Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2003., 09:30   #1
Indesit

Ima li tko iskustva s Indesit bijelom tehnikom?
Frutek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2003., 10:44   #2
Re: Indesit

Quote:
Frutek kaže:
Ima li tko iskustva s Indesit bijelom tehnikom?
Nisam baš čuo... Ali, prvo pogledaj servisnu mrežu po Hrvatskoj, pa onda razmišljaj o kupnji...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 12:39   #3
Imam ja...

Frižider radi već 12 godina bez ikakvih problema!!!
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2003., 16:55   #4
meni su rekli da je jako dobra pa ja kupila...

veš mašinu...

radije smo uzeli indesit nego virpul...

za sad je ok, al ja ne vjerujem ionako previše tim preporukama...danas ne znaš više šta valja, a što ne...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 10:44   #5
Imam ja masinu za ves sa susilicom vec pet godina i radi besprijekorno. A, vjerujte mi ta se naprala vesa i vesa, a i nasusila!!!
LJetos sam kupila i perilicu sudja i radi super.
A i cijene su im prihvatljive.

Osim toga, u Zgb-u imaju ovlasteni servis, dakle: OK
__________________
"…il peut y avoir de la honte d'être heureux tout seul."
Camus
Blueberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 14:34   #6
Bolje nešto drugo

Ja sam jedno vrijeme radio sa majstorom koji popravlja perilice rublja. Došli smo tako do stranke sa Indesit perilicom. Sjećam se da nije bila stara, možda godinu-dvije. Otišao je neki dio koji inaće ne odlazi i tada su počele komplikacije, naime morali su jedan dio sa Končar perilice prepravljati i improvizirati, a improvizacija i mašta se dodatno naplaćuju.
Glavne rezervni dijelovi se mogu nabaviti u HR. , ali samo to. drugo moraju naručivati i to ako stignr-stigne
Ako možeš kupi Končar ili Gorenje-kvalitetni su a dijelova ima i nisu skupi i većina majstora zna ih u dušu
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 14:40   #7
Moja Indesit (pere i susi) je stara malo vise od tri godine a imala je vec tri velika kvara. Majstor kaze da ga tako cesto zovem jer je mlad i zgodan
Vjerojatno sam imala peh. Moja mama je imala staru Indesitku 30 godina i bila je prezadovoljna.
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 14:51   #8
Imam Indesit perilicu i sušilicu sve u jednom i jakooooooo sam zadovoljna. Imam je nekih godinu dana i nije se još ni jednom pokvarila.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2003., 22:56   #9
Moja stara ima sve od tog indesita i jako je zadovoljna od kako smo je kupili niti jedan kvar........a to je već 6 godina. (onaj shit za prati tanjure i to i pećnica)
chingy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 15:31   #10
Quote:
Blueberry kaže: Pogledaj post
Imam ja masinu za ves sa susilicom vec pet godina i radi besprijekorno. A, vjerujte mi ta se naprala vesa i vesa, a i nasusila!!!
LJetos sam kupila i perilicu sudja i radi super.
A i cijene su im prihvatljive.

Osim toga, u Zgb-u imaju ovlasteni servis, dakle: OK
Ima li netko broj ovlastenog servisa za INDESIT / mozda neka preporuka ....

i nekakva iskustva sa ovima :
http://www.relic-servis.com ??

Hvala
mjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 10:50   #11
Mislim da sam baš njih angažirala kad mi je moja indesit vešmašina počela opako lupati pri centrifugiranju. Došli točno na vrijeme, popravili, nisu skupo naplatili.

Inače, moja vešmašina sad radi već više od tri godine, ali ja stvarno opako puno perem. Zbog posla operem prosječno 2 mašine dnevno.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 20:29   #12
imam veš mašinu, onu malu do 5 kg rublja, sve je super, imala je dosad samo jedan kvar za koji sam bila kriva ja (nekaj sam zdrmala elektroniku, jer je mašina digitalna), majstori došli i popravili je i od onda sve super
cijene su im povoljne a mislim da imaju jako dugu garanciju (moja je 5 godina)
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 12:35   #13
pomoć

Quote:
Blueberry kaže: Pogledaj post
Imam ja masinu za ves sa susilicom vec pet godina i radi besprijekorno. A, vjerujte mi ta se naprala vesa i vesa, a i nasusila!!!
LJetos sam kupila i perilicu sudja i radi super.
A i cijene su im prihvatljive.

Osim toga, u Zgb-u imaju ovlasteni servis, dakle: OK
Kupio sam prilicu-sušilicu indesit wild126 i kod prenja sve uredno a kod sušenja na bilo kojoj temperaturi i bilo koji omekšivač veš smrdi po paljevini. Zvao sam servis kažu neki termostat ali vidim da nisu sigurni. Inače perilica-sušilisa stara je 6 mjeseci. Molio bih Vaše mišljenje o vašoj perilici-sušilici. hvala
super 2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 12:07   #14
Moja perilica rublja Indesit otkazala je poslušnost nakon pet godina,kojem servisu se trebam obratiti,trgovina gdje sam je kupila više ne prodaje Indesit,ima više servisa u Zgb,ali mene zanima onaj koji mi možete preporučiti.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 12:22   #15
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Moja perilica rublja Indesit otkazala je poslušnost nakon pet godina,kojem servisu se trebam obratiti,trgovina gdje sam je kupila više ne prodaje Indesit,ima više servisa u Zgb,ali mene zanima onaj koji mi možete preporučiti.
Pušića zovi!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 14:47   #16
Kladionica,puno ti puno hvala.Čovjek došao točno na vrijeme kada su javili,brzo i profesionalno obavio posao,cijena umjerena,sa ovakvom uslugom maže se u Europu.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 15:57   #17
da li netko zna servis u ri od indesita
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 08:12   #18
podižem temu...

Ima li tko iskustava s frižiderima Indesit, gledam u Konikoma, nisu skupi u odnosu na druge marke, prodavači hvale ovu marku, ja sam malo skeptična...
Iva_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 14:48   #19
Quote:
Iva_st kaže: Pogledaj post
podižem temu...

Ima li tko iskustava s frižiderima Indesit, gledam u Konikoma, nisu skupi u odnosu na druge marke, prodavači hvale ovu marku, ja sam malo skeptična...
Mi smo svojedobno tražili ledenicu ladičarku, ali da ima konkretne ladice koje se mogu izvući, a ne žičane pretince gdje se samo vrata otvaraju, tada je takva bila samo indesit. Kupili i još uvijek savršeno radi. Bilo je to prije 7 godina.
pure silver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 15:50   #20
Tema je dosta stara, al smatran da nakon točno 10 godina korištenja Indesit perilice za rublje, frižidera i u zadnje dvi godine špakera sa staklokeramikom mogu reć da se radi o jako pouzdanim proizvodima. Riskiram da mi sad npr. nešto crkne, al niti jedan kvar na bilo kojem od navedenih uređaja osim šta su malo na perilici popustili amortizeri...
__________________
http://www.npoc.co.uk/
rankan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.