Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2013., 10:23   #9721
Hajduk-agregat 2-0 (2.5.2000.) Teška južina tog tmurnog svibanjskog utorka i barut u zraku cili dan

http://www.oocities.org/worldhooliga...hs_dz2000f.jpg
__________________
"Čovjek samo srcem dobro vidi, jer je bitno očima nevidljivo."
pantagana_82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 20:19   #9722
Quote:
pantagana_82 kaže: Pogledaj post
Hajduk-agregat 2-0 (2.5.2000.) Teška južina tog tmurnog svibanjskog utorka i barut u zraku cili dan

http://www.oocities.org/worldhooliga...hs_dz2000f.jpg
za ćelavog lika
__________________
DO POSLJEDNJEG ČOVJEKA!!!
glava86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 03:08   #9723
Tko je i kad prvi isfuro onu "igraj igraj, stisni stisni"?
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 20:29   #9724
http://youtu.be/oJSrjckW-js
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 16:09   #9725
Quote:
Tut-tut kaže: Pogledaj post
Tko je i kad prvi isfuro onu "igraj igraj, stisni stisni"?
Sandy
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 16:26   #9726
Quote:
papillon kaže: Pogledaj post
Sandy


šmrkavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 00:25   #9727
http://upload.slike.com/slike/2014/0..._2200286_n.jpg


Navodno delije u Splitu 1987? ih se izakcijalo?
__________________
Me lo dijo una gitana, me lo dijo con fervor: o largas la marihuana o te vas para el cajon. Me lo dijo una gitana, yo no le quise creer, yo le sigo dando al vino, a los fasos y al papel!! BUDALO BUDI BUDAN // Mamiću odlazi!
San Lorenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 00:29   #9728
Quote:
San Lorenzo kaže: Pogledaj post
http://upload.slike.com/slike/2014/0..._2200286_n.jpg


Navodno delije u Splitu 1987? ih se izakcijalo?
ja mislin da je to onda u dioklecijanovoj palači kad su dobili svoje.
nek me neko ispravi ako san u krivu
__________________
Oni navijaju za bilu boju, a nose crne majice
BSD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2014., 02:42   #9729
Quote:
BSD kaže: Pogledaj post
ja mislin da je to onda u dioklecijanovoj palači kad su dobili svoje.
nek me neko ispravi ako san u krivu
U pravu si, dobili su svoje (getari su odradiili sve i nešto ekipe iz varoša i radunice) onda ih je milicija (delije) posjela kod turistićke palaće i čuvali su ih do stadiona i posli utakmice ko rijetke životinje, nismo smili prismrdit do željezničke stanice nakon utakmice od silne murije, ugl. stigli su sigurno u Knin s obzirom na to da delije iz srbije nikada nisu imali muda doći u Split, možda peco panker i još njih nekoliko, to se onda moglo mirit u promilima, ugl. to su bili ovi traktoristi iz ne tako davne prošlosti Ne sićan se da su arkan ili vojvoda ikada bili u ST-u, jedino peco panker i tada se šuškalo u navijačkim krugovima kako se po BG-u hvalija sa kartom sa poljuda, akcija im je bila 0 bodova...Dobro barem su se usudili, ali nikako da shvatin te grobare i delije iz srbije zašto nikada nisu imali muda doći u ST valjda funkcjoniraju kao crvena armija (zapovjedništvo) u stilu aj ti gini, ja sam ti komadant, eh da zaboravih grobare, oni su još jadniji bili u to doba, ne znam kakvi su danas, ali šivanje transparenata na kojima piše Torcida ili BBB, pa onda to palit, to mi je preslatko, davno sam bija ultras, ali to je dno dna...
crocaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 12:05   #9730
Quote:
crocaine kaže: Pogledaj post
U pravu si, dobili su svoje (getari su odradiili sve i nešto ekipe iz varoša i radunice) onda ih je milicija (delije) posjela kod turistićke palaće i čuvali su ih do stadiona i posli utakmice ko rijetke životinje, nismo smili prismrdit do željezničke stanice nakon utakmice od silne murije, ugl. stigli su sigurno u Knin s obzirom na to da delije iz srbije nikada nisu imali muda doći u Split, možda peco panker i još njih nekoliko, to se onda moglo mirit u promilima, ugl. to su bili ovi traktoristi iz ne tako davne prošlosti Ne sićan se da su arkan ili vojvoda ikada bili u ST-u, jedino peco panker i tada se šuškalo u navijačkim krugovima kako se po BG-u hvalija sa kartom sa poljuda, akcija im je bila 0 bodova...Dobro barem su se usudili, ali nikako da shvatin te grobare i delije iz srbije zašto nikada nisu imali muda doći u ST valjda funkcjoniraju kao crvena armija (zapovjedništvo) u stilu aj ti gini, ja sam ti komadant, eh da zaboravih grobare, oni su još jadniji bili u to doba, ne znam kakvi su danas, ali šivanje transparenata na kojima piše Torcida ili BBB, pa onda to palit, to mi je preslatko, davno sam bija ultras, ali to je dno dna...
ovo na slici su delije beograd i sarajevo,aj sad nastavi tekst

da ti malo pomognem,
niko ih nije taka,
došli su kad je već počela utakmica,
prošetali priko rive do poljuda,
izašli prije kraja utakmice,
napali neke žene puten,otimali lančiće,razbili par auta,
bez problema došli do kolodvora
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 02:12   #9731
cigani su jedan jedini put bili u Splitu,bija je na jugu izvišen delije sjever
čini mi se 1989-90 kad smo ih dočekali na rivi i razbili im bus,na onu čošu od pothodnika, naši 1950 vlaji napali zadnji bus,izvadili najgrlatijeg čedu,uredno dobija porciju,lik osta ležat šta misliš da su ga hrabri cigani išli spasit
usrali se stari,bili bi ih vlaji sve pomeli....
bija je tu vojvoda,zulu,ultras... i ti đirevi bila in je tu prva ekipa
čak i za divno čudo i neki grobar se naša
a šta se tiče vojvode njega je Žan uredno na Duilovu ispegla jer su se njih nekolicina išla kurčit na "Trofej Marjan" tebi priče tribali znat jebemu miša malenoga!!!!
It's Torcidina lektira
Callao is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 02:44   #9732
Quote:
Callao kaže: Pogledaj post
cigani su jedan jedini put bili u Splitu,bija je na jugu izvišen delije sjever
čini mi se 1989-90 kad smo ih dočekali na rivi i razbili im bus,na onu čošu od pothodnika, naši 1950 vlaji napali zadnji bus,izvadili najgrlatijeg čedu,uredno dobija porciju,lik osta ležat šta misliš da su ga hrabri cigani išli spasit
usrali se stari,bili bi ih vlaji sve pomeli....
bija je tu vojvoda,zulu,ultras... i ti đirevi bila in je tu prva ekipa
čak i za divno čudo i neki grobar se naša
a šta se tiče vojvode njega je Žan uredno na Duilovu ispegla jer su se njih nekolicina išla kurčit na "Trofej Marjan" tebi priče tribali znat jebemu miša malenoga!!!!
It's Torcidina lektira
Taj što je ostao ležati je crvko- Saša P,i nije ga niko izvukao nego je iskočio kroz polupani prozor,zveknuo onog plavog pa onda sam dobio,šiknuo glavom o beton i ostao da leži. Vojvoda nije bio na "Trofej Marjan", bio je Zelja i ta Timina ekipa,tako da nikako nije mogao vojvodu Žan..vojvoda je bio "Eagles" grupa,nije imao veze sa Zulu,Devilsima i Ultrasima.
spartakus300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 22:15   #9733
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
ovo na slici su delije beograd i sarajevo,aj sad nastavi tekst

da ti malo pomognem,
niko ih nije taka,
došli su kad je već počela utakmica,
prošetali priko rive do poljuda,
izašli prije kraja utakmice,
napali neke žene puten,otimali lančiće,razbili par auta,
bez problema došli do kolodvora
Može pitanjce, ? Eto,i sam navodiš kako si cigani bili i nitko ih nije taka .Bez problema došli do kolodvora? Pitanje je zašto jer me nekak baš inter.? (ja sam bil na POljudu, ne znam oli ta god. al se ugl na sjeveru pričalo kako je jedan cigić ostao spikan u podvožnjaku il oktogonu?)
Hvala.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 15:29   #9734
http://www.hrhb.info/showthread.php?...l=1#post322644
borielo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 15:54   #9735
Quote:
spartakus300 kaže: Pogledaj post
Taj što je ostao ležati je crvko- Saša P,i nije ga niko izvukao nego je iskočio kroz polupani prozor,zveknuo onog plavog pa onda sam dobio,šiknuo glavom o beton i ostao da leži. Vojvoda nije bio na "Trofej Marjan", bio je Zelja i ta Timina ekipa,tako da nikako nije mogao vojvodu Žan..vojvoda je bio "Eagles" grupa,nije imao veze sa Zulu,Devilsima i Ultrasima.
Stari svaka čast.I bandiri također,pripoznat će se.
Jebate ja san tija ispravit i ovoga "cocaine",koji je davno bija ultras,a veze nema ili laže (aj,možda je i pomiša utakmicu,mada je teško moguće,jer u ovoj di je Crvko dobija su išli buson,a ne pehaka),i ovog "callao".Naši vlaji su razbili bus,i to ni manje ni više nego tako šta su iščupali stakla.Jer,lipo je i dobro vidljivo da su stakla razbijena van,a ne unutra.

Mislin,glupo je da ja iden ispravljat ljude,jer ni sam nisan to godište i sudionik,al kao i svih tematika me zanima,pa san se i potrudija informirat.A svako ko zna nešto jednostavno ne more otrpit i odmučat kad neko piše teže gluposti il još gore laže.

Nedavno jedan iz stare garde,ka,odgovara momku na pitanje o Parangalu,i valjda da potvrdi svoj kredibilitet starta sa time da mu je pok. Parangal bija susid u kvartu.I onda melje,a ni sam nije svjestan koliko ispada debil.Ja,iz pristojnosti,mu napišen na privat poruku i to nešto lo stile "da se nisi zabunija",a znan da laže ka pas,jer se ne moš zabunit time,al aj,dam mu šansu,pitan ga kako mu je Parangal moga bit iz kvarta kad nema šanse,znaće sidrun zašto,ovaj niti da odgovori na poruku.

Takve bi tribalo odma javno israt pred svima,da svi znaju da je dotični lažov koji iz neke potribe valjda dizanja ega,sere i mulja i izokriće ili čak izmišlja priče iz osandesetih.Jer jbg,takve stvari i priče čine štetu grupi.

Razveza san se,sori na ofu,samo da nadodan da svako ko želi znat o tom vrimenu ima di.Nije forum hr jedini sa temom o navijačima.
__________________
-"Bolje bili narkoman nego kafeni šprinter." R.P.
Marginalac1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 10:22   #9736
....a nekad je bila najbolja tema na forumu...
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 00:49   #9737
[QUOTE=sidrun;48509587]ovo na slici su delije beograd i sarajevo,aj sad nastavi tekst

da ti malo pomognem,
niko ih nije taka,
došli su kad je već počela utakmica,
prošetali priko rive do poljuda,
izašli prije kraja utakmice,
napali neke žene puten,otimali lančiće,razbili par auta,
bez problema došli do kolodvora [/QUOTE

Nisu svi otišli bez problema.Jedan je bio primjećen pa je jadan mislio naći spas ispod jednog spačeka. Odradio ga je najviše pokojni A. ali ni ostali nisu zaostajali.Da sam samo dan prije otišao na redovno iz vojske imao bi ga čast i upoznati još bliže.Ovako je tu privilegiju doživio moj prika N.D. iz Perkovića.Momak je platio piće uz navijačke priče i posebno taj njemu proživljeni horror u Splitu. Rekao je uz psovke prema pok A. da mu je samo doći do A. da bi ga ubio ....
__________________
Ne poznam je takvu i tužna mi se čini,u snovima je mojim ponosna i lijepa,a gdje su joj junaci i sinovi vrli, a gdje vrednote za koje su mrli...
Drale35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 01:29   #9738
Quote:
crocaine kaže: Pogledaj post
U pravu si, dobili su svoje (getari su odradiili sve i nešto ekipe iz varoša i radunice) onda ih je milicija (delije) posjela kod turistićke palaće i čuvali su ih do stadiona i posli utakmice ko rijetke životinje, nismo smili prismrdit do željezničke stanice nakon utakmice od silne murije, ugl. stigli su sigurno u Knin s obzirom na to da delije iz srbije nikada nisu imali muda doći u Split, možda peco panker i još njih nekoliko, to se onda moglo mirit u promilima, ugl. to su bili ovi traktoristi iz ne tako davne prošlosti Ne sićan se da su arkan ili vojvoda ikada bili u ST-u, jedino peco panker i tada se šuškalo u navijačkim krugovima kako se po BG-u hvalija sa kartom sa poljuda, akcija im je bila 0 bodova...Dobro barem su se usudili, ali nikako da shvatin te grobare i delije iz srbije zašto nikada nisu imali muda doći u ST valjda funkcjoniraju kao crvena armija (zapovjedništvo) u stilu aj ti gini, ja sam ti komadant, eh da zaboravih grobare, oni su još jadniji bili u to doba, ne znam kakvi su danas, ali šivanje transparenata na kojima piše Torcida ili BBB, pa onda to palit, to mi je preslatko, davno sam bija ultras, ali to je dno dna...
Mislim da si zaminija gostovanja
groove123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 15:20   #9739
teški vremeplov
http://postimg.org/image/8ywnizlxh/
Avenger1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 07:51   #9740
Ovo kaj Coca veli,da su cigići imali vazda i to gdje god došli takvo jebeno osiguranje , da nisi moga nit prismrditi,jbt čuvalo ih se ka da dolazi predsjednička delegacija.
Ovo je biće bila 89 god. u St sa ciganima kada sam bio, čini mi se da je ljeto bilo.
poz.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.