Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2008., 22:02   #81
Papa reče - svjetski je financijski sistem "izgrađen na pijesku"

Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
apsolutno se slažem 7-tin,neke se stvari samo naoko čini nepovezane onome tko stvari promatra selektivno,možda i u sferi nekog vlastitog interesa, zanimanja ili poziva.Naravno da je brokeru u fokusu burza,vojniku sigurnosna situacija i ratna žarišta,vjerniku crkva itd, ali sve je povezano i posljedica je jedne temeljite preobrazbe svijeta,jednog transformacijskog procesa koji dotiče sve sfere.Što je ono što još ne vidimo?Čini mi se da se zastor lagano diže i da oni koji su iza njega neće tražiti pljesak i odobravanje,oni su svjesni da su odlično odigrali namjenjene im uloge.
Da li si naišao na ovo?
Na trenutak mi se učinilo da je i Ratzi čitao Veliku tajnu

Pope Benedict XVI today said that the global credit crisis shows that the world's financial systems are "built on sand" and that only the works of God have "solid reality".

Opening a Synod of Bishops in the Vatican the Pope referred to a passage from St Matthew's Gospel on false prophets, saying ''He who builds only on visible and tangible things like success, career and money builds the house of his life on sand''.

He added: ''We are now seeing, in the collapse of major banks, that money vanishes, it is nothing. All these things that appear to be real are in fact secondary. Only God's words are a solid reality''.


Times-online
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 23:27   #82
Priprema za ukidanje papirnatog novca i cipiranje? jb ubijte me ali meni Ratzi izgleda ka sef tih reptila gadan je cudo jedno. Jeli netko provjerio njegovo podrijetlo da nije i on koji potomak Rothschildovih?
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 23:35   #83
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
Priprema za ukidanje papirnatog novca i cipiranje? jb ubijte me ali meni Ratzi izgleda ka sef tih reptila gadan je cudo jedno. Jeli netko provjerio njegovo podrijetlo da nije i on koji potomak Rothschildovih?
Što vi uopće mislite i znate o reptilima?

kako biste mu se obratili da znate da je netko reptil ?
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 10:07   #84
gospon Reptil mogu vas nesto pitat
Intuicija mi govori da tu ima nesto pa eto... Ostala mi je ta buba u glavi jos otkad sam citao jednu Castanedinu knjigu gdje se spominje nesto nevjerovatno slicno o cemu Icke govori. Vidim i sam da je Svijet u qurcu zbrojio dva i dva i tako. Znam duboko u sebi da nebi trebalo bit ovako da se ljudi nebi se trebali ovako ponasat.
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 10:30   #85
[QUOTE=Seventin;16431546]Da li si naišao na ovo?
Na trenutak mi se učinilo da je i Ratzi čitao Veliku tajnu

nisam na to naletio,ali da oni čitaju svašta(čak i Harrya Pottera ) ne trebaš sumnjati,sjeti se izvještaja iz 2003.g naslovljenog "Kršćansko promišljanje o new ageu" izrađenog od strane različitih dikasterija
Svete Stolice.U izvještaju na 100-tinjak stranica koji je podjeljen u 6 cjelina elaboriraju new age od korijena,ideja,pojmova zaključno sa stavom tj. "kršćanskim odgovorom" prema tim stvarima sažetog u motu "kršćani imaju svog "vodenjaka" Isusa Krista koji je stariji i od Abrahama" (prije negoli Abraham posta ,"Ja jesam".) Vjerujem da vrh KC kao uostalom i svaki pojedinac u tome vrhu o nekim stvarima ima vlastiti stav koji je možda i nekad u suprotnosti sa ustanovljenim načelima u koje se ne dira,što ne znači da taj stav ne postoji i da ne oblikuje raspoloženje i aktivnosti unutar crkve.Treba samo uključiti zdravu logiku i imati nešto znanja da se stvari mogu raspoznavati.Najuvjereniji i najgorljiviji branitelji službenog stava(bilo kojeg) su najširi,donji dio piramide,malo upućeni,pravi odani "vojnici" čitaj "naivci",oni promjenjivi i zamjenjivi,sretni kaj su uopće dio neke priče.
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 01:16   #86
Hawking:"ako preživimo narednih 200 god,dalje bi trebalo biti ok"

Profesor Hawking u intervju-u za CNN ponovio je svoju tezu da dugoročno gledano, budućnost čovječanstva ovisi o sposobnosti čovjeka da se nauči živjeti u svemiru.Hawking ključnim smatra sljedećih 200 godina."Teško će biti izbjeći katastrofu(bilo koje vrste) u narednih 100 godina,kamoli u narednih 1000 ili milijun godina.Čovječanstvo ne bi smjelo držati sva jaja u jednoj košari(na jednom planetu),nadajmo se da možemo izbjeći ispadanje košare barem dok ne rasporedimo jaja u više njih." http://edition.cnn.com/2008/WORLD/eu...ing/index.html
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 10:19   #87
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Profesor Hawking u intervju-u za CNN ponovio je svoju tezu da dugoročno gledano, budućnost čovječanstva ovisi o sposobnosti čovjeka da se nauči živjeti u svemiru...[/url]
Da, to su njegove poznate teze. No, nekako sumnjam u to da je on sposoban davati bilo kakve intervjue više?! Mislim da samo prežvakavaju stare stvari i pakiraju u novi celofan a sukladno vremenu i događajima.
Od kada sam ga gledao u onom dokumentarcu - "Hawking-ov informacijski paradoks" (snimljen 2006!) kako je potpuno nesposoban za bilo kakvu komunikaciju osim treptaja kapcima i sve zapravo piše i radi uz njega jedan mladi fizičar, onda je zaista teško govoriti o nekakvim njegovim novim izjavama.
Mislim da ga samo koriste (čitaj: iskorištavaju) kao još uvijek relativno poznato i priznato ime u znanosti s kojim se javnost može lako senzibilizirati, obzirom na njegovo stanje i izgled.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 10:27   #88
I btw. Čitanje Biblije je tek jutros došlo do Novog zavjeta, sad su na Marku

__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 14:26   #89
AAAAJOJ ... nakon 2012 ima proročanstava , itekako! Isaac Newton - bio je malo fanatičan što se tiče kršćanstva , da ne kažem zaluđen , pa je na temelju proučavanja starog zavjeta predvidio ili ti ga izračunao apokalipsu 2062 eto vam
Kyara:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 18:12   #90
Have No Fear ~ Love is Here! by Samantha

Samantha ima nešto za reći Pogledajte!

Have No Fear ~ Love is Here!

Manimo se gluposti
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 22:15   #91
Također postoji i proročanstvo papa, odnosno proročanstvo svetog Malahije iz 12. st., koji je - uz još poneko čudo koje je za vrijeme svojeg života učinio - prilikom svoje posjete Vatikanu imao viziju u kojoj je vidio sve buduće pape katoličke crkve, njih 112, koji će voditi katolike prije nego što nastupi kraj svijeta. Naš sadašnji papa Benedikt XVI. predzadnji je, a sljedeći će papa, nazvan u proročanstvu Petar Rimljanin, svjedočiti Sudnjem danu.
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 13:05   #92
Nisam znao gdje ovo staviti, ali mislim da dobro spada pod ovakav naslov - Kraj doba!
Da nije jadno bilo bi presmiješno. Pogledajte što ortodoksni Židovi rade usred New York-a, ne prije sto ili dvjesto godina - danas! Svijet je zaista otišao u ku.... kuruz

Orthodox Jews Transfer Sins To Chickens

.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:48   #93
Seven,dokud se došlo sa čitanjem?možeš li procijeniti kada će završiti?
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 20:22   #94
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Seven,dokud se došlo sa čitanjem?možeš li procijeniti kada će završiti?
Oh, potpuno sam zaboravio spomenuti, sorry Ma jučer su završili, na žalost nisam uspio uhvatiti sam završetak. Još ujutro sam pratio kad su bili na Poslanicama Hebrejima, ali dalje nisam, tako da ne znam na koji su to način sve začinili na kraju. Dosta je bilo prekida, imali su dosta muzičara i gostiju, Američkih gosspel pjevača i tako. Sve je naravno bilo vrlo komorno, skromne scenografije, tek veliki ekran u pozadini s projekcijom svjetloplavih nijansi neba i tek jednom sam vidio da su vanjskom kamerom uhvatili crkvu u kojoj je održana glavnina čitanja. Samo u početku su, koliko sam skužio, bili i Židovi u svojoj sinagogi sa specifičnom ikonografijom i bez Isusa (naravno).

Nisam tražio, niti igdje više na RAI vidio bilo kakve reakcije. Ako što pronađeš postaj
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:00   #95
Heh
Kyara:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 12:18   #96
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Oh, potpuno sam zaboravio spomenuti, sorry Ma jučer su završili, na žalost nisam uspio uhvatiti sam završetak. Još ujutro sam pratio kad su bili na Poslanicama Hebrejima, ali dalje nisam, tako da ne znam na koji su to način sve začinili na kraju. Dosta je bilo prekida, imali su dosta muzičara i gostiju, Američkih gosspel pjevača i tako. Sve je naravno bilo vrlo komorno, skromne scenografije, tek veliki ekran u pozadini s projekcijom svjetloplavih nijansi neba i tek jednom sam vidio da su vanjskom kamerom uhvatili crkvu u kojoj je održana glavnina čitanja. Samo u početku su, koliko sam skužio, bili i Židovi u svojoj sinagogi sa specifičnom ikonografijom i bez Isusa (naravno).

Nisam tražio, niti igdje više na RAI vidio bilo kakve reakcije. Ako što pronađeš postaj
Jučer kad sam čuo da bi se 14.10 trebao ukazati giant space ship prvo mi na pamet palo to čitanje.Možda je Vatikan ozbiljno shvatio te medije šta su najavili dolazak svemirske braće,ono apokalipsa-otkrivenje-svemirci, a ovo čitanje bi imalo za zadatak učvrstiti stado u vjeri ps gledam na jubitu,ima jako puno filmića o tome i bome su jako gledani,neki i preko 200 tisuća pregleda,a komentari se množe iz minute u minutu,stoga ako se ne ukažu u tom velikom brodu,mislim da to zaslužuje biti iskomentirano na threadu NWO manipulacije..i bome se ljudi raspisali na stranim forumima,navodno neke čudne pojave na google earthu...jedino se bojim ako se nastavi ovakvo maglovito vrijeme da i ak dođu,mi u europi ih ne budemo vidjeli http://www.youtube.com/watch?v=G4G4m...eature=related
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark

Zadnje uređivanje Leon 23 : 13.10.2008. at 12:27.
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 20:05   #97
Tek jučer? A što ja spominjem moju Samanthu već danima

Nego, ako netko nešto zna onda će to prvi biti Vatikan, zar ne?!

Danas sam opet pogledao mali pregled tog famoznog čitanja. Sudjelovali su mnogi poznati likovi s Talijanske scene i kulturne i religijske. A svakako najsimpatičniji lik je bio Roberto Beningni, koji je nakon Pape nastavio u svom teatralnom stilu mada je čitao tekst iz Biblije o Adamu i Evi stalno je mlatarao rukama, baš kao svaki pravi Talijan Svi nakon njega su bili daleko smireniji, naravno.
Jedina enigma (a nigdje ne piše o tome) je odakle su prenosili one Židove koji su čitali svoj dio.

The Bible Day and Night
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 22:08   #98
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Tek jučer? A što ja spominjem moju Samanthu već danima

Nego, ako netko nešto zna onda će to prvi biti Vatikan, zar ne?!
Ma da,znači o tome se radi kod tvoje Samanthe,nisam mogao otvoriti onaj link koji si dao,ja mislio da je to neki komad kaj te oborio s nogu pa da radiš brake od ozbiljnih postova i paseš oči niš 14.je sutra,bumo vidjeli,ak nebu ništa od toga,jedna teorija manje
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 10:28   #99
Seventin što bi bilo ovo,ti si expert za anomalije na nebu,nisam zadovoljan ovim objašnjenjem iz meteorološkog zavoda Londona,pazi reflekcija svjetla grada na oblak,pa zakaj se to češće ne događa onda,a onda izjavi taj službenik:"veličanstveno je tome svjedočiti" molim stručni komentar http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/mis...d-londona.html
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 16:18   #100
Evo jedne forumske rasprave o ovom neobičnom fenomenu "pink cloud"... http://www.abovetopsecret.com/forum/thread403673/pg1
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.