Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2011., 01:15   #81
Minica + tajice + Marte => ne postoji jebozovnija i više napaljujuća opcija koju (zgodno) žensko može obući po ovako hladnim danima.
__________________
Where I come from there's no higher authority but me; being my own god is all I was meant to be.
Triptykon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 08:42   #82
Quote:
Triptykon kaže: Pogledaj post
Minica + tajice + Marte => ne postoji jebozovnija i više napaljujuća opcija koju (zgodno) žensko može obući po ovako hladnim danima.
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA jok pa ne postoji. Pa tak se klošari oblače kak si ti opisala HAHAHAHAHAHAHHAHAAHAH urlam,jebozovnija
__________________
Zavođenje.in
Winnner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 14:41   #83
Quote:
Triptykon kaže: Pogledaj post
Minica + tajice + Marte => ne postoji jebozovnija i više napaljujuća opcija koju (zgodno) žensko može obući po ovako hladnim danima.
Oh, hvala, hvala!
Slažem se
__________________
SnowDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 17:07   #84
Quote:
Winnner kaže: Pogledaj post
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA jok pa ne postoji. Pa tak se klošari oblače kak si ti opisala HAHAHAHAHAHAHHAHAAHAH urlam,jebozovnija
a šta bi trebali nosit? sigurno ne one odvratne uggsice kad vidim nekog u tome sve što pomislim je



edit: ja osobno nemam marte, planirala sam kupit ali ništa još nije odlučeno, uglavnom cure ih znaju lijepo nosit... ako je cura zgodna bit će zgodna u svemu. osim u uggsicama, ofc
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.

Zadnje uređivanje stupified : 16.11.2011. at 17:38.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 00:02   #85
Quote:
Winnner kaže: Pogledaj post
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA jok pa ne postoji. Pa tak se klošari oblače kak si ti opisala HAHAHAHAHAHAHHAHAAHAH urlam,jebozovnija
OpisaO

Quote:
SnowDevil kaže: Pogledaj post
Oh, hvala, hvala!
Slažem se
Molim, molim
Drago mi je da imam istomišljenice. Oku ugodno


Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
edit: ja osobno nemam marte, planirala sam kupit ali ništa još nije odlučeno, uglavnom cure ih znaju lijepo nosit... ako je cura zgodna bit će zgodna u svemu. osim u uggsicama, ofc
Činjenica. Kao i to da će u martama (recimo ona gore kombinacija, kad je toplo sasvim je u redu da nema tajice ^^ ) barem duplo bolje izledati nego u nekim običnim čizmama i miljun puta bolje nego u balerinkama il nedajvraže štiklama.
__________________
Where I come from there's no higher authority but me; being my own god is all I was meant to be.
Triptykon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 00:07   #86
Quote:
Triptykon kaže: Pogledaj post

Činjenica. Kao i to da će u martama (recimo ona gore kombinacija, kad je toplo sasvim je u redu da nema tajice ^^ ) barem duplo bolje izledati nego u nekim običnim čizmama i miljun puta bolje nego u balerinkama il nedajvraže štiklama.
meni je jedino ružno kad se marte nose po vrućinama i odbijam vjerovati da nije vruće u njima
meni su to čizme kao i sve ostale, a čizme nebi nosila po ljeti
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 02:41   #87
Radio sam preko ljeta u starim martama u tvornici kraj kuhajućih (na 100°) bazena i najmanji problem su marte bile. Dapače, bilo je ugodno u njima, jako (za razliku od ostatka tijela, umiranje od vrućine).
__________________
Where I come from there's no higher authority but me; being my own god is all I was meant to be.
Triptykon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 11:14   #88
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
a šta bi trebali nosit? sigurno ne one odvratne uggsice kad vidim nekog u tome sve što pomislim je



edit: ja osobno nemam marte, planirala sam kupit ali ništa još nije odlučeno, uglavnom cure ih znaju lijepo nosit... ako je cura zgodna bit će zgodna u svemu. osim u uggsicama, ofc
<3
__________________
Zavođenje.in
Winnner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 19:07   #89
jebote uggsice. em su odvratne, em promoče sam tak.

Marte su odlične, uskoro si idem kupit jedan par. Definitivno nešto za što mi nikad neće biti žao dat pare.
HUarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 13:16   #90
ja sam pred tjedan dana kupila marte..i to one glomazne s velikim džonom:http://www.zappos.com/dr-martens-8761
zanima me na koji način se mogu omekšati i je li to uopće moguće ili samo trebam čekati dok se ne razgaze?
ne vidim zašto cura ne bi mogla nositi marte..sve je stvar karaktera i stava.ljudi se izražavaju na razne načine pa zašto ne i preko odjeće, tj obuće? al ipak ne treba pretjerivati..nitko ne voli fors. :P

i da..o ukusima se ne raspravlja s ljudima koji nemaju ukusa
__________________
kako da se kontroliram kad me ubija osjećaj tako drukčiji od svega što razumijem..od svega što želim da vidim..nešto kao flash
Aneva1101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 16:35   #91
Ovo što si ti stavila su marte sa sasvim običnim džonom Kad si rekla glomazne s velikim džonom očekivao sam da nisi uzela marte neg platformke ili tako nešto. Ovo ti se razgazi kroz koji tjedan redovnog nošenja i bit će savršeno udobne. Moj savijet ti je uzeti uložak u Shoe Be Do-a, pitaj ih da ti treba za marte i znat će što da ti da, onda su od prvog dana udobne, a kad se koža sa strane omekša i prilagodi nozi - savršene
__________________
Where I come from there's no higher authority but me; being my own god is all I was meant to be.
Triptykon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 16:30   #92
ma nije običaan. :O veći je od svih ostalih u dućanu.. al nisam neki stručnjak pa je lako moguće da sam pogriješila. meni su se svidjele pa sam ih kupila
__________________
kako da se kontroliram kad me ubija osjećaj tako drukčiji od svega što razumijem..od svega što želim da vidim..nešto kao flash
Aneva1101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:12   #93
nisu to obične, daj guglaj pa usporedi, čorav bi primjetil razliku (bolje reć napipal)...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:40   #94
Quote:
HUarmy kaže: Pogledaj post
jebote uggsice. em su odvratne, em promoče sam tak.

Marte su odlične, uskoro si idem kupit jedan par. Definitivno nešto za što mi nikad neće biti žao dat pare.
bravo izgledat ćeš prekrasno
__________________
Zavođenje.in
Winnner is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 21:30   #95
Quote:
Winnner kaže: Pogledaj post
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA jok pa ne postoji. Pa tak se klošari oblače kak si ti opisala HAHAHAHAHAHAHHAHAAHAH urlam,jebozovnija
šta je tu loše? danas je taj klošarski look seksi.

Quote:
HUarmy kaže: Pogledaj post
jebote uggsice. em su odvratne, em promoče sam tak.

Marte su odlične, uskoro si idem kupit jedan par. Definitivno nešto za što mi nikad neće biti žao dat pare.
istina. ja imam jedne od 10 rupa koje trenutno nosim i kupila sam si od 20 rupa. i obožavam ih
marte su seksi, ja ih obožavam
annihilated is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 19:41   #96
Quote:
HUarmy kaže: Pogledaj post
jebote uggsice. em su odvratne, em promoče sam tak.

Marte su odlične, uskoro si idem kupit jedan par. Definitivno nešto za što mi nikad neće biti žao dat pare.
ovo za uggsice, istina.. najgore su one roze i ILI one vunene sa gumbima
http://www.uggs-jimmy-choo.com/image...it%20Black.jpg užas!
fekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 04:33   #97
komunjaro kupi marte i gorićeš..
jen-dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 10:59   #98
Smile

ja mislim da su marte neuništive. prve sam dobila u 7 razredu(crvene, to su tad svi nosili i jednostavno se nije moglo bez toga), pa za dvije godine kad sam ove prerasla crne, koje sam isto prerasla, pa ljubičaste u njima sam imala prometnu a kako jedna nije bila dobro vezana od udarca mi je pala sa noge i izgubila se.....
i onda sam kupila ove koje sad imam tamno plave sa 12 rupica i još ih nosim a stare su 9 godine.
jednostavno po kiši i snijegu nema jačih cipela, stvarno su izdržljive. kad ih razgazis postanu i ugodne za nositi.
marte su za 10
krojacica zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 20:11   #99
Marte sam kupila prije godinu dana,kada sam bila ful zabrijala za njih i tada su mi bile predivne krasne najljepse,a sada imam potpuno drukcije misljenje o njima. Zuljaju za popizdit,ruzne su,mislim da bi mi toplije noge bile da bosa hodam i uzasno neudobne! Ma,tako bar meni. Ne podnosim ih vise uopce! Obukla sam ih mozda dvaput (dobro da,to i je razlog zasto zuljaju i neudobne su ) i ne razmisljam ih opet stavit na noge. Katastrofa!
__________________
"Ono si sto mislis da jesi"
Beautiful lies is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 23:45   #100
Quote:
annihilated kaže: Pogledaj post
šta je tu loše? danas je taj klošarski look seksi.



istina. ja imam jedne od 10 rupa koje trenutno nosim i kupila sam si od 20 rupa. i obožavam ih
marte su seksi, ja ih obožavam
kupila sam si od 10, nedo bog da je neka žešča lovka u blizini
odlične su, prvi dan sam več nekak preživjela, al nije mi žao
HUarmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.