Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2008., 22:16   #81
nije loše
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 13:08   #82
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Predložio sam kinka od Torcide i Spitku kao neutralnog
to je to
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 17:22   #83
zajebava se ti ili ne, niti iman vrimena niti živaca niti bi se s tin jebava. nađi nekog ko je hladne glave i ko piše(a) bolje od mene hahah.
 
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 20:13   #84
ako Bog da zatvorit ce se ovaj podforum na dan-dva
tako je najbolje jer ovo vise nema smisla niti malo,jebemu mater covik ode na godisnji i odma na svim topicima po zadnje 2,3 stranice samo prepucavanje vrijedanje
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 20:36   #85
krenit s banovima i da vidiš kraj pizdarijama

svako vrijeđanje lijepit 100 bodova i onda će pdf bit kak spada
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 18:05   #86
Vratih se.

Nema smisla davat kartone za ovo prije šta ste svašta nasrali, tako da me ne potežete zakaj nisam dao karton ovom-onom za nešta u razdoblju od 13.07. do 26.07. Čisto da ne bude zabune zašto neki postovi nisu obrisani ili kartonirani. Makar očekivao sam i gore. Hvala moderatorima koji su svratili.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 18:31   #87
znači pokazali smo se kao pristojni i civilizirani ljudi
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 14:45   #88
aj vrati Hajduk - Birkirakara ka top temu bar do petka,subote
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 14:55   #89
Vratim ju za vikend, mislim da je 3 dana do tekme dovoljno.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 15:07   #90
Što to neće biti dva, tri dana prekasno...

uzvrati prvog pretkola
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 22:20   #91
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Što to neće biti dva, tri dana prekasno...

uzvrati prvog pretkola
u jebote, hvala Silver, zabrijo sam malo, nemam pojima koji je dan, pitat ću 6apa
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 01:59   #92
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
u jebote, hvala Silver, zabrijo sam malo, nemam pojima koji je dan, pitat ću 6apa
služimo narodu...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 12:25   #93
odlično... dobio sam crveni zato jer moderatori ne reagiraju na vrijeme na provokacije, tj. ne rade svoj posao. znam da vam je ljeto, more, sunce... al ne moraju zato drugi stradavat. ak nemate vremena, nemojte moderirat...
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 12:31   #94
Ovako, da razjasnimo.
  • Nemoj govorit u množini jer sam moderiram.
  • Ovo mi nije posao jer ne dobivam plaću za to.
  • Prijavi post na vrijeme, a nemoj odgovarat i svađat se jer ćeš svaki put dobit karton za to, ne ti kao ti nego bilo tko.
  • Nisi morao odgovarat na njegov post vrijeđanjem, mogao si malo pričekat, nisam na forumu 0-24.

Ne znam zašto ti tolko smeta taj karton, apsolutno je zaslužen.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 13:47   #95
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Ovako, da razjasnimo.
  • Nemoj govorit u množini jer sam moderiram.
  • Ovo mi nije posao jer ne dobivam plaću za to.
  • Prijavi post na vrijeme, a nemoj odgovarat i svađat se jer ćeš svaki put dobit karton za to, ne ti kao ti nego bilo tko.
  • Nisi morao odgovarat na njegov post vrijeđanjem, mogao si malo pričekat, nisam na forumu 0-24.

Ne znam zašto ti tolko smeta taj karton, apsolutno je zaslužen.
*nisam znao da sam moderiraš, jer su navedeni "Veko32, Serse_Cosmi, Mr.Ex.President, L.Nimoy, Ken, Ferdibrand Boffin" kao moderatori podforuma "Navijači" .
*samo tražim pravovremeno reagiranje
*jučer u 23:35 sam se žalio na njega, pa ništa do danas u podne... dobro, drugi put prijavljujem
*stvarno mi je već išao na živce, a i sam vidiš da i dalje nastavlja. nikako nije zaslužio istu kaznu kao i ja, pogotovo jer je on sve inicirao...
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 13:50   #96
Nemam to od jučer, imam samo od danas žalbu, ne znam, možda drugi navedeni modovi imaju. Za pravovremeno reagiranje bi morao biti online 0-24 tako da je to ne izvedivo.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 01:26   #97
zakaj moderatori ne reagiraju na stalne provokacije onog "marasovca"??? pravite se ludi ili želite opću svađu, pa da pol ljudi banirate? ja više neću upozoravat na njega...
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 19:34   #98
Antimon stalni kandidat za ban, a vi ništa... stalno pokreće provokatorsko-besmislene rasprave... očito je to forum.hr kakvog želite...
dok ne počnete banirati za svaku glupost neće ovdje biti sreće. ja sam već popio 4 bana, a ni blizu nisam tolko lupao ko nekolko ljudi ovdje... ajd uživajte na odmoru moderatori...
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 18:18   #99
VEKO!-poslal,sam ti p.p.,.... vizavi onoga na žalbama,jbg. mali ga je pretjeral,malko ga baca,zanese,ponese te ga raznese,ali nemojte molim brkati mene s njim,kak je Edge percipirao,tj neka,inače svatko sam odgovara za svoje postupke.(kaj se mene tiče,bez obzira,kaj se znamo)
Ja nemam niti klona,što se može provjeriti moderatorskim uvidom.Pozdrav
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 19:08   #100
Ma ljudi sta se pravite budale kad znate ko su najbolji navijaci BHfanaticosi ole,ole,ole lol
~B~H~F~ is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.