Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2015., 16:55   #1781
Quote:
SuperLotto kaže: Pogledaj post
Kakav točno deal imaš na Tiger Gamingu?
Nikakav deal, išao sam samo ispuniti uvjete za bonus i kickback bonus
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 16:40   #1782
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nikakav deal, išao sam samo ispuniti uvjete za bonus i kickback bonus
Jel stvarno ok ta mreža? Čuo sam da ima dosta fisheva. Nema problema s isplatama?
SuperLotto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 20:38   #1783
Ima fisheva i nisam imao nikakvih problema....čak im nisam morao poslati nikakve dokumente prije isplate kao kod npr. Carbon Pokera
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 23:08   #1784
Evo ekipa da se malo pohvalim nakon svih silnih kukanja...

digao sam se u meduvremenu bio na 500 dolara, i igrao sam danas $5 satelit za hot 16.50$ turbo... uletio sam u turnir, 3050 ljudi, ispao sam 7.- prihod 1200$

pa eto da vidite da se moze opcenito mislim da sam dosta podigao igru, deepam dosta vise turnira i eto ga, dosao do svojeg najbolje rezultata.

Na FTU karte nikakve nazalost, ispao s QJ, AQ call... blindovi bili 50k/100k, ja imao 380k... cudan malo osjecaj, sretan si jer si dosao tako daleko, a u drugu ruku ti je malo krivo jer ciljas na top 3 rezultat.
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 03:25   #1785
ima neko savjet kako se nositi s bad beatovima? nisam puno od zaradenog izgubio, al svejedno ovo sto mi je danas napravio, bolesno nesto, glava me boli od silnog zivciranja. Pritom ne mislim na jedan turnir nego na 7, 8 turnira od ukupno 12, 13 odigranih.
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 09:32   #1786
7,8 turnira je ništa. Doslovno ništa. I najboljim igračima se događa da loše runnaju na 1000+, a kamoli na 7-8.
skijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 09:12   #1787
Užasno loše runnam...14 BI u minusu na NL5. Mislim da sam zaboravio igrati poker
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 00:40   #1788
Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post
ima neko savjet kako se nositi s bad beatovima? nisam puno od zaradenog izgubio, al svejedno ovo sto mi je danas napravio, bolesno nesto, glava me boli od silnog zivciranja.
Stvarno ne znam vise . Imam isti problem s kojim se borim od pocetka.

Nakon dosta izgubljenih flipova, coolera i bad beatova akumuliraju mi se frustracije i padnem u tilt.

Procitao sam puno knjiga knjiga, pogledao dosta videa o mentalnoj igri i jednostvano ne ide. Jedino mi preostaje uzeti mentalnog coacha jer sam jebeni idiot.

Prije par dana mi se opet zamracilo u glavi i radio sam takve gluposti da se nisam mogao prepoznati . Vrhunac je bio kada sam otisao na high stake stolove - push or fold, flipao se sat vremena i izgubio vise od pola bankrolla . Morao sam se poceti pljuskati da stanem i ne bustam . Ponasam se kao Ziigmund pod tiltom .

Uzimam kratku pauza od pokera dok ne naucim kontrolirati emocije za stolom.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 02:26   #1789
Ja to zovem crnom rupom. Ono situacija u kojoj gubiš 95% puta i znaš da gubiš ali jednostavno svejedno zoveš, i uvijek si mislim da sam jednostavno foldao takve situacije imao bi deset puta veći bankroll.

Primjetio sam da se to često dešava nakon dugog sessiona. Točno se sjećam jedne situacije. Krenem igrati i prvih pola sata sat dobivam loše karte, moram sve foldati i valjda sam buyin u minusu samo zato što sam davao blindove. Nakon toga slijedećih sat vremena dobivam dobre karte ali jednostavno ne mogu pogoditi flop i opet moram foldati (ono situacije QQ i izleti AK board sa tri callera). Tu još izgubim buyin dva. I onda valjda nakon dva tri sata igre napokon, dobijem AK, flop izleti Kxx, TAG/nit lik u poziciji sa 5% reraisa i valjda 1-2 AF me reraisa i ja naravno uletim u tilt, mislim si pa nije moguće da ću opet morati foldati, ma ne to nije moguće, stackam se i lik pokaže set naravno.

Tako da bi moj savjet bio da čim dobijete osjećaj da tiltate i ne igrate A game (a mislim da svi vrlo dobro znaju čim krenu tiltat pa i malo), jednostavno prekinete igrati i odete raditi nešto drugo. Pa makar i 10 minuta igrali, prekinite i vratite se kada se osjećate bolje. Pa onda opet igrate dok vas ne uhvati tilt (tj. ne dok vas ne uhvati nego čim primjetite prve znakove tilta), prekinete i kasnije se vratite i tako dok se ne rješite tilta.
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 23:07   #1790
Ima li netko zainteresiran da podijelimo pretplatu na ceucescracked?
Hopkins96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 00:03   #1791
I koju bi mi poker stranicu preporucili kad pocetniku,koja ima najbolje bonuse i uslugu
Hopkins96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 22:07   #1792
Jel igra mozda ko spinove na starsima?A da korsiti hm ili pt
granko_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 22:31   #1793
Quote:
Hopkins96 kaže: Pogledaj post
Ima li netko zainteresiran da podijelimo pretplatu na ceucescracked?
Što planiraš igrati? DC ti je, koliko se ja sjećam dosta orijentiran na cash, ako planiraš igrat tourney imaš boljih opcija.
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 00:47   #1794
Danas sam uzeo slobodan dan od igranja i ostalih obaveza prema backerima pa sam ulovio vremena napisati jedan post o poker alatima koji će vam trebati u razvoju od početnika do soul readera


Holdem Manager 2
(PT4)

Bread and butter svakog ozbiljnog poker igrača. Software koji je revolucionarizirao (ili uništio, kako već želite gledate) poker igru. Vaš osobni asistent koji bilježi (čita iz hand historya koji ps šalje nakon svake odigrane ruke) i sposoban je dati sve odgovore koje možete postaviti vezano uz vašu igru. Trik je u tome što je teško naučiti kako postavljati pravilna pitanja jer sučelje HM-a ima zahtjevnu krivulju učenja, ali je obavezan za svaki daljni progres. Tu uopće razgovora nema.

Slijedeći feature, jednako bitan kao i ovaj za post flop analizu je HUD. Mali display kraj svakog igrača koji nam govori o njegovim preferencama. HUD-ovi su potpuno programabilni, te mogu sadržavati onoliko statistika koliko igrač da mu je potrebno imati na prvi pogled.

Upravo je pojava HUD-a lansirala u poker elitu hrpu novih klinaca koji su prije nabijali video igre i zarađivali 20k godišnje, dok su prelaskom na poker zarađivali puno veće cifre. Naviknuti na brzu reakciju i hrpe brojki na ekranu, mogli su radit ogroman volumen, a matematika je uvijek matematika.

Cijena HMa je 60$ za jeftiniju, a 100$ za full verziju. I PT4 je u tom cjenovnom rangu s tim da PT4 unutar svoju verziju note caddy-a.

Kupovinom jedne licence dobijete ključ za dva računala pa možete i podijeliti troškove, ako imate nekoga.

Note Caddy Premium

Ako nam HUD pokazuje preference igrača u postotcima (VPIP 16%), NC nam daje zabilješke o onome što se dogodilo u tekstualnom obliku. Tako će nam zabilježiti da je protivnik branio BB sa K7s, limpao KT sa MPa, ili da je calllao na flopu FD s dvije overkarte.

Slijedeći feature NC-a su badges. Male sličice koje se pojavljuju unutar igračevog HUD-a kada se zadovolje određeni uvjeti. Primjer, ako igrač calla raise i padne nakon beta na flopu više puta nego što je to optimalno, dobija ISO badge, što nam je znak da takve igrače treba rejzati i c-betati.

Cijena NC-a je 75$.

NoteCaddy Edge

NCE je custom paket HUD-ova, NC definicija (po njima NC radi zabilješke) i badgeva. Redefinirane definicije, HUD-ovi s promijenjenim pop-up statsima, color coding kako određenih statsa (manje od optimalnog, optimalno, više od optimalnog), tako i samih igrača koji se dijele u šest različitih boja, a sve to skupa prilagođeno za MTT.

Ja koristim custom verziju NCE-a od strane jednog coacha iz mog stablea.

Cijena NCE-a je 100$, a cijene ostalih HUD-ova se kreću od 60$, pa do čak i 1k$

Table Ninja 2

TN2 je software koji nam pomaže pri automatizaciji igre.

Pomaže pri registraciji turnira, vraća iz sit out moda, gasi suvišne prozore, namješta slider na custom betove i još 101 uštedu vremena koju možemo utrošiti u analizu zbivanja na stolu.

Čak sam nekidan u pet minuta konfigurirao gamepad i odigrao cijeli session s njim.

U posljednje vrijeme je pokerstars uveo dosta ovih featura u svoj software tako da je smanjio vrijednost TMa, ali ga i dalje vrlo vrijedan SW.

Postoje dvije opcije kupovine TM2, licenca 150$ ili mjesečno 20$

Equilab

Poker je sav u procjeni rangeva protivnika i našoj reakcija na iste.
Equilab je kalkulator našeg equitya u odnosu na protivnikov range. Odličan alat, k tome i besplatan. Must have.

Flopzilla

Flopzilla je napredniji alat koji računa na koji način range "hits a board" na flopu, turnu i riveru. Koliko često gađa top pair, straight draw, dva para i sve ostale kombinacije.
Pomaže u određivanju post flop strategije i kao uostalom i svi ostali programi, ima puno tweakova koji nam mogu poboljšati rezultate naše analize.

Postoji trial verzija od 7 dana, a licenca je 35$.

HoldemResources Calculator

HRC je alat koji nam koristi za analizu naših postflop odluka i kalkulira nam kakav nam je EV za svaku od 3 moguće odluke (fold, call, raise) unutar situacije u kojoj se nalazimo. Inpute zadajemo u obliku procijenjenih rangeva igrača, a alat nam dozvoljava ruku analizirat i razgranati je ovisno o prognoziranim reakcijama drugih igrača.

Naprimjer, što će se dogoditi ako mi rirejzamo cbet na flopu, a iza jedan igrač calla, a dva padnu. Ili dva callaju, jedan padne. Jedan calla, drugi padne, treći rirerjza itd...

Mogućnost da analizirate sva ta čuda, koštat će vas 10$ mjesečno s two weaks trialom.

Eto, to bi otprilike bilo to što sam ja sreo u poker svijetu, a da ima veze s MTT-om.

Sretno na stolovima!
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 21:15   #1795
SNG Wizarda si zaboravio
Obzirom da igraš cash, pretpostavljam da ga nisi ni koristio.
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 00:41   #1796
ICMIZER isto daleko nabolji za sng/mtt push fold situacije
granko_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 02:44   #1797
Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post
ima neko savjet kako se nositi s bad beatovima? nisam puno od zaradenog izgubio, al svejedno ovo sto mi je danas napravio, bolesno nesto, glava me boli od silnog zivciranja. Pritom ne mislim na jedan turnir nego na 7, 8 turnira od ukupno 12, 13 odigranih.
Ja bi ti predložio promjenu fokusa.

Na varijancu se ne može utjecati, jednaka je tebi, meni, negranueu i mladom chicaritu.

Prirodna pojava kao kiša, a vjerujem da ne razbijaš monitor glavom niti trgaš novčanice ako vidiš kroz prozor da rominja.

Varijanca osim što frustrira, je i dobro utočište za one nedovoljno vješte (općenito govorim, jel) koji svoje neznanje pokušavaju opravdati tražeći uzorke u amplitudama iste.

Tako pamtimo nizove kad gubimo i živciramo se, a kad su nizovi na našoj strani, težimo to zvati našom A igrom, crushanjem igre, ili kako već opisujemo situacije kad nam sve ide od ruke.

Takva percepcija igre donosi puno nervoze i amplituda u raspoloženju i generalno šteti igri.

U mom teamu, recimo, nema razgovora o bad beatu. Čak to i u naslovu skype grupe izričito piše. Ukoliko se netko od igrača u nekom drugom komunikacijskom kanalu požali na varijancu, odgovor je uvijek - ne brini, samo nastavi s hard work.

Ukoliko prihvatimo da je varijanca dio igre na koji ne možemo utjecati, onda je možemo izbaciti iz našeg fokusa i posvetiti se onom dijelu na koji možemo utjecati, a to je vještina.

Gledam u teamu tipa, Indijac koji se diže svaku noć u 3 ujutro da bi bio u istom time zoneu kad i ostatak teama. Tip kaže da nije vidio sunca mjesec dana, i ja mu vjerujem. Jer nakon barem šest satnog sessiona, on još dva sata analizira ruke, diskutira na skypeu, piše na forumu i prije spavanja pogleda sat vremena coaching videa.

Taj tip je gladan.

Love, pičke, uspjeha, kruha, nemam pojma. Al je gladan i grize. Ulaže ogromne količine vremena u želji da bude najbolji, ništa drugačije nego u bilo kom drugom sportu.

Tako da se ne zavaravate previše, za dobro živjeti od pokera, morat ćete živjeti - poker.

I jedan direktan savjet za bolje živce, smanjite broj turbo turnira.

Turbo turniri bi zbog povećane varijance trebali činiti 10% (meni je sad 20ak, i smanjujem..) rasporeda, to jest samo kao filleri pred kraj sessiona.

Tebi su negdje sad oko 50-60%, prognozirat ću hrabro.
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 11:49   #1798


Imaš li više motivacije sada kada si u timu? Kako uopće pronaći neki tim?
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 12:12   #1799
Quote:
atari2 kaže: Pogledaj post


Imaš li više motivacije sada kada si u timu? Kako uopće pronaći neki tim?
Pa ja sam jako motiviran za poker inače, ali biti dio tima mi je usadilo odgovornost i poboljšalo radne navike jer moram ispuniti određenu kvotu turnira, pogledanog video materijala i strateških analiza tako da nemam vremena za odgađanje što sam znao raditi kad sam bio odgovoran samo sebi.

Za pronaći backere najbolji način ti je slati aplikacije na 2+2 forum, imaš cijeli podforum vezan uz backee-staker odnos i što je potrebno pri ispunjavanju aplikacija...

EDIT:

evo i mog grafa od 23.12. otkad sam se priključio novom teamu...većina turnira je na micro levelu do 5$, ostatak nešto privatnog stakinga i svoje solo igre....

__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 22:18   #1800
Screenshot mog HUD-a:

__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.