Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2003., 20:54   #1
Chilli (papričica i jelo)

Ne znam dal je vec bila tema ali zanimao bi me kakav dobar recept za chilli. Ne znam dal to kaj znaci, ali ne zanimaju me recepti koji ne ukljucuju meso.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 03:18   #2
Hm. Dobra napomena. VOljela bih da netko ovo razjasni... Chilli se obicno smatra kuhani grah zacinjen ljutim paprikama. Chilli con carne je grah s mesom i ljutim papricicama, ali vidjela sam i verzija bez graha, samo meso i zacini... Tako da mi sada nije jasno koje jelo je "chilli".

Pronaci cu jedan takav mesni recept, jos ga nisam probala, ali mislim da ce biti odlican!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 09:40   #3
nije li chili ljuta papričica?
chio ships sa chilijem - to mi je najpoznatije jelo s njim!
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 09:46   #4
Kad sam prvi put radila chilli, kupila sam kotany mjeshavinu za chilli s mesom i pripremila po uputstvu.

Onda sam pochela varirati pa sam zachine dodavala prema onima navedenima na vrecici, dok nisam postigla zheljeni okus. Mozhda to i nema neke veze s pravim chillijem ali nama je fino
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 10:00   #5
Prvo, zadnje i jedino na tu temu su mi one gotove kutije sa svim i svačim + tortilje + pileća prsa + crveni fažol u konzervi + vrhnje, kupujem u Kauflandu, origin Netherlands, preporučam
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2003., 17:55   #6
Emili, chilli jest ljuta papricica ali i sinonim za vrstu jela u koju osim papricice ide grah, mljeveno meso, zacini, moze i kukuruz itd. To je nekak slicno mesu koje ide u recimo lazanje samo s dodacima i vise jusno.

Sailor, Magic hvala ali mislio sam na "domestic production" iliti mojih ruku djelo.

Shtefitze nestrpljivo cekam i hvala unaprijed.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2003., 20:13   #7
Ne mogu naci onaj recept o kojem sam govorila. Ovaj izgleda dobar mesni chili.

A ovaj kao dobar vegetarijanski.

Nisam niti jednog probala raditi, ako netko ima iskustva, nek se javi...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2003., 20:25   #8
Hvala, budem ja probal mozda drugi tjedan. Za ovaj tjedan sam dobil recept od lokalnih iz laba.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 07:23   #9
Pa podijeli ga, kumek jedan
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2003., 18:15   #10
Cek da probam, to je danas ili sutra na redu pa bum napisal u ponedjeljak.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2003., 20:18   #11
Evo uspio sam napraviti. Zapravo nije posebno tesko Ko kad radis kotlovinu, nemres zeznut osim ak presolis ili preljutis.

Kupio sam po pol kile govedine i svinjetine. Svinjetina je isla zato jer sam od pola smjese radio punjene pljeskavice, inace se radi od ciste govedine, a ovdje ljudi koriste i mljevenu puretinu ili puretina/govedina po pola.

Dakle:

-pola kile navedene smjese.
-jedan veci luk
-konzerva crnog graha (kuhanog)
-konzerva oguljenog i narezanog paradajza
-chilli ili gotova smjesa zacina za chilli (kad seljacina nije bila u stanju naci chilli u americkom supermarketu; koga god sam pitao od osoblja vjerovali ili ne, nisu znali engleski???)
-5 zrna cesnjaka
-sol
-biber
-persin
-origano
-jalapeno paprike

Luk sam sitnije narezao i malo poprzio na ulju, kad je pri kraju dodao sam meso i malo vode (opcija je dodati crnu pivu ili crno vino ali to nisam imao)
Kad su meso i luk posmedjili dodao sam grah i paradajz (cijeli sadrzaj konzervi) i gotovu smjesu zacina za chilli (hot), sol, biber, persin, origano i narezane japaleno paprike (umjesto njih mogu i ljuti ili slatki feferoni), te narezani cesnjak i zlicu vegete.
Smanjio sam jako vatru i ostavio jedno dva sata nek se krcka (ko da radim juhu).
Ostavio sam bez poklopca dok nisam dobio zeljenu gustocu nakon cega sam poklopio. Tokom kuhanja paradajz pusta vodu pa sam tu i tamo isao promijesati da vidim koliko je gust.
Kuhanje moze varirati ali kazu cim dulje to bolje. Trebalo bi biti ipak vise od sata. Mislim da to dosta ovisi o grahu, pa sam vodio racuna da mi se ne raskuha. I to je to.
Tho hoce moze jos dodati i kumin ali ja ga ne volim pa zato nisam
U chilli na tanjuru sam dodao jos nahoblanog sira (mozarella) te malo sitno narezanog luka. Ispalo je izvrsno, napucao sam se do grla i jos mi je ostalo za danas.

Inace ako se hoce gusce moze se dodati kocka bujona od govedine ali mislim da ne treba.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 22:42   #12
Evo, konacno sam nasla recept. Mislim da bi trebao biti odlican, nisam ga jos isprobala...


Chili Con Carne
serves 6
To ensure the best chile flavor, we recommend toasting whole dried chiles and grinding them in a minichopper or spice-dedicated coffee grinder, all of which takes only 10 (very well-spent) minutes. Select dried chiles that are moist and pliant, like dried fruit.
To toast and grind dried chiles: Place chiles on baking sheet in 350-degree oven until fragrant and puffed, about 6 minutes. Cool, stem, and seed, tearing pods into pieces. Place pieces of the pods in a spice grinder and process until powdery, 30 to 45 seconds.
For hotter chili, boost the heat with a pinch of cayenne, a dash of hot pepper sauce, or crumbled pequin chiles near the end of cooking.
Serve the chili with any of the following side dishes: warm pinto or kidney beans, corn bread or chips, corn tortillas or tamales, rice, biscuits, or just plain crackers. Top with any of the following garnishes: chopped fresh cilantro leaves, minced white onion, diced avocado, shredded cheddar or Jack cheese, or sour cream.

3 tablespoons ancho chili powder, or 3 medium pods (about ½ ounce), toasted and ground (see note)
3 tablespoons New Mexico chili powder, or 3 medium pods (about ¾ ounce), toasted and ground
2 tablespoons cumin seeds, toasted in dry skillet over medium heat until fragrant, about 4 minutes, and ground
2 teaspoons dried oregano, preferably Mexican
4 pounds beef chuck roast, trimmed of excess fat and cut into 1-inch cubes
Salt
7–8 slices bacon (about 8 ounces), cut into 1/4 -inch pieces
1 medium onion, minced
5 medium garlic cloves, minced (about 5 teaspoons)
4–5 small jalapeño chile peppers, stemmed, seeded, and minced
1 cup canned crushed tomatoes or plain tomato sauce
2 tablespoons lime juice
5 tablespoons masa harina or 3 tablespoons
cornstarch
Ground black pepper

1. Mix chili powders, cumin, and oregano in small bowl and stir in ½ cup water to form thick paste; set aside. Toss beef cubes with 2 teaspoons salt in large bowl; set aside.

2. Fry bacon in large Dutch oven over medium-low heat until fat renders and bacon crisps, about 10 minutes. Remove bacon with slotted spoon to paper towel–lined plate; pour all but 2 teaspoons fat from pot into small bowl; set aside. Increase heat to medium-high; sauté meat in four batches until well-browned on all sides, about 5 minutes per batch, adding 2 teaspoons bacon fat to pot each time as necessary. Set browned meat aside in large bowl.

3. Reduce heat to medium and add 3 tablespoons bacon fat to now-empty pan. Add onion and sauté until softened, 5 to 6 minutes. Add garlic and jalapeños and sauté until fragrant, about 1 minute. Add chili powder mixture and sauté until fragrant, 2 to 3 minutes. Add reserved bacon and browned beef, crushed tomatoes or tomato sauce, lime juice, and 7 cups water. Bring to simmer. Continue to cook at steady simmer (lowering heat as necessary) until meat is tender and juices are dark, rich, and starting to thicken, about 2 hours.

4. Mix masa harina with 2/3 cup water (or cornstarch with 3 tablespoons water) in small bowl to form smooth paste. Increase heat to medium, stir in paste, and simmer until thickened, 5 to 10 minutes. Adjust seasonings generously with salt and ground black pepper to taste. Serve immediately or, for best flavor, cool slightly, cover, and refrigerate overnight or for up to 5 days. Reheat before serving.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2003., 22:47   #13
Ovo dobro izgleda, hvala Shtefitze. Kad budem drugi puta radio probat cu tako pa da vidimo. Ipak mislim da cu uzeti mljeveno meso radije nego rezati na kockice.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 10:37   #14
off
----------------------------
Chilli je najsnazniji (najjaci) zacin ...1g nekog mexikanskog se moze primjetiti u 145 kg rize... Ako naidjete na takav pazite trbuhe dan poslije....
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2003., 14:38   #15
Ima nesto jace od chilija, ne znam kako se zove, ali samo mrvica toga, nama je ne moguce za jesti. Jela sam kod jedne cure s Tajvana, ali se na zalost ne sjecam sta je.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 20:18   #16
Upomoc! Preljuto!

Napravila sam veliki lonac cuspajza (kapula+paprike+rajcice+tikvice+balancane)
i dodala 3 male suhe chilli papricice.
To je ocito bilo previse. Ljuto je k'o sam vrag!
Postoji li neki trik koji moze spasiti situaciju? Zao mi je baciti citav veliki lonac!

Unaprijed hvala!
__________________
Druuna
Druuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2004., 21:48   #17
Može, kad serviraš na stol, svakom dodaj na tanjur i tekućeg jogurta, ublažit će ljutinu to je indijski trik
A objasni da je ljuto zato kaj je to dobro u ovim ljetnim mjesecima, protiv raznih bolesti, vrućine, itd

Ne zaboravi na pivo u većim količinama
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 10:42   #18
umisaj u cuspajz jos pola pasirane pome dok sve ne razblazi. neman druge ideje...
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 10:55   #19
Stavi krumpira na kocke, ili cijeloga oguljenog, naravno... znam da djeluje ak je jelo preslano.
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2004., 11:23   #20
ma akao 3 papricice mogu tako jako zaljutiti cijeli lonac?? Kreni jesti i nece ti biti ljuto nakon par zlica
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.