Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 18:18   #61
http://www.index.hr/sport/clanak/pit...as/734865.aspx
senza-tregua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 18:26   #62
Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Nemoj da slucajno netko propusti Nu2. Kod Ace nastupaju potomci Adama i Eve iz Noine arke.
Dobro može mi neko ovo objasnit?

Već stoti put čitam o šimiću i Noinoj arci,šta je dotični izjavio,koji kurac?
__________________
-"Bolje bili narkoman nego kafeni šprinter." R.P.
Marginalac1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 18:35   #63
Quote:
Marginalac1950 kaže: Pogledaj post
Dobro može mi neko ovo objasnit?

Već stoti put čitam o šimiću i Noinoj arci,šta je dotični izjavio,koji kurac?
https://www.youtube.com/watch?v=6ssJbgcP5I0
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 18:54   #64
Thumbs up

neznam sta bi reka, nisam pobornik urota i ostalih magija ali bas da se danas zabune, pa bilo bi mozda tisucu poziva ako ne i vise u prilog deckima

i da dodam mislim da su bili vise nego dobri cak odlicni, stara narodna kaze:
Tiha voda brege dere, samo se tako moze protiv ovih ... taktika, mudro, diplomatski
singapore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:17   #65
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...port&id=734865 79% ljudi od 2362 je za 1 član 1 glas, ali glavno da je kod srbina Ace krivi broj bio objavljen!
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:36   #66
još samo da kažem
da ova četvorica uopće nisu bitni dal će se nekom svidjet ili ne. kako sami kažu, kandidirat se neće (barem za sada)
znači oni samo podržavaju navijače da dođe do izbora.
a tek kad dođe do izbora, onaj kaj se kandidira će morat privuć većinu za sebe svojim programom
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 20:00   #67
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
još samo da kažem
da ova četvorica uopće nisu bitni dal će se nekom svidjet ili ne. kako sami kažu, kandidirat se neće (barem za sada)
znači oni samo podržavaju navijače da dođe do izbora.
a tek kad dođe do izbora, onaj kaj se kandidira će morat privuć većinu za sebe svojim programom
Jel mogu ja dat prjedlog?

http://i.imgur.com/c0ieEvM.jpg










pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 20:41   #68
Dečkima treba čestitat, jer su pokrenuli nešto što mi zalažemo!
Oni sami sebe ne kandidiraju za izbore, ali u nedostatku drugih kandidata i općoj prihvatljivosti negog od njih za kandidata to se nameće samo od sebe!
Bilo bi super da postoji još drugih inicijativa, da se izrode još neka imena, jer bi to povuklo još više ljudi da izađu na izbore!
Naravno to bi dovelo i do rasipanja glasova možda, ali ako bi se provela jaka kampanja sa dobrim programom i ciljem, mogla bi se napraviti i koalicija!
Jebote odošmo mi u politiku;D
__________________
(#/d)
kendrick27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:23   #69
Neću uopće ulaziti u aktualnu problematiku, ali četvorica iz slastičarne su mi se zgadila svojim okolišanjem na pitanje orjunaša Stankovića oko Šimunićevog ''za dom spremni''.
Tu su mi se totalno usrali u očima, jebla ih politička korektnost.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:47   #70
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Neću uopće ulaziti u aktualnu problematiku, ali četvorica iz slastičarne su mi se zgadila svojim okolišanjem na pitanje orjunaša Stankovića oko Šimunićevog ''za dom spremni''.
Tu su mi se totalno usrali u očima, jebla ih politička korektnost.
ma imas pravo, trebali su zapjevati neku o pavelicu i tako dobiti simpatije javnosti u ovoj borbi
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:50   #71
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Neću uopće ulaziti u aktualnu problematiku, ali četvorica iz slastičarne su mi se zgadila svojim okolišanjem na pitanje orjunaša Stankovića oko Šimunićevog ''za dom spremni''.
Tu su mi se totalno usrali u očima, jebla ih politička korektnost.
Nema se tu što posebno budući sportski direktor baviti pitanjima o ustaštvu. Po čemu je to njihov posao, trebali su odgovoriti Stankoviću da pozove povjesničare, teologe, vodeće filozofe, političare pa neka raspravlja s njima o tome, a oni su tu radi drugih pitanja. Sport treba odvojiti od politike. Dobro da ih nisu pitali za mišljenje o abortusu. Sigurno će jedan neobrazovani fudbaler riješiti pitanje podjele javnosti oko ZDS pozdrava i koliko je on povezan sa ustaškim zločinima.

To što smo navikli da se sadašnja garnitura mješa u sve i za to koristi službene presice Dinama koje bi trebale biti namjenjene sportu je drugi par čarapa.
tuberkuloza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:20   #72
OK nema problema, ali na taj način su samo prisnažili ono Mamićevo da iza svega stoji SDP, jer ako nekome smeta 'ZDS', onda smeta SDP-u.
Sad je jedino pitanje koliko Dinamo ima navijača među Hrvatima domoljubima koji nemaju ništa protiv 'ZDS', a koliko među članovima 'SDP-a' i ostalima koji u 'ZDS' vide nekakve zločine.
Budući da se gospoda zalažu za načelo 'jedan član, jedan glas' onda ih je valjda netko ispravno informirao kako za Dinamo još od 1945. kad je osnovan većinom navijaju ljevičari. Prema tome neće biti nikakvih problema da ta ljevičarska većina na izborima izabere svoje ljude.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:28   #73
Sad sam pogledao. PERFEKCIJA!!!

Totalan suprotnost nadrogiranom psihopatu.

Da, uvijek će se nać ljudi koji bi htjeli da su nešto bolje ili drugačije rekli, to je samo pokazatelj da nam je svima stalo, ali objektivno gledano, a mogu reć da sam stručan, nastup za čistu desetku.

Pa nije njihov nastup ciljao nas. Ciljao je one koji nemaju pojma kaj se događa.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:33   #74
Nadam se da niste ozbiljni oko ovog ZDS. Sve je super, sve je za 5. Stav oko: za dom spremni, pederima, je najbitniji, nema nikakvih problema.

Nek nas ugase, nek nas i dalje siluju.

Decki su odradili odlican posao, ignorirali su govno, ponavljali kao popagaji izbori, transparentnost. Svaki normalan neupucen covjek je razumio sta se trazi. A ostale ovce, koje podrzavaju kradu, korupciju, Sj. Koreju, podjele na crvene, crne. TKO VAS JEBE! Nikad necete progledat, niti razumjet, pa makar vam dali nacrtano na papiru, a zna se da slika govori vise od 1000 rijeci.
KundT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:33   #75
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
OK nema problema, ali na taj način su samo prisnažili ono Mamićevo da iza svega stoji SDP, jer ako nekome smeta 'ZDS', onda smeta SDP-u.
Sad je jedino pitanje koliko Dinamo ima navijača među Hrvatima domoljubima koji nemaju ništa protiv 'ZDS', a koliko među članovima 'SDP-a' i ostalima koji u 'ZDS' vide nekakve zločine.
Budući da se gospoda zalažu za načelo 'jedan član, jedan glas' onda ih je valjda netko ispravno informirao kako za Dinamo još od 1945. kad je osnovan većinom navijaju ljevičari. Prema tome neće biti nikakvih problema da ta ljevičarska većina na izborima izabere svoje ljude.
Ja kao libertarijanac bih dopustio da Dinamo istrči u smeđim košuljama SA odreda i kukićem na rukavu ili pak u odorama počasne Titove garde, a da sve prati veliki portret Idija Amina koji puši joint na semaforu, jerbo se zalažem za apsolutnu slobodu govora, ali ako oni ovako misle, a nema razloga da ne misle, široko im polje.

Odgovor im je bio puno desniji nego što je Stanković očekivao, ali su ga diplomatski odjebali pa je prestao inzistirat...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:44   #76
Ja nemrem vjetovat u neke upise,pa jel ste vi mentalno retarditani? Kaj ti ćeš glasat rađe za glavatog smrada nego za hipotetski simića koji je protiv ZDS(a to nije reko,već je odgovorio diplomatski kako i treba u toj situaciji)? Očito da neke savršeno boli kurac za sve kaj grupa prolazi i spremni su to sve hitit radi politike...
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:49   #77
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Sad sam pogledao. PERFEKCIJA!!!

Totalan suprotnost nadrogiranom psihopatu.

Da, uvijek će se nać ljudi koji bi htjeli da su nešto bolje ili drugačije rekli, to je samo pokazatelj da nam je svima stalo, ali objektivno gledano, a mogu reć da sam stručan, nastup za čistu desetku.

Pa nije njihov nastup ciljao nas. Ciljao je one koji nemaju pojma kaj se događa.
I u čemu je korist?
Ti koji nemaju pojma kaj se događa nit su članovi Dinama, nit će biti u poziciji da glasuju, ako dođe do nekakvih izbora.
I da se razumijemo oko nečega, zaboli me za Mamića, istina je da sam ga tu branio prije par godina, ali u međuvremenu mi se totalno zgadio svojim srbovanjem, odnosno čak i četnikovanjem i ogromnim količinama ''bratstvo-jedinstvo, ko nas bre zavadi'' spika.
Gledam čisto pragmatično, ne bi htio da se Dinamo pretvori u prćiju poput Hajduka, i da nam klubom upravlja rulja kao u Splitu.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 00:56   #78
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
I u čemu je korist?
Ti koji nemaju pojma kaj se događa nit su članovi Dinama, nit će biti u poziciji da glasuju, ako dođe do nekakvih izbora.
I da se razumijemo oko nečega, zaboli me za Mamića, istina je da sam ga tu branio prije par godina, ali u međuvremenu mi se totalno zgadio svojim srbovanjem, odnosno čak i četnikovanjem i ogromnim količinama ''bratstvo-jedinstvo, ko nas bre zavadi'' spika.
Gledam čisto pragmatično, ne bi htio da se Dinamo pretvori u prćiju poput Hajduka, i da nam klubom upravlja rulja kao u Splitu.
Za to je kasno i sve ovo sto se trenutno dogadja je da Dinamo vise ne bude prcija
John Humble is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 01:22   #79
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Ja kao libertarijanac bih dopustio da Dinamo istrči u smeđim košuljama SA odreda i kukićem na rukavu
preci ti se okrecu u grobu zbog ovakve izjave. a simon te prati.
19Krilnik41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 01:48   #80
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
I u čemu je korist?
Ti koji nemaju pojma kaj se događa nit su članovi Dinama, nit će biti u poziciji da glasuju, ako dođe do nekakvih izbora.
I da se razumijemo oko nečega, zaboli me za Mamića, istina je da sam ga tu branio prije par godina, ali u međuvremenu mi se totalno zgadio svojim srbovanjem, odnosno čak i četnikovanjem i ogromnim količinama ''bratstvo-jedinstvo, ko nas bre zavadi'' spika.
Gledam čisto pragmatično, ne bi htio da se Dinamo pretvori u prćiju poput Hajduka, i da nam klubom upravlja rulja kao u Splitu.


Kompleksi su zajebana stvar.
JZT- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.