Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 16:50   #41
Nevezano za anketu, nevjerojatno je kako su sva cetvorica bili dosta mekani danas, mozda nedovoljno pripremljeni, a mozda jednostavno nemaju taj dar govora kao glava, imam osjecaj da bi ih u suceljavanju glava pomeo samo tako iako su argumenti na strani cetvorke samo ih ne znaju do kraja iskoristit. Takav dojam imam.
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 16:56   #42
Evo i ovdje ista stvar... pa po cemu je to mamic bolji govornik? Zasto agresiju i patetiku tumaciti kao argumente? Ne kuzim, dobar je i iskren jer psuje ili sta? Bolji je od ostalih jer za svakoga moze naci odgovarajucu uvredu? Dam se kladiti da bi ga i Maric pojeo pitanjima o sinu i agenciji. Dam glavu na panj,eto. Prica se o Mamicu kao o nekom izucenom govorniku jebote. U sto pressica frajer nema 2 argumenta i 2 pametne. Ne znam sta drugi gledaju, al ja ne vidim i ne cujem govornika kad on prica
__________________
I can feel the heat coming 'round
springsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:01   #43
Quote:
springsteen kaže: Pogledaj post
Evo i ovdje ista stvar... pa po cemu je to mamic bolji govornik? Zasto agresiju i patetiku tumaciti kao argumente? Ne kuzim, dobar je i iskren jer psuje ili sta? Bolji je od ostalih jer za svakoga moze naci odgovarajucu uvredu? Dam se kladiti da bi ga i Maric pojeo pitanjima o sinu i agenciji. Dam glavu na panj,eto. Prica se o Mamicu kao o nekom izucenom govorniku jebote. U sto pressica frajer nema 2 argumenta i 2 pametne. Ne znam sta drugi gledaju, al ja ne vidim i ne cujem govornika kad on prica
Nespretno sam se izrazio, nisam mislio da bi ih pomeo argumentima nego svojim stilom komunikacije koji prolazi kod dosta ljudi, ovi su mekani i njihova poruka ne prolazi kao njegova ako me razumijes, ja nisam i necu nasjest, ali hrpa njih hoce.
Mozda nije neko relevantno mjerilo, ali pogledaj komentare po portalima i drustvenim mrezama...
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:02   #44
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Nevezano za anketu, nevjerojatno je kako su sva cetvorica bili dosta mekani danas, mozda nedovoljno pripremljeni, a mozda jednostavno nemaju taj dar govora kao glava, imam osjecaj da bi ih u suceljavanju glava pomeo samo tako iako su argumenti na strani cetvorke samo ih ne znaju do kraja iskoristit. Takav dojam imam.
dojam ti je loš

ti i slični ste očekivali senzaciju u emsiji, a kakvu senzaciju možeš očekivat ako braniš argumente da je 2+2=4
onaj cirkus za javnost možeš očekivat samo na maminjevim presicama jer on mora objasniti da je ona gore računica 6 a pošto to nemre dokazat radi šou za javnost da skrene temu s onog bitnog
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:05   #45
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Nespretno sam se izrazio, nisam mislio da bi ih pomeo argumentima nego svojim stilom komunikacije koji prolazi kod dosta ljudi, ovi su mekani i njihova poruka ne prolazi kao njegova ako me razumijes, ja nisam i necu nasjest, ali hrpa njih hoce.
Mozda nije neko relevantno mjerilo, ali pogledaj komentare po portalima i drustvenim mrezama...
ne zanimaju me komentari i nemam niti jednu drustvenu mrezu. Ljudi su uglavnom ovce i nije to nis cudno. Ja sam najjaci na svijetu kad sam sam doma, vec sam malo slabiji kad izadem na ulicu. Monolog zvav spin nije govornistvo.
__________________
I can feel the heat coming 'round
springsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:10   #46
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
dojam ti je loš

ti i slični ste očekivali senzaciju u emsiji, a kakvu senzaciju možeš očekivat ako braniš argumente da je 2+2=4
onaj cirkus za javnost možeš očekivat samo na maminjevim presicama jer on mora objasniti da je ona gore računica 6 a pošto to nemre dokazat radi šou za javnost da skrene temu s onog bitnog
Ma kakvu senzaciju bozju?? Ocekivao sam da decki dodju i da svatko sipa iz rukava samouvjereno, a ne ovako milozvucno kako da Josipovica slusam. Pa valjda znaju s kim su usli u ring i kako se nositi s njime. Ljudi su ovce i dosta ih pusi ovaj spin o crvenima, da ne govorim da im ne ide u korist cinjenica da su i Simic i Biscan bili na placi kod Glave.
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:10   #47
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
dojam ti je loš

ti i slični ste očekivali senzaciju u emsiji, a kakvu senzaciju možeš očekivat ako braniš argumente da je 2+2=4
onaj cirkus za javnost možeš očekivat samo na maminjevim presicama jer on mora objasniti da je ona gore računica 6 a pošto to nemre dokazat radi šou za javnost da skrene temu s onog bitnog
Nisam siguran da mu je los dojam, bar s moje strane, slazem se s njim i razumijem sto zeli reci.

Ja nisam ocekivao da oni sad psuju, skacu i ponasaju se ko onaj diktator, ali bili su jednostavno preblagi. Ono zaobilazenje cvrstog stava kod pitanja o HNS-u, o Mamiću, pitanje o Mamicu kao potencijalnom kandidatu na tim izborima di su ovi kao "pa glasao bih za njega kad ne bi bilo boljeg kandidata", umjesto da su rekli da gore od ovog ne moze, o stolicama, o dosjeima i crnim listama, o 100 stvari s kojima su mogli lakse doci do gradanina koji je ni nas ni njegov, jebiga, i mene su malo razocarali :/ Bilo je milijun tema kojih su se mogli dotaci da fino, kulturno pokazu kakvo je smeće ta spodoba...
kakolako is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:14   #48
Quote:
kakolako kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da mu je los dojam, bar s moje strane, slazem se s njim i razumijem sto zeli reci.

Ja nisam ocekivao da oni sad psuju, skacu i ponasaju se ko onaj diktator, ali bili su jednostavno preblagi. Ono zaobilazenje cvrstog stava kod pitanja o HNS-u, o Mamiću, pitanje o Mamicu kao potencijalnom kandidatu na tim izborima di su ovi kao "pa glasao bih za njega kad ne bi bilo boljeg kandidata", umjesto da su rekli da gore od ovog ne moze, o stolicama, o dosjeima i crnim listama, o 100 stvari s kojima su mogli lakse doci do gradanina koji je ni nas ni njegov, jebiga, i mene su malo razocarali :/ Bilo je milijun tema kojih su se mogli dotaci da fino, kulturno pokazu kakvo je smeće ta spodoba...
Preduhitrio si me.
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:17   #49
Quote:
kakolako kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da mu je los dojam, bar s moje strane, slazem se s njim i razumijem sto zeli reci.

Ja nisam ocekivao da oni sad psuju, skacu i ponasaju se ko onaj diktator, ali bili su jednostavno preblagi. Ono zaobilazenje cvrstog stava kod pitanja o HNS-u, o Mamiću, pitanje o Mamicu kao potencijalnom kandidatu na tim izborima di su ovi kao "pa glasao bih za njega kad ne bi bilo boljeg kandidata", umjesto da su rekli da gore od ovog ne moze, o stolicama, o dosjeima i crnim listama, o 100 stvari s kojima su mogli lakse doci do gradanina koji je ni nas ni njegov, jebiga, i mene su malo razocarali :/ Bilo je milijun tema kojih su se mogli dotaci da fino, kulturno pokazu kakvo je smeće ta spodoba...
Mene su pozitivno iznenadili....... ispali su prihvatljivi vrlo sirokom spektru ljudi, sto bi bio i cilj ako se varam
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:19   #50
Quote:
kakolako kaže: Pogledaj post
Bilo je milijun tema kojih su se mogli dotaci da fino, kulturno pokazu kakvo je smeće ta spodoba...
sve se zna, čeka se ono glavno

da misli da je narod uz njega, i da ga svi obožavaju raspsal bi izbore bez beda
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:26   #51
Quote:
singapore kaže: Pogledaj post
Nemogu ni ja poslat SMS Not delivered. zna li tko zasto?
Evo zašto:
https://www.facebook.com/nedjeljomud...7?stream_ref=1

Quote:
Prema internim spoznajama, mailovima, telefonskim pozivima, objavama na facebooku, twiteru i slično više tisuća ljudi je pokušalo glasovati i nije uspjelo pa se ovim putem svima njima još jednom ispričavamo. U našoj pogrešci nije bilo nikakve namjere, radi o ljudskom propustu zbog kojeg žalimo.
bzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:31   #52
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Ma kakvu senzaciju bozju?? Ocekivao sam da decki dodju i da svatko sipa iz rukava samouvjereno, a ne ovako milozvucno kako da Josipovica slusam. Pa valjda znaju s kim su usli u ring i kako se nositi s njime. Ljudi su ovce i dosta ih pusi ovaj spin o crvenima, da ne govorim da im ne ide u korist cinjenica da su i Simic i Biscan bili na placi kod Glave.
Povratnik u Dinamo nakon 12 godina, Dario Šimić s prvom momčadi Dinama odradio je prvi trening. Dario želi biti uzor mlađim igračima, vratio se kako bi bio lider Dinama, ali ne vikom, već iskustvom igranja u Milanu i Interu. Šimić neće pimati financijsku naknadu za igranje.
- Inzistirao je da igra besplatno, neće ništa - rekao je oduševljeni izvršni dopredsjednik Dinama Zdravko Mamić.


http://www.24sata.hr/nogomet/simic-o...ti-kamp-170778

Osim drugih argumenata na isto pitanje u emisiji...
zgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:33   #53
Quote:
zgan kaže: Pogledaj post
Povratnik u Dinamo nakon 12 godina, Dario Šimić s prvom momčadi Dinama odradio je prvi trening. Dario želi biti uzor mlađim igračima, vratio se kako bi bio lider Dinama, ali ne vikom, već iskustvom igranja u Milanu i Interu. Šimić neće pimati financijsku naknadu za igranje.
- Inzistirao je da igra besplatno, neće ništa - rekao je oduševljeni izvršni dopredsjednik Dinama Zdravko Mamić.


http://www.24sata.hr/nogomet/simic-o...ti-kamp-170778

Osim drugih argumenata na isto pitanje u emisiji...
My bad
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:39   #54
koji kurac cijepidlačite.dečki su bili čist ok, uspjeli su se predstaviti kao totalna suprotnost našmrkanom, vješto su se ogradili od jove bili duhoviti i napokon smo dobili ljude koji su stali iza nas.Pa nitko od njih nije Vlado Gotovac ali su govorili iskreno i iz puno ljubavi prema Dinamu.
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:40   #55
Ne kužite da je njihov cilj pridobit neodlučne, a ne ljude koji svaki vikend trpe represiju i sranja od Mamićeve mašinerije. Nas se i ne treba na to nagovarat.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:43   #56
Quote:
klanac kaže: Pogledaj post
koji kurac cijepidlačite.dečki su bili čist ok, uspjeli su se predstaviti kao totalna suprotnost našmrkanom, vješto su se ogradili od jove bili duhoviti i napokon smo dobili ljude koji su stali iza nas.Pa nitko od njih nije Vlado Gotovac ali su govorili iskreno i iz puno ljubavi prema Dinamu.
Budalaši koji smatraju Mamića za pametnog i sposobnog ne shvaćaju da je recimo najuspješniji političar 20. stoljeća bio Ronald Reagan, jedan prilično ograničeno obrazovan lik koji je bio drugorazredni glumac.

Ali upravo to što je čovjek rano ostvario neke ambicije ga je činilo dovojno pametnim da se okruži pametnijima i sluša ih.

Oni još nisu Reagan, možda nikad neće niti biti, ali izvan svake pameti je pljuvat po njima unaprijed.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:47   #57
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
My bad
Ali istina je da je to trebao sam Dario nekoliko puta naglasiti jer je to sjajan argument. Kao i to da imaju preko 1000 nastupa za Dinamo, samo Šimić 100 za reprezentaciju i slično...

Po mom su sudu bili dobri, ali toliko je argumenata u njihovim rukama da su mogli izdominirati potpuno. I tu se slažem s nekima od vas, iako nisu oni prekaljeni u javnim nastupima ovog oblika. Ali ne iznošenjem zm-ovog smeća pred gledatelje, nego naglasiti koja je razlika između djece kluba, reprezentativaca i one tamo grupice s privatnim interesima. To su oni pokušavali naglasiti.

Dečkima hvala na angažmanu i puna podrška.
zgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:50   #58
komentare ovih po portalima ne treba ni čitati,njima bi dragi Isus bio loš da nešto kaže protiv mamića.
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 17:53   #59
Ja sam gledao s ljudima koji nisu totalno u priči o mamiću ali su im dečki ispali simpatični,to im je bio i cilj.
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 18:00   #60
Ljude opčinjavaju ti 'alfa mužjaci' s nastupom i dozom bahatosti, samo lagano im se može reternirati s općom opčinjenošću Sanaderom i sličnima koja se završila na dobro poznati način.

Dečki su situirani, ovo im ni na koji način sigurno nije potrebno i vjerujem da ih vodi čista emocija. To respektiram, tome se divim.

Sjetim se Zlatka 'dečki ali doveli smo Vahu' Škorića ili Štefa 'Zdravko me je pozval kad se streznim' Lamze, pa im moram skinuti kapu kada vidim razliku u nastupu, razmišljanju i percepciji.
zgan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.