Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2013., 21:05   #1
"Dobar" prijatelj moga dečka

Evo ovako...praktički od početka naše veze muči me prisutstvo jednog prijatelja moga dečka,tj. sada već i zaručnika...Naime,kada me je upoznao sa frendovima,pa između ostalog i sa njim,činio mi se skroz ok...i dalje od tog mišljenja nisam imala,jer smo se tek jednom vidjeli,družili par sati i iz toga čovjek ne može puno izvuči niti zaključiti,ali ubrzo nakon toga počeli su problemi.Već nakon slijedeće kave s njim,zaručnik mi se povjerio kako taj njegov frend misli da ga ja gušim i da se,otkako smo nas dvoje zajedno,njih dvoje manje mogu družiti i viđati...kako se to njemu čini da to nije dobro,itd.,itd....uglavnom,posve je shvatljivo da kad si u vezi,da se susreti sa frendovima ipak u neku ruku prorijede,jer sad taj neki dio vremena,nakon izvršenih obaveza,nastojiš provesti sa osobom s kojom si u vezi,ali tom njegovom frendu nije jasno kako se oni sad više ne mogu nalazit svaki drugi dan po gradu,na kavama...I te su se priče nastavile do te mjere da je taj prijatelj njemu rekao kako on misli da će se moj zaručnik razočarati...On je u ff odnosu sa curom koja ima dijete,ali se ponaša nedolično svojim godinama i statusu...njegov izbor,njegova sloboda,mene boli briga,neka radi kaj hoće,ali njemu očito neko veće vezivanje uz obaveze,razumijevanje,dogovor,komunikaciju,ljubav i osjećaje, predstavlja razočaranje...ali velim,to je njegov stav i ok...smeta me jedino kaj takav stav tura mom zaručniku pod nos i kaj konstanto sere po meni,a praktički me niti ne pozna.U međuvremenu sam doznala neke gnjusne detalje o njemu i kad se sve skupa zbrojilo,zamračila sam...rekla sam mom zaručniku da tog lika ne želim više vidjeti u svojoj blizini,da me živcira...i da ne želim da ga zove na svadbu...ali naravno uvijek se nađu opravdanja za njega;on je njegov dobar frend,koji je uvijek tu za njega,itd. i onda ja popustim,pa se opet svi skupa družimo.Nema ga snage odjebat,a ujedno mi nije jasno zakaj moj zaručnik dopušta da ovaj konstatno sere protiv mene i naše veze.Jedno vrijeme je bilo zatišje i taj se frend počeo kao ponašati ok,nije nikaj prigovarao i ja sam tijekom tog perioda prešla preko svega...i onda,prije nekih tjedan dana,njih dvojica se nađu i dođe mi zaručnik doma (prvo nije nikaj spominjao) sa pričom kako ga je prijatelj pitao kad ćemo se nas dvoje razjebat,tj.kad će on prekinuti samnom...on kao frend njemu ne želi da se razočara (opet ista priča jel..)...Ja sam ostala paf...bila sam prilično i ljuta i tužna,plakala sam tu večer (znam da će neki reći da sam luda...lol,ali mene to živcira i poprilično mi smeta,jer bi se ja kao trebala pomiriti sa time,trebala bih se i dalje viđati i družiti sa tim likom kao da je sve ok,a nisam spremna na to)...Moje pitanje glasi: kaj dalje-izbjegavati tog lika u širokom luku ili ustrajati u tome da ga moj dečko odjebe i da se više ne druže? problem je jedino u tome kaj njih dvoje imaju neke zajedničke prijatelje koji su meni ok...dođemo kod njih...pa ovaj frend bude pozvan na zajedničko druženje i onda ja zamračim! eto ljudi...ako netko ima slična iskustva,podijelite svoje mišljenje samnom...ubacite koji prijedlog...hvala!
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:10   #2
meni je u ovoj priči pičkast tvoj dečko. nije ti to jadno da on ko neka tračerica prenosi šta ovaj sere protiv tebe? pitanje je šta je od toga uopče istina a šta ovaj tvoj sam konstruira.



pitanje je i s kojim motivom to radi. ili ti nema petlje direktno reći kaj ga mući ili je sadistički manipulator.

Zadnje uređivanje Orak : 03.04.2013. at 21:28.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:23   #3
Mislim da orak ima pravo. Uvijek se vodim onim što ja to imam reći, jel to dobro za osobu kojoj to imam reći, što će ona sa time što joj ja kažem?

i prvenstveno kad netko treći meni priča o osobi koju oboje znamo, ja ću ako tu drugu osobu cijenim i volim il ako jednostavno imam neko svoje mišljenje, na licu mjesta zauzeti stav i po potrebi obraniti ga. a ne kimati glavom Pričalici, a onda puniti glavu osobu koja nit je bila prisutna dijalogu niti je mogla posljedično beknuti.
sve druge varijante jednostavno nit su prijateljske nit su dobronamjerne, a u najmanju ruku su papkarske i nedojebane. dakle dečko ti je miks potonjih kategorija. iz onog kako si ti iznijela.

i vjeruj da bez obzira kakva pizdica bio taj prijatelj, da mu tvoj dečko zauzme stav, ovaj se ne bi usudio jedno slovo kontra tebe poslovkati, a kamoli što više.
Le Pen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:13   #4
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni je u ovoj priči pičkast tvoj dečko. nije ti to jadno da on ko neka tračerica prenosi šta ovaj sere protiv tebe?
Potpisujem!
Da je pravi stero bi prijatelja u rodno mjesto i začepio usta frendu a ako mu je pravi frend ostat će i nakon toga prijatelji. Ali mislim da ti dečko malo "cvika" pa te ispipava prije konačnog da...
sugarray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:25   #5
Nemojte se ljutit, al jel mogu lijepo sa stovanjem zamolit za koji ENTER? Ono tamo, veliko, na tipkovnici.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:28   #6
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Nemojte se ljutit, al jel mogu lijepo sa stovanjem zamolit za koji ENTER? Ono tamo, veliko, na tipkovnici.
bas to
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:45   #7
Da mi netko ima potrebu kronično "pljuvat" po partneru, rekla bih mu da uz dužno poštovanje zadrži to za sebe ubuduće. Rekao je prvi put što misli i amen. Ne mora ga voljeti i ne mora biti prijatelj s njim, ali neka ga poštuje kao mog izabranika.

Ne kužim tvog zaručnika ni najmanje. Ne bi ovaj pljuvao da ne osjeti da može.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:49   #8
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
...Moje pitanje glasi: kaj dalje-izbjegavati tog lika u širokom luku ili ustrajati u tome da ga moj dečko odjebe i da se više ne druže?
Ako se tebi ne druži s njim, nemoj se družiti. S druge strane, nije mi jasno zašto tvoj dečko to trpi i kako može očekivati od tebe da tebi ovaj bude ok. Zapravo, nekako mi je jasno zašto su njih dvojica prijatelji, nije mi jasno zašto si ti i dalje s njim.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:15   #9
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Nemojte se ljutit, al jel mogu lijepo sa stovanjem zamolit za koji ENTER? Ono tamo, veliko, na tipkovnici.
Kaj to nešt za jesti?!
sugarray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:49   #10
Trebas odjebati oba
laura10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:58   #11
Dakle, tvoj je problem zapravo taj što ti dečko, umjesto da ti otvoreno kaže što mu kod tebe smeta, "dobronamjerno" prenosi šta o tebi sere njegov prijatelj.

Reci mu da začepi?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 22:33   #12
Zaručnik vjerojatno i želi prekinuti s tobom, ali se poslužio rekla-kazala tračevima tog svog frenda (tj. njegovim navodnim izjavama o tebi) kako bi sebe,, oprao'' od krivice (tipa; nije on kriv, nisu to njegove riječi i sl.)

Netko tko te voli (pogotovo ako je zaručnik) ne bi dozvolio da takve riječi utječu na njegov odnos prema tebi, a ne bi ti takvo nešto ni prenosio.
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 23:27   #13
prijatelji su tu da te tračaju, neprijatelji da ti prenesu
__________________
Not all those who wander are lost ...
dara333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 23:50   #14
Meni također iz tvoje priče nije jasan tvoj dečko jer po ovome kako si ti napisala ispada da ti dečko nonšalantno prenosi informacije kao da se radi i tiče o nekoj X osobi i Y vezi, a ne o tebi i vašoj vezi. Ako već dopušta svom prijatelju da iznosi svoje mišljenje kad god ga je volja, zar već onda nije naučio po tvojim reakcijama da te to jako pogađa i zbog čega to nastavlja radit? Zašto ne može zadržat mišljenje svoga prijatelja samo za sebe? Ali u redu, na stranu on.

Po ispričanom taj njegov prijatelj mi se čini kao mogući primjerak individue koji želi ono što ima njegov prijatelj, a on ne pa stoga ima ljubomorne ispade. Ali možda to uopće nije slučaj, možda je navikao da se često druži sa tvojim zaručnikom i otkada ste vi u ozbiljnoj vezi on s njim nema isti odnos kao prije. Iz napisanog nije mi jasno odakle bi on vukao neke kredibilne informacije da ti nisi dobra za svog zaručnika, ali opet sve ove i slične teme su nezahvalne za objektivni sud jer ovdje čujemo samo jednu strane priče. Bilo kako bilo, na tvom mjestu mislim da bi dečku trebala reći da više ne dijeli s tobom što njegov prijatelj misli jer da ti ga je pun kufer, a da poruči tom svom prijatelju ako ima što protiv tebe neka ti se obrati licem u lice i kaže što ima. Osim toga, nastavi dalje i ne doživljavaj ga. Sretno
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 23:44   #15
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Evo ovako...praktički od početka naše veze muči me prisutstvo jednog prijatelja moga dečka,tj. sada već i zaručnika... Naime,kada me je upoznao sa frendovima,pa između ostalog i sa njim,činio mi se skroz ok... i dalje od tog mišljenja nisam imala,jer smo se tek jednom vidjeli,družili par sati i iz toga čovjek ne može puno izvuči niti zaključiti,ali ubrzo nakon toga počeli su problemi.

Već nakon slijedeće kave s njim,zaručnik mi se povjerio kako taj njegov frend misli da ga ja gušim i da se,otkako smo nas dvoje zajedno,njih dvoje manje mogu družiti i viđati... kako se to njemu čini da to nije dobro,itd.,itd.... uglavnom,posve je shvatljivo da kad si u vezi,da se susreti sa frendovima ipak u neku ruku prorijede,jer sad taj neki dio vremena,nakon izvršenih obaveza,nastojiš provesti sa osobom s kojom si u vezi,ali tom njegovom frendu nije jasno kako se oni sad više ne mogu nalazit svaki drugi dan po gradu,na kavama...

I te su se priče nastavile do te mjere da je taj prijatelj njemu rekao kako on misli da će se moj zaručnik razočarati... On je u ff odnosu sa curom koja ima dijete,ali se ponaša nedolično svojim godinama i statusu... njegov izbor,njegova sloboda,mene boli briga,neka radi kaj hoće,ali njemu očito neko veće vezivanje uz obaveze,razumijevanje,dogovor,komunikaciju,ljubav i osjećaje, predstavlja razočaranje... ali velim,to je njegov stav i ok... smeta me jedino kaj takav stav tura mom zaručniku pod nos i kaj konstanto sere po meni,a praktički me niti ne pozna.

U međuvremenu sam doznala neke gnjusne detalje o njemu i kad se sve skupa zbrojilo,zamračila sam... rekla sam mom zaručniku da tog lika ne želim više vidjeti u svojoj blizini,da me živcira... i da ne želim da ga zove na svadbu... ali naravno uvijek se nađu opravdanja za njega;on je njegov dobar frend,koji je uvijek tu za njega,itd. i onda ja popustim,pa se opet svi skupa družimo.

Nema ga snage odjebat,a ujedno mi nije jasno zakaj moj zaručnik dopušta da ovaj konstatno sere protiv mene i naše veze. Jedno vrijeme je bilo zatišje i taj se frend počeo kao ponašati ok,nije nikaj prigovarao i ja sam tijekom tog perioda prešla preko svega... i onda,prije nekih tjedan dana,njih dvojica se nađu i dođe mi zaručnik doma (prvo nije nikaj spominjao) sa pričom kako ga je prijatelj pitao kad ćemo se nas dvoje razjebat,tj.kad će on prekinuti samnom... on kao frend njemu ne želi da se razočara (opet ista priča jel..)...

Ja sam ostala paf...bila sam prilično i ljuta i tužna,plakala sam tu večer (znam da će neki reći da sam luda...lol, ali mene to živcira i poprilično mi smeta,jer bi se ja kao trebala pomiriti sa time,trebala bih se i dalje viđati i družiti sa tim likom kao da je sve ok,a nisam spremna na to)...

Moje pitanje glasi: kaj dalje-izbjegavati tog lika u širokom luku ili ustrajati u tome da ga moj dečko odjebe i da se više ne druže? problem je jedino u tome kaj njih dvoje imaju neke zajedničke prijatelje koji su meni ok... dođemo kod njih... pa ovaj frend bude pozvan na zajedničko druženje i onda ja zamračim! eto ljudi... ako netko ima slična iskustva,podijelite svoje mišljenje samnom...ubacite koji prijedlog...hvala!
Sad, nakon drugog čitanja sam skužila kaj piše

A da ti sama s tim "frendom" odeš na kavu i da vas dvoje rješite kaj imate.. ono svako kaže ovom drugom kaj si imate i amen
Kad ovaj tvoj nema muda
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 03:19   #16
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Sad, nakon drugog čitanja sam skužila kaj piše

A da ti sama s tim "frendom" odeš na kavu i da vas dvoje rješite kaj imate.. ono svako kaže ovom drugom kaj si imate i amen
Kad ovaj tvoj nema muda
Ma nemam ja živaca to rješavati s njim...voljela bih da to moj zaručnik riješi i raščisti s njim...da mu zatvori gubicu...Taj lik je tip osobe koja bi se još više nabrusila na mene ukoliko bi ja tu nekaj civilizirano pokušavala izgladiti...a kamoli kad bi mu sve sasula u facu,onako kako i priliči...to bi bila borba sa vjetrenjačama
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 03:24   #17
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ma nemam ja živaca to rješavati s njim...voljela bih da to moj zaručnik riješi i raščisti s njim...da mu zatvori gubicu...Taj lik je tip osobe koja bi se još više nabrusila na mene ukoliko bi ja tu nekaj civilizirano pokušavala izgladiti...a kamoli kad bi mu sve sasula u facu,onako kako i priliči...to bi bila borba sa vjetrenjačama
Od svih postova odgovorila si na onaj koji te najmanje zabolio?
Nemoj potiskivat ono što ti je dosta ljudi tu napisalo, tvoj osnovni problem nije u "dobrom" prijatelju tvoga dečka.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 03:27   #18
Latentna homo veza...
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 14:36   #19
Quote:
friškaPlavuša kaže: Pogledaj post
Ma nemam ja živaca to rješavati s njim...voljela bih da to moj zaručnik riješi i raščisti s njim...da mu zatvori gubicu...Taj lik je tip osobe koja bi se još više nabrusila na mene ukoliko bi ja tu nekaj civilizirano pokušavala izgladiti...a kamoli kad bi mu sve sasula u facu,onako kako i priliči...to bi bila borba sa vjetrenjačama
Đaba krečiš....tvoj dečko nema tu jakost karaktera da te zaštiti , tebe i vašu vezu od zavidne i sebične muške konjine.
I ja se ne bi za takvoga "zaručnika " udala i pod puškom.Taj ako ne zna zaštiti tebe, sebe i vašu vezu od budala...taj za brak nije.

Prvo sjedni sa njim..reci mu da te tračevi ne zanimaju, da ti ne prenosi tko je što natrkeljao i da misliš da mu je frend zavidan i sebičan.Otvoreno.
No da je to njihov odnospa nek mu bude ali...da ne želiš više njega u vašoj vezi ako on ružno govori o vama i vašim zarukama.
Ni nacrtanog.Zaručnik neka se sa njim druži ali ne želiš slušati muškobapske tračeve i gluposti te što taj frend ima za reći.
Da te to ne zanima jer ne hodaš sa njim nego sa zaručnikom.
I pogledaj ga u oči smireno pa pitaj:
"Zašto me ti kao muško nisi obranio dok je on pričao ?"
"Zašto kao moj zaručnik nisi rekao:Čekaj malo to je moja buduća žena, moja veza i nemoj više o tome može?""
Zašto mi pričaš te gnjusobe ? "
Pa se digni i otiđi...a on ako ima imalo mozga shvatiti će kaj mu pjesnik želi reći.
Ako nema, čini mi se da nema,...nemoj se sunce drago udavati za takvoga nezrelog papka.Taj će te prodati za lipu.
Muško mora znati zaštititi ženu a ne prenositi joj tračeve i šutjeti dok neki bezveznjak pljuje po tebi i ama.Ma fuj...ali ja ne volim muške babe i tužibabe na seoskom plotu.
A kada te naadne taj Bozo Klaun samo ga mirno,mirno...pred svima pitaj :
Zašto si ti meni toliko zavidan?
Jel' se tebi sviđa moj zaručnik? Ljubomoran si na nas to se vidi. Seksi ti je on pa ti naša veza i ja smetamo ?
Stvarno....zašto si zavidan?Voliš dečke ?

I to ponovi...pred svima u društvu ali smireno bez smijeha.Samo to.I šuti.Čim on krene ti to ponovi.Jel' možeš to uvježbati mala?
Nikada više neće pred tobom trkeljati.
Imaš moju riječ.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 23:51   #20
Nemam povjerenja u osobe koje nemaju svoj stav i koje život kroje prema tuđim primjedbama i standardima. To su nezreli beskičmenjaci koji će kad tad shvatiti koliko su sami sebi štete napravili slušajući druge. Tvoj dečko previše ovisi o tuđem mišljenju i zbog svoje slabosti te opterećuje i rastužuje. Prenosi ti negativan sud osobe koja te uopće ne poznaje kao da je to bitan faktor u vašim životima. Sasvim je prirodno da ti to sve ide na živce, jer realno, kome ne bi išlo? S druge strane, pada mi na pamet da možda tvoj dečko s tim prijateljem priča o stvarima koje mu se ne sviđaju na tebi. Možda je on taj koji se na tebe žali i želi ti na neki uvrnuti način reći da nije zadovoljan s ovom vezom, prenoseći svoje riječi kao prijateljeve. Ovo možda zvuči nategnuto, ali sam nekoliko puta svjedočila upravo ovakvom ponašanju, čak sam se jednom ni kriva ni dužna našla u "prijateljevoj" ulozi.
__________________
And with these humble tools we can trigger any emotion we choose.
Melancholia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger