Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2013., 09:44   #1
Kršenja ljudskih prava na i oko stadiona?

Svjedočio sam događajima recimo u Splitu prije neke veće utakmice se blokiraju neke okolne ulice, i sad čovjek ne može proč ulicom i doč do svog radnog mjesta motornim vozilom radi nekakve utakmice, ugostiteljskim objektima pada promet jer ljudi tu ne mogu prolazit, nogometna utakmica nije nikakav vitalni nacionalni interes, da bi se nekome ograničavala sloboda kretanja, to je mi je potpuno nejasno isto tako dođem u nekim grad i policija me stavi sa strane da čekam jer vozim splitske table i taj dan igra Hajduk u tom gradu, odakle im pravo da me zaustavljaju i oduzimanju mi slobodu kretanja i vrijeme radi neke utakmice, to mi je potpuno nejasno. Nije mi jasno ni zašto policija uhićuje nekoga radi vrijeđanja, to se goni po privatnoj tužbi, policija nema ništa sa time.
__________________
Obrati se i vjeruj evanđelju
Ako tko misli da je mudar među vama na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar. Jer mudrost ovoga svijeta ludost je pred Bogom. Ta pisano je ; On hvata mudre u njihovom lukavstvu. I opet; Gospodin poznaje namisli mudrih one su isprazne.

Zadnje uređivanje dernakamal : 07.11.2013. at 09:49.
dernakamal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 10:46   #2
E da mi 10kn za svaki put kad su mi uskratili moja osnovna ljudska prava
DZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 12:52   #3
Nije niti nama nogometnim navijačima puno toga jasno. Najveći je problem da i da se ideš negdje žaliti dobiješ odjeb sa obrazloženjem, tako vam i treba, drugačije ne zaslužujete...
Kada bi samo nabrojao situacije u kojima sam se našao zadnjih 17 godina koliko idem na gostovanja (na domaće utakmice i puno duže), mislim da bi mi taastatura izgorjela...
Recimo primjer koji nam se svima (navijačima) događa iz kola u kolo je to da se policajci odnose prema navijačima bezobrazno i agresivno iako ništa protupravno ne radiš, a kada mu nešto kažeš, nedaj bože prigovoriš, završavaš u marici, pa u stanici, a ne gine ti suđenje zbog vrijeđanja policije i zabrana prisustvovanja utakmica tvoga kluba i reprezentacije uz javljanje policiji svaki put kada je utakmica.
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 03:07   #4
Evo čitam da ni u Nizuzemskoj nisu baš na ti sa ljudskim pravima?
__________________
Obrati se i vjeruj evanđelju
Ako tko misli da je mudar među vama na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar. Jer mudrost ovoga svijeta ludost je pred Bogom. Ta pisano je ; On hvata mudre u njihovom lukavstvu. I opet; Gospodin poznaje namisli mudrih one su isprazne.
dernakamal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 09:12   #5
Pa i nisu, ali je najgore to što su sve informacije dobili od hrvatske policije i gnk-a.
Naravno naši panduri su sve preuvelicali, tako da su ovi digli svu muriju i totalno paralizirali grad i stadion bojeći se zamisli sada, da ne bi slučajno netko od Dinamovih navijača prišao gradu tko nema vaučer za utakmicu.
sve je bilo popraćeno snimkama pizdarija od prije dosta godina dok je i još kod nas sve drukčije izgledalo.
A to se recimo nama dogadja već par godina iz utakmice u utakmicu.
Zamisli sad sebe da ideš negdje tisuću km daleko na tekmu, dodjes pred stadion i zabrane ti ulaz jer tamo stoje dva pandura i z hrvatske i nabrijali su domaće da dolaze tko zna kakvi likovi i ovi te ne puste unutra.
Oni žele sa se igra po njihovim pravilima, ali be znaju da nikada i nigdje nisu dobili ono što su naumili.
Da ne spominjem samo koliko te njihove pizdarije koštaju i od kud se financiraju...naravno sve iz državnog proračuna.
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 20:09   #6
http://www.youtube.com/watch?v=P75INS6FQKE
katmanda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.