Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2016., 09:29   #1
Question Otvaranje online trgovine/zalagaonice

Pozdrav, otvorio bih trgovinu, nešto tipa da mogu prodavati normalno novu robu ali i nešto tipa zalagaonica da mogu prodavati rabljenu robu ili otkupljivati od fizičkih osoba? Također to bih sve radio (prodaju) samo preko online, ne bih nigdje imao otvorenu fizički trgovinu sa prostorom.

Zanima me što i gdje da gledam za to kako da to sredim sve papirno, koje su mi najbolje opcije s obzirom da ja već imam stalan posao i radim normalno tako da ne moram dodatno plaćati ništa?
sashab is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 13:39   #2
Otvorio bi j.d.o.o.?
__________________
Kao što obilje izaziva dosadu,tako nedostatak pojačava žudnju..-E.Neos IPSG ARGO
Nedvigkonvej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 22:44   #3
Neznam zato sam i pitao ovdje što je najbolje, ili obrt ili što? Da ne plaćam dodatno ništa kad već radim, a sve bih obavljao online, tako da nema potrebe za prostorom/trgovina i želio bih da mogu prodavati i rabljenu robu? Ne odjeću nego elektronika i slčno.
sashab is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 00:44   #4
Ok,ne znam ni ja sve...
Ono što poznajem jest da otvaranjem tvrtke j.d.o.o. možeš imati kapital(početno)do 20.000 kn..
__________________
Kao što obilje izaziva dosadu,tako nedostatak pojačava žudnju..-E.Neos IPSG ARGO
Nedvigkonvej is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 19:32   #5
neznam kako to može funkcionirat online? bez osobnog uvida u robu... kako kupaca tako i tebe
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.