Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2009., 13:05   #1
Kornati - zbirno

Ovo je ajme.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Novos...-na-korna.aspx
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/p...06.html?pos=n0

Još jednom moja sućut obiteljima nastradalih.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 13:08   #2
grozno grozno

i zataškat će se, vjerojatno.
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 13:12   #3
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Također moja sućut obiteljima nastradalih. A što se tiče ovoga, ja sam ZGRAŽENA! Jadna li je ova naša država! Ovo treba iz temelja pročistiti i neka plate,itekako plate oni koji su krivi!

... "– Istražni sudac Ninić započeo je očevid tek sutradan u 13 sati. Zato što je do tada vojska čistila teren. Zašto je sutradan ujutro na Kornat došao kanader da baci par vodenih bombi kad je požar bio ugašen. Bacio ih je da opere zemlju i tragove benzina, koji su na kraju ipak nađeni.

Pomaknuli su tijela, oprali sve i ponovno ih vratili, ali su se zabunili pa se tako tijelo moga sina nalazi na jednom mjestu na fotografiji GSS-a, a na drugom u očevidu, kazao je Igor Marinović. "
dream_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 13:54   #4
Da, i nikome ništa...proglasiti će to ionako novinskom niskoletnom patkom.

Zanima me reakacija odgovornih...zapravo neodgovornih!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:15   #5
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Da, i nikome ništa...proglasiti će to ionako novinskom niskoletnom patkom.

Zanima me reakacija odgovornih...zapravo neodgovornih!
Mene više zanima reakcija jedinog preživjelog vatrogasca, Frane Lučića.
dac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:15   #6
Zašto Lučić šuti?Vjerojatno zato je da progovori dobio bi metak u čelo.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:18   #7
Ovo je strašno ako je istina. Pa koja 'faca' je to bila odgovorna za ovu nesreću da je hrvatsku vojsku umješao u prikrivanje svoje nesposobnosti? Tko je bio zadužen za taj helikopter kojem je curilo gorivo? Tko su bili piloti? Hoće li itko iz vojske imati muda pa reći istinu ili će štititi svoje nesposobne kolege tako da jednog dana i oni stradaju od iste ruke?

Katastrofa...
nomen_est_omen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:19   #8
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Zašto Lučić šuti?Vjerojatno zato je da progovori dobio bi metak u čelo.
A kao bio ga je problem ukloniti dok je sav opečen bio u bolnici ?
dac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:34   #9
Quote:
dac67 kaže: Pogledaj post
A kao bio ga je problem ukloniti dok je sav opečen bio u bolnici ?
Pa i bi jer je bio 24h pod nadzorom liječnika i medicinskih sestara na jedinici za intenzivno liječenje
nomen_est_omen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:38   #10
Quote:
dac67 kaže: Pogledaj post
A kao bio ga je problem ukloniti dok je sav opečen bio u bolnici ?
Pa normalno da biSumanjm da bi se upuštali u to.Previše pozornosti.Ali puno lakše bi ga bilo ukloniti nakon što u kafiću pije kavu nakon davanja iskaza.Može se okriviti i zalutali metak.
Ne slažeš se?
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:40   #11
Quote:
nomen_est_omen kaže: Pogledaj post
Ovo je strašno ako je istina. Pa koja 'faca' je to bila odgovorna za ovu nesreću da je hrvatsku vojsku umješao u prikrivanje svoje nesposobnosti? Tko je bio zadužen za taj helikopter kojem je curilo gorivo? Tko su bili piloti? Hoće li itko iz vojske imati muda pa reći istinu ili će štititi svoje nesposobne kolege tako da jednog dana i oni stradaju od iste ruke?

Katastrofa...
ne vjeruj svemu što se piše u novinama.
pogotovo u onima gdje napišu da helikopter "ide" na benzin
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:49   #12
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
ne vjeruj svemu što se piše u novinama.
pogotovo u onima gdje napišu da helikopter "ide" na benzin
Ne vjerujem ja novinama nego svojim očima. Jesi pogledao fotografije? Nije li ti malo čudno da na jednoj fotografiji vidiš vatrogasce u bijelim majicama kako sijede u kamenjaru sa opekotinama po nogama, a na fotografijama od GSS-a se nalaze na drugim mjestima, bez bijelih majica i sa opekotinama po cijelom tijelu?

Ajde upotrijebi zdravu logiku...
nomen_est_omen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:11   #13
...šokantno

Zadnje uređivanje annnnn : 28.06.2009. at 15:19.
annnnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:12   #14
Quote:
nomen_est_omen kaže: Pogledaj post
Pa i bi jer je bio 24h pod nadzorom liječnika i medicinskih sestara na jedinici za intenzivno liječenje
Ako već uokolo haraju plaćene ubojice problem je smaknuti par doktora i sestara ?
Očito nije probllem smaknuti vatrogasce, sakriti helikopter koji ih je zalio kerozinom i odjednom vidi problema

Ili dati kuvertu da se malo pojača doza nekog lijeka preko smrtonosne granice

Ako već imamo špijune koji ubijaju vatrogasce zašto ne bi imali doktore koji to rade
dac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:16   #15
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Pa normalno da biSumanjm da bi se upuštali u to.Previše pozornosti.Ali puno lakše bi ga bilo ukloniti nakon što u kafiću pije kavu nakon davanja iskaza.Može se okriviti i zalutali metak.
Ne slažeš se?
Ako je pozornost u pitanju jednostavnije bi bilo da umre u bolnici od "opekotina" nego u kafiću od metka. S tim metkom bi tek bilo sumnjivo.

A da ne pričamo što bi mogao reći kod davanja iskaza.

Uglavnom nije mi ideja razvijati bezbrojne teorije urote, ali ovako lupati bih mogao dovijeka, a da ne ponudim ijedan dokaz za išta.
dac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:23   #16
Quote:
dac67 kaže: Pogledaj post
Ako već uokolo haraju plaćene ubojice problem je smaknuti par doktora i sestara ?
Očito nije probllem smaknuti vatrogasce, sakriti helikopter koji ih je zalio kerozinom i odjednom vidi problema

Ili dati kuvertu da se malo pojača doza nekog lijeka preko smrtonosne granice

Ako već imamo špijune koji ubijaju vatrogasce zašto ne bi imali doktore koji to rade
pa što ti hoćeš reći? Samo činjenica da je jedan vatrogasac nekim čudom jedva preživio ovu tragediju je tebi dovoljan dokaz da se radi o nesreći prouzrokovanoj prirodnom pojavom eruptivnog požara? Ajde se probudi? Jesi pogledao fotografije?
Nitko nije sakrio helikopter već je popis posade koja je u tom vremenskom razdoblju upravljala helikopterom izbrisan, kao i snimke iz crne kutije koje su uništene.

Zašto je to učinjeno i tko je to učinio ostaje pitanje na koje treba dati odgovor. Nadam se da ovi ljudi čija su djeca poginula neće odustati od potrage za pravom istinom!
nomen_est_omen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:25   #17
E sad bi da ima ljudi, neki od roditelja izginulih ( pobijenih ) vatrogasaca, popio jednu za svoju dušu i rješio to sam, kad svi vidimo da i država, i vojska i policija, i sudovi, i nezavisni stručnjaci u istražnim komisijama, i vatrogasci i njihovi kolege - svi lažu i pokušavaju ih kupiti tzv. otštetama.
Ovo je sramota i laž i obmana bez presedana i malo je samo zahtjevati smjene svih odgovornih. Ovo je za višegodišnje kazne robije, a poneki bi se mogao da ima obraz i sam kazniti.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:25   #18
Quote:
dac67 kaže: Pogledaj post
Ako je pozornost u pitanju jednostavnije bi bilo da umre u bolnici od "opekotina" nego u kafiću od metka. S tim metkom bi tek bilo sumnjivo.

A da ne pričamo što bi mogao reći kod davanja iskaza.

Uglavnom nije mi ideja razvijati bezbrojne teorije urote, ali ovako lupati bih mogao dovijeka, a da ne ponudim ijedan dokaz za išta.
A možda se nisu nadali da će preživjeti!
Ako su snimke autentične - za ovo neko mora odgovarati! I pritom ne mislim na nekakvog Slavicu - već na premijera i vladu! Jer ovo je sramota!
bandini is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:29   #19
Quote:
dac67 kaže: Pogledaj post
Ako već uokolo haraju plaćene ubojice problem je smaknuti par doktora i sestara ?
Očito nije probllem smaknuti vatrogasce, sakriti helikopter koji ih je zalio kerozinom i odjednom vidi problema

Ili dati kuvertu da se malo pojača doza nekog lijeka preko smrtonosne granice

Ako već imamo špijune koji ubijaju vatrogasce zašto ne bi imali doktore koji to rade
A ubojstva medicinskog osoblja nebi pobudila sumnju?Za nekog skrivenom agendom...

Sakriti helikopter?Čemu?Pa ionako se znalo koji je helikopter prelijetao...nema se što skirvati...

Pojačavanje doze?A obdukcija?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 15:36   #20
igrajući se forumskih poirota, upropaštena je jedna ozbiljna, važna, tužna i strašna tema.
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.