Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2013., 12:28   #21
Stopom do Portugala, i od Portugala avion za Brazil
katmanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 12:38   #22
Našao neki povratni let za SaoPaulo za 1250 eura, međutim šta je sa tim aerodromskim taksama? Na stranicama piše "Tax included Service Fees not included", je zna netko koliko cca se još kasnije mora nadoplatiti te aerodromske pristojbe?
__________________
TVOJA DJECA BODRE TE!
način_života is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 12:45   #23
preko oceana lete samo ozbiljne kompanije tako da te sheme s taxama bi trebale biti plaćene..ali eto

sto se tice karata za sao paolo..ima ih jos do 1100-1200€ međutim misljenja sam da prvi val euforije treba propustiti jer njihova politika je pretpostavljam "uzmi ovcu dok je vruca"...bilo kako bilo,i ako ne dodje do pojeftinjenja u narednih 30-40 dana karta od 1200€ bi se trebala uzet svakako
__________________
svi hrvatine a svaki skace ka klokan cim cuje cecu il' neki hit turbo folka
ultras-harlem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 20:27   #24
Quote:
način_života kaže: Pogledaj post
Našao neki povratni let za SaoPaulo za 1250 eura, međutim šta je sa tim aerodromskim taksama? Na stranicama piše "Tax included Service Fees not included", je zna netko koliko cca se još kasnije mora nadoplatiti te aerodromske pristojbe?
Tax included - znači da aerodromske takse već jesu uključene u tu cijenu.

Service Fees not included - znači da nisu uključene naknade za uslugu.

Najvjerojatnije se radi o naknadama za uslugu prodaje karte. Ako to kupuješ kod same aviokompanije (tj. na njezinoj službenoj stranici) najvjerojatnije se radi o 10-20 eura.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 20:37   #25
pitanje za ekipu sa mora: jel ima koja opcija za brod?
__________________
ili jesi ili nisi
kavga mukte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 21:09   #26
Zvao sam Uvijek Vjerni podruznicu rekli su da se jos priceka sa kartama planira se nekakav čarter let organizirat,volio bi da se nastavi o ovome ovdje pisat pogotovo ako ima ozbiljnih,ja planiram otici na otvaranje i skoknut do ria na izlet ili do ria pa skoknut do sao paula zavisi kako bolje prodjem. ljudi ovo je jednom u zivotu i nikad vise,kakva francuska kakva rusija i dubai nista od tog nema. otvaranje svjetskog prvenstva sa domacinom,sad ili nikad. neponovljivo.
DARIO_2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 21:29   #27
Vlakon do Gibraltara pa stopat brodove od doli, usko je valjda ce stat neko a imaju i vrimena razmislit jer ce te uocit dosta ranije...
__________________
http://hajduk.hr/klub/clanstvo
Za Veliki Hajduk!
StekaDuvana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 21:56   #28
Quote:
kavga mukte kaže: Pogledaj post
pitanje za ekipu sa mora: jel ima koja opcija za brod?
Da, to je i meni namjera. Pošto san pomorac, probat cu se ukrcat do Brazila mukte ako ko od poznanika plovi tamo u to vrime, ako ne, Portugal i na brod!
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 22:25   #29
ultras-harlem, nvnk - hvala!
Quote:
DARIO_2010 kaže: Pogledaj post
Zvao sam Uvijek Vjerni podruznicu rekli su da se jos priceka sa kartama planira se nekakav čarter let organizirat,volio bi da se nastavi o ovome ovdje pisat pogotovo ako ima ozbiljnih,ja planiram otici na otvaranje i skoknut do ria na izlet ili do ria pa skoknut do sao paula zavisi kako bolje prodjem. ljudi ovo je jednom u zivotu i nikad vise,kakva francuska kakva rusija i dubai nista od tog nema. otvaranje svjetskog prvenstva sa domacinom,sad ili nikad. neponovljivo.
Baš to i ja mislim, jebeš bilo šta drugo, većina nas će sa svojim klubovima doživjet neki naslov prvaka, eventualno neku četvrtinu finala kupa uefa ali otvorit s Hrvatskom svjetsko prvenstvo - to ne da je jednom u životu nego jednom u deset života! Jebeš priče o modernom nogometu, skupoći karata, isti mi kurac ako ću u ostatku 2014. umrijet od gladi zbog dugova ili ću umrijet od muke ako ne uđem na stadion protiv Brazila..
__________________
TVOJA DJECA BODRE TE!
način_života is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 22:38   #30
inače smo ultrasi bez para i klošari, a po potrebi idemo s uvijek vjernima i dajemo 30 iljada
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 22:44   #31
Kako bi neki zgazili ideala za 100€ jeftiniji let s ljudskom gamadi iz uv.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 22:45   #32
kaj mi kaj smo se obogatili u medjuvremenu,tojest u 25 godina na tirbini ,nismo vise ultrasi
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 22:49   #33
i nebi iso prek uvijek vjernih jer prepostavljam da ti čarteri nemaju biznis klas
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 23:04   #34
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
inače smo ultrasi bez para i klošari, a po potrebi idemo s uvijek vjernima i dajemo 30 iljada


da je 30 iljada sve šta iman zarađenog u životu da bi ih na to i bija bi miran jer san doživija šta sigurno neću nikad doživit. ovo je za hrvatsku još neshvatljivi dar i neshvatljiva čast. al neman ni iljadu, no vidit ćemo oće se šta posrićit
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 23:27   #35
Volija bi da im stadioni budu potpuno prazni .. Kad čujen da je karta za utakmicu 200+ euri zgadi mi se život
Da bi ima lovu nebi namjerno iz protesta iša!

Gamad vrlo dobro zna da je samo putovanje neopisivo skupo pa onda udru cijene karti u svemir .. Da bog da im se srušili još 3 stadiona pa morali otkazat to sranje od SPa
antumari1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 23:37   #36
Nije 200 eura puno, za takav doživljaj.

jbg. tko može, neka ode, tko nije u mogućnosti, uvijek se može lijepa atmosfera napraviti u mjestu kojem živiš.

Ja moram sa bankom pregovarati, ali pregovori će biti teški i mukotrpni.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 23:44   #37
nije ti puno dati tisuću i petsto kuna za najjeftiniju kartu za jednu utakmicu? o svašta...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 23:46   #38
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
nije ti puno dati tisuću i petsto kuna za najjeftiniju kartu za jednu utakmicu? o svašta...

Puno jeste za nas obične smrtnike, ali ljudi to je Svjetsko a ne neka tekma HNL-a.

Meni tu nije ništa čudno, tako da...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 23:59   #39
U Njemčkoj 100€, u Africi 150€, u Brazilu 200€..u Kataru će bit 500€ karta kako je krenulo.
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 00:02   #40
Quote:
Rex-Croatorum kaže: Pogledaj post
U Njemčkoj 100€, u Africi 150€, u Brazilu 200€..u Kataru će bit 500€ karta kako je krenulo.

To je dokaz, da se novci štancaju kao ludi.

npr. u ratnim danima, bio si džek ako imaš 100 maraka u džepu...nisi ih mogao potrošiti...

Sad je to jedan obični večernji provod, i to baš obični...

Što u prijevodu znači, novci su izgubili na vrijednosti.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.