Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2016., 19:56   #41
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
A zašto ne možemo biti švicarska?

Kao da kažeš da Hrvatice ne mogu biti ljepše od Švicarki, mogu

Da smo dug investirali u znanje i tehnologiju, sad bi imali industriju.
Zato jer se hebena švicarska ne financira od industrije nego crnom lovom pokradenom diljem svijeta (nacističko zlato recimo)......
A zakaj zadnjih 25 godina stojimo na mjestu, zato jer su pametnjakovići iz opanaka mislili preči u bossova odjela.
I zlo mi je kad ti isti opet glume velenmne stručnjake pa bi opet sve okretali naglavce...
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 22:01   #42
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Zato jer se hebena švicarska ne financira od industrije nego crnom lovom pokradenom diljem svijeta (nacističko zlato recimo)......
A zakaj zadnjih 25 godina stojimo na mjestu, zato jer su pametnjakovići iz opanaka mislili preči u bossova odjela.
I zlo mi je kad ti isti opet glume velenmne stručnjake pa bi opet sve okretali naglavce...
Ajd, tu si u pravu

Naše lopine su još amateri, znaju jedino vlastiti narod pljačkat...
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 22:10   #43
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Zamislimo stranku ciji ekonomski program podrzava Vilim Ribic....
Bilo koja koja će povećava plaće i dodatke a time članovi više uplaćuju njemu.Pametan stari dečko.
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post

Dao Bog da nikada više ne moram gledati HDZ ili SDP (s njihovim vjernim satelitima) kako samostalno sastavljaju vladu!
a nego kako će drugačije.svi koji uđu s njima u vladu su sateliti samo je pitanje kako će tortu podijelit.

Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Živ zid ako sam skužio, vrača se djete materi....
Krivo,zidari ne koaliraju s nikim jer u slučaju vlasti (neostvarivo) istu ne žele dijelit.Isti su kao i sve ostale stranke.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 16:15   #44
Udružili se sa Živim zidom i Udrugom franak!

Hura, koaliraju bar sa Živim zidom (i Udrugom franak), kad se već nije ostvarila ona dolje želja za HSLS i HSS:
http://vijesti.hrt.hr/344743/zivi-zi...edno-na-izbore


Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
U cilju prolaska D'Hondta, oni trebaju predizborno koalirati prije svega sa Živim zidom u što više izbornih jedinica, a po mogućnosti i s HSLSom i HSSom ako uspiju kod njih razbiti hrvatsku hipnotiziranost "čvrstom" kunom i uspiju ih uvjeriti da se dugogodišnja luđačka monetarna politika Hrvatske mora mijenjati po uzoru na Mađarsku, Češku i Poljsku. Najviše baš u cilju hitne pomoći poljoprivrednoj proizvodnji. Bar to bi HSS morao moći razumjeti, sada kad nas preplavljuju EU poljoprivredni proizvodi koji su jeftiniji od naših najviše radi precijenjenog tečaja naše valute kune.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 17:14   #45
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
i to uz podršku Slavka Kulića i Vilima Ribića.
Pa će sad dizat plaće učiteljima,davat uskrsnice i božićnice...bez problema uzmeš narodu i podjeliš.

Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Ali pazi svi oni rukama i nogama bore da se promjeni izborni zakon i da se prag s 5% spusti na 3 i manje %......
Može bit i 1% ali u Sabor može samo 160 zastupnika.Odbiješ srbe,manjice itd i opet ne ulaze svi koji su planirali

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
A zašto ne možemo biti švicarska?
.
Zato jer smo balkanci,nema rada samo krađe za razliku od Švicaraca koji rade.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 12:23   #46
Na listi koalicije "Jedina opcija" u Prvoj izbornoj jedinici, tko su pripadnici stranke "Promijenimo hrvatsku" ?
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 22:13   #47
Evo Lovrinović konačno potjerao Mišića i Martinovića iz stranke.
Doduše, znam da se za Martinovića uvijek pričalo da je mutikaša, ali nisam znao da je i on radio suprotno od vodstva stranke. O čemu se točno radilo?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 22:15   #48
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Evo Lovrinović konačno potjerao Mišića i Martinovića iz stranke.
Doduše, znam da se za Martinovića uvijek pričalo da je mutikaša, ali nisam znao da je i on radio suprotno od vodstva stranke. O čemu se točno radilo?
Prihvatio je mjesto državnog tajnika u nekom ministarstvu - ako sam dobro načuo!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 22:18   #49
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Evo Lovrinović konačno potjerao Mišića i Martinovića iz stranke.
Doduše, znam da se za Martinovića uvijek pričalo da je mutikaša, ali nisam znao da je i on radio suprotno od vodstva stranke. O čemu se točno radilo?
Mišić je vjerovatno najgluplji čovjek u ovom sazivu Hrv. Sabora.
I od Marasa i Culeja sam čuo pametnije stvari.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:34   #50
Urnebesno. Ipak se malo izlizalo ono reforme. Reforme stari reforme... nece oni s nikim koalirati jelda...
__________________
Dinja, milun ili cata?
Think Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:32   #51
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Pa će sad dizat plaće učiteljima,davat uskrsnice i božićnice...bez problema uzmeš narodu i podjeliš.
Uzmeš narodu i podijeliš narodu. Ne vidim neki problem, plaće učitelja su ionako samo za preživljavanje. Nije to isto kao i uzeti narodu i dati svom rođi da buši i asfaltira jednu te istu cestu deset puta.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:53   #52
Onima od kojih se uzima već im je dosta uzimanja a ovi koji trebaju dobit nikad dosta.Treba ih malo prorjednit pa će ostatak imat više.A i traženje 15% je više od onoga što su dali drugima (a uvijek imaju isto povećanje osnovice).
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2019., 18:03   #53
Čitam baš danas da je Lovrinović podržao Kolakušića.
Znači li to da je pukla ljubav sa Živim zidom?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2019., 20:55   #54
Kolakušić je zabilježio najveći nenadani uspjeh na ovim EU izborima, očito može privući glasače.

Mislim da će "Promijenimo Hrvatsku", odnosno Lovrinović, moći vrlo konstruktivno surađivati s njim.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2019., 14:16   #55
Pa jebemu sve, ovaj Lovrinović je praktički trećeputaški Jandroković.

Prvo surađuje sa Živim zidom u vrijeme Viliborovog uspjeha na predsjedničkim izborima...Onda prelazi u Most koji tad ispada perspektivnija trećeputaška opcija...Kad su se Mostovci izblamirali koalicijom s HDZ-om, opet pretrčava Živom zidu...I sad kad i ŽZ i Most lagano odumiru, a Kolakušić se lagano uzdiže, ode on Kolakušiću.

Vidim nekidan baš, stavio lik anketu na svojoj Facebook stranici, "Mogu li Kolakušić i Lovrinović pokrenuti promjene u Hrvatskoj..." A nešto mi se čini da se čovjek sam ubacio uz Kolakušića.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2020., 14:22   #56
Quote:
Ivan Lovrinović: Formiramo koaliciju, na nas nisu računali!

„Formiramo koaliciju, nas nisu očekivali. Uputio sam poziv za široko okupljanje. Ne želimo samo ekstremiste, karijeriste i lopove“, poručuje i najavljuje da će detalje otkriti vjerojatno već ovaj vikend. Na pitanje hoće li dignuti ruku za raspuštanje Sabora, odgovora da su, kad god proglase kraj, oni spremni.
http://hr.n1info.com/Vijesti/a508596...-racunali.html

Postoje li na forum.hr simpatizeri ovog ekonomskog maga i buduće koalicije?
I pitanje za milijun dolara, s kime će Lovrinović ovog puta koalirati?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2020., 15:36   #57
Tri su mogućnosti:

1) neka od ŽZ fakcija (Sinčić-Palfi, Pernar ili Bunjac)
2) Škoro
3) otpisani patuljci (manje stranke koje su podržale Milanovića, a nisu ušle u Restart, s iznimkom IDS-a i PGS-a, te Kajin, i eventualno neki manji regionalci, možda čak i HDSSB)

Inače je imao dosta zajedničkih nastupa sa Škibolom iz NLM-a, što bi upućivalo na to da bi mogao ići sa Strankom s imenom i prezimenom, ali nadam se da su oni ipak dovoljno pametni da ga ne uzmu.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2020., 16:34   #58
Promijenimo Hrvatsku bi trebao povesti razgovor sa FOKUS-om i onda svi zajedno u SIP.
Ira Tegern is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2020., 22:41   #59
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
http://hr.n1info.com/Vijesti/a508596...-racunali.html

Postoje li na forum.hr simpatizeri ovog ekonomskog maga i buduće koalicije?
I pitanje za milijun dolara, s kime će Lovrinović ovog puta koalirati?
Meni je prihvatljivo ono sto govori Lovrinovic. Mozes ga nazivati magom, ali on govori o ekonomskim temama bitnim za RH. Za razliku od vecine drugih politicara koji love ustaske guje, raspravljaju o pozdravima i drugim nebitnim stvarima za gradjane RH. Na zalost obican narod i politicari ne vole teme vezane za ekonomiju, vise ih vesele ove druge price. Mislim da je Lovrinovicu promasaj koalicija sa zivim zidom.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2024., 10:59   #60
gasi se stranka, udružuje se sa kolakušićem i sinčićem u zajedničkoj stranci Pravo i Pravda

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1357237
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.