Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2013., 18:03   #21
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
jel bi imo ti jagnje jedno za pod peku prodat?
šte?
__________________
dulce et decorum est pro patria mori
Brainfear is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 18:08   #22
Bit će nešto od ove teme.

Pun mi inbox ko da sam se svađao s ljudima.

Ako i jednom čovjeku ovdje nađemo posao, nešto smo napravili.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 18:16   #23
jel se mogu ovdje dobiti/ dati prijedlozi kako studenti mogu najefikasnije studirati/ raditi u inozemstvu ili da ovo strogo bude tema vezana za poslovni svijet, informacije iz poslovnog svijeta, stanje na burzama, biznis i pronalaženje posla u RH?
slavonija035 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:02   #24
Quote:
Rajnus kaže: Pogledaj post
Jel ima medju navijacima software testera ili app developera? Nudim pomoc u zaposljavanju u firmi u kojoj radim. Placa dobra, ali u eurima

Nije shega...
I meni se javljaju ljudi, no da bi bili u opciji da dobiju jedan od ovih poslova potrebno je radno iskustvo od 4-5g kao sw developer ili kao sw tester, diploma je pozeljna, znanje njemackog nije uvijet. Takodjer ima pozicija sa projekt managera, quality assurance, kako za razvoj software-a tako i hardware-a.
Ako je netko u jednoj od ovih prica nek mi se javi na PM.
__________________
prinudna dijaspora...
Rajnus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:07   #25
Quote:
slavonija035 kaže: Pogledaj post
jel se mogu ovdje dobiti/ dati prijedlozi kako studenti mogu najefikasnije studirati/ raditi u inozemstvu ili da ovo strogo bude tema vezana za poslovni svijet, informacije iz poslovnog svijeta, stanje na burzama, biznis i pronalaženje posla u RH?
Nesluzbeno priopcenje Njemacke

To znači da postoje mnoge iznimke od kojih treba prije svega izdvojiti pristup njemačkom tržištu rada akademski obrazovanim građanima Hrvatske koji u Njemačkoj pronađu zaposlenje shodno svojoj naobrazbi.

Od 1. srpnja će mladim građanima Hrvatske biti potpuno otvoren pristup njemačkom obrazovnom sustavu u području stručne izobrazbe. Nakon uspješno okončane izobrazbe moguće je i zaposlenje u Njemačkoj. Ovaj aspekt je zanimljiv jer hrvatskim državljanima omogućava pristup zahtjevnom i u cijeloj Europi priznatom tzv. dualnom sustavu stručnog obrazovanja na koji je Njemačka vrlo ponosna. Tržište rada je otvoreno i specijalistima (bez akademskog stupnja) u pojedinim branšama za koje postoji potreba poslodavaca. Na kraju, pristup njemačkom tržištu rada i dalje je otvoren sezonskim radnicima iz Hrvatske i to do 6 mjeseci godišnje. No to se pravilo primjenjivalo i dosad.
__________________
prinudna dijaspora...
Rajnus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:36   #26
neznam decki,ali ja da imam dvadeset i koju i malo natucam engleski,otiso bi na brod,nakon sta sam se skinuo iz vojske devedeset i neke,nekoliko godina sa radio na kruzerima,zivio u miamiu i okrenuo dobru lovu,da i nisam,nebi zalio ,prosao sam od aljaske do juzne amerike ,vidio puno toga,a i radio puno toga,neznam dali je danas otic na brod kao nekad,tada nije bio neki bed...eto cisto ko prijedlog,jedino kaj danas dolar vise ne vrijedi ko tada,tada je bio 8-9,i zamislite mene tada,zavrsi ugovor,a ja jedno 20000-24000 zelenbaća u djepu
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:42   #27
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
neznam decki,ali ja da imam dvadeset i koju i malo natucam engleski,otiso bi na brod,nakon sta sam se skinuo iz vojske devedeset i neke,nekoliko godina sa radio na kruzerima,zivio u miamiu i okrenuo dobru lovu,da i nisam,nebi zalio ,prosao sam od aljaske do juzne amerike ,vidio puno toga,a i radio puno toga,neznam dali je danas otic na brod kao nekad,tada nije bio neki bed...eto cisto ko prijedlog,jedino kaj danas dolar vise ne vrijedi ko tada,tada je bio 8-9,i zamislite mene tada,zavrsi ugovor,a ja jedno 20000-24000 zelenbaća u djepu
Početne plaće na kruzerima se kreću od 900 do 1200 dolara, ovisno o zanimanju. Kad odradiš ugovor od šest miseci ako ti ostane 3000 dolara, odlično. Da ti ne spominjem da su troškovi odlaska na brod minimalno 700 eura. Vidit ćeš svita i sve, al nije to za svakog. Biti pomorac je kruv sa sedam kora
__________________
dulce et decorum est pro patria mori
Brainfear is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:43   #28
Ako netko želi na cruiser, http://www.uspinjaca.hr/modules/d_article/ ova agencija iz Zagreba prima otvorene molbe, kontaktirajte, poželjno je znanje stranih jezika. Od pomoćnih radnika na brodu (keramika, maleraj,), do recepcija, animatora.. Uglavnom traži se sve kaj vam padne na pamet.
Los Borrachos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:45   #29
Quote:
Brainfear kaže: Pogledaj post
Početne plaće na kruzerima se kreću od 900 do 1200 dolara, ovisno o zanimanju. Kad odradiš ugovor od šest miseci ako ti ostane 3000 dolara, odlično. Da ti ne spominjem da su troškovi odlaska na brod minimalno 700 eura. Vidit ćeš svita i sve, al nije to za svakog. Biti pomorac je kruv sa sedam kora
Treba i više od 700 eura, ovi brodovi kreću iz Miamia, znači povratna karta, viza i nešt love za ponjet sa sobom. Nisam čuo nikog da ima ispod 2000 dolara početne plaće, naravno, ne zarađuju svi isto. Ali ako nemaš stalni poso/ženu-djecu/ i ništa te ne veže da nebi mogo riskirat 6 mj života, itekak se isplati.
Los Borrachos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:46   #30
Quote:
Brainfear kaže: Pogledaj post
Početne plaće na kruzerima se kreću od 900 do 1200 dolara, ovisno o zanimanju. Kad odradiš ugovor od šest miseci ako ti ostane 3000 dolara, odlično. Da ti ne spominjem da su troškovi odlaska na brod minimalno 700 eura. Vidit ćeš svita i sve, al nije to za svakog. Biti pomorac je kruv sa sedam kora
ja radio na celebrytiu,nije bilo place,tako je bilo i na drugim kompanijama,kao konobar radis na tip,i ako si i malo sposoban,po kruzu dobivas dosta ljudi na stanici,mijesecno nikad ispod 3800 u 8 ugovora sta sam odradio
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:49   #31
Quote:
Los Borrachos kaže: Pogledaj post
Ako netko želi na cruiser, http://www.uspinjaca.hr/modules/d_article/ ova agencija iz Zagreba prima otvorene molbe, kontaktirajte, poželjno je znanje stranih jezika. Od pomoćnih radnika na brodu (keramika, maleraj,), do recepcija, animatora.. Uglavnom traži se sve kaj vam padne na pamet.
preko siniše iz uspinjace isao i ja,prvo sam bio na costi,ovi kaj su se potopili u italiji,tu je bilo lose,i onda presao na celebryti,tada se isplatilo na celebryti,carneval i jos par kompanija,vise ne sjecam,na karnevalu je bilo dobro,puno nasih,potrefi te asistent sefa restorana iz nasih krajeva i onda je berba
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:51   #32
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
preko siniše iz uspinjace isao i ja,prvo sam bio na costi,ovi kaj su se potopili u italiji,tu je bilo lose,i onda presao na celebryti,tada se isplatilo na celebryti,carneval i jos par kompanija,vise ne sjecam,na karnevalu je bilo dobro,puno nasih,potrefi te asistent sefa restorana iz nasih krajeva i onda je berba
naravno,najvise ovisi o tebi i sreci,ako si sposoban,ok sa engleskim,vece su sanse da imas veliku stanicu,ako je velika,velika je i lova...ko je bio,zna sta je stanica!
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:51   #33
Jel ima ko kakvu šljakicu vikendom, po par sati u Zagrebu, bilo kaj tek toliko da se popuni budžet...
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:53   #34
da mi se vratiti u te godine,nebi dvojio ni trenutka,kada se sjetim zabava u mexiku,jamajci i sl.,ma isao bi za djabe!!!!!!!!
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:53   #35
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
preko siniše iz uspinjace isao i ja,prvo sam bio na costi,ovi kaj su se potopili u italiji,tu je bilo lose,i onda presao na celebryti,tada se isplatilo na celebryti,carneval i jos par kompanija,vise ne sjecam,na karnevalu je bilo dobro,puno nasih,potrefi te asistent sefa restorana iz nasih krajeva i onda je berba
Svi koji rade na tip ili su u direktonom kontaktu s gostom i imaju mogućnost tipa su i više nego zadovoljni. Ako mjenjaš pločice po brodu, niko ti nebude ostavil napojnicu, jebiga, tak je to. Bitno je da nemaš troškova, vidiš svijeta, stekneš ponanstva pa ti se kasnije vrati, nemora se direktno na brodu zaradit lova, al takvo iskustvo ti uvijek pomogne..
Los Borrachos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:53   #36
Quote:
Los Borrachos kaže: Pogledaj post
Treba i više od 700 eura, ovi brodovi kreću iz Miamia, znači povratna karta, viza i nešt love za ponjet sa sobom. Nisam čuo nikog da ima ispod 2000 dolara početne plaće, naravno, ne zarađuju svi isto. Ali ako nemaš stalni poso/ženu-djecu/ i ništa te ne veže da nebi mogo riskirat 6 mj života, itekak se isplati.
Pogledaj raspon plaća na Carnivalu, bez iskustva na kruzer ti je ovako kako san ja napisa, naravno ako nemaš završenu pomorsku pa da budeš časnik ili nešto slično
__________________
dulce et decorum est pro patria mori
Brainfear is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:55   #37
Evo vam i tu još dvi agencije;

http://www.facebook.com/pages/A-Prio...97127350379510

http://www.employment-power.com/
__________________
dulce et decorum est pro patria mori
Brainfear is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:56   #38
Quote:
Brainfear kaže: Pogledaj post
Pogledaj raspon plaća na Carnivalu, bez iskustva na kruzer ti je ovako kako san ja napisa, naravno ako nemaš završenu pomorsku pa da budeš časnik ili nešto slično
frend mi je jos uvijek tamo,konobar,raspon placa je ko i kada sam ja bio,ja sam ko konobar imao mijesecno oko80 dolara od kompanije,cak si i obleku za sljaku sam kupis na brodu,ali tip kod konobara je zagarantiran po svakom kruzu,ti ako si dobar ,svaki slijedeci kruz imas vecu stanicu i vecu lovu!
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 19:58   #39
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
frend mi je jos uvijek tamo,konobar,raspon placa je ko i kada sam ja bio,ja sam ko konobar imao mijesecno oko80 dolara od kompanije,cak si i obleku za sljaku sam kupis na brodu,ali tip kod konobara je zagarantiran po svakom kruzu,ti ako si dobar ,svaki slijedeci kruz imas vecu stanicu i vecu lovu!
i jos nesto,radis ko crnac,u prosijeku 14-19 sati dnevno,ali sve se moze kada si mlad,sada sa cetiri banke,nebi taj tempo mogo izdrzat!
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 20:01   #40
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
frend mi je jos uvijek tamo,konobar,raspon placa je ko i kada sam ja bio,ja sam ko konobar imao mijesecno oko80 dolara od kompanije,cak si i obleku za sljaku sam kupis na brodu,ali tip kod konobara je zagarantiran po svakom kruzu,ti ako si dobar ,svaki slijedeci kruz imas vecu stanicu i vecu lovu!
Istina, al pogledaj sad malo da jedinu poziciju bez iskustva koju možeš dobit je assistant waiter, a znaš i sam da ćeš tih prvih par miseci mizerno zarađivat..
__________________
dulce et decorum est pro patria mori
Brainfear is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.