Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2014., 00:04   #7841
evo par dana koristim onu kremu iz avona.... ima je manje od ostalih proizvoda ali se i manje stavlja...
to iz avona je krema i dosta je masna....
rezultat cemo vidjeti
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 10:22   #7842
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
nis posebno .. prva dva- tri puta sam, kao , vidjela neko poboljsanje.. sad sam pri kraju sa bocicom i ne vidim rezultate bolje od prvih dana.

btw citala sam da se ta etericna ulja zapravo ne smiju omotati folijom jer gube svoje svojstvo tad.. pitala sam zenu kad sam kupovala, veli da se ovo smije omotati ali na maximalno 1h hm?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ne znam za umatanje

Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Nekog pomaka mi se čini da vidim, ali zapravo ga još nisam tako puno ni potrošila. Kako je kod tebe?

pa ne vidim nekog pomaka, ali meni je ostalo još malo celulita. kao jastučići sa strane. I ne vidi se baš, osim kad stisnem. ovo sam uzela više radi nekog "održavanja". Na masaže idem jednom tjedno, a sama se masiram svaki drugi dan.
Ulja su mi definitivno bolja nego kreme. Lakše se masiram s njima
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 00:11   #7843
L'Oreal Sublime Body Silhouette incroyable Anti-Cellulite-Pflege



probao tko, tekstura i razmazivane, upijanje.....miris
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 23:07   #7844
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
skoro kraj gela, kod mene mozda tri tjedna... mozda vec dva
mislila sam koliko vremenski: 10 min, 1h, i sl?

ali hvala i na ovoj informaciji
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 00:23   #7845
utrljavanje? pa ja sam malo lijena za to par min max, nekad i minut, ustvari nisam toliko lijena koliko je sparno i onda mi ne odgovara da se znojim u kupatilu masirajuci se... a samo ljeti koristim te kreme... i tak


ovaj avonov isto fino zagladi kozu
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 20:31   #7846
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
utrljavanje? pa ja sam malo lijena za to par min max, nekad i minut, ustvari nisam toliko lijena koliko je sparno i onda mi ne odgovara da se znojim u kupatilu masirajuci se... a samo ljeti koristim te kreme... i tak
hvala puno

ja sam isto lijena za umasiravanje: postane mi vruće, ruke me počnu bolit, ovo ono...nije mi palo na pamet da možda radim nešto krivo sve dok na temi nisam počela čitati o masažama

a fakat imam velikih problema s celulitom
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 21:52   #7847
Puno je teže masirati preko krema nego preko ulja. Umjesto kremica radije kupite hladno prešano suncokretovo ulje npr. iz dm-a, oko 19kn 0,5l i masirajte preko njega.
Kreme niti su djelotvorne, niti povoljne, niti ih je lako umasirati. Ulje je win win.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 18:52   #7848
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Puno je teže masirati preko krema nego preko ulja. Umjesto kremica radije kupite hladno prešano suncokretovo ulje npr. iz dm-a, oko 19kn 0,5l i masirajte preko njega.
Kreme niti su djelotvorne, niti povoljne, niti ih je lako umasirati. Ulje je win win.
prvi put čujem da ulje pomaže u borbi protiv celulita ili sam ja nešto krivo skopćala iz tvog posta?
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 19:40   #7849
Pomažu masaže, a masira se lakše preko ulja nego preko krema. Kreme su po mojem mišljenju beskorisne u kontekstu celulita. I ulje isto, samo po sebi.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 17:55   #7850
pa dobro, moze se u ulje za masazu staviti I dosta visoka koncentracija etericnih ulja koka u sinergiji djeluju s masazom. samo bi bilo dobro staviti kombinaciju 1 bazno sporoupijajuce ulje poput suncokreta I npr ulje ljesnjaka koje je odlicno za celulit I ispucane kapilare. a etericna ulja borovice, ruzmarina tip cineol, limuna, djumbira, atlaskog cedra, kadulje...sva odlicmo djeluju na prokrvljenost masnog tkiva- poboljsavajuci je. jer slaba prokrvljenost je zapravo razlog nastanka celulita
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 11:22   #7851
Anticelulitna masaža (u kombinaciji s esencijalnim uljima) jest najbolji način borbe protiv celulita, ali je i veliki problem što danas jako puno nestručnih osoba obavlja ovu vrstu masaže. Ako se ne izvodi na pravilan način, može biti i opasna. Može doći do pucanja kapilara, pa i do tromboze. Poznajem jednu gospođu koja je morala ići na sklerozaciju, koliko su je uništili u jednom salonu. Znam neke koje su šepale tjedan dana itd.
Nekako je uvriježeno mišljenje da anticelulitna masaža mora bolit i da ostavlja masnice. NE. Ona jest nešto neugodnija, ali ako vas boli osoba koja vas radi je nestručna. Isto vrijedi i za pojavu masnica.

Ali činjenica ostaje da se celulita, nažalost, ne možemo riješiti. Nakon 25-30 godine života tijelo, dodatno još, počinje gubiti kolagen koji je zadužen za napetost kože i veznog tkiva, tako da problem, s godinama, postaje i veći.
Masaža Silvija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:32   #7852
Quote:
irasomething kaže: Pogledaj post

Nastavit ću sa kapsulama..ali ovaj put možda uz njih uzmem i gel...

Da li je gel lako razmaziv?
je, skoro je tekući....meni malo ima odbojan miris, ali nema veze... sve u više svrhu!!!
__________________
...ya agarraste por tu cuenta las paaaaaaarrandas, paloma negra, paloma negra, dónde andarás...
majoneza88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:37   #7853
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
evo par dana koristim onu kremu iz avona....
rezultat cemo vidjeti
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
L'Oreal Sublime Body Silhouette incroyable Anti-Cellulite-Pflege



probao tko, tekstura i razmazivane, upijanje.....miris
kad probate, javljajte rezultate
LittleFloramy, kolika je cijena ovog proizvoda i gdje se može kupiti?
__________________
...ya agarraste por tu cuenta las paaaaaaarrandas, paloma negra, paloma negra, dónde andarás...
majoneza88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 20:54   #7854
drage moje jeste otkrile kako se riješiti tog nesretnog celulita ili moram po redu čitat svih 390 str
može neki sažetak?
anchy-t is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 23:28   #7855
Quote:
anchy-t kaže: Pogledaj post
drage moje jeste otkrile kako se riješiti tog nesretnog celulita ili moram po redu čitat svih 390 str
može neki sažetak?
Jesmo. Samo ne znam koliko će ti se svidjeti odgovor.

Ukratko - pravilna prehrana + puuuuuno tekućine (najbolje čista voda, zeleni čaj i citrusi) + vježbanje + ručne masaže. Ova kombinacija apsolutno i provjereno itekako djeluje.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 12:54   #7856
Anarniel je sve rekla. I na kraju nema tu prevelike filozofije, samo što mi se čini da će ljudi sve drugo probati, osim onoga što djeluje
OK ajde, pit će zeleni čaj.... i onda očekivati čuda
Masaža Silvija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 12:12   #7857
Uvijek je to kombinacija svega i svačega. A ako se već dvoumiš između raznoraznih kremica ili gelova, uzmi radije gel. lakše je masirati gelom nego kremom, a masaža je ta koja potiče cirkulaciju više od bilo kakvih navodno aktivnih tvari u tim kremama..
__________________
...ya agarraste por tu cuenta las paaaaaaarrandas, paloma negra, paloma negra, dónde andarás...
majoneza88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 21:39   #7858
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Jesmo. Samo ne znam koliko će ti se svidjeti odgovor.

Ukratko - pravilna prehrana + puuuuuno tekućine (najbolje čista voda, zeleni čaj i citrusi) + vježbanje + ručne masaže. Ova kombinacija apsolutno i provjereno itekako djeluje.
čini mi se da sam negdje čula za tu kombinaciju ništa...pričekat ću onda još malo, možda neko smisli nešto brže
anchy-t is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 00:41   #7859
http://getridofmycellulites.blogspot...ite-myths.html
Fatality is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 01:39   #7860
vec duze vremena si govorim "kupi si cetku i probaj sa suhim cetkanjem". kupila sam i probati cu javim bude li ista pomoglo (naravno uz sve ostalo sta vec radim- sporta zdrave prehrane itd)
Femmme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.