Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2011., 14:25   #641
ne. nadam se da nije otišao ekran jer ti je onda popravak potpuno neisplativ. ako je "samo" neki switch, onda bi se još i moglo proć za parsto kuna...
jesi probala isključit telku potpuno iz struje (iz zidne utičnice)? ili probaj s vraćanjem na tvorničke postavke (factory reset, default).

Quote:
Vlado666 kaže: Pogledaj post
Dobio sam TV LG 32LK330 te imam par pitanja:

TV ima USB ulaz koji inače može reproducirati JPG, MP3 i Divx formate. Imam USB Corsair Voyager 8gb i kad ga ubacim pokusava ga ocitat i kaze da ne moze? Ostale USB stickove ocita (ali oni su mi jako spori). DA li bi pomoglo formatirati USB stick u ntfs i da li je tko imao ovaj problem?

Također imam komp s ATI grafičkom koja ima HDMI izlaz, komp mi je udaljen 4 m od TV-a, kakav kabl uzeti da spojim PC na TV? Da li HDMI od 5 m gubi na kvaliteti slike i koj HDMI kabl uzeti, zvuk bi isto trebao ići preko HDMI kabela, vidim da ih ima nekih više vrsta??
probaj pa vidi.

ne gubi. uzmi HDMI od 100+ kn na 5 m i bićeš miran.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 21:42   #642
DVB-T Vivax 410-ne nalazi ni jedan program

Imam problem s DVB-T Vivax 410. Spojim antenski kabel na njega i sa SCART kablom ga spojim na TV. Bilo da mu dam da kanale traži automatski ili ručno ne pronalazi ni jedan kanal. Istu antenu i SCART spojim na drugi DVB-T i sve radi kako treba.
Dali je možda problem u nekoj postavci? Probao sam i tvornički reset ali nije pomoglo. Dali postoji način da vidim dali mu nije otišao antenski ulaz??

Hvala!
zg1409 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 04.09.2011., 15:12   #643
Samsung Series 5 Problem

Pozdrav. Prije 11 mj. sam kupio Samsung LCD LE40c530. Jako sam zadovoljan sa slikom ali imam problem sa zvukom. Prvi problem je taj sto ponekad na TV-u ne mogu pojacati ili smanjiti zvuk. Jednostavno tipke ne reagiraju. Onda moram promjeniti kanal, vratiti na HDMI i tek onda opet mogu pojacavati i smanjivati zvuk. To mi i nije bas neki problem jer prvenstveno rijetko kada da zvuk pojacavam na samom TV-u a i to se ne događa tako cesto (ali ipak je problem). E sad ono drugo. U 2-3 navrata mi se desilo da mi jednostavno na HDMI nema zvuka. Onda prebacim na drugi a tamo ima zvuka, pa onda opet na onaj prvi aonda ima ali nema na trecem... itd. Jednom mi se cak desilo da nisam imao zvuk ni na scartu. Sada momentalno je stanje tako da imam zvuk na HDMI 1 i 3 a na 2 nemam (s time da i na 1 i 3 ponekad moram, ako nema zvuka, izvaditi HDMI i ponovo ga ukljuciti). Danas sam probao staviti novi firmware ali opet je sve isto. Događa li se to jos nekome? Dali mogu sta sam napraviti ili ga moram nositi na servis?? Servis bi htio nekako izbjeci jer mi se ne da nositi TV a i sta bih onda gledao dok je on na popravku? Malo sam zakomplicirao ali sta ja tu mogu kad je kompliciran problem. Pomagajte i hvala unaprijed.
domba3 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 04.09.2011., 20:16   #644
A da ti nije problem na drugoj strani HDMI kabela????
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 21:58   #645
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
A da ti nije problem na drugoj strani HDMI kabela????
Kako to mislis?? Ne vjerujem da je to zato sto kad iskopcam iz TV-a i stavim u drugi HDMI onda ima zvuka.
domba3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 23:31   #646
Mislim tako da je možda krivica do uređaja koji je spojen na TV preko HDMI-ja...što je spojeno? HTPC, DVD, bluray???
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 18:53   #647
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Mislim tako da je možda krivica do uređaja koji je spojen na TV preko HDMI-ja...što je spojeno? HTPC, DVD, bluray???
Spojen je od optime receiver. Ali da je do njega onda nebi radilo ni na jednom HDMI-u ili??
domba3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:01   #648
tv gorenje nece da upali

prije svega pozdrav ljudi!
ovak imam jedan problem na tv...prije 2 dana kad sam htel upalit telvizor samo se čulo pi pi pi pi pi pi i tako dalje...na pritisak gumba na daljinskom to "pištanje" se pojačava e sad u cemu bi mogao bit kvar....lampica svijetli da je tv upaljen, ali kad se na pritisak gumba tv hoce upalit lampica malo zatreperi,sad neznam dal je to normalno ili nije....pa ako ko na pomoči s nekim korisnim informacijama neka pise..tnx
TV:gorenje
MODEL:TVF29S12SF
marek123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:03   #649
Mali mi uspio razbit ekran Panasonic plazme G20 (kupljena prije 8 mjeseci na akciji za 6.700 kn, 5 god. garancije) KLIKEROM.

Zna li netko isplati li se uopće kupiti panel? I koliko bi to moglo koštati?

hvala unaprijed
listerstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:16   #650
Quote:
domba3 kaže: Pogledaj post
Spojen je od optime receiver. Ali da je do njega onda nebi radilo ni na jednom HDMI-u ili??
ne mora biti...pa rekao si da radi i ne radi u različitim kombinacijama HDMI ulaza...probaj posuditi neki HDMI plejer ili sl...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 10:13   #651
Quote:
listerstorm kaže: Pogledaj post
Mali mi uspio razbit ekran Panasonic plazme G20 (kupljena prije 8 mjeseci na akciji za 6.700 kn, 5 god. garancije) KLIKEROM.

Zna li netko isplati li se uopće kupiti panel? I koliko bi to moglo koštati?

hvala unaprijed
u principu ne isplati, al zovi servis pa ispitaj..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 17:32   #652
3900 kn + PDV za 42 panel. Ahhh....
listerstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 09:33   #653
da, dakle nova plazmica..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 11:19   #654
Nosi u servis, ne mozes to sam rijesiti, ako je pod garancijom onda u ovlasteni.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 16:40   #655
32lg3000 SCARLET

Pozdrav,ima li tko ovaj model tv-a,kakva su iskustva.Naime,tv je kupljen prije 3 god,još pod garancijom je nestala slika,u servisu nisu našli nikakav kvar,kod njih je tv proradio.Nakon što je istekla garancija isti kvar se događa puno češće,od nošenja po njihovim servisima već mi je muka,kad ga donesemo tamo ne pokazuje nikakvu grešku-i kod njih opet radi,vratim ga doma i nakon par dana ponovo nestane slika.............ima li tko kakvu pametnu ideju.Žalila sam se lg-u međutim ne prihvaćaju ništa
iksica is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 07.09.2011., 18:02   #656
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
da, dakle nova plazmica..
Eventualno na proljeće ako budem u mogućnosti (kad dođe 2012. serija). Možda G40 bude 3D.

Za početak, moram ovo otplatit do kraja.
listerstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 10:40   #657
imaš već i sad G seriju koja je 3D, a to je model GT30, dakle NE G30, već GT30
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 10:53   #658
Quote:
iksica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,ima li tko ovaj model tv-a,kakva su iskustva.Naime,tv je kupljen prije 3 god,još pod garancijom je nestala slika,u servisu nisu našli nikakav kvar,kod njih je tv proradio.Nakon što je istekla garancija isti kvar se događa puno češće,od nošenja po njihovim servisima već mi je muka,kad ga donesemo tamo ne pokazuje nikakvu grešku-i kod njih opet radi,vratim ga doma i nakon par dana ponovo nestane slika.............ima li tko kakvu pametnu ideju.Žalila sam se lg-u međutim ne prihvaćaju ništa
treba ti neki obični tv serviser koji će si dati truda i promatrati tv par dana....dok sam popravljao tv.ove to je bio lagan popravak tipa hladni lem
Dragon17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 12:34   #659
Quote:
Dragon17 kaže: Pogledaj post
treba ti neki obični tv serviser koji će si dati truda i promatrati tv par dana....dok sam popravljao tv.ove to je bio lagan popravak tipa hladni lem
hvala pun,tako će nekako i biti,pozdrav
iksica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:55   #660
Eto jedan opet novi film koji mi Pioneer čita, ali stane nakon cca 77 minuta!

Ajde ako imate volje pogledajte kaj bi to moglo biti!

http://www.megaupload.com/?d=MV0JXDUW

Hvala
samo u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.