Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2009., 19:57   #581
Quote:
cuse kaže: Pogledaj post
jel korstiš možda firefox?
da koristim zasto?!
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 10:28   #582
probajte koristit umijesto firefoxa google chrome.
meni je pomoglo,sad mi sve normalno radi

nego ljudi,imam pitanje. namjestila sam si u settingsima na news feed and wall da mi se ništa od akcija koje obavljam (pisanje po tuđem zidu,lajkanje itd.) na objavljuje na profilu. e sad,htjela bi da mi se od sveg tog pojavljuju jedino events koje attending,al ne znam gdje to namjestit. znam da je to moguće,a ja sam čačkala i čačkala,al nisam našla.
zna netko? PRITI PLIZ
lee lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 11:21   #583
Quote:
lee lee kaže: Pogledaj post
probajte koristit umijesto firefoxa google chrome.
meni je pomoglo,sad mi sve normalno radi
da..ali to nema veze..jer oni nes svrljaju na serveru
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 11:24   #584
Točno tako, server im već neko vrijeme nije stabilan nikako.
Stormbreaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 11:27   #585
aha...nemam pojma. ja sam znam da otkad ne idem preko firefoxa sve normalno radi

a odgovor na moje pitanje iznad? itko? ha?
lee lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 02:56   #586
Ja sam čuo da su opet imali neki hakerski napad, neki dan, pa valjda zbog tog server malo pa malo i ne radi, šteka i neko vrijeme nije dostupan.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 03:00   #587
Quote:
lee lee kaže: Pogledaj post
hvala JoWaNe.
jedini je problem što kod mene nije da mu treba više vremena nego uopće ne učita
stupid facebook!
I to se dosta cesto dogadja, bas iz svima poznatih razloga.

Quote:
lee lee kaže: Pogledaj post
probajte koristit umijesto firefoxa google chrome.
meni je pomoglo,sad mi sve normalno radi
U tom slucaju probaj ovaj browser: LINK
Ovo je cak i brze od Google Chrome-a (i sigurnije ofc.)

Sta se tice tvog pitanja, nemam pojma ali sam cuo da i drugi to pokusavaju slozit.

Quote:
Mr. Marshall kaže: Pogledaj post
Ja sam čuo da su opet imali neki hakerski napad, neki dan, pa valjda zbog tog server malo pa malo i ne radi, šteka i neko vrijeme nije dostupan.
Steka on vec dugo :/
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 16:38   #588
ljudi ja jos uvijek ne mogu uci na fejs.........
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 19:53   #589
ljudi jel moguce skidat muziku sa fejsa i ako da,sa kojim programom i kako?ako tko ima zivaca stavit cu vam link na muziku koju bi htjela skinut pa molim nekoga od vas da mi pomogne....................PLEASE!!!
haifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 19:57   #590
http://www.facebook.com/home.php?ref...5167945&ref=ts
haifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 23:36   #591
meni su nestali stari statusi i sve živo kaj sam napravila na fejsu prije svibnja ove godine. jel netko zna u čem je problem? il možda netko ima isti?
__________________
... I got soul, but I'm not a soldier...
lolita lempicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 23:39   #592
zaboravila sam napisat da je ostalo sve što su drugi ljudi napisali na moj wall, al mojih postova nema
__________________
... I got soul, but I'm not a soldier...
lolita lempicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 01:11   #593
koja je fora kad mi stoji i dalje ''add as friend'' kraj nečijeg imena, kad tome uđem na profil, a sve drugo je normalno - vidim slike, postove, statuse, etc.
 
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 10:06   #594
pozz svima, ja imam problem s facebookom,a odnosi se na facebook chat.kad ja nekom pisem sve je uredu, ali kad mi doticna osoba odogovri ili mi netko zeli pisati na chatu, izbaci me s interneta..to mi se dogada non stop bilo s kojim pretrazivacem da idem na internet...mozilla me izbaci i pise mozilla crash report..sto to znaci do cega ja teo..a ostali pretrazivaci me samo izbace, tipa opere, explorera, kameleona..ne znam do cega je zbilja.....
ako netko zna molim za pomoc

hvala unaprijed.....

p.s. logicno mi je da bi moglo biti do facebooka ako me sa svih pretrazivaca izbacuje ili do samoga pc-ia.
shevchenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 23:34   #595
Mene zanima zasto nekim ljudima mogu gledat profil i slike i sve normalno ko da ih imam u frendovima, a nemam, a drugi nemogu tim istim?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 06:14   #596
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Mene zanima zasto nekim ljudima mogu gledat profil i slike i sve normalno ko da ih imam u frendovima, a nemam, a drugi nemogu tim istim?
možeš gledati profile u čijim postavkama je omogućeno da ih vidiš bez "prijateljstva"...
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 17:01   #597
Quote:
orange_girl kaže: Pogledaj post
koja je fora kad mi stoji i dalje ''add as friend'' kraj nečijeg imena, kad tome uđem na profil, a sve drugo je normalno - vidim slike, postove, statuse, etc.
edit na ovo: ne mogu vidjet zajedničke ni njegove prijatelje, ali fotke, profil, zid, sve vidim
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 17:56   #598
Meni se jucer dogodio hackerski napad na moj faceb. account


Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
ljudi jel moguce skidat muziku sa fejsa i ako da,sa kojim programom i kako?ako tko ima zivaca stavit cu vam link na muziku koju bi htjela skinut pa molim nekoga od vas da mi pomogne....................PLEASE!!!
To je cesto pitanje.
Mislim da se to ne moze.

Quote:
lolita lempicka kaže: Pogledaj post
meni su nestali stari statusi i sve živo kaj sam napravila na fejsu prije svibnja ove godine. jel netko zna u čem je problem? il možda netko ima isti?
Cini mi se da se stari statusi automatski brisu, nakon sta se nadopunjavaju noviji.

Quote:
orange_girl kaže: Pogledaj post
koja je fora kad mi stoji i dalje ''add as friend'' kraj nečijeg imena, kad tome uđem na profil, a sve drugo je normalno - vidim slike, postove, statuse, etc.
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Mene zanima zasto nekim ljudima mogu gledat profil i slike i sve normalno ko da ih imam u frendovima, a nemam, a drugi nemogu tim istim?
Neki ljudi imaju sigurnosne postavke na svojim profilima, pa im je nemoguce gledat slike itd., ako niste frendovi.
A ovi kojima mozete, oni normalno, imaju free profile tj. bez ikakvih zastita.

Zadnje uređivanje JoWaN : 21.10.2009. at 18:02.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 13:07   #599
Da ali nemogu im svi gledat profil. Jednog lika sam imala u frendovima i onda sam ga izbrisala i sad mu mogu normalno gledat profil ko da ga imam, a frendica mu nemoze. Znaci nije "javni" profil nego je neka druga caka u pitanju. Mozda zato jer sam ga imala ili neznam...
Isto ko kad ti netko posalje poruku u inbox kog nemas u prijateljima, par dana mu mozes gledat profil bez obzira dal ga imas ili ne.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 18:07   #600
dali se moze vidjet,negdje na facebook-u kada sam se zadnji puta logiro?
R0bit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.