Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2008., 10:40   #1
Situacija u Lijepoj Nasoj

sa ovim zadnjim ubojstvima. Molim one koji znaju za David Icke teorije da malo prokomentiraju situaciju.

Meni smrdi do neba. kako Mesic i Sanader istupaju u javnosti i kakve izjave davaju ocito je sta zele napravit. zele uspanicit narod i izglasat nove zakone koje ce nam jos vise smanjit privatnost i dat vise moci drzavi da djeluje protiv nas putem policije i tajnih sluzbi.
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 10:52   #2
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
sa ovim zadnjim ubojstvima. Molim one koji znaju za David Icke teorije da malo prokomentiraju situaciju.

Meni smrdi do neba. kako Mesic i Sanader istupaju u javnosti i kakve izjave davaju ocito je sta zele napravit. zele uspanicit narod i izglasat nove zakone koje ce nam jos vise smanjit privatnost i dat vise moci drzavi da djeluje protiv nas putem policije i tajnih sluzbi.
situacija je zrela da svi počnemo nositi: http://www.stvari.net/img/3rd_space_vest.jpg
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 11:34   #3
To je bas ono sta oni zele uspanicene ljude koji kupuju neprobojne prsluke i grade bunkere. Cega se imas bojat? Da te nebi netko upucao? Mos mislit Budi posten i nosi ljubav u svom srcu i neces imat problema to ti garantiram. Ljudi nemajte brige sve je ovo samo igra
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 11:43   #4
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
To je bas ono sta oni zele uspanicene ljude koji kupuju neprobojne prsluke i grade bunkere. Cega se imas bojat? Da te nebi netko upucao? Mos mislit Budi posten i nosi ljubav u svom srcu i neces imat problema to ti garantiram. Ljudi nemajte brige sve je ovo samo igra
Overthetop očito ne čitaš moje postove,da čitaš znao bi da se ja-ne bojim.U ovoj situaciji bojim se za članove svoje obitelji koji se vraćaju sa posla upravo u vrijeme i u zoni gdje je jučer leti auto u zrak,očito ne živiš u Zagrebu
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 12:06   #5
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
situacija je zrela da svi počnemo nositi: http://www.stvari.net/img/3rd_space_vest.jpg
Ni ti ne pomaže kad počnu letjeti glave
__________________
južno od granice, zapadno od sunca
macondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 12:14   #6
Quote:
macondo kaže: Pogledaj post
Ni ti ne pomaže kad počnu letjeti glave
ma naravno macondo,pancirka simbolizira trenutno stanje sigurnosti građana Zagreba
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 12:18   #7
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
sa ovim zadnjim ubojstvima. Molim one koji znaju za David Icke teorije da malo prokomentiraju situaciju.

Meni smrdi do neba. kako Mesic i Sanader istupaju u javnosti i kakve izjave davaju ocito je sta zele napravit. zele uspanicit narod i izglasat nove zakone koje ce nam jos vise smanjit privatnost i dat vise moci drzavi da djeluje protiv nas putem policije i tajnih sluzbi.
pa nisu za sve krivi predsjednici i premijeri.
Hrvatska je premala zemlja i strateski nebitna nakon raspada Jugoslavije pa nema razloga da jedan predsjednik koji nakon ovog "predsjednikovanja" nema apsolutno nikakvih interesa i dobiti,kako politicke,ekonomske tako niti bilo koje druge,kuje urotu protiv naroda.
Hrvatska nije zemlja poput UK koja ima veliku tradiciju diplomacije,vojske i politickih djelatnosti kroz visoki plemicki stalez tako da sve tvrdnje o nekim urotama kojima Mesic i Sanader plase zagrepcane,padaju u vodu.
teroristi,kriminalci,M.A.F.I.A. i ostale zlocinacke skupine zaista postoje i cesto nemaju direktne veze sa vlascu.
u HR je duboko ukorijenjen kriminal koji je izasao na nase ulice 90-tih kad je puno "buzdovana" pusteno iz bajbuka da bi "gradili" Hrvatsku.
ovo je vrlo zanimljiva tema za siroku raspravu ali mislim da nema govora o nikakvim Icke-ovskim teorijama zavjere niti da spada na Alternativu.
inace,jedan podatak vama koji bi HR svrstali u teorije zavjere;americka politika na HR,Srbiju,Bosnu,Makedoniju jos uvijek gleda kao na cjelovitu Jugoslaviju a ne kao na republike svaku za sebe tako da americke gluposti vecinom budu regionalnog karaktera na Balkanu a ne djelovanje iskljucivo na ulicama Zagreba.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...

Zadnje uređivanje Leonida : 24.10.2008. at 12:27.
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 12:24   #8
Prestrašno!

Dio smo jednog svijeta i dijelimo sve s njim. Ne samo kad je u pitanju "red carpet", "big brother" i ostale boleštine, već i sav jad i bijedu.

In The Coming Weeks
By Fred Marshall Jr.
9-25-8

What I'm about to suggest will be a little too heavy for some readers, especially for those who mistakenly believe that the official story the world was told about the events of September 11, 2001, is anywhere near true. Anyone who hasn't realized by now that the whole fiasco was an inside government job, well, simply hasn't been paying attention.
....
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 14:00   #9
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
pa nisu za sve krivi predsjednici i premijeri.
Hrvatska je premala zemlja i strateski nebitna nakon raspada Jugoslavije pa nema razloga da jedan predsjednik koji nakon ovog "predsjednikovanja" nema apsolutno nikakvih interesa i dobiti,kako politicke,ekonomske tako niti bilo koje druge,kuje urotu protiv naroda.
Hrvatska nije zemlja poput UK koja ima veliku tradiciju diplomacije,vojske i politickih djelatnosti kroz visoki plemicki stalez tako da sve tvrdnje o nekim urotama kojima Mesic i Sanader plase zagrepcane,padaju u vodu.
teroristi,kriminalci,M.A.F.I.A. i ostale zlocinacke skupine zaista postoje i cesto nemaju direktne veze sa vlascu.
u HR je duboko ukorijenjen kriminal koji je izasao na nase ulice 90-tih kad je puno "buzdovana" pusteno iz bajbuka da bi "gradili" Hrvatsku.
ovo je vrlo zanimljiva tema za siroku raspravu ali mislim da nema govora o nikakvim Icke-ovskim teorijama zavjere niti da spada na Alternativu.
inace,jedan podatak vama koji bi HR svrstali u teorije zavjere;americka politika na HR,Srbiju,Bosnu,Makedoniju jos uvijek gleda kao na cjelovitu Jugoslaviju a ne kao na republike svaku za sebe tako da americke gluposti vecinom budu regionalnog karaktera na Balkanu a ne djelovanje iskljucivo na ulicama Zagreba.
kako ti mislis da cemo uci u EU? Presjednik i Premijer su pritisnuti da proguraju nove zakone koji ce ograniciti nasu privatnost i dat vise ovlasti Drzavi da djeluje protiv tog istog naroda u protivnom mogu se pozdravit sa EU. Jeste gledali konferenciju? Vidi im se na licu da ga seru.

Ja neznam ko je ubio Pukanica niti bi optuzivao koga ali cinjenica je da se to dogodilo i sad imamo Sefove drzave koji istupaju javno i nude rijesenja. Slucajnost? Ja nevjerujem u slucajnosti. A sta su ta rijesenja? Takozvani "antiteroristicki iliti antimafijaski zakoni"
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 14:02   #10
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Overthetop očito ne čitaš moje postove,da čitaš znao bi da se ja-ne bojim.U ovoj situaciji bojim se za članove svoje obitelji koji se vraćaju sa posla upravo u vrijeme i u zoni gdje je jučer leti auto u zrak,očito ne živiš u Zagrebu
Znaci ipak se bojis.
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 14:10   #11
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
kako ti mislis da cemo uci u EU? Presjednik i Premijer su pritisnuti da proguraju nove zakone koji ce ograniciti nasu privatnost i dat vise ovlasti Drzavi da djeluje protiv tog istog naroda u protivnom mogu se pozdravit sa EU. Jeste gledali konferenciju? Vidi im se na licu da ga seru.

Ja neznam ko je ubio Pukanica niti bi optuzivao koga ali cinjenica je da se to dogodilo i sad imamo Sefove drzave koji istupaju javno i nude rijesenja. Slucajnost? Ja nevjerujem u slucajnosti. A sta su ta rijesenja? Takozvani "antiteroristicki iliti antimafijaski zakoni"

niti ja ne vjerujem u slucajnosti ali da oni zele staviti sve pod kontrolu,to bi ucinili jednim brzim postupkom,proglasili mi izvanredno stanje sto za to u ovoj situaciji imaju potpuno pravo.
dok god ne izade taj cuveni antimafijaski zakon,ne zelim ga komentirati.komentirat cu ga tek kad vidim stavke tog zakona,prije toga,ne.
nije bas sve sto se dogodi djelo nekih urota i zavjera na drzavnom,ili nekoj visoj razini.i sama vlast ima svoje protivnike,mafija radi svoje,stjece kapital i slicno.za sukob su uvijek potrebne dvije strane,ali ova nasa "kriva" strana je greska prijasnje politike a ne neke Icke-ovske zavjere.
treba znati povuci crtu izmedu toga.a sto se tice kaosa na nasim ulicama,za to ne trebaju dizati nikakve Pukanice u zrak,dovoljno je s vremena na vrijeme zaviriti u crnu kroniku i procitati o premlacivanjima,ubojstvima iz ljubomore,silovanjima i pljackama...a budi siguran da to sve ne rade Sanader i Mesic.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 14:21   #12
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
Znaci ipak se bojis.
overthetop daj ga ne cjepidlači i ne (da ne kažem nekaj drugo),ne bojim se za sebe,ali me je strah za svoju obitelj,da je neki član tvoje obitelji u vrijeme eksplozije bombe bio u blizini,shvatio bi što sam želio reći,okej?
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 14:59   #13
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
niti ja ne vjerujem u slucajnosti ali da oni zele staviti sve pod kontrolu,to bi ucinili jednim brzim postupkom,proglasili mi izvanredno stanje sto za to u ovoj situaciji imaju potpuno pravo.
dok god ne izade taj cuveni antimafijaski zakon,ne zelim ga komentirati.komentirat cu ga tek kad vidim stavke tog zakona,prije toga,ne.
nije bas sve sto se dogodi djelo nekih urota i zavjera na drzavnom,ili nekoj visoj razini.i sama vlast ima svoje protivnike,mafija radi svoje,stjece kapital i slicno.za sukob su uvijek potrebne dvije strane,ali ova nasa "kriva" strana je greska prijasnje politike a ne neke Icke-ovske zavjere.
treba znati povuci crtu izmedu toga.a sto se tice kaosa na nasim ulicama,za to ne trebaju dizati nikakve Pukanice u zrak,dovoljno je s vremena na vrijeme zaviriti u crnu kroniku i procitati o premlacivanjima,ubojstvima iz ljubomore,silovanjima i pljackama...a budi siguran da to sve ne rade Sanader i Mesic.

Jesi ti procitao ista od Ickea?

Mislim da se previse spominje ta rijec "mafija" Nitko ustvari nezna tko su oni nitko nije uhvacen nitko nije osuđen. Ja cu stavit ruku u vatru da mafija uopce ne postoji. To je kako se kaze u narodu "babaroga" koje se treba bojat ali nitko je nikada vidio. Postoje samo organizacije vođene sta samim drzavnim vrhom sta Svjetskim korporacijskim interesima ko stoji iza toga u to meni ulazio ima literature koliko hoces.

Sta ti mislis da ce bit u tom antimafijaskom zakonu? Vise slobode za obicnog covjeka Mislis da ce oni tebe pitat za misljenje lol izglasat ce ga dok kazes keks a narod ce prihvatit jer je uplasen i nezna sta se zaista događa.

Nikoga nije briga sta je neka "no name" osoba ubijena i premlacena tuzno ali istinito tek kada su dvije poznate osobe ubijene digla se prasina u zrak trazila se reakcija od javnosti i donesena su rijesenja. Meni je sve jasno kao dan.
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 15:17   #14
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
Jesi ti procitao ista od Ickea?

Mislim da se previse spominje ta rijec "mafija" Nitko ustvari nezna tko su oni nitko nije uhvacen nitko nije osuđen. Ja cu stavit ruku u vatru da mafija uopce ne postoji. To je kako se kaze u narodu "babaroga" koje se treba bojat ali nitko je nikada vidio. Postoje samo organizacije vođene sta samim drzavnim vrhom sta Svjetskim korporacijskim interesima ko stoji iza toga u to meni ulazio ima literature koliko hoces.

Sta ti mislis da ce bit u tom antimafijaskom zakonu? Vise slobode za obicnog covjeka Mislis da ce oni tebe pitat za misljenje lol izglasat ce ga dok kazes keks a narod ce prihvatit jer je uplasen i nezna sta se zaista događa.

Nikoga nije briga sta je neka "no name" osoba ubijena i premlacena tuzno ali istinito tek kada su dvije poznate osobe ubijene digla se prasina u zrak trazila se reakcija od javnosti i donesena su rijesenja. Meni je sve jasno kao dan.
jesam;Najveca Tajna,Ljubav je jedina istina...i brdo njegovih interwieva i pogledao dosta njegovih teorija koje su prenesene i na video.
mafia postoji i zove se M.(Morte) A.(Alla) F.(Francia) I.(Italia) A.(Adesta),Smrt Francuskoj Od Italije,koja se kasnije iz domoljubne orgnizacije razvila u kriminalnu,opet zbog ekonomije(stjecanja kapitala).postoji od Napoleonovog osvajanja Sicilije i dan danas je sinonim za sve "prljave" poslove u Europi i americi kao recimo Yakuze u Japanu ili Trijade u Hong Kongu(a danas i u Kini i na Tajvanu).
dakle,te tvoje teorije o baba-rogama mogu zaista proci samo kod baba...
nemojumo mijesat organizirani kriminal sa globalnim teorijama zavjere jer nemaju veze sa njima.svaki papak moze postati kriminalac zgrcuci ogromnu lovu a za to su ti dokaz Escobar,Provenzzano i ostala mafijaska bagra iz svih dijelova naseg planeta...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 15:37   #15
Sta cu se ja sad svađat ko je u pravu? Bas me briga nemam vremena da sad objasnim svoje stajaliste u 10 str. Neka svatko misli sta ga volja ja imam svoje misljenje
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 15:42   #16
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
Sta cu se ja sad svađat ko je u pravu? Bas me briga nemam vremena da sad objasnim svoje stajaliste u 10 str. Neka svatko misli sta ga volja ja imam svoje misljenje
skuzio sam ja sto ti hoces reci i u nacelu se slazem sa tobom ali ne i u ovim slucajevima gdje hrvatska mafija sije paniku...mislim da tu nije mjesto globalnim urotama,to moras potraziti u hrvatskoj trgovini oruzjem i ostalim "namirnicama" na trzistu...
kriminalci ipak postoje,osim ako mislis da su se svi nasi tajkuni obogatili posteno...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 16:46   #17
Čista krinka i gluma.

Ne bojim se ni zbog čega
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 17:29   #18
boli me kurac za ubojstva.....nas obicne smrtnike niko nece dirat.....nebi se cudio da iza pukijeva smaknuca stoje ti isti koji pozivaju izvanredno stanje
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 18:50   #19
HR je banana republika. ovi sto kao imaju vlast je nemaju uopce. najzalosnije
mi je to sto se narod opustio, konzumira svakojako smece i ne mari za nista
sem svojih sitnih interesa. zaglupljenost je IN. "we're all living in america"!
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 21:24   #20
Quote:
overklokan kaže: Pogledaj post
HR je banana republika. ovi sto kao imaju vlast je nemaju uopce. najzalosnije
mi je to sto se narod opustio, konzumira svakojako smece i ne mari za nista
sem svojih sitnih interesa. zaglupljenost je IN. "we're all living in america"!
Slazem se... Ali nije tako samo u RH nego na cijelom balkanu. Mislim da kod nas vlada mafia i nitko drugi. A sto se tice gluposti i amera sve je jasno oko toga kad cijeli svijet dopusta da ih SAD prca kako hoce i kad hoce.
bboy_sao-lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.