Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2012., 12:51   #3361
tablice

mojoj frendici ukrali tablice u naselju....pa jel se to krade i po drugim kvartovima
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 15:14   #3362
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
mojoj frendici ukrali tablice u naselju....pa jel se to krade i po drugim kvartovima
Nek odmah prijavi nadležnoj PP. Nije zahebancija.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 16:15   #3363
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
mojoj frendici ukrali tablice u naselju....pa jel se to krade i po drugim kvartovima
u kojem bloku?
javit će joj se policija...vrlo uskoro, ak već nisu...
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 17:37   #3364
Quote:
lenakena kaže: Pogledaj post
da upisuje, ali . . .
bijela plomba od 200,00 do 250,00 kn
strojno lječenje zuba 150,00 kn po kanalu
strojno čišćenje kamenc 200,00 kn
ista cijena za djecu i odrasle
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Ma čini se meni da njemu nije baš u cilju raditi preko HZZO-a!
stvar je u tome kaj on mora skupiti masu potpisa kako bi uopće mogao raditi preko hzzoa , jer hr zdravstveni sustav nije jedan od onih gdje na jednog doktora ima 200 pacijenata, nego mnogo više , a kaj se tiče cijena one su kao i kod drugih privatnika s tim da su ljudi vrlo susretljivi i što se plačanja tiče i što se hitnoće zbog bolova i sl .
ako te zub toliko boli dođeš tam i vidiš dali radi ako ne nazoveš ga i doći će, a ako nemaš za platiti , možeš mu donjeti kasnije ( iako mi je čovjek pričao da mu par ljudi nije nikada donjelo nikakve novce za obavljen rad, pa se sada ti misli kakvih sve nezahvalnih ljudi ima i s kakvima sve mora raditi ) ali sve jedno se da dogovoriti.
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 18:00   #3365
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
mojoj frendici ukrali tablice u naselju....pa jel se to krade i po drugim kvartovima
Krade,meni su ih maznuli na Bukovcu. To se mora odma prijaviti u PP i ne se voziti dok ne dobije druge,bez obzira kaj ekipa priča. Jesu bile stare tablice ili nove,moje su mrknuli da mogu auto prebaciti u Bosnu,a sad se stave na auto pa na pumpu po besplatno gorivo.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 15:19   #3366
Ukrali su joj u b bloku, a navodno je bilo toga i u d bloku!
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 15:23   #3367
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Krade,meni su ih maznuli na Bukovcu. To se mora odma prijaviti u PP i ne se voziti dok ne dobije druge,bez obzira kaj ekipa priča. Jesu bile stare tablice ili nove,moje su mrknuli da mogu auto prebaciti u Bosnu,a sad se stave na auto pa na pumpu po besplatno gorivo.
prijavila je i unatoč tome bila joj je policija, jer se već nešto napravilo
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 15:25   #3368
Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
stvar je u tome kaj on mora skupiti masu potpisa kako bi uopće mogao raditi preko hzzoa , jer hr zdravstveni sustav nije jedan od onih gdje na jednog doktora ima 200 pacijenata, nego mnogo više , a kaj se tiče cijena one su kao i kod drugih privatnika s tim da su ljudi vrlo susretljivi i što se plačanja tiče i što se hitnoće zbog bolova i sl .
ako te zub toliko boli dođeš tam i vidiš dali radi ako ne nazoveš ga i doći će, a ako nemaš za platiti , možeš mu donjeti kasnije ( iako mi je čovjek pričao da mu par ljudi nije nikada donjelo nikakve novce za obavljen rad, pa se sada ti misli kakvih sve nezahvalnih ljudi ima i s kakvima sve mora raditi ) ali sve jedno se da dogovoriti.
e pa baš zbog takvih mu se sigurno i neće dati raditi prek HZZO-a
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 08:33   #3369
Danas u busu za Žitnjak u 7 ujutro bila je djelatnica Zeta koja je imala neku tablicu i na svakoj stanici popisivala nešto...vjerovatno broj putnika jer ne znam što bi drugo mogla. Zna li tko o čemu se radi? Možda nam daju veći bus!
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 17:23   #3370
super nadam se da ce poboljsati tu liniju konacno
mikulici is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 07:45   #3371
Quote:
kij kaže: Pogledaj post
Danas u busu za Žitnjak u 7 ujutro bila je djelatnica Zeta koja je imala neku tablicu i na svakoj stanici popisivala nešto...vjerovatno broj putnika jer ne znam što bi drugo mogla. Zna li tko o čemu se radi? Možda nam daju veći bus!
I jućer popodne u busu ista stvar, žena sjedi u busu i nešto zapisuje...
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 23:35   #3372
što bi vi napravili? cijeli se ulaz žali ! dijete od 6 - 7 godina neprestano navečer (i iza ponoći) skače,trči,divlja,,,uglavnom to su zvukovi od kojih nemožete spavati...problem što je to dijete s posebnim potrebama ....kako reći roditeljima? neki su se već žalili ali očito ništa se ne mijenja na bolje
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 23:45   #3373
Quote:
kovac_niko kaže: Pogledaj post
Čujem da se potpisuje peticija za liniju Jelkovec-Borongaj, mada bi i to bio veliki pomak u odnosu na sadašnju situaciju mislim da bi idealna bila trasa do glavnog kolodvora. Nekak mi se čini da je bandić to i najavljivao u početku projekta.
konačno netko pametan!
i ja sam za brzu liniju do glavnog! za pola sata dođeš do tramvaja,busa,vlaka,centar grada ti je 10min pješke,,,,dakle možeš lijevo desno gore dolje

s borongaja možeš samo na tram
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 08:56   #3374
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
što bi vi napravili? cijeli se ulaz žali ! dijete od 6 - 7 godina neprestano navečer (i iza ponoći) skače,trči,divlja,,,uglavnom to su zvukovi od kojih nemožete spavati...problem što je to dijete s posebnim potrebama ....kako reći roditeljima? neki su se već žalili ali očito ništa se ne mijenja na bolje


Nažalost ako se radi o djetetu sa posebnim potrebama to je malo koplicirano. Ako su roditelji normalni vjerovatno su sve pokušali sa sprijeće takvo stanje a pogotovo noću ali ako nisu onda ste jadni i vi i dijete. U svojoj obitelji imam djete sa posebnim potrebama i znam što pričam. Ponekad zdravi ljudi čine ludosti a znaju da rade loše a kamoli netko tko ne razumije nešto zbog bolesti. Znam da je teško razgovarati sa roditeljima jer i njima je vrlo teško, govorim iz vlastitog iskustva ali ako se požalite bar znate da ste pokušali. Teško je govoriti o tome jer ne znam cijelu situaciju ali mogu zamisliti kako je tim roditeljima koji su možda nemočni da išta ućine a opet neko sa strane tko nema doticaja sa djecom sa potrebnim potrebama nema razumjevanja za to jer se sa time nikada nije susreo.To je jako osjetljivo...
kij is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 09:08   #3375
Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
stvar je u tome kaj on mora skupiti masu potpisa kako bi uopće mogao raditi preko hzzoa , jer hr zdravstveni sustav nije jedan od onih gdje na jednog doktora ima 200 pacijenata, nego mnogo više , a kaj se tiče cijena one su kao i kod drugih privatnika s tim da su ljudi vrlo susretljivi i što se plačanja tiče i što se hitnoće zbog bolova i sl .
ako te zub toliko boli dođeš tam i vidiš dali radi ako ne nazoveš ga i doći će, a ako nemaš za platiti , možeš mu donjeti kasnije ( iako mi je čovjek pričao da mu par ljudi nije nikada donjelo nikakve novce za obavljen rad, pa se sada ti misli kakvih sve nezahvalnih ljudi ima i s kakvima sve mora raditi ) ali sve jedno se da dogovoriti.
Oni već rade preko HZZO-a. Jedino kaj hoće zadržati "nivo" kako mi je rekla gospođa Jolić i ne žele "pasti na nivo doma zdravlja" pa stoga i dalje rade, kako kažu, sa skupljom opremom i materijalima. Mi smo prijavljeni kod njih i baš sam neki dan uzeo kod njih uputnicu za ortodonta za dijete.
__________________
30godinaKredita
gromokb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 22:42   #3376
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
konačno netko pametan!
i ja sam za brzu liniju do glavnog! za pola sata dođeš do tramvaja,busa,vlaka,centar grada ti je 10min pješke,,,,dakle možeš lijevo desno gore dolje

s borongaja možeš samo na tram
Iskreno sam se nadao da budu uveli tu liniju kako se pričalo,naime odmah bi se odrekao vožnje autom i prešao na gradski prijevoz. Sve ostale linije su zamagljivanje,ovo naselje zaslužuje liniju do glavnog,a možda bi bilo i više interesa za stanove .
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 22:49   #3377
Možda bi bilo dobro da uvedu liniju do Trga.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 22:51   #3378
Quote:
gromokb kaže: Pogledaj post
Oni već rade preko HZZO-a. Jedino kaj hoće zadržati "nivo" kako mi je rekla gospođa Jolić i ne žele "pasti na nivo doma zdravlja" pa stoga i dalje rade, kako kažu, sa skupljom opremom i materijalima. Mi smo prijavljeni kod njih i baš sam neki dan uzeo kod njih uputnicu za ortodonta za dijete.
S oproštenjem mislim da teta Jolić kaka,kaj bi trebalo značiti pasti na nivo doma zdravlja? Svi imamo pravo na osnovnu uslugu i tu nema kemijanja. Naime moj zubić je do prije ljeta radio u D.Z.,a sad se preselio u svoj prostor s novom opremom itd.,no razina usluge je ostala ista. Nemam ja niš protiv ako netko želi platiti i dodatnu uslugu,ali osnova mora biti za sve jednaka ako si preko HZZO-a.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 22:58   #3379
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Možda bi bilo dobro da uvedu liniju do Trga.
Ne kužim čemu sarkazam ,vjerujem da bi ta linija imala dobru popunjenost,a prometno je super povezana. U svakom slučaju bolje nego za Borongaj.Mislim da se razumijemo od toga nebu niš,samo još jedno banditičevo prazno obečanje kaj se ovog naselja tiće.
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 23:05   #3380
Kakav sarkazam. Ja bi liniju do trga.
Bandić nije lopov. Jel rekao čovjek da nije
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.