Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2013., 10:28   #1281
Quote:
mamic86 kaže: Pogledaj post
nisu ljudi imali bas nekog izbora. koga su trebali birat? bandica? hdz?
Slijedeće izbore opet će birati HDZ
TurboVod is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 11:04   #1282
Quote:
ProPatria kaže: Pogledaj post
Najveci problem je u suncokretima, koji ce biti Ustase ili partizani... po potrebi.
Cini nam se samo, da je najvise pedercina, komunjara i jugopicaka, jer oni, budimo realni, se bore i dizu svoj glaz, dok hrvatska ovca, koliko god nacionalno obojena bila i ponosna, sto je hrvatska ovca, nece dici glas. Ali sam uvjeren, kada bude najpotrebnije, najcrnije doba za Hrvatsku, onda ce se opet spustiti gusta magla. Ali jebes ga, kad najprije treba doci do toga.
Zalosno ali istinito, da smo u miru upola slozni kao u ratu i teskim vremenima gdje bi nam bio kraj?!
__________________
Solo forte barabe iz geta
UM94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:09   #1283
http://www.hrsvijet.net/index.php?op...itika&Itemid=9

UZP sasvim sigurno pada u drugostupanjskom postupku. Ključ je u ovom Antonettijevom izdvojenom mišljenju, i na to se obrana treba ponajviše koncentrirati. Naravno, tu su još dva glavna kolosijeka, a to su odabir žalbenog vijeća koji ne bi sudio po političkim kriterijima (kojeg bira Theodor Meron, pa tu ima nade), te eventualna promjena obrana, to jest pojačana jačim pravnim imenima poput odvjetnika Gotovine i Markača, ali to ovisi o volji hrvatske vlade, što baš ne daje nadu, uzimajući u obzir retardirana stajališta Pusić primjerice.

Tu bih još naglasio ''post-Meronovski'' trend rušenja svih političkih optužnica. Šestorci iz Herceg-Bosne je očigledno presuda napisana prije tog zaokreta u radu Haaškog suda pa isti nije imao veći utjecaj na ovu prvostupanjsku presudu, iako se utjecaj tog zaokreta ipak malo osjetio, a tu mislim na izdvojeno Antonettijevo mišljenje - odgoda datuma izricanja presude nije bila slučajna nego je učinjena s ciljem da čovjek stigne napisati sve što ima. I naglašavam, time je bitno olakšan posao obrani u žalbenom postupku pa će po sveme sudeći UZP pasti u drugom stupnju.

I barem nešto - Haag je srušio najretardiraniju tezu u povijesti - onu o srpsko-hrvatskoj podjeli BiH.

Zadnje uređivanje Inženjer- : 31.05.2013. at 13:16.
Inženjer- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:35   #1284
I još nešto jako bitno za sam Mostar je to što je rušenje Starog Mosta u presudi okarakterizirano kao "legitimni vojni cilj".
moekipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:40   #1285
Quote:
-A-C-A-B- kaže: Pogledaj post
ti se inače voliš pravit glup, ili to samo na forum.hr glumiš budalu? dobro ti i tebi slični znate, o čemu se ovdje radi i zašto su ljudi nadrkani. ovoliko izdajnika, i bijednika svih vrsta koliko se nalazi u hrvatskom društvu nema nigdje u europi. nigdje. a ti mi pokaži državu, koja ima ovakve predstavnike naroda kakve ima hrvatska jebem li im mater svima i onima koji su glasali za njih i ja ću se prvi obijesit ako treba. iskreno, mi smo narod za diktature, jer u demokraciji vidimo kako je koristimo tako da biramo najveće moguće debile izabrali za svoje predstavnike, i onda bi nas ti predstavljali na razine vesne pusić da ono što ona priča, ne bi pričo ni jebeni vojvoda Nikolić kad je u pitanju Tuđman Hrvatska i općenito rat na ovim prostorima. nitko ne idealizira Tuđmana, svi znamo da je napravio puno stvari koje su za osudu, ali je napravio puno stvari i koje su za divljenje da dobro si čuo divljenje. jer nitko prije, a ni poslje njega ovaj narod neće ujedinit kako je to on napravio u najkritičnijem periodu novije povijesti. samo zahvaljujući njemu, i braniteljima mi danas imamo državu sve ostalo je pričanje priča za malu djecu. dakle pričamo o Tuđmanu državniku, a ne o Tuđmanu koji mjenja sveto ime dinamo, to je velika razlika.

hrvatskoj su najveći problem domaći uhljebi, koji će biti i najveće ustaše i najveći partizani i fašisti i antifašisti ako u tome vide osobnu korist. to je problem našeg društva, i dok to ne riješimo nećemo naprijed. duboko podjeljena društva, ne trebaju vanjske neprijatelje dovoljna su im unutarnji koji ih prije ili kasnije dođu glave. ovo što SDP s svojim drugovima radi, je ništa drugo nego do pišanje po svim živima i mrtvima koji su stvarali ovu zemlju. i svima onima, koji su iz BiH došli branit hrvatsku 1991. a zahvaljujemo im se tako, da im ni potrebnu dokumentaciju nismo bili u stanju dostavit, dokumentaciju koja skida i krimen s hrvatske države a ne samo nekakve HB. ali kome priča o tome, vama da se sve nacrta na karti vi bi i dalje guslili po svome. džabe s vama raspravljat, ionako ste vi najpametniji i znate sve o tuđmanu, ratu u bih i svemu ostalom uz ovu temu tako da bolje se ne upuštat u neke velike rasprave.
Tuđmanu triba skiniti kapu šta je ujedinia sve hrvate ( a to je uspio jer su isti imali iste intese u datom trenutku ),i to je priča koja bi tribala biti iza nas, a nije..

ti uopće ne razumiš poantu onda ja glup i glumin budalu ja i meni slični kao prvo, čisto filozofski, koga je Pusićka npr. izdala ? sebe, tebe, mene ?? jel nam nešto govorila a napravila suprotno ?? žena cili živt radi i govori isto, može biti neprijatelj određenih interesa Hrvatske, ali teško i izdajnik.....izdajnik može npr. biti Karamarko ( i cila plejada sa desnice ), Mesićev prijatelj, koji je prominia malih miljun stajališta i opcija....i šta bi npr. reka za njemačku politiku, jel ona izdajnička čak i više nego hrvatka ili ?? meni se čini da je u svim državama manje-više ista priča
i koja pobogu diktatura, za čiji račun ?? evo, meni su takvi izdajice jer smatran da je večina ljudi išla rat za slobodu, a ne za jugoslaviju poslije jugoslavije šta su neki stvorili i stvaraju još uvik....kad bi bila diktatura ja bi prvi iša u borbu kontra te države....hrvate treba educirati a ostaviti se glupvih etiketa jer i služe ka magla...ajmo jasno odrediti di bi hrvatsku tili viditi za 10 god. i šta triba naprviti povodom toga, pa češ viditi kako se ta magla odjednom izgubi, a etikete budu ona šta i jesu, glupave a koriste samo uhljebima.....
Postoje interesi i načini na koje te interese ostvariti...neki su veči, neki manji, neke triba žrtvovati za neku drugu korist, neki su osobni, neki društveni... to je real politika, sve ostalo su gluposti za dicu....

i svaki narod zaslužuje vlast kakvu ima....pa i naš..... prvo bi se tribali naučiti brati stranke koje stvarno zastupaju naše interese i programe ( kao pojedinci ) a ne uvik i iznova glasati protiv....

ako je to šta osobno pokušavam situaciju gledati iz više kutova, a osobna sloboda mi je najvažnija vrijednost društva ( i razlog zašto npr. nikad ne bi moga do kraja probavit Tuđmana i sl .) "tebi i sličnima" ( ) znaći da sam "onaj" s tim stvarno neman problema, mada u realnosti jesan i patriot i lokalpatriot....pa ti vidi ko tu djeli i kako......
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:02   #1286
Pročitajte samo text, i gorilama jasno, od riječi do riječi :

https://www.facebook.com/permalink.p...35517913287398
moekipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:32   #1287
Quote:
moekipa kaže: Pogledaj post
Pročitajte samo text, i gorilama jasno, od riječi do riječi :

https://www.facebook.com/permalink.p...35517913287398
odličan tekst, racionalan, lišen svakojakih gluposti sa kojima se čovik sučava kada ovakve teme dođu na tapet, osim malog paranoidnog dijela o antituđmanovskim soroševim plaćenicima koji se kao vesele presudi, ne znam šta mu je to tribalo.... po čemu si ti zakjučia da se ja ne bi složia sa ovakvim mišljenjem ?? ( osim tog već navedenog dijela, jeli ) ... ne slažem se sa stvarima koje meni zvuče idiotski, jednoumljem, ljudima koji sebe i svoje stavove uzimaju ka mjeru svega poštenog i ispravnog, pogotovo licemjerjem itd.
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 17:02   #1288
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
odličan tekst, racionalan, lišen svakojakih gluposti sa kojima se čovik sučava kada ovakve teme dođu na tapet, osim malog paranoidnog dijela o antituđmanovskim soroševim plaćenicima koji se kao vesele presudi, ne znam šta mu je to tribalo.... po čemu si ti zakjučia da se ja ne bi složia sa ovakvim mišljenjem ?? ( osim tog već navedenog dijela, jeli ) ... ne slažem se sa stvarima koje meni zvuče idiotski, jednoumljem, ljudima koji sebe i svoje stavove uzimaju ka mjeru svega poštenog i ispravnog, pogotovo licemjerjem itd.
Najistinitiji dio teksta.Tomić,Dežulović,Vidov....tek su krenili.
Boxs is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 18:23   #1289
Quote:
moekipa kaže: Pogledaj post
Pročitajte samo text, i gorilama jasno, od riječi do riječi :

https://www.facebook.com/permalink.p...35517913287398
To je to. Da Hrvatsku vode ljudi poput Raspudića, bili bismo država...

Ovako smo socijalističko govno.

On treba bit predsjednik, a neki lik iz biznisa treba bit premijer.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 01:39   #1290
Da se prisjetimo: http://www.youtube.com/watch?v=PXSF9uMqimM
counter88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 13:03   #1291
https://www.dropbox.com/s/4i77yru9dl...Hrvatskoj.docx
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 15:35   #1292
http://www.sloboda.hr/vukovar-izbori...je-u-vukovaru/
labello red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 18:47   #1293
Može li i slika naših glupana u Vukovaru i ostatku Hrvatske kako drkaju kurac na dan izbora ...u stvari ne drkaju nego puše kurac ovima sa slike.
Dragi neglasači i slični pametnjakovići koji "nemate za koga glasovat" svaki put kad ne izađete na izbore vi pušite kurčine ovim Srbima koji pametno koriste svoj glas i to glas za koji smo mi krvarili da bi ga izborili.
Nepismeni koji ne znaju pročitat petnestak izbornih programa su izuzeti,oni stvarno nemaju ni za koga,niti znaju kako,niti im je za zamirit.
Heroj Mirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 17:23   #1294
Dečki, evo, prvi pravi "američki" ratni film o Domovinskom ratu, ako koga zanima, igra ovih dana u Cinestaru, odličan je

https://www.youtube.com/watch?v=4pZBPFZnV4k

lik iz 2:05 je inače najzajebaniji u filmu, kojem se ne može prigovoriti nekakva politička korektnost
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.