Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2013., 14:29   #1
Glumci iz serije „Sila“ – zajednička tema

Glumci iz serije Sila - zajednička tema



tema o Cansu Dere
tema o Mehmetu Akifu Alakurtu

--------------------------------------------------------------------------


Zeynep Eronat (Bedar Sönmez)

Datum rođenja: 9.7.1963.
Mjesto rođenja: Ankara, Turska
Projekti: Kapalıçarşı, Parmaklıklar Ardında, Sıla, Neredesin Firuze, Asmalı Konak...


Menderes Samancılar (Celil Sönmez)

Datum rođenja: 1.5.1954.
Mjesto rođenja: Adana, Turska
Projekti: Gecelerin Ötesi, Kaşık Düşmanı, Ayrı Dünyalar, Mavi Sürgün, Asmalı Konak, Kısmet, Sıla, Bitmeyen Şarkı, Gözetleme Kulesi...


Cemal Toktaş (Azad Sönmez)

Datum rođenja: 1.1.1983.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: 24 Saat, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Sıla, Adını Sen Koy, Doktorlar, Tövbeler Tövbesi...


Boncuk Yılmaz (Narin Sönmez)

Datum rođenja: 13.5.1981.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak, Sessiz Gece, Kızlar Yurdu, Sıla, Haneler, Mazi Kalbimde Yaradır...


Tayanç Ayaydın (Abay)

Datum rođenja: 1.1.1979.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: Aliye, Ziyaret, Sıla, Aşk Yakar, Ey Aşk Nerdesin?, Büşra, Sakarya-Fırat...


Devrim Saltoğlu (Cihan Genco)

Datum rođenja: 30.6.1973.
Mjesto rođenja: Trabzon, Turska
Projekti: Üvey Baba, Konak, Melekler Adası, Sıla, Kapadokya Düşleri, İhanet, Kızım Nerede...


Celil Nalçakan (Dilaver Genco)

Datum rođenja: 10.6.1978.
Mjesto rođenja: Sivas, Turska
Projekti: Sıla, Kış Masalı, Hanımın Çiftliği, Bitmeyen Şarkı, İntikam...


Muhammed Cangören (Zinar Genco)

Datum rođenja: 1.1.1951.
Mjesto rođenja: Afganistan
Projekti: Vasiyet, Haziran gecesi, Kaybolan yillar, Sıla, 7 avlu, Sultanin Sirri, Argo...


Namık Kemal Yiğittürk (Firuz Genco)

Datum rođenja: 1.1.1945.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: Sırlar Dünyası, Alacakaranlık, Yağmur Zamanı, Arka Sokaklar, Sıla, Kurtlar Vadisi Pusu, Fetih 1453...


Fatoş Tez (Kevser Genco)

Datum rođenja: 1.1.1940.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: Aşkına Eşkıya, Bizim Otel, Estağfurullah Yokuşu, Büyük Buluşma, Cennet Mahallesi, Sıla, Emret Komutanım...


Kartal Balaban (Emre)

Datum rođenja: 16.2.1980.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: Çekirdek Aile, Çemberimde Gül Oya, Doktorlar, Sıla, Tutkunum Sana, Kayıp Madalyon, Firar...


Sinem Yaruk (Ayşe)
Datum rođenja: 1.1.1984.
Mjesto rođenja: Diyarbakir, Turska
Projekti: Sıla


Mehmet Dağ (Emir Sönmez)
Datum rođenja: 12.12.1994.
Mjesto rođenja: Mardin, Turska
Projekti: Sıla


Zeynep Anıl Tatdıran (Dilan Sönmez)
Datum rođenja: 11.4.1993.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: Yağmur Zamanı, Doktorlar, Sıla, Küçük Kadınlar, İnsan Aldandı...


Gökçe Yanardağ (Esma Özdemir)

Datum rođenja: 18.9.1975.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: Deli Divane, Savunma, Gelin, Günah, Kırık Ayna, Sıla, Aşk ve Ceza...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...

Zadnje uređivanje Nicole_Lilly : 20.02.2013. at 15:14.
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.02.2013., 14:30   #2
Evo ga, traženo na glavnoj temi - dobiveno.

Nemam sad vremena tražiti i uploadati slike za svakog glumca, to ću kasnije. Informacija o glumcima i nema puno, tako da je svaka dobrodošla.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.02.2013., 14:47   #3
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
[SIZE="3"][Gökçe Yanardağ (Esma Özdemir)

Datum rođenja: 18.9.1975.
Mjesto rođenja: Istanbul, Turska
Projekti: Deli Divane, Savunma, Gelin, Günah, Kırık Ayna, Sıla, Aşk ve Ceza...
danke na temi!!

Esma samo par godina starija od mene, meni izgleda kao da mi je mama (bez lažne skromnosti)

a bome i Đihan, par godina stariji od mm a izgleda stvarno staro..

još kad pomislim da je serija snimana prije 5 godina (dakle bili su mlađi od nas dvoje sad)

da li je šminka u pitanju ili suhi Madrinski zrak
ejisa is offline  
Old 20.02.2013., 14:51   #4
Jel može ova informacija? Zapanjila me neki dan pa...

Emre (Kartal Balaban) visok je 190 cm !

Pa nemre Emre biti viši od našeg age !
SOHO_ is offline  
Old 20.02.2013., 15:18   #5
I ja sam se zaprepastila kako glumci izgledaju dosta starije za svoju dob.
Mislila sam da Bedar ima negdje oko 60 godina, Dzelil oko 65 , Esma isto izgleda dosta starije od svoje dobi kao i Zinar..
Dzihanu sam pogodila dob te ostalima.
A visina Emrea mi je malo nevjerojatna, cak 190?
provjerila i ovdje
http://www.how-tall.com/Kartal%20Balaban
I skroz sam se iznenadila za neke ljude da su visoki bas toliko (dosta njih mi izgleda nize)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 20.02.2013., 15:21   #6
I mene je iznenadilo koliko "Esma" ima godina. Svega 4 godine starija od MAA i 5 od Cansu, a izgleda mi minimalno 10-15 starija.
Slažem se s nasmijanonebo, ja sam isto ostala paf na godišta nekih glumaca, posebice glumice što glumi Bedar.

Što se Emrea tiče, ne znam točno koliko je visok, ali mislim da nije 1,90. Ili ako je, onda je Mehmet Akif viši od 1,90. I vidim da se navodi da je bio u vezi s Melissom Sözen, s njom je MAA snimio Reis.

Evo jedna slika ekipe za večerom.

__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.02.2013., 15:29   #7
Taman sam mislila postati tu scenu Emrea i Borana sa snimanja Sile .
Pa... ili je Boran viši od 190 (negdje sam pročitala da je 191cm) ili je stvar u cipelama, jer ona Borkova peta doda cent-dva.
A tu je Emre u potpuno ravnim šuzama.
Ne znam, ali sam se baš pravski iznenadila.
SOHO_ is offline  
Old 20.02.2013., 15:40   #8
Što su ovdje skoro svi rođeni 1.1?! Mora da je tada bilo neko kolektivno slavlje na setu.


Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
I ja sam se zaprepastila kako glumci izgledaju dosta starije za svoju dob.
Također. I još kad uzmemo u obzir godine snimanja.


Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Evo jedna slika ekipe za večerom.

http://i49.tinypic.com/vyo30w.jpg
Super mi je ova ekipna.

Gledam malo ova mjesta rođenja glumaca. Mehmet Dağ (Emir) je iz Mardina, on je bio na domaćem terenu.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 20.02.2013., 15:43   #9
I mene čudi ovo s datumima rođendana, kao da su za sve za koje nisu sigurni tutnuli 1.1.

Da, čini se da su Emrea baš tamo našli, vidim da ni nije snimio ništa nakon Sile.

Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Taman sam mislila postati tu scenu Emrea i Borana sa snimanja Sile .
Pa... ili je Boran viši od 190 (negdje sam pročitala da je 191cm) ili je stvar u cipelama, jer ona Borkova peta doda cent-dva.
A tu je Emre u potpuno ravnim šuzama.
Ne znam, ali sam se baš pravski iznenadila.
Čudi me to jer je u svakoj sceni u kojoj su se njih dvoje sukobili ipak bio mrvicu niži od MAA. Morat ću još malo kopati po slikama. Al' će mi teško pasti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.02.2013., 15:48   #10
Trebalo bi vidjeti one scene kad se Emre i Boran suceljavaju verbalno, stoje jedan nasuprot drugog u onoj epizodi kad je Emre ranjen (pri kraju epizode) u Istanbulu pred Silinom kucom.
I ispada da je "Dzihan" jako aktivan, dosta toga je snimao.

I da, ovo 1.1. su stavljali kad nisu znali tocan datum.
Npr. Tayanc je rodjen 7.8. a ne 1.1.
I voli tetovaze, vrsni je pjevac i svira, pogotovo saxofon
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 20.02.2013., 15:58   #11
Da, ono prije no što Emrea upucaju.

Devrim mi djeluje kao baš zanimljiv lik. Završio komparativnu i talijanski, ako se ne varam.

Evo dvije slike iza kamera, u tonu epizode koju smo jučer gledali.





Kojega ovo grli? "Aziza" ili "Hajdara"?

__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.02.2013., 16:00   #12
@Nicole_ Lilly... super za ovu temu...zaslužili su...

unaprijed se ispričavam ako sad počnem baljezgati al analiziram malo ovu fotku zajedničkog druženja i više manje sve prepoznajem osim dvoje troje... možda su iz ekipe iza kamere al možda sam i ja tuka pa ne kužim da je netko od glumaca...recimo onaj momak na čelu stola, jel to neko kogabih trebala znati il nepoznat netko...mutan je nekako a ne baca mi na nikog poznatog osim na Emrea jer djeluje nekak svijetli a opet ne izgleda kao Emre...

a Kevser mi je i tu u facijalnom grču ko Kevser, mam sam se stresla
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Old 20.02.2013., 16:03   #13
Pretpostavila sam odmah to za datume.

Devrim Saltoğlu mi se baš čini dobar glumac. Džihana je odlično iznio.

Tayanç Ayaydın mi je simatičan jako. Valjda zbog lika.

Nicole, ah te slike. Sad ću buljiti u njih tj. njega.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 20.02.2013., 16:03   #14
Da, Devrim je zanimljiv sa tim zavrsenim studijem.
Nakon sto sam to procitala neki dan, jos sam mu vise skinula kapu da tako dobro glumi zlikovca, a zavrsio tako "njezne" studije (za muske pojmove)
(bez brige, zavrsila sam Filozofski pa nemam predrasuda prema musko/zenskim studijima, pricam opcenito)
Nicole, grli Hajdara, nije Azad (pogledaj ćelu).

@poncha los a - pogledaj trailer najnovijeg filma gdje glumi Tayanc, neces vjerovati- pravi je zavodnik.

"Bedar" i "Kevser" - tko bi rekao da ih dijeli cak 20 godina!?!
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 20.02.2013., 16:05   #15
I ja sam jezičar pa ako mi netko dirne u jezike, skačem. Šalim se, ali da, općenito gledano se može reći da je završio vrlo "nježne" studije za muške pojmove. Zanimljivo.

Tayanç Ayaydın je i meni jako simpa. Nekako mi je sav dobroćudan.

plitko, mislim da je to ekipa iza kamera, ni ja ih sve ne prepoznajem.

Kad već nema zabavnih scena između Narin i Borana, ima između Boncuk i MAA.



Btw, jel' ona slučajno u rodu Cemu Yilmazu? Pitam zbog prezimena.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.02.2013., 16:12   #16
Aaa.i mene je iznenadilo da je Bedar 2 godine mlada od mene.Mozda zbog njene krupne grade izgleda puno starije.Doduse kad joj se vidi lice nema bora!
Delil me isto zapanjio svojim losim izgledom.Godiste je mog muza,a izgleda jako staro
Motala is offline  
Old 20.02.2013., 16:20   #17
Dzelil je rodjen u Adani
(hint: Adanali i Maraz Ali)
Ajse je rodjena u Diyarbakiru i glumila je samo u Sili, a Diyarbakir je blizu Mardina (prvi veliki grad blizu Mardina) i tamo se sleti na aerodrom kad se ide za Mardin.
A Zinar rodjen u Afganistanu, vjerojatno onda nije Turcin, izgleda mi kao pravi Paštun (po fizionomiji lica i po ocima) (u Afganistanu ima puno etnickih grupa).
o glumici koja glumi Narin sam citala neki kratki clanak u tisku neki dan (na hrv. jeziku), mogu skenirati ako vas uopce zanima.
Ostalo mi u sjecanju da je ovisna o sportu jer bi se inace lako udebljala posto voli jesti. Jos je pricala da je bila dobra kemija na setu izmedju Cansu i Mehmeta.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 20.02.2013. at 16:29.
nasmijanonebo is offline  
Old 20.02.2013., 16:28   #18
Tayanç Ayaydın i Cemal Toktaş u malo drugačijim izdanjima





sambth is offline  
Old 20.02.2013., 16:33   #19
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
o glumici koja glumi Narin sam citala neki kratki clanak u tisku neki dan (na hrv. jeziku), mogu skenirati ako vas uopce zanima.
Ostalo mi u sjecanju da je ovisna o sportu jer bi se inace lako udebljala posto voli jesti. Jos je pricala da je bila dobra kemija na setu izmedju Cansu i Mehmeta.
Može, molim te! Baš me zanima članak.

Ajme, Tayança na ovim slikama
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.02.2013., 16:34   #20
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Dzelil je rodjen u Adani
(hint: Adanali i Maraz Ali)
Ajse je rodjena u Diyarbakiru i glumila je samo u Sili, a Diyarbakir je blizu Mardina (prvi veliki grad blizu Mardina) i tamo se sleti na aerodrom kad se ide za Mardin.
A Zinar rodjen u Afganistanu, vjerojatno onda nije Turcin, izgleda mi kao pravi Paštun (po fizionomiji lica i po ocima) (u Afganistanu ima puno etnickih grupa).

Po meni je Zinar jako dobar glumac! Vrhunski mi je utjelovio lik oca koji bi poginuo za svoje sinove, no ne kroz spletkarenje i raznorazne makinacije, nego isključivo kroz pravednost. Nekako je non stop na ivici Džihanovih spletki, ali uvijek prevagne na dobro. Već sam negdje ranije spomenula, njegova najnovija filmska uloga je ona u Afleckovu Argo-u. Uloga je vrlo mala i simbolična, ali ipak snažna! Kad ga ugledah tamo, umalo vrisnuh "Eno Zinar age!"
Lu Salome is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.