Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2007., 13:01   #1
UZV sličica

Zna li netko koliko košta sličica bebe dobivena ultrazvukom?

Slijedeći tjedan idem kod ginekologice pa bih voljela dobiti sličicu i ne bih se htjela tamo pred njom šokirati .

Moram nabaviti sličicu jer mi se dragi osjeća izostavljenim... kad mu pričam kako izgleda bebica sav se rastuži što on u tome ne sudjeluje...
Mislilila sam da ga povedem sa sobom, ali se bojim kako bi ostale žene i doktorica reagirale na muškarca u ordinaciji
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:05   #2
a sto ga ne povedes sa sobom na pregled? ovdje kod n as (njemacka) je to moguce
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:07   #3
...pa zakaj nebi išao sa tobom...ne kužim...moj ide uvijek...i to je nekaj najnormalnije...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:09   #4
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko košta sličica bebe dobivena ultrazvukom?

Slijedeći tjedan idem kod ginekologice pa bih voljela dobiti sličicu i ne bih se htjela tamo pred njom šokirati .

Moram nabaviti sličicu jer mi se dragi osjeća izostavljenim... kad mu pričam kako izgleda bebica sav se rastuži što on u tome ne sudjeluje...
Mislilila sam da ga povedem sa sobom, ali se bojim kako bi ostale žene i doktorica reagirale na muškarca u ordinaciji
koliko znam, slicica ne kosta nista. kod privatnog, ionako mu masno placas pregled i sve ostalo. do sada sam uvijek dobila i slicicu s trudnickim listom.
a ovo drugo, ne mogu vjerovati! pa, naravno da tvoj dragi TREBA ici s tobom. s pravom se rastuzi. moj je od prvog pregleda, ma i prije trudnoce, uvijek je sa mnom. pogotovo kad gledamo bebu na ultrazvuku. najnormalnija stvar i nitko se ne cudi tome, ni ostale trudnice, vecina ih je s buducim tatom tamo, a najmanje dokorica.
sorry, ali - meni je tvoje razmisljanje malo cudno.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:10   #5
Pa povedi ga sa sobom, neće nitko čudno reagirati. Dragi ti može i sudjelovati na ultrazvuku, moj je bio prošli puta samnom, doktorica stvarno nije imala ništa protiv toga. Sličica se ne plaća posebno, bar mislim, ja sam platila samo cijenu ultrazvuka i dobila sličicu.
Nije čudno vidjeti muškarca u čekaonici sa trudnicom, ja svog vučem svagdje.
nina_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:10   #6
a UZ sličica bebe se ne plaća...
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:13   #7
moj je isto išao sa mnom.kod socijalnog nećeš dobiti slikicu,a pod privatnika da.kod njega UZV košta oko 200 kn.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:25   #8
slika se ne placa i steta je da muz ne ide s tobom. Ako platis uzv minimum 200 kn do 500 kn za 4d, ne vidim sta bi jos trebali naplatit posebno komadic papira?!ne placa se ni kod socijalnog ginekologa slika
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:35   #9
dok ti muz ne uspije doci s tobom pa da vidi vasu bebolinu, imas na youtube-u jako puno odlicnih snimki sa ultrazvuka, sto obicnih, sto 4 d u svim mogucim tjednima trudnoce pa mu pokazi da vidi kako ste vi sad veliki, snimke su super, ima i snimka uzv petorki u trbuhu, cini mi se 12 tj, preslatko, samo se guraju, kopuniraju....

www.youtube.com i u search utipkaj 4d ultrasound...nemam vremena trazit link sada
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:40   #10
Moj je uvik isao sa mnom,naravno kad nije radio i nikad ga nije bilo briga sto su sve zene okolo i sta ja znam!A i to je nesto najnormalnije.A i nikad nisam trzila slicice jer mi je uvjek dalo i to po dvi-tri razlicitih poza.Pregled je bio 50 kn!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:40   #11
Ja idem kod privatnika i slikica je besplatna, tj. uračunata je vjerovatno negdje u cjenu Ultrazvuka
lizzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:45   #12
nisam mogla odolit da sama opet ne pogledam pa evo vam

http://www.youtube.com/watch?v=eQ5rIJx3r-I

i jos bolje

http://www.youtube.com/watch?v=PN3e7...elated&search=
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:12   #13
moj socijalni gin mi uvijek da sličicu i MM može biti sa mnom i čovjek je zakon i uopće nemam potrebu ići privatniku
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:13   #14
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko košta sličica bebe dobivena ultrazvukom?

Slijedeći tjedan idem kod ginekologice pa bih voljela dobiti sličicu i ne bih se htjela tamo pred njom šokirati .

Moram nabaviti sličicu jer mi se dragi osjeća izostavljenim... kad mu pričam kako izgleda bebica sav se rastuži što on u tome ne sudjeluje...
Mislilila sam da ga povedem sa sobom, ali se bojim kako bi ostale žene i doktorica reagirale na muškarca u ordinaciji
slicica se ne placa ni kod privatnika ni socijalno, jedino je bad ako socijalci nemaju papira pa nemrete dobit slikicu, ja sam i kod privatnika i na SD-u dobila svaki puta sliku.

a kaj se tice supruga u ordinaciji to ti nitko ne moze osporit i nema on kome smetat i zato ga povedi iduci puta
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:16   #15
sličica kao takva se ne plaća, već se dobiva. plaća se ultrazvuk... moja je socijalna i svaki puta kada bi radila uzv bi dobila po dvije tri slikice....
kada mi mm prekjučer nije mogao ići, je išla mama sa mnom.. pa smo svi zajedno gledali bebota
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:23   #16
moj gin je preko socijalnog i nema običaj davati slikice, ali kad sam ga molila, dao mi je jednu. koštala je 30 kn. i ne voli da je budući tata na UZ. ustvari, ne voli ni slikice davat, al to je duga priča (i ne baš lijepa)
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:24   #17
A daj mi recite jel su muževi išli od prvog ultrazvuka s vama ili tek kasnije???
lizzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:27   #18
Quote:
lizzzy kaže: Pogledaj post
A daj mi recite jel su muževi išli od prvog ultrazvuka s vama ili tek kasnije???
meni kasnije, prvi su uzv-i vaginalni tako da mi je mužić uvijek bio vani, nisam nikada niti pitala da li može... a kada su krenuli abdominalni uzv-i onda je i on bio s nama
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:29   #19
Quote:
lizzzy kaže: Pogledaj post
A daj mi recite jel su muževi išli od prvog ultrazvuka s vama ili tek kasnije???
tek kad su krenili abdominalni i kad je bebica bila malo veća
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:40   #20
A to je u kojem tjednu?!!!

lizzzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.