom prijatelj,jedan drugom neprijatelj. Jednoga dana je jedan čovjek drugom zabio nož u leđa. Jednoga dana, taj čovjek sa samoćom u sebi, zakleo se da će pronaći drugoga i pokazati mu tu samoću. Doživotno će mu pamtiti što ga je sjebo da propusti finale SP-a u najboljoj utakmici jedne od najboljih Francuskih generacija. Blanc nije mogao sudjelovati u finalu i za to krivi Bilićevo simuliranje. Blanc mu nije oprostio i sigurno se tisuću puta vratio u taj dan. Vraćanje u prošlost je drukčije od brisanja prošlosti. Jednom kad se prestane vraćati u prošlost, voda neće promijeniti svoj smjer. Ne zaboravi, Blanc, vratiš li se tisuću puta u taj dan, tisuću puta će te zajebati i tome nema lijeka.
koji kurac?
švaler is offline  
Old 29.03.2011., 12:23   #7
__________________
lucca is offline  
Old 29.03.2011., 12:26   #8
__________________
lp,Zglanc Pičkoglav, yawn...
Zglancani is offline  
Old 29.03.2011., 12:48   #9
A dvije taštine i to...tog nema

Razočaran sam
papirlova is offline  
Old 29.03.2011., 12:48   #10
Nije li prerano za ?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 29.03.2011., 12:50   #11
Ovu utakmicu čekamo kao ozebli sunce, galski pijetlići protiv vatrenih, gospodin Blanc protiv ruševine Bilića, probuđeni Benzema protiv uspavanog Luke, osokoljeni Ribery protiv prznice Srne, uglađeni Gourcouff protiv još uglađenijeg Praščića.
Grupa Queen is offline  
Old 29.03.2011., 13:08   #12
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Nije li prerano za ?
Nikad nije prerano mislim..ali teško će biti....bojim se poraza..
Vanya83 is offline  
Old 29.03.2011., 13:09   #13
Bilić boysi će nastaviti s briljantnim predstavama
Scipion is offline  
Old 29.03.2011., 13:23   #14
Ide se odigrat dvica.
mitch is offline  
Old 29.03.2011., 13:25   #15
Quote:
Vanya83 kaže: Pogledaj post
Nikad nije prerano mislim..ali teško će biti....bojim se poraza..
Onaj kojeg sam se bojao se već dogodio... a za prijeteljske se nema što bojati.

Ja mislim da će naši dobro igrati... uvijek su igrali dobro protiv jakih, to nikad nije bio problem


Koef je 5.0 na naše... budemo stavili neku siću
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 29.03.2011., 13:25   #16
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Onaj kojeg sam se bojao se već dogodio... a za prijeteljske se nema što bojati.

Ja mislim da će naši dobro igrati... uvijek su igrali dobro protiv jakih, to nikad nije bio problem
Engleska
papirlova is offline  
Old 29.03.2011., 13:26   #17
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Ovu utakmicu čekamo kao ozebli sunce, galski pijetlići protiv vatrenih, gospodin Blanc protiv ruševine Bilića, probuđeni Benzema protiv uspavanog Luke, osokoljeni Ribery protiv prznice Srne, uglađeni Gourcouff protiv još uglađenijeg Praščića.
Ribery nece startat.
I igra se u 21h, emisija krece u 20.20h
masterchef is offline  
Old 29.03.2011., 13:26   #18
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Onaj kojeg sam se bojao se već dogodio... a za prijeteljske se nema što bojati.

Ja mislim da će naši dobro igrati... uvijek su igrali dobro protiv jakih, to nikad nije bio problem
Mi ovdje imamo Kranjčara, najbolju zamjenu na svijetu. Prekaljenog mečvinera, kojeg samo 'Arry ignorira
Kakvi mrtvi francuzići
*rabbit* is offline  
Old 29.03.2011., 13:27   #19
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Engleska
Holandija
*rabbit* is offline  
Old 29.03.2011., 13:27   #20
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
Engleska
X2 Papi molim te budi dosljedan
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.