Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 02.10.2011., 11:38   #1
Zeli me ili mozda ipak ne?

Ne znam kud bih s temom, ni s problemom. Zahvalna na bilo kakvom savjetu, dobrom, losem, samo da se izvucem (ili ne) iz ovog kaosa.

Znamo se tri godine, od pocetka mi se svida, zna to. Odbio me odmah na pocetku, nije materijal za vezu ( ), presla preko toga, postali super frendovi.
Inace je po prirodi pravi sarmer, sa svim curama si je super, flertuje, sim tam. Ali s nikim nema nista, barem koliko ja znam. Prije godinu dana je poceo je flertovat sa mnom, tj postalo je intenzivnije nego prije. Spetljali smo se. Nakon toga nista, nastavili s prijateljstvom, zavodio je i dalje, ali nismo se vise spetljali, iako smo htjeli, tj non stop se zajebavali u tom smjeru.
Prije kojih mjesec dana spetljali se opet, i sad je to postalo redovito, ako se jednom tjedno moze smatrat redovitim.
Where's the problem? Odemo tipa u kino, kasnije negdje i barimo se. I to je to. Nema dodira, onak, uopce. Naravno, zasto ja prva ne krenem, zato jer mi je bed, veliki sam neznalica kad je sve to u pitanju, a pored njega sam trapava jos vise. Ali ne kuzim zasto on nista ne poduzima s obzirom da sve sam inicira? Jel mu isto neugodno?
Kad smo svaki na svojoj strani ekrana (inbox) skroz druga prica, napeto do bola.

Ugl, koliko znam, kad imas tak nekog frenda za barenje ili seks, nema tog zavodenja. Mozda sam u krivu.

Znam da ne zeli vezu, ne samo sa mnom, nego opcenito, ne zelim ni ja, iako mi je stalo do njega. (znam da to glupo zvuci)
Dal bi uopce petljao sa mnom da mu nisam privlacna? Kao frendovi super funkcioniramo, ali od kad se znamo, svaki razgovor je sve samo ne prijateljski.
Jel moguce da mu je stalo?
Kaj mu se dogada u glavi?

p.s. njemu su 22, meni 21 (djeca)
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger